رفتن به مطلب

راهنمای خرید سیستم گیمینگ با بودجه 14 میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

وقتی کاربر میخواد 4K بازی کنه من نمی تونم بگم نه برو 2K بازی کن !!!

صحبت کلی من با شما در مورد این بود که تفاوت 7700 با 1700 و 1600 و ... در فریم زیر 60 چیه . همین . حالا میخواد فول اچ دی باشه میخواد 4K .

وقتی کاربر نمیدونه 4K بازی کردن و مانیتوری free sync داره ولی گرافیکش G-sync ساپورت میکنه منی ک مطلع هستم باید راهنماییش کنم.

اما در مورد CPU از قدیم و العیام  اینتل کمترین مشکل رو با بازی ها داشته و اگر مشکلی بود معمولا با AMD بوده که حالا یا برطرف شده با آپدیت یا نشده..

من الان 7400 دارم و یکی از بدترین بازی ها از نظر اپتیمایز( PUBG )رو به راحتی اجرا میکنم پس 7700 دیگه باید خدایی کنه..

و وقتی یه عمر با INTEL راحت بودم چرا برم سمت AMD 

دلیل تخصصی ندارم فقط تجربه بود

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

در 11 دقیقه قبل، dante21 گفته است :

وقتی کاربر نمیدونه 4K بازی کردن و مانیتوری free sync داره ولی گرافیکش G-sync ساپورت میکنه منی ک مطلع هستم باید راهنماییش کنم.

اما در مورد CPU از قدیم و العیام  اینتل کمترین مشکل رو با بازی ها داشته و اگر مشکلی بود معمولا با AMD بوده که حالا یا برطرف شده با آپدیت یا نشده..

من الان 7400 دارم و یکی از بدترین بازی ها از نظر اپتیمایز( PUBG )رو به راحتی اجرا میکنم پس 7700 دیگه باید خدایی کنه..

و وقتی یه عمر با INTEL راحت بودم چرا برم سمت AMD 

دلیل تخصصی ندارم فقط تجربه بود

در مورد 7400 و 7700 . البته این پردازشگرها اصلا بد نیستند . اما گزینه های دیگه ای هم هستند که بهتره بهشون توجه بشه .

در مورد برتری اینتل باید بگم این مال قبل رایزن ها بود . شما با اینتل کارکردید ولی باید بدونید رایزن ها هم همون کار رو می کنند به قول شاعر : دیگران هم بکنند آن چه مسیحا می‌کرد !

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

شما هر گرافیکی برای رزولیشن فول اچ دی و 60 فریم بخری 1600 که هیچ 1300X هم جواب میده .

اساسا  رایزن ها در فریم بالای 90 به مشکل بر می خورن .

در مورد خرید 1070Ti برای فول اچ دی . این کار به طور کلی پیشنهاد نمیشه . شما میتونی با پولی بیشتری که الان به جای 1060 برای 1070Ti میدی + پول فروش 1060 در آینده به راحتی یه 2070 بگیرید !!!

به عبارت دیگه شما الان هزینه بیشتری می کنید که در آینده راحتتر باشید در حالی که در آینده کارت های قویتری میان که ارزش خرید بیشتری دارن .

یه نگاه به قیمت 980 و 1060 در زمان عرضه بندازید . کسی که به 980 نیازی نداشته و 960 براش کافی بوده به این امید 980 گرفته که در آینده راحت باشه اما سال بعدش 1060 معرفی شد که از 980 چیزی کم نداره و ارزونتره !!!

داداش حرفای شما واقعا خیلی جالب و درست تا حالا کسی اینطوری درست کمک نکرده بود ممنون

ولی 1060 همه بازیا رو میتونه 60 فریم بیاره؟؟؟

بعد  1060 بخرم پولم اضافی میاد به جاش پول رو بدم به چی؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش حرفای شما واقعا خیلی جالب و درست تا حالا کسی اینطوری درست کمک نکرده بود ممنون

ولی 1060 همه بازیا رو میتونه 60 فریم بیاره؟؟؟

بعد  1060 بخرم پولم اضافی میاد به جاش پول رو بدم به چی؟

خواهش می کنم .

گمونم توی یکی دوتا بازی نه .(  البته بنچمارک هایی که همون اول از بازی ها منتشر میشن در اکثر موارد با گذشت زمان بهتر میشن . عرضه آپدیت و درایور بهتر چند فریم به نتیجه کلی اضافه می کنه . ) نهایتا یکی دوتا گزینه که از بقیه سنگین تر هستند ( مثل  Anti - Aliasing  )  رو می بندید یا کم می کنید . هرچند الان یادم نمیاد کدوم بازی و چند فریم زیر 60 بود . مدت زیادی از عرضه 1060 گذشته . شاید هم کلا اشتباه می کنم و یه کارت دیگه ( مثلا 470 ) بوده . آخه همیشه توی تست ها 470 رو چک می کردم چون قیمت خیلی خوبی داشت .

بستگی به قطعات دیگه داره . میتونید کلا خرج نکنید !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...