رفتن به مطلب

خبر ساخت ASIC برای رمز ارز ایتریوم ETH

Recommended Posts

دوستان نظرتون در مورد این خبر چی هست؟ :

https://viraldocks.com/bitmain-developed-ethereum-asic-miner/

bitmain-developed-ethereum-asic-miner-758x455.thumb.png.0cad682a221607c878560cbd29ea92e7.png

کمپانی bitmain گفته همین 2018 هم آماده میشه!

در مورد اثراتش بر قیمت گرافیک ها و ارزش سهام انویدیا و AMD هم نظری دارید بگید.

با این کار ارزش این رمز ارز پایین میاد یا رشد میکنه؟ وقتی استخراجش سریعتر انجام بشه با قیمت کمتر و مصرف کمتر ! ایتر مگر کوین اسیک پروف نبود؟!

لینک به دیدگاه

والا من شنیدم که امکان ماین کردن ethash  با ایسیک نیست به خاطر سیستم فایل دگ برای کریپتونایت میشه ایسیک ساخت برای اتهش امکانش نیست چون تو فاصله های زمانی کوتاه فایل دگ تغیر میکنه من فکر میکنم این خبرو الکی راه انداختن که ارزش سهامشون بره بالا

ویرایش شده توسط pooriya_shift
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، pooriya_shift گفته است :

والا من شنیدم که امکان ماین کردن ethash  با ایسیک نیست به خاطر سیستم فایل دگ برای کریپتونایت میشه ایسیک ساخت برای اتهش امکانش نیست چون تو فاصله های زمانی کوتاه فایل دگ تغیر میکنه من فکر میکنم این خبرو الکی راه انداختن که ارزش سهامشون بره بالا

دوست عزیز چند ماه دیگه در بازار هست. 200 مگا هش 2500 دلار با توان 750 وات.

یک مورد دیگه هم من چند جا در فوروم های خارجی دیدم اینه . طرف حالا یک تئوری مطرح کرده بود که این اسیک هایی که bitmain داره چند ماه دیگه میده بیرون همه کارکرده هستن ! و این مدل که هش ریت شبکه ی ایتر هر روز هزار تا هزار تا میرفت روش به خاطر تست همین اسیک های شرکت bitmain بوده. الانم که کارش باش تموم شده میخاد بفروششون. انگار این شرکت چینی کارش همینه. ها ها ها. وگرنه چرا باید یه دستگاه پول ساز رو بده دست مردم!! مگر این که شیرشو کشیده باشه. به هر جهت این کار باعث نابودی ماین ایتر با گرافیک میشه.

130.000 گیگاهش در طی یک ماه شده  240.000 گیگاهش! پس داستان این بوده!:1078_flag_cn:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اتر 450 دلاری حتی اسیک هم نیاد کم کم قیمت گرافیک سقوط می کنه.

این بازی بیت من هم قبلا اثبات شده است که دستگاه ها را پیش فروش می کنه خودش باهاش ماین می کنه بعد میده تو بازار.شیره دستگاه ها نمیکشه بلکه وقتی به اسیک با بازدهی بالاتر میرسه اون قبلی  ها را رد می کنه تو بازار.

البته اینکه چرا دستگاه پولساز را می فروشه دوتا دلیل داره1-سرمایه هر موسسه و فردی ثابته هرچی باهاش بیشتر کار کنه سود بیشتر می کنه درسته می تونست اسیک بسازه خودش ماین کنه دوباره با سود ماین اسیک بسازه اما تو تولید قطعات الکترونیک این کار به صرفه نیست و از طرفی سرعت رشدش کم میشد .

2-اگر بیت من ماینر نفروشه خوب یکی دیگه می فروشه :Dپس بیت من یک بازار خیلی خوب را از دست میداد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

با اتر 450 دلاری حتی اسیک هم نیاد کم کم قیمت گرافیک سقوط می کنه.

این بازی بیت من هم قبلا اثبات شده است که دستگاه ها را پیش فروش می کنه خودش باهاش ماین می کنه بعد میده تو بازار.شیره دستگاه ها نمیکشه بلکه وقتی به اسیک با بازدهی بالاتر میرسه اون قبلی  ها را رد می کنه تو بازار.

البته اینکه چرا دستگاه پولساز را می فروشه دوتا دلیل داره1-سرمایه هر موسسه و فردی ثابته هرچی باهاش بیشتر کار کنه سود بیشتر می کنه درسته می تونست اسیک بسازه خودش ماین کنه دوباره با سود ماین اسیک بسازه اما تو تولید قطعات الکترونیک این کار به صرفه نیست و از طرفی سرعت رشدش کم میشد .

2-اگر بیت من ماینر نفروشه خوب یکی دیگه می فروشه :Dپس بیت من یک بازار خیلی خوب را از دست میداد.

تاثیرش روی قیمت ایتر مثل بیت کوین باشه. چه شود!! نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

من نشنیده بودم شرکت بیت مین اینو بخاد بسازه ولی خبرشو از یه شرکت دیگه شنیده بودم

بنظرم بیشتر جنبه جمع کردن کارت های گرافیکی تویه بازار برای خودشون هست تا استفاده واقعی و عملی!! بنظرم خود سازنده دید که اسیک پروفیش‌زیر سوال رفت هارد فورک میکنه بعد اسیک های چند هزار دلاری تابلو میشن دیگه نمیتونن ماین کنن!

تفاوتشم کاملا واضحه وقتی دیدن یه سیستم داره ۳.۶ گیگا هش میزنه خوب مشخصه اون سیستم ازش کارت گرافیک آویزون نیست!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

تاثیرش روی قیمت ایتر مثل بیت کوین باشه. چه شود!! نظر شما چیه؟

اتریوم میکشه بالا  آیا ؟

جواب : خیر ولی دلار آره!

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...