رفتن به مطلب

بازی های کامپیوتری چند نفره روی یک مانیتور(روی یک pc) که تا به حال بازی کردین چی بوده؟

milad_sn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  وقتتون بخیر دوستان . داشتم تو سیستمم پوشه هارو میدیدم که چشمم افتاد به یک  بازی جالب .

شاید خیلی ها دو تا سیستم نداشته باشن اما بخوان دو نفره یا چند نفره یک  بازی رو روی یک سیستم انجام بدن . اما چطور میشه  از بین این همه بازی تشخیص داد کدوم از امکان دونفره بازی کردن پشتیبانی میکنه . 

این  مطلب رو ایجاد کردم تا همه از تجربیات شخصیشون از بازی دونفره اینجا بگن تا  بازی های چند نفره بیشتر شناخته بشن . 

حالا بذارین بگم اون بازی ای که دیدم کدوم بود . 

یک بازی در سبک ترسناک و اکشن که خیلی هم جدید نیست  اما گرافیک خیلی خوبی داره . 

بله درست حدس زدین   رزیدنت اویل 6 . این بازی قابلیت دونفره بازی کردن رو داره و صفحه  سیستم تقسیم میشه و دونفره میتونین بازی کنین . دیگه چی از این بهتر  دوتفر به هم کمک میکنن و مراحل رو پیش میبرن . 

اصلا اگه دقت کنین  بازی اگه چند نفره باشه   جذاب تر میشه و  کی از همکاری و کمک به دوستش بدش میاد. 

اتفاقا سری 5 این بازی هم  این قابلیت رو داشت اما متاسفانه باید دوتا سیستم داشته باشین. یک سری روش هم بود که صفحه تقسیم بشه اما پیشفرض امکانش نبود.

هرچی بازی ها جدید تر باشه بهتر. البته من بازی کراش و سونیک هم چند نفره رو کامپیوترم داشتم اما الان فقط خاطره انگیز شدن و همه دنبال بازی با گرافیک بالا هستن.

maxresdefault (1).jpg

maxresdefault.jpg

gallery-1456419163-resident-evil-6-poster-5.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان چطور میشه Resident Evil 5 - Gold Edition رو 2 نفره بازی کرد ؟

چندتا سیستم و به مقدار کافی مودم و لن و ... دارم . کانتر رو شبکه کردم ولی این نمیشه .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان چطور میشه Resident Evil 5 - Gold Edition رو 2 نفره بازی کرد ؟

چندتا سیستم و به مقدار کافی مودم و لن و ... دارم . کانتر رو شبکه کردم ولی این نمیشه .

تا جایی که یادم میاد فقط یه  home groupe  بزن  آیپی هم پاک کن خودش شناسایی میشه هم با کابل هم بی سیم این کار رو  چند  وقت پیش انجام دادم  اولش  کار نمیکرد بعدا عملی شد .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، milad_sn گفته است :

تا جایی که یادم میاد فقط یه  home groupe  بزن  آیپی هم پاک کن خودش شناسایی میشه هم با کابل هم بی سیم این کار رو  چند  وقت پیش انجام دادم  اولش  کار نمیکرد بعدا عملی شد .

ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی split second

PES -FIFA -NBA -WWE-kombat-TEKEEN:D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اینم بازی  قدیمی سونیک که خیلی وقت پیش بازی میکردم

Sonic Free Riders 

sfr_a_003.jpg

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

Crash Team Racing ملقب به کراش 4

crash-ctr-810x400.jpg

لینک به دیدگاه

سلام بازی سونیک شبیه به کراشه 4 نفره میشه بازیش کرد

Sonic & All-Stars Racing Transformed

بازی the cars هم هست اونم شبیه به کراشه 4 نفرم میشه بازیش کرد

بازی سونیک واقعا گرافیکیش خیلی خوبه ما کلا با پسرخاله ها جمع میشیم اونو بازی میکنیم

deadspace 3 هم فکر کنم میشه دونفره مثله رزیدنت ایول 6 بازی کرد

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...