رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید سیستم گیم تا هشت میلیون

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

دوست عزیز از amd به من پول نمیدن که بدی یه چیزو بگم خودمم همین کارتو دارم . در ضمن کسی که ۷ میلیون پای سیستم میده انتظار داره پنج سال حداقلش دووم بیاره بالای شصت فریم. نه فقط یک سال بمونه. برای منی که این کارتو خریدم ۱.۲ میلیون بیشتر از این ارزش‌نداره این کارت دیگه تصمیم با خریداره

من قبل از این 980 GTX داشتم حتی یک درصد هم باهاتون موافق نیستم متاسفانه سیستم 980 مال خودم نبود مال شخص دیگه ای هست حالا باید بهش پس بدم بنچمارک های 1060 تو بازی های روز برای FULLHDعالیه

ولی من سعی میکنم 1070 بخرم نتونستم 1060 میگیرم بازم راضیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 129
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز کارت نو خریدن اونم سری 1000 واقعا پول پاره کردنه.سری 900 دست دو بگیر 

به هیچوجه،همه چیز رو نو میگیرم اصلا کاری به این چیزا ندارم یه چوب کبریت دست دوم هم نمیگیرم خودمو الاف یه کارت گرافیک نمیکنم چند نفر معرفی کنم چندین ماه سیستم بدون کارت دارن فقط وقت خودشونو با این حرفا تلف کردن

صبر تا کی؟

قبل از اینم 980 داشتم واسه چی برم سری 900 بگیرم؟ D:

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

دوست عزیز از amd به من پول نمیدن که بدی یه چیزو بگم خودمم همین کارتو دارم . در ضمن کسی که ۷ میلیون پای سیستم میده انتظار داره پنج سال حداقلش دووم بیاره بالای شصت فریم. نه فقط یک سال بمونه. برای منی که این کارتو خریدم ۱.۲ میلیون بیشتر از این ارزش‌نداره این کارت دیگه تصمیم با خریداره

منم دارم در مورد همین صحبت می کنم که میشه با 1060 60 فریم گرفت تا چند سال ولی نه روی ماکزیمم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

داداش اینطوری که نمیشه راهنمایی کرد باید اول بگید کاربریتون چیه از این سیستم اگه گیمر هستید یعنی فقط به خاطر گیم میخرید پس سیستم اول مناسبه برای شما ولی اگه کارهای دیگه میکنیید به علاوه گیم سیستم دوم خیلی بهتره :

1.

Green Striker Gaming Case : 225000

Green GLC240 Evo Aio Liquid Cooler : 300000

Intel Core i5 8600K 4.3 GHz Processor : 1410000

Asus TUF Z370 Plus Gaming LGA1151 : 800000

Asus GTX 1060 6GB GDDR5 Dual X OC : 2040000

Seagate Barracuda 2TB Sata III 7200 RPM 64MB : 340000

Green GP600B HP Plus 80 Gold : 340000

Geil Evo X 16GB DDR4 3000 MHZ RGB CL15 : 835000

Adata Ultimate SU800 128GB SSD : 275000

A4Tech Bloody B318 Gaming Keyboard : 165000

A4Tech Bloody TL80 Gaming Mouse : 155000

6.885.000

2 . 

Green Striker Gaming Case : 225000

AMD Ryzen 7 1800x 4.0 GHZ Processor : 1700000

Msi B350 Tomahawk AM4 Mainboard : 540000

Geil Amd Edition Evo X 16GB DDR4 3000 MHz RGB CL16 : 780000

Seagate Barracuda 2TB Sata III 7200 RPM 64MB : 340000

Green GP600B HP Plus 80 Gold : 340000

Plextor M8PeG PCIe M2 SSD 256GB : 515000

A4Tech Bloody Q1100 Gaming Keyboard And Mouse : 140000

Green GLC240 Evo Aio Liquid Cooler : 300000

Asus GTX 1060 6GB GDDR5 Dual X OC : 2040000

6.920.000

سیستم پایینی بی نظیره و فوق العادست به نظر من همین پایینیه عالیه ولی باز خودت میدونی داداش 

موفق باشی

سوالی بود در خدمتم

سیستم فقط برای گیم هست بودجه هم نهایتا 7 میلیون نیاز به کیبورد و مانیتور هم نیست :)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من قبل از این 980 GTX داشتم حتی یک درصد هم باهاتون موافق نیستم متاسفانه سیستم 980 مال خودم نبود مال شخص دیگه ای هست حالا باید بهش پس بدم بنچمارک های 1060 تو بازی های روز برای FULLHDعالیه

ولی من سعی میکنم 1070 بخرم نتونستم 1060 میگیرم بازم راضیم

شما میانگین فریم رو ملاک قرار میدی یا حداقل فریم رو توی بنچمارک ها؟ یا رو شصت ثابت باشی یا رو ۳۰ قفل کنی vsync رو؟ در هر صورت موفق باشی هرچی مریدی gtx 980 هم بالا رده محصوب میشه در حد gtx 1070 نسل بعده.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

اصلا متوجه نمیشم که 1060 یه سال دووم میتونه بیاره و بالای 60 بده ولی 1070 5 سال دووم میاره ؟؟؟؟؟o.O

مگه 1070 چقد قوی تر از 1060 هستش ؟؟؟؟

کسی که این سیستم رو میخره اگه یه زمانی ناراضی باشه میتونه کارتش رو ارتقا بده هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

سیستم فقط برای گیم هست بودجه هم نهایتا 7 میلیون نیاز به کیبورد و مانیتور هم نیست :)

پس شما سیستم یک رو تهیه کن بدون موس و کیبورد ولی یه تغییر باید بدید اونم اینه که ssd رو از سیستم 2 بردارید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

اصلا متوجه نمیشم که 1060 یه سال دووم میتونه بیاره و بالای 60 بده ولی 1070 5 سال دووم میاره ؟؟؟؟؟o.O

مگه 1070 چقد قوی تر از 1060 هستش ؟؟؟؟

1070 پنج سال دووم نمیاره من 1070ti رو پیشنهاد دادم. رو پاسخ قبلیتونم بگم میشه تا ۷ سال یا بیشتر هم با ۱۰۶۰ حدود ۶۰ فریم بازی کرد ولی اگه تنظیماتو رو low بزاری. من ملاک حرفم رو high بود که گفتم یک سال. بین medum و ultra یعنی.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

پس شما سیستم یک رو تهیه کن بدون موس و کیبورد ولی یه تغییر باید بدید اونم اینه که ssd رو از سیستم 2 بردارید

این به نظرم بهترین چیزی بود که ارسال شد فقط SSDنداره که بعدا میشه بهش اضافه کرد

7میلیون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ar_prv گفته است :

1070 پنج سال دووم نمیاره من 1070ti رو پیشنهاد دادم. رو پاسخ قبلیتونم بگم میشه تا ۷ سال یا بیشتر هم با ۱۰۶۰ حدود ۶۰ فریم بازی کرد ولی اگه تنظیماتو رو low بزاری. من ملاک حرفم رو high بود که گفتم یک سال. بین medum و ultra یعنی.

اولا این اعداد رو نمیدونم از کجا میارید مثلا 5 سال 1 سال و این حرفا 

دوما 1070 تی ای نهایت 10 درصد قوی تر از 1070 هستش و باز هم با حرف شما جور در نمیاد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

باز خودتون میدونید ولی موقعی که سیستم رو ببندید و بالا بیادش متوجه میشید که باید هرچه زودتر یه SSD بگیرید 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به هیچوجه،همه چیز رو نو میگیرم اصلا کاری به این چیزا ندارم یه چوب کبریت دست دوم هم نمیگیرم خودمو الاف یه کارت گرافیک نمیکنم چند نفر معرفی کنم چندین ماه سیستم بدون کارت دارن فقط وقت خودشونو با این حرفا تلف کردن

صبر تا کی؟

قبل از اینم 980 داشتم واسه چی برم سری 900 بگیرم؟ D:

خوب چرا همونو میزدی رو سیستم جدید با 1060 هم برابره فقط بیشتر برق میخوره?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

باز خودتون میدونید ولی موقعی که سیستم رو ببندید و بالا بیادش متوجه میشید که باید هرچه زودتر یه SSD بگیرید 

موفق باشید

این SSD خوبه به نظرتون ؟

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/اس-اس-دی-گیل-zenith-a3-series-240gb-81.html

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ولی این سیستم رمش ضعیفه بردش زیاد جالب نیست و سی پی یو کولرش هم ضعیفه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

به نظر من یه 128 کافیه ولی سعی کنید از برند adata یا samsung یا plaxtor تهیه کنید اینا بهتره

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

خوب چرا همونو میزدی رو سیستم جدید با 1060 هم برابره فقط بیشتر برق میخوره1f600.png

سیستم مال من نیست باید پسش بد :( ضمن اینکه قابل ارتقا نیست یک کامپیوتر آماده شرکت ایسوس هست

اینه :

https://www.asus.com/us/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG_G20AJ/

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Game World گفته است :

اولا این اعداد رو نمیدونم از کجا میارید مثلا 5 سال 1 سال و این حرفا 

دوما 1070 تی ای نهایت 10 درصد قوی تر از 1070 هستش و باز هم با حرف شما جور در

دوست عزیز قبل اینکه شما عضو این سایت بشی من همین اعدادو بررسی میکردم روزی ۶ ساعت تو یوتوب بودم واسه بنچمارکا برای ۳ ماه. یک سالم هس دارم با این gtx 1060 سر و کله میزنم. 1070ti هم بیست درصد قوی تره اگه به بنچمارکای یوتوب دقت کنی. حرف منم با استارتر تاپیک بود اولین کامنتم نه با شما.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

شما میانگین فریم رو ملاک قرار میدی یا حداقل فریم رو توی بنچمارک ها؟ یا رو شصت ثابت باشی یا رو ۳۰ قفل کنی vsync رو؟ در هر صورت موفق باشی هرچی مریدی gtx 980 هم بالا رده محصوب میشه در حد gtx 1070 نسل بعده.

دوست عزیز 980 تو اکثر تست ها از 1060 هم ضعیف تره...در حد 1070؟؟ 980 تی آی هم با فاصله نسبتا قابل قبولی پشت سر 1070 قرار میگیره 980 که جای خود داره...1070 در حد تایتان نسل مکسول هستش(فک کنم اسمش تایتان ایکس بود :()

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

کسی یه جایگزین واسه این مادربورد تو همین رنج قیمت میتونه پیدا کنه؟فقط هزینش بالاتر نره

مادربرد ام اس آی Z370-A PRO

---------------------

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

دوست عزیز قبل اینکه شما عضو این سایت بشی من همین اعدادو بررسی میکردم روزی ۶ ساعت تو یوتوب بودم واسه بنچمارکا. یک سالم هس دارم با این gtx 1060 سر و کله میزنم. 1070ti هم بیست درصد قوی تره اگه به بنچمارکای یوتوب دقت کنی. حرف منم با استارتر تاپیک بود اولینکامنتم نه با شما.

شما گفتی 1060 یه سال دووم میاره ولی 1070 تی ای 5 سال این حرف رو ثابت کنید دیگه همین ؟؟؟

من دارم از شما سوال میپرسم اگه نمیتونید جواب بدید بگید نمیتونم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همین سیستم رو بگیر بدون ssd

لینک به دیدگاه

ولی 1060 و 980 یکی هستن توی گیم و 1060 کمی جلوتره بعضی جاها

لینک به دیدگاه

باز من نظرم روی سیستم 2 هستش که بهتون معرفی کردم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

دوست عزیز همین سیستم رو بگیر بدون ssd

شاید انشاالله اونم بهش اضافه کردم تا ببینم چی میشه

خدا کمکم بتونم یه 1070 داشته باشم:( نشد هم نهایتا 1060 برمیدارم چندتا بنچمارک هم تو یوتیوب ازش دیدم  شخصا راضیم توی چند مورد از980 فریم دهی بهتری داشت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Game World گفته است :

باز من نظرم روی سیستم 2 هستش که بهتون معرفی کردم

آخه سیستم شما کارتش 1060 هست منم گیمر کارت گرافیک خیلی برام مهمه اگه نتونم1070بگیرم میرم سراغ سیستمی که شما پیشنهادش دادی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...