رفتن به مطلب

کلاه برداری

17behrooz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه تایپیک در سایت لیون ویه تایپیک در سایت پرشین تولز برای خرید هارد اکسترنال زدم  بعداز چند روز دیدم در پرشین تولز کاربری بانام persin6برای بند پیام خصوصی داده بودند که بند یک هارد ۴ترا دارم بند شماره تماس خدمت ایشون فرستادم بعداز دیدن عکس هارد وعکس سلامت هارد مبلغ۳۷۰هزار تومان به نام بهرام امانی برای ایشان واریز کردم چون می گفت به پولش احتیاج دارم منم که چندین معامله بدونه دردسر با شهرهای دیگه داشتم این پول رو برای ایشان واریز کردم  وقرار شد این بنده خدا چون ۲۹اسفند بود وپست تعطیل بود با باربری برای بنده ارسال کنند بعداز حدود یک ساعت دیدم ۸۰هزار به حساب من واریز شد بعد با این پیام که هارد از دستم افتاده وکار نمی کنه شرمنده پولشو از کسی می گیرم وبرمی گردونم تا الان که حدودا ۴۸ساعت از این قضیه می گذره خبری نیست ازپول نیست این پول که فعلا رفته از دست  من دردبیشترمن بخاطر شک کردن به دیگران بعداز اینه وهشدار به شما دوستان   وراه حلی اگه میدونید وپیش شماره ایشون هم ۰۹۱۷هستش که مدعی بود از شیراز تماس می گیره ویه شماره ایرانسل وشماره کارت که نام بهرام امانی بود اینها مدارک من از ایشونه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سال نو مبارک

اول که با امید به حلش شدن مشکل

دوم اینکه زود تصمیم گیری نکن دنیا پر از اتفاقات هست و دقیقا بی خبری از دانسته ها اسمش جهل هست هزاران دلیل میتونه باعث بشه که نباید انگ به کسی چسبوند .اگه خود طرف بیاد بگه بردم و پولت رو نمیدم اسمش کلاه برداری هست. البته حق داری نگران باشی .              ادم کلاهبردار میتونه یکی از راهکارهاش این باشه با معطل کردن و حرف خوب زدن در حال کلاهبرداری از اشخاص دیگه هم باشه

سوم اینکه اگه مطمئن شدی به کلاهبرداری      چرا پیش شماره فقط قرار دادی      باید مشخصات طرف رو کامل بزاری تا دوستان 100درصد آگاه و گوش به زنگ باشند

شما از این شخص بخواه که تلفن ثابت منزل رو بهت بده ادمی که نیت بدی نداشته باشه و صادق باشه قطعا ردی از خودش برای رویارویی در آینده رو میده

نگران نباش شاید به ادم خوبی خوردی که گرفتار بدی های دنیا شده و شرمنده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، 17behrooz گفته است :

سلام دوستان من یه تایپیک در سایت لیون ویه تایپیک در سایت پرشین تولز برای خرید هارد اکسترنال زدم  بعداز چند روز دیدم در پرشین تولز کاربری بانام persin6برای بند پیام خصوصی داده بودند که بند یک هارد ۴ترا دارم بند شماره تماس خدمت ایشون فرستادم بعداز دیدن عکس هارد وعکس سلامت هارد مبلغ۳۷۰هزار تومان به نام بهرام امانی برای ایشان واریز کردم چون می گفت به پولش احتیاج دارم منم که چندین معامله بدونه دردسر با شهرهای دیگه داشتم این پول رو برای ایشان واریز کردم  وقرار شد این بنده خدا چون ۲۹اسفند بود وپست تعطیل بود با باربری برای بنده ارسال کنند بعداز حدود یک ساعت دیدم ۸۰هزار به حساب من واریز شد بعد با این پیام که هارد از دستم افتاده وکار نمی کنه شرمنده پولشو از کسی می گیرم وبرمی گردونم تا الان که حدودا ۴۸ساعت از این قضیه می گذره خبری نیست ازپول نیست این پول که فعلا رفته از دست  من دردبیشترمن بخاطر شک کردن به دیگران بعداز اینه وهشدار به شما دوستان   وراه حلی اگه میدونید وپیش شماره ایشون هم ۰۹۱۷هستش که مدعی بود از شیراز تماس می گیره ویه شماره ایرانسل وشماره کارت که نام بهرام امانی بود اینها مدارک من از ایشونه 

شیوه کلاهبرداری و پیش شماره تلفن خیلی یادآور بهرام امامی پور هستش ، یک کلاهبردار سابقه دار دغل باز. عمدتا درخواست های خرید رو هدف می ده و هیچ وقت تاپیک فروش نداره تا کمترین رد ممکن رو به جا بذاره

اگه تهدیدش کنی بیشتر پول رو بر می گردونه ولی همه اش رو نه ، تجربه کاربرای دیگه با این آدم(؟) رو سرچ کن هست  

اگه واقعا به اطمینان رسیدید که کلاهبردارن اسم و مشخصات ایشون رو تگ کنید توی این تاپیک تا حداقل بقیه بع دام ایشون نیافتند

لینک به دیدگاه

شَکایت کن. حداقلش اینه کل حساب بانکی هاشو مسدود میکنن.

کل خرج شکایتم 35 تومن میشه. ارزش داره از نظر من.

لینک به دیدگاه

دیگه مثل ثابق ادم نمیتونه به راحتی توی فظای مجازی معامله کنه. فقط از سیستم واسطه استفاده کنید حتی اگر طرف با ثابقه باشه 

همین دوهفته پیش  تو لیون یهنفر به من پی ام داد که کارت ۲۹۰ دارم ارزون میدم بهم ای دی داد ازم پرسید کجایی بهش نگفتم. گفتم اهل کدوم شهری گفت ارومیه گفتم منم ارومبه هستم هرکاری کردم ادرس نداد میگفت پولو بده باپیک بفرستم. باورتون میشه یکی از کاربرهای فوق با ثابقه بود من باهاش معامله نکردم اومدم تو سایت دیدم از چندین نفر ۳ ملیون ۱ ملیون به طور هم زمان کلاهبرداری کرده رفته. 

مدیران سایت لیون گفتن که یکی اکانت این اقا رو هک کرده ولی.کسی باورش نشد من به شخصه چظور باور کنم که رمز ورود کسیو بشه پیدا کرد اونم خود صاحب اکانت هم ازش خبری نیست کسی پی گیری نکرد ۵. ۶ ملیون از اینجا کلاه برداری کردن بردن خدارو شکر عفل ناقصم کمی به درد خورد من فهمیدم که این یارو یه ریگی به کفشش هست 

Screenshot_۲۰۱۸۰۳۲۲-۰۹۱۸۲۶.png

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

دیگه مثل ثابق ادم نمیتونه به راحتی توی فظای مجازی معامله کنه. فقط از سیستم واسطه استفاده کنید حتی اگر طرف با ثابقه باشه 

همین دوهفته پیش  تو لیون یهنفر به من پی ام داد که کارت ۲۹۰ دارم ارزون میدم بهم ای دی داد ازم پرسید کجایی بهش نگفتم. گفتم اهل کدوم شهری گفت ارومیه گفتم منم ارومبه هستم هرکاری کردم ادرس نداد میگفت پولو بده باپیک بفرستم. باورتون میشه یکی از کاربرهای فوق با ثابقه بود من باهاش معامله نکردم اومدم تو سایت دیدم از چندین نفر ۳ ملیون ۱ ملیون به طور هم زمان کلاهبرداری کرده رفته. 

مدیران سایت لیون گفتن که یکی اکانت این اقا رو هک کرده ولی.کسی باورش نشد من به شخصه چظور باور کنم که رمز ورود کسیو بشه پیدا کرد اونم خود صاحب اکانت هم ازش خبری نیست کسی پی گیری نکرد ۵. ۶ ملیون از اینجا کلاه برداری کردن بردن خدارو شکر عفل ناقصم کمی به درد خورد من فهمیدم که این یارو یه ریگی به کفشش هست 

Screenshot_۲۰۱۸۰۳۲۲-۰۹۱۸۲۶.png

اولا کی گفته من اهل ارومیه هستم ؟ کل لیون کامپیوتر میدونن من تهران هستم   

دوما بله یوزر منو هک شده بود -   با یوزر من به چند نفر پیام داده بود  (وقتی من هک شدم و پسوردم عوض شده چه جوری بیام تو انجمن از خودم دفاع کنم )

شما اخبار نگاه نمیکنی ؟ ندیدی تا حالا  کسی اکانتش هک بشه ؟ وقت کردی یه سر پلیس فتا برو ازشون بپرس روزانه چند نفر بهشون بابت هک کردن مراجعه میکنن 

سوما -کی  گفته   کسی پیگیری نکرده ؟ -من خودم  از طرف شکایت کردم و الان نزدیک 1 ماه  درگیر دادسرا -اداره اگاهی و پلیس فتا هستم  -پلیس شماره حساب طرف رو بسته و نهایتش 2 تا 3 ماه دیگه دستگیر میشه و اون دوستان هم به پولشون میرسن  _طرف ارومیه هستش _کاربر 7alireza7  شاهد هستن  میتونید ازشون بپرسید 

چهارما- عکسی که گذاشتی  اکانت تلگرام من نیستش  -برای همونی هستش که  اکانت منو هک کرده بود و ارومیه هستش   -همه لیون شماره منو دارن -اکانت تلگرام بنده هم فعاله 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

دوما بله یوزر منو هک شده بود -   با یوزر من به چند نفر پیام داده بود  (وقتی من هک شدم و پسوردم عوض شده چه جوری بیام تو انجمن از خودم دفاع کنم )

شما اخبار نگاه نمیکنی ؟ ندیدی تا حالا  کسی اکانتش هک بشه ؟ وقت کردی یه سر پلیس فتا برو ازشون بپرس روزانه چند نفر بهشون بابت هک کردن مراجعه میکنن 

سوما -کی  گفته   کسی پیگیری نکرده ؟ -من خودم  از طرف شکایت کردم و الان نزدیک 1 ماه  درگیر دادسرا -اداره اگاهی و پلیس فتا هستم  -پلیس شماره حساب طرف رو بسته و نهایتش 2 تا 3 ماه دیگه دستگیر میشه و اون دوستان هم به پولشون میرسن  _طرف ارومیه هستش _کاربر 7alireza7  شاهد هستن  میتونید ازشون بپرسید 

چهارما- عکسی که گذاشتی  اکانت تلگرام من نیستش  -برای همونی هستش که  اکانت منو هک کرده بود و ارومیه هستش   -همه لیون شماره منو دارن -اکانت تلگرام بنده هم فعاله 

تمام داداش دا چرا میزنی اخه با اکانت شما میخاستن از منم اخازی کنن

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

راستی داداش شما از کجا فهمیدی من منظورم شمایی؟  مگه من اسمی بردم فقط حرفایی که باکلاه برداره تو پی وی زدیم گفتم

لینک به دیدگاه

این بهرام امانی فک کنم همون بهرام امامی پور هست از سال 92 بالای صد مورد کلاهبرداری داشته هیچ قطعه ای هم از خودش نداره میره عکسهای قطعات از تاپیک فروش دیگران رو برمیداره با فوتوشاپ ادیت میکنه نام کاربری خودشو روش میزنه و به طرف میفرسته و اینطوری طرفو به دام خودش میندازه.

دقیقا هم بعد اینکه پولو میگیره به مالباخته میگه امروز فردا میفرستم یا الکی میگه فرستادم ! خریدار بعد اینکه میبینه هیچ خبری نیس این میاد به خریدار میگه پولش نیازم بود و و و ...

نمونش این تاپیک https://forum.persiantools.com/threads/هشدار-کاربر-persian11-کلاهبردار-سابقه-دار-بهرام-امامی-پور.852359/

تو همون پرشین تولز یا تو گوگل بهرام امامی پور سرچ بکنید سوابق درخشانش رو میاره!

اگه شمارش  09178057074 این بود دیگه خودشه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

این بهرام امانی فک کنم همون حرومزاده بهرام امامی پور هست از سال 92 بالای صد مورد کلاهبرداری داشته هیچ قطعه ای هم از خودش نداره میره عکسهای قطعات از تاپیک فروش دیگران رو برمیداره با فوتوشاپ ادیت میکنه نام کاربری خودشو روش میزنه و به طرف میفرسته و اینطوری طرفو به دام خودش میندازه.

دقیقا هم بعد اینکه پولو میگیره به مالباخته میگه امروز فردا میفرستم یا الکی میگه فرستادم ! خریدار بعد اینکه میبینه هیچ خبری نیس این حرومزاده میاد به خریدار میگه پولش نیازم بود و و و ...

نمونش این تاپیک https://forum.persiantools.com/threads/هشدار-کاربر-persian11-کلاهبردار-سابقه-دار-بهرام-امامی-پور.852359/

شماره خود عوضیشه من می خوام شکایت کنم ازاین خط بابت کلاه برداری پس من اولیش نبودم والا من انقدر با آدمهای شریفی توفرم لیون معامله کردم که اصلا شک هم نکردم که این حروم زاده کلاه برداره

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

شماره تماس 09391561636

09178057074

شماره حساب 

6273811057404722

به بهرام امانی پور بانک انصار

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

راستی داداش شما از کجا فهمیدی من منظورم شمایی؟  مگه من اسمی بردم فقط حرفایی که باکلاه برداره تو پی وی زدیم گفتم

یه بچه کلاس اولی هم فهمید منظورت من بودم  -ضمن این که شما تو پروفایل من نوشتید که  من کلاه بردار هستم !!!!!!!  اینم عکسش 

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

این بهرام امانی فک کنم همون حرومزاده بهرام امامی پور هست از سال 92 بالای صد مورد کلاهبرداری داشته هیچ قطعه ای هم از خودش نداره میره عکسهای قطعات از تاپیک فروش دیگران رو برمیداره با فوتوشاپ ادیت میکنه نام کاربری خودشو روش میزنه و به طرف میفرسته و اینطوری طرفو به دام خودش میندازه.

دقیقا هم بعد اینکه پولو میگیره به مالباخته میگه امروز فردا میفرستم یا الکی میگه فرستادم ! خریدار بعد اینکه میبینه هیچ خبری نیس این حرومزاده میاد به خریدار میگه پولش نیازم بود و و و ...

بهرام امامی پوره آره خودشه 2 سال پیش 370 هزار تومان توی فروم پرشین تولز از من کلاهبرداری کرد با پیگیری که کردم 340 تومان رو کم کم در دفعات پس داد .مدام میگفت ندارم باید قرض بگیرم بهت بدم.

در نهایت 30 تومانش هم پس نداد . همینطوری نشسته پا رایانه 30 تومن 40 تومن سود میکنه. باورم نمیشه هنوز کارش همین باشه و آزاد بچرخه .

این هم بگم طرف شیرازه 2سال پیش پدرم تمام آمارشو از یکی از دوستاش توی آگاهی گرفت(از همین طریق هم ترسوندیمش پول رو پس داد) جالبه شماره موبایلی هم که استفاده میکنه هنوز به اسم همون بهرام امامی پوره ؟؟؟؟  4 - 5 ساله با همین شماره کلاهبرداری میکنه . چطور ممکنه آخه !!!!

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

شماره خود عوضیشه من می خوام شکایت کنم ازاین خط بابت کلاه برداری پس من اولیش نبودم والا من انقدر با آدمهای شریفی توفرم لیون معامله کردم که اصلا شک هم نکردم که این حروم زاده کلاه برداره

این مبلغ کم کلاه برداری میکنه که کسی حوصله پی گیری نداشته باشه واقعا جوری شده که ادم از معامله رو در رو هم میترسه سرش کلاه بزارن 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

یه بچه کلاس اولی هم فهمید منظورت من بودم  -ضمن این که شما تو پروفایل من نوشتید که  من کلاه بردار هستم !!!!!!!  اینم عکسش 

Untitled.jpg

داداش ببخشیدا اگه شما جای ما بودین چی فکر میکردین. اون وقت کی میدونست که شما خودت نیستی یکی دیگه پشت ماجراس از اون زمان الان شمارو میبینم حتی بهتون پی ام هم داده بودم جواب پی ام هم ندادی منو مقصر ندون عزیز دل 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

داداش معامله رو آخه اینجوری انجام نمیدن که .... شما یکی رو که نمیشناسی چرا براش پول میفرستی توی این زمونه

لینک به دیدگاه

من تاحالا وسیله الکترونیکی دست دوم نه غیر حضوری خریدم و نه فروختم به درد سرش نمیارزه

بهترین کار حضوریه حتی الان نباید به امتیاز بالاها هم اعتماد کرد ممکن هک شده باشن!

تازه حضوری هم باید در حضور شخص وسیله رو امتحان کرد

لینک به دیدگاه

به نظرم برای ارسال یا دریافت از شهر های دیگه باید با واسط لیون انجام بدید کارو 20تومن نهایتن هزینش بشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

من تاحالا وسیله الکترونیکی دست دوم نه غیر حضوری خریدم و نه فروختم به درد سرش نمیارزه

بهترین کار حضوریه حتی الان نباید به امتیاز بالاها هم اعتماد کرد ممکن هک شده باشن!

تازه حضوری هم باید در حضور شخص وسیله رو امتحان کرد

این سیستم لیون هست که مزخرفه 

وقتی اکانت هک میشه هکر نباید بتونه ایمیل رو تغیر بده (باید در صورت تغیر ایمیل یه کد تایید به ایمیل قبلی ارسال شه یا اگه شماره زده به شماره طرف ارسال شه)

این جوری  صاحب اکانت به راحتی میتونه با زدن فراموش رمز پسوردشو ریست کنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Vikings گفته است :

پس چرا ملت شکایت نمیکنن؟! ترس نداره که. میگیرنش پوستشو میکنن.

بابا نترسید از دادسرا. نمیخورنتون. 4 ساعت وقت میخاد یک مقدار هزینه داره. حقتون رو بگیرید.(اگر خودتون پول در میاوردن قدرشو میدونستین)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

5ab358e380370_Screenshot_-.thumb.png.f8f7ac76fcea458e487e49ae8b3b9242.png5ab35947e87ab_Screenshot_-.thumb.png.ca758b2bfe3349b11dead5bb5fa40bb3.png

واقعا نمیدونم چطور شما با این نیویوزر که هیچ  سابقه ای چیزی تو فروم مداره معامله کردین؟من بخوام معامله کنم هم به  همین اسونی اعتماد نمیکنم هر چند که امتیاز هم داشته باشه.مثلا یکیش همین ماهان نعمتی هست که دوستان میشناسن.گرچه امتیازش 35بود ،یه مینی داشتم میخواستم بهش بفروشم میگفت که بفرست و بعدش پولو میدم من هم که کاری به امتیازاش نداشتم و قبول نکردم  و گفت که نصف قبل از ارسال و بقیه بعد.خلاصه تا مجبور شدم از واسطه استفاده کنم.

ترجیح میدم تمام معامله هام رو با افراد جدید و بدون سابقه با واسطه انجام بدم.تو این دور و زمونه کلاهبردار خیلی زیادشده .اما خدا روشکر این فروم یه مکان تقریبا امنی برامون ایجاد کرده.

تو این مورد شما هم تقصیر داشتین.نباید همینطوری اعتماد میکردین.امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، memex گفته است :

این سیستم لیون هست که مزخرفه 

وقتی اکانت هک میشه هکر نباید بتونه ایمیل رو تغیر بده (باید در صورت تغیر ایمیل یه کد تایید به ایمیل قبلی ارسال شه یا اگه شماره زده به شماره طرف ارسال شه)

این جوری  صاحب اکانت به راحتی میتونه با زدن فراموش رمز پسوردشو ریست کنه

مگه اینطوریه???عجب.من هر چیزی وسایت یرفتم اول باید ایمیل تایید میکردم بعدش عوض کنم.اینطوری خیلی. راحت میشه

با اقا حامد یا  جناب حسینی در میون بگذارید تا حلش کنن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

واقعا نمیدونم چطور شما با این نیویوزر که هیچ  سابقه ای چیزی تو فروم مداره معامله کردین؟من بخوام معامله کنم هم به  همین اسونی اعتماد نمیکنم هر چند که امتیاز هم داشته باشه.مثلا یکیش همین ماهان نعمتی هست که دوستان میشناسن.گرچه امتیازش 35بود ،یه مینی داشتم میخواستم بهش بفروشم میگفت که بفرست و بعدش پولو میدم من هم که کاری به امتیازاش نداشتم و قبول نکردم  و گفت که نصف قبل از ارسال و بقیه بعد.خلاصه تا مجبور شدم از واسطه استفاده کنم.

ترجیح میدم تمام معامله هام رو با افراد جدید و بدون سابقه با واسطه انجام بدم.تو این دور و زمونه کلاهبردار خیلی زیادشده .اما خدا روشکر این فروم یه مکان تقریبا امنی برامون ایجاد کرده.

تو این مورد شما هم تقصیر داشتین.نباید همینطوری اعتماد میکردین.امیدوارم مشکلتون حل بشه

واقعا اشتباه کردم :من والا با آدمهایی روبرو شدم جنس یک میلیونی دادن بهم  گفتن ببر تست کن بعدش پولشو بده من خودمم سابقه طولانی تو معملات نداشتم ولی اعتماد حرف اول رو میزنه که متاسفانه سوء استفاده بعضی ها باعث میشه جامعه درهمی داشته باشیم وبی اعتمادی به هم به اوج خودش میرسونه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...