رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید سیستم گیم تا هشت میلیون

Recommended Posts

مشاوره جهت خرید سیستم گیم تا هشت میلیون

تشکر از همه،تا اونجایی که اجازه داشتم مثبت دادم D:

سیستم از لیون کامپیوتر خریداری شد اما سیستمی پایینتر به علت اینکه تصمیم گرفتم یه مانیتور گیمینگ بهتر داشته باشم + Playstation 4 و اینکه بتونم بقیه لوازم گیمینگم مثل گیم پد و هدست رو هم بخرم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• ارسال 129
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لینک به دیدگاه

آقا کسی نبود؟همون سیستم بالایی لیون خوبه؟

لینک به دیدگاه

با اون قیمت سیستم قویتر میتونی بخری 

با بقیه بودجه میتونیم کیبورد وسایر اقلام تهیه کنید .

گرافیک هم میتونین کارکرده با قیمت خیلی پایینتر تهییه کنین .

این سیستم دارای پردازنده 8 هسته و 16 رشته هست و مادربرد هم قابلیتهای خوبی داره .

2018-03-24 15_09_17-.jpg

2018-03-24 15_08_49-لیون کامپیوتر سبد خرید.jpg

لینک به دیدگاه

بهترین انتخاب برای شما سیستم زیر میباشد. بعد پول دستت اومد یه اس اس دی هم بذار تنگش عالی میشه.

کارت گرافیگ هم یه 1070  یا یه rx 580 نو بخر چون از 1060 قویتره. میتونی کارت 1070ti کارکرده هم پیدا کنی بخری.

https://fafait.net/product/graphics-card/gigabyte-aorus-rx580

https://fafait.net/product/graphics-card/asus-gaming-strix-gtx1070-gaming

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

اصلا سراغ دست دوم و اینچیزا که نمیتونم برم چون حوصله اش رو ندارم پولم داره جور میشه سریع می خوام خرید کنم حوصله بکن وصل کن و برو بیا رو ندارم

1070 هم که هیچجور نمیشه خرید ! من سقف بودجه ام بزور به 7 تومن میرسه بالای 7 تومن امکان پذیر نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

اصلا سراغ دست دوم و اینچیزا که نمیتونم برم چون حوصله اش رو ندارم پولم داره جور میشه سریع می خوام خرید کنم حوصله بکن وصل کن و برو بیا رو ندارم

1070 هم که هیچجور نمیشه خرید ! من سقف بودجه ام بزور به 7 تومن میرسه بالای 7 تومن امکان پذیر نیست

میتونی سی پی یو را 7600k بخری ولی بجاش 1070ti نو بخر بعد ها پول دستت اومد میتونی یه 7700k بخری .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به نظرم این خیلی خوبه !

سلام

باتوجه به هزینه  سیستم و  سی پی یو  و گرافیک مدنظر بنظر میاد  مادربرد  حداقل  کمی بهتر  از این مورد  انتخاب  بشه  بهتره 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام

باتوجه به هزینه  سیستم و  سی پی یو  و گرافیک مدنظر بنظر میاد  مادربرد  حداقل  کمی بهتر  از این مورد  انتخاب  بشه  بهتره 

یه قرون بالاتر نمیتونم هزینه کنم بحث اینجا محدودیت هزینه است اگر نشه مجبورم 1060 بردارم فعلا بودجه تا حدود 7 میلیون تعیین کردم که باز بعید میدونم به هفت برسه اما سعی میکنم تا 7 میلیون برسونم بتونم یه چیز خوب بخرم ولی این 7 میلیون نباید بشه هفت و پنجاه یا صد این مورد از همه چیز مهمتره دیگه کار به به اینکه فلان چیز کمی بهتره ندارم همینکه بتونه با همین قطعات واسه من کار کنه کافیه کاری به آینده نگریش هم ندارم

لینک به دیدگاه

داداش اینطوری که نمیشه راهنمایی کرد باید اول بگید کاربریتون چیه از این سیستم اگه گیمر هستید یعنی فقط به خاطر گیم میخرید پس سیستم اول مناسبه برای شما ولی اگه کارهای دیگه میکنیید به علاوه گیم سیستم دوم خیلی بهتره :

1.

Green Striker Gaming Case : 225000

Green GLC240 Evo Aio Liquid Cooler : 300000

Intel Core i5 8600K 4.3 GHz Processor : 1410000

Asus TUF Z370 Plus Gaming LGA1151 : 800000

Asus GTX 1060 6GB GDDR5 Dual X OC : 2040000

Seagate Barracuda 2TB Sata III 7200 RPM 64MB : 340000

Green GP600B HP Plus 80 Gold : 340000

Geil Evo X 16GB DDR4 3000 MHZ RGB CL15 : 835000

Adata Ultimate SU800 128GB SSD : 275000

A4Tech Bloody B318 Gaming Keyboard : 165000

A4Tech Bloody TL80 Gaming Mouse : 155000

6.885.000

2 . 

Green Striker Gaming Case : 225000

AMD Ryzen 7 1800x 4.0 GHZ Processor : 1700000

Msi B350 Tomahawk AM4 Mainboard : 540000

Geil Amd Edition Evo X 16GB DDR4 3000 MHz RGB CL16 : 780000

Seagate Barracuda 2TB Sata III 7200 RPM 64MB : 340000

Green GP600B HP Plus 80 Gold : 340000

Plextor M8PeG PCIe M2 SSD 256GB : 515000

A4Tech Bloody Q1100 Gaming Keyboard And Mouse : 140000

Green GLC240 Evo Aio Liquid Cooler : 300000

Asus GTX 1060 6GB GDDR5 Dual X OC : 2040000

6.920.000

سیستم پایینی بی نظیره و فوق العادست به نظر من همین پایینیه عالیه ولی باز خودت میدونی داداش 

موفق باشی

سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

وضع بازار خیلی خنده دار شده. یک سال پیش بود یه i7 7700 و gtx 1060 6gb و msi b250m و... گرفتم کلا افتاد 4.5 میلیون. تازه با ssd و رم 16. الان شما بحث مرگ و زندگی هم باشه اصلا سمت gtx 1060 نرو با بودجه 7 میلیون!! چون در حد میان ردست پنجاه تا شصت فریم میگیرم تو اخرین تنظیمات روی full hd. اول اینکه پیشنهاد میدم الان نخری (نه بخاطر قیمت. تو ایران بدتر میشه بهتر نمیشه) بخاطر سری جدید انویدیا که داره میاد. بهتره اونو بخری.۳ سال از این نسلش گذشته شما داری اخر نسل به خرید میان ردش فک میکنی! اشتباه محضه. حالا اگرم مجبور شدی بخری به پایین تر از 1070ti فک نکن که دیگه واقعا اشتباست.موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

وضع بازار خیلی خنده دار شده. یک سال پیش بود یه i7 7700 و gtx 1060 6gb و msi b250m و... گرفتم کلا افتاد 4.5 میلیون. تازه با ssd و رم 16. الان شما بحث مرگ و زندگی هم باشه اصلا سمت gtx 1060 نرو با بودجه 7 میلیون!! چون در حد میان ردست پنجاه تا شصت فریم میگیرم تو اخرین تنظیمات روی full hd. اول اینکه پیشنهاد میدم الان نخری (نه بخاطر قیمت. تو ایران بدتر میشه بهتر نمیشه) بخاطر سری جدید انویدیا که داره میاد. بهتره اونو بخری.۳ سال از این نسلش گذشته شما داری اخر نسل به خرید میان ردش فک میکنی! اشتباه محضه. حالا اگرم مجبور شدی بخری به پایین تر از 1070ti فک نکن که دیگه واقعا اشتباست.موفق باشی

1060 برای فول اچ دی کافیه فقط ماها یه مشکلی داریم و اونم اینه که میخوایم همه چیز رو بذاریم روی ماکزیمم در حالی که اشتباهه اگه چند مورد رو روی ماکزیمم نذاریم هیچ مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

کارت 1080ti ایسوس مدل هیبریدش که بلاک کاستوم واتر کولینگ داره با فن (پسایدن) قیمتش بود ۴ میلیون میگفتم کی اینو میخره چقدر گرونه :))) الان شده بالای ۸.۵ میلیون. ادم یجوری فک میکنه انگار قبل انقلاب بوده دوبرابر شده. فقط یک سال گذشته!!!

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

1060 برای فول اچ دی کافیه فقط ماها یه مشکلی داریم و اونم اینه که میخوایم همه چیز رو بذاریم روی ماکزیمم در حالی که اشتباهه اگه چند مورد رو روی ماکزیمم نذاریم هیچ مشکلی پیش نمیاد

من همه چیو ماکس نمیزارم. اگه ultra اخرش باشه روی high میزارم. یکیش همین فاینال فانتزی ۱۵. اون از واتچ داگز۲. اونی یکی اساسین کرید اوریجینز. همشون. کارت میان ردست.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

من همه چیو ماکس نمیزارم. اگه ultra اخرش باشه روی high میزارم. یکیش همین فاینال فانتزی ۱۵. اون از واتچ داگز۲. اونی یکی اساسین کرید اوریجینز. همشون. کارت میان ردست.

واچ داگز 2 که همه میدونن حتی روی 1080 هم نمیتونی همه چیرو ماکزیمم کنی یعنی مشکل بهینه بودن داره

اوریجینز هم روی الترا با 1060 پایین ترین فریمی که میده حدود 50 هستش باز نمیدونم مشکل شما چیه با 1060

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Game World گفته است :

اوریجینز هم روی الترا با 1060 پایین ترین فریمی که میده حدود 50 هستش باز نمیدونم مشکل شما چیه با 1060

اوریججینز میانگین فریمم روی high تو بنچمارک خودش میشه ۶۵. ولی حداقل فریم روی ۵۰ عه. اخرین بار چند روز پیش بنچمارک گرفتم با اخرین درایور. دیگه سراغ ultra نرفتم با این وضع. این کارتم ۳ سال پیش اومده ارزش واقعیش بود ۲۵۰ دلار. تازه موقع لانچ این قیمتو داشت الان افت میکرد مثلا میشد حدود ۲۰۰ دلار. برعکس شده ۳۵۰ دلار اینا. ماینینگ قشنگ ترکوند. واسه همینه که گفتم خریدش اشتباس الان.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

اوریججینز میانگین فریمم روی high تو بنچمارک خودش میشه ۶۵. ولی حداقل فریم روی ۵۰ عه. اخرین بار چند روز پیش بنچمارک گرفتم با اخرین درایور. دیگه سراغ ultra نرفتم با این وضع. این کارتم ۳ سال پیش اومده ارزش واقعیش بود ۲۵۰ دلار. تازه موقع لانچ این قیمتو داشت الان افت میکرد مثلا میشد حدود ۲۰۰ دلار. برعکس شده ۳۵۰ دلار اینا. ماینینگ قشنگ ترکوند. واسه همینه که گفتم خریدش اشتباس الان.

سه سال پیش؟؟؟سه ماه دیگه فک کنم دو سالش بشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

سه سال پیش؟؟؟سه ماه دیگه فک کنم دو سالش بشه

درسته اشتباه حساب کردم :) بازم دو میلیون ارزش نداره.

IMG_20180324_184124.jpg

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

الان خیلی ها دارن با 970 یا حتی 960 هم بازی های روز رو انجام میدن موافق نیستم با حرفتون

لینک به دیدگاه

در ضمن high با ultra تفاوت خیلی کمی دارن و اینا همش سیاست هستش که مردم برن تند تند کارت گرافیکشون رو عوض کنن

لینک به دیدگاه

من خودم توی این زمینه اشتباه کردم کارتم 1060 بود کردمش 1070 هیچی نشد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

الان خیلی ها دارن با 970 یا حتی 960 هم بازی های روز رو انجام میدن موافق نیستم با حرفتون

دوست عزیز از amd به من پول نمیدن که بدی یه چیزو بگم خودمم همین کارتو دارم . در ضمن کسی که ۷ میلیون پای سیستم میده انتظار داره پنج سال حداقلش دووم بیاره بالای شصت فریم. نه فقط یک سال بمونه. برای منی که این کارتو خریدم ۱.۲ میلیون بیشتر از این ارزش‌نداره این کارت دیگه تصمیم با خریداره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت نو خریدن اونم سری 1000 واقعا پول پاره کردنه.سری 900 دست دو بگیر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...