رفتن به مطلب

افت دوباره ارز دیجیتال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

انصافا قضیه اسیک احتمالا اتر رو نابود کنه. بعنی با اومدن اسیک هم سختی بالا میره و هم قیمت پایین میاد درسته؟ بنظرتون آیا بهتر نیست هر چی اتر هست رو تبدیل کرد؟ و بهتربن مورد برای تبدیل چیست؟

بهترین راه این بود که USDT کنیدو نگه دارید. الان تبدیلشم درست نیست چون ارزشش نسبت به بیت کوین نصف شده 0.05 . تا 0.11 هم رسیده بود.

در 13 ساعت قبل، 8030 گفته است :

نهایتش با یه اپدیت مثل مونرو قضیه رو جمع میکنن.نمیزارن این قضیه اتفاق بی افته.

بنظرم این خبرها بیشتر برای ترسوندن سرمایه گذارها هست تا ارزون اترهاشون رو بفرشون و گویا جواب هم داده چون قیمت یکدفعه خیلی ریزش کرد.

تا اخر سال اگر اتر  1500 دلار شد تعجب نکنید هر چند این نظر شخصیه و احتمال هست ، و شاید واقعیت چیز دیگه بشه.

شاید. من روی 880 دلار رد کردم.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

نیت کرده بودم بزنم تو کار ماین که پوکید :| 

نیت کرده بودم بعد از برد پرسپولیس مقابل سایپا جشن قهرمانی بگیرم که پوکید :|

خوب میرم که یه نیت کنم برای خرید دلار :| ایشا... که بپوکه !!

نیت اولت عملی میشد خودت هم میپوکیدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دلم به حال اون بنده خداهایی میسوزه که بخاطر تبلیغات یک سری سات تنها سرمایه زندگیشون رو گذاشتن توی این کار

مخصوصا اونایی که تو گرونی ریگ بستن

حالا پول خود ریگها رو در نیوردن که هیچ

خود ریگها رو نصف قیمت هم ازشون نمیخرن

?

کسایی این وسط سود بردن که فقط تجهیزات فروختن

لینک به دیدگاه

وقتی میگن با پول وام و سرمایه حیاتی زندگیتون وارد این کار نشید برای این روزها میگن.حالا فقط امیدوار باشید قیمت ارزها از اینم کمتر نشه وگرنه باید از جیب ،پول قسط و برقشو بدین.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

مثل اینکه قیمت ها هم دارن میریزن ?

Screenshot_2018-03-31-20-41-34-731_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-03-31-20-44-23-859_com.android.chrome.png

اینا قبلا چند دلار بودن مگه؟  چقدر افت کردن؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

240 دلار بود تا 299 دلار. بسته به مدل. هر جفتشون.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

منظور ایشون موقع گرونی بوده که تب مایینینگ بالا بود همین 580 تا 600 الی 700 دلار بالا رفته بود و 1060 هم تا 500 دلار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

یجوری دارین جو میدین که انگار قیمتا تو ایران فرق کرده!!

چطور فرق نکرده

۱۰۶۰ بین ۳۲۰۰ تا ۳۴۰۰ رفته بود بالا

الان حدود ۲۲۰۰ تا ۲۴۰۰ هست

اگر بعد از تعطیلات قیمت دلار پایین بیاد بازم قیمتها کاهش پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، WINNER گفته است :

چطور فرق نکرده

۱۰۶۰ بین ۳۲۰۰ تا ۳۴۰۰ رفته بود بالا

الان حدود ۲۲۰۰ تا ۲۴۰۰ هست

اگر بعد از تعطیلات قیمت دلار پایین بیاد بازم قیمتها کاهش پیدا میکنه

درسته که قیمتها با کاهش مواجه شدن. اما دیگه هرگز مثل قبل نخواهند شد. 970 رو نمی تونیم به قیمت 900هزارتومن بخریم. مگر این که پنج سالی صبر کنیم از رده خارج بشه بعد شاید بتونیم. تازه اون موقع هم دلار گرون خواهد شد.
اما اینکه بعد از تعطیلات دلار پایین خواهد آمد رو نمیشه قبول کرد. اولا مطمُن باش تا اردیبهشت ماه خبر ی از کاهش قیمت ارز نخواهد بود. دوما همیشه برای بالابردن قیمتها تو ایران بهانه هست اما برای کاهش قیمت ها هیچوقت نمی تونیم بهانه پیدا کنیم. سوما خود دولت خیلی هم دلش می خواد که دلار گرون بشه تا اون ها هم بی نصیب نمونن. تنها قشری که از این قضیه ضرر می بینه قشر زحمتکش و اونهایی هستن که با دستشون کار می کنن. اگر دقت کنید تو این جریانات اخیر هم بیشتر کسایی که اعتراض می کردن از همین قشر بودن. 
من که کلا بیخیال بازی شدم و با این وضعیت واقعا اگر گرافیکی هم داشته باشم دیگه حوصله ام نمی کشه که بشینم و بازی کنم. انقدر درگیر مشکلات داریم میشیم که اون سرش ناپیدا خواهد بود. حالا از الان معلومه که دود روابط بد روسیه با امریکا و کشورهای اروپایی در آینده ی نزدیک تو چشم ما خواهد رفت. ای لعنت بر باعثش.

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

درسته که قیمتها با کاهش مواجه شدن. اما دیگه هرگز مثل قبل نخواهند شد. 970 رو نمی تونیم به قیمت 900هزارتومن بخریم. مگر این که پنج سالی صبر کنیم از رده خارج بشه بعد شاید بتونیم. تازه اون موقع هم دلار گرون خواهد شد.
اما اینکه بعد از تعطیلات دلار پایین خواهد آمد رو نمیشه قبول کرد. اولا مطمُن باش تا اردیبهشت ماه خبر ی از کاهش قیمت ارز نخواهد بود. دوما همیشه برای بالابردن قیمتها تو ایران بهانه هست اما برای کاهش قیمت ها هیچوقت نمی تونیم بهانه پیدا کنیم. سوما خود دولت خیلی هم دلش می خواد که دلار گرون بشه تا اون ها هم بی نصیب نمونن. تنها قشری که از این قضیه ضرر می بینه قشر زحمتکش و اونهایی هستن که با دستشون کار می کنن. اگر دقت کنید تو این جریانات اخیر هم بیشتر کسایی که اعتراض می کردن از همین قشر بودن. 
من که کلا بیخیال بازی شدم و با این وضعیت واقعا اگر گرافیکی هم داشته باشم دیگه حوصله ام نمی کشه که بشینم و بازی کنم. انقدر درگیر مشکلات داریم میشیم که اون سرش ناپیدا خواهد بود. حالا از الان معلومه که دود روابط بد روسیه با امریکا و کشورهای اروپایی در آینده ی نزدیک تو چشم ما خواهد رفت. ای لعنت بر باعثش.

بنزین نتونستن 50 درصد بکشن روش عوضشو تو دلار کردن اونم بیشتر از 50 %

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/11, 10:26:23، 8030 گفته است :

قرار بود برای مونرو هم asic بیاد منتها سازندگان مونرو با اپدیت جلوش رو میگیرن .

https://arzdigital.com/crypto-kill-switch-monero-goes-war-against-miners/

هر روز بدتر از دیروز 

رفت زیر 400 اتر

Screenshot_2018-04-01-18-25-00-280_com.android.chrome.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، esy2011 گفته است :

هر روز بدتر از دیروز 

رفت زیر 400 اتر

Screenshot_2018-04-01-18-25-00-280_com.android.chrome.png

کل بازار ترکیده نه تنها اتریوم.قیمت اتریوم تواین لحظه 365 دلار شده.

همینطور ادامه بده تو چند روز اینده به چاه نفت میرسه .

بیچاره اونایی که رو 500 و 600 با پول نقد اتریوم خریدن و نگه داشتن .معلوم نیست چه خبره تو بازار ؟

بازار بترکه خیال همه راحت بشه بریم پی زندگیمون .گور پدر  ضرر .

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/10, 12:47:07، KINGPIN گفته است :

amd کارت نمیده چون رقیبش در ماینینگ توان رقابت نداره ؟ آر یو کیدینگ می؟

شما فن های amd نمیخواین قبول کنین ک amd دیگه توان رقابت با انویدیا رو نداره و از نظر تکنولوژی چند سال عقب افتاده. 

همون اسیک های مخصوص ماین انویدیا به نام تیورینگ لابد برای رقابت با amd میخواد بیاد :)))))) 

ببین دوست عزیز amd با هایپ ها و زیاده خواهی هاش خودشو تو منجلاب hbm گرفتار کرد و راه خلاصی نداره. انویدیا با تکنولوژی خودش وابستگی به این مموری رو فقط تو مارکتینگ ورک استیشن و دیتا سنتر و دیپ لرنینگ قرار داد و سودش رو هم چند برابر میگیره

وگا از نظر همه یک failure هست. فروش 1080 با وگا 64 رو مقایسه کنید متوجه میشید چیپ وگا فروشی نداشته ب اون صورت بلکه ب قدری هم موجودی نداشته ک ماینر ها حجوم ببرن سمتش.

نکته دیگه ک شما فرمودین 1060 حریف 580 نیست تو ماین باید بدونید rx580 با تعداد هسته های بیشتر پردازشی مدیون این پیروزیه وگرنه کارت 1060 با واحد پردازشی کمتر و توان محاسباتی ترافلاپی پایینتر تو گیم همون rx580 رو در بازی ها لوله میکنه با توان مصرفی و دمای پایینتر

اگر amd ب قول شما از سال ها پیش داره رو ناوی کار میکنه انویدیا سه معماری تو سبدش داره

منکر پیشرفت های خوب amd در زمینه cpu نیستم ولی قبول کنید amd در گرافیک در برابر انویدیا حرفی برای گفتن نداره فعلا و این فاصله داره بیشتر هم میشه. وگا هنوز بعد از یکسال کارتی برای رقابت با کوادرو ها و تسلا ها نداره! معماری ک هی جار زدند هدف اصلیش ورک استیشنه

الان شما بگو کدوم کارت وگا رقیب کارت quadro gv100 ولتا هست؟

کدوم وگا حریف 1080ti پاسکال دو سال پیش هست؟

کدوم وگا حریف tesla v100 یا کارت مشابه titan v هست؟

هیچی...

شرکت amd چنان تو منجلاب چیپ وگا فرو رفت ک تو تولید کارت های wx1900 اش موند

ببینید از لحاظ سخت افزاری amd خیلی قویتر میزنه اما از نظر راندمان چندتا مبحث پیش میاد

1-درایور nvidia بهینه تر از درایور رقیبشه 

2-موتور های بازی سازی با گرافیک انویدیا مچ هستن اکثرشون

3-بیشتر تنظیمات بازی ها بر اساس مهندسی انویدیا توسعه داده شده از مو بگیر تا نور

4-دقیقا مثل مقایسه سیستم عامل ios با اندرویده الان انویدیا نقش ios داره amd نقش اندروید وبیشترش هم به دلیل نرم افزاری هست

از لحاظ سخت افزاری و قطعات amd دست بالا میزنه ولی نمیتونه راندمان کارتو به اندازه واقعیش برسونه

لینک به دیدگاه

اینجور که من میبینم قیمت ها سوراخه 300 رد کرد بره تو کانال 200 کارماینرهای خونگی تمامه عملا میمونه فارم های گردن کلفت اون ها چندماه دوام بیارن قیمت ها این بمونه ریگ و فارم و دارو ندار اترشون میفروشن میان بیرون پارسال همین موقع 50 دلار بوده پیش بینیم اینه همین قیمتا میرسه در آینده نچندان دور !!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قیمت های جدید گرافیک 

دوستان هر روز قیمت ها افت میکنن بخصوص با وارد شدن اون دستگاه استخراج اتریوم جدید 100 درصد قیمت ها برمیگرده به قبل گرونی شاید هم ارزونتر بشه 

ازمن گفتن بود 

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814126133R

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814137312

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814137118

الان 580 rx 8gb  شده 345 دلار و احتمال ارزونتر شدن هم هست 

حالا دوستانیکه میخوان گرافیک بفروشن بهترین موقع هست .?

لینک به دیدگاه

جالبه ها! با وجود افت قیمت گرافیک و دلار هنوز فروشندگان ایرانی قصد کم کردن قیمت گرافیک ندارن!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

جالبه ها! با وجود افت قیمت گرافیک و دلار هنوز فروشندگان ایرانی قصد کم کردن قیمت گرافیک ندارن!!

بله تو ایران هر چیزی گرون میشه ارزونی نداره. البته من از یه منبع وارد کننده شنیده بودم که قرار بود پلکانی قیمتها رو پایین بیارن ولی دقیقا این قضیه دلار همه چی رو ریخت به هم. احتمالا بعد از این ماه هم نوبت اردیبهشت هست که با قضیه برجام دوباره قیمتها بالا بره. اگر واقعا ترامپ یه کاری بکنه و دوباره تحریمها تشدید بشن باز هم گرون میشه.
یه مساله دیگه هم اینه که ارزهای دیجیتال دوباره افتادن رو صعود. امروز اتریوم به حدودای ۴۳۰ دلار رسید. اون کسانی که ماینر اصلی هیتن به خاطر چند ماه گرافیکهاشون رو نمی فروشند و هر چی ماین کردن جمع می کنن تا بعدا بفروشن. حتی اگر این صبر کدن یک سال طول بکشه باز هم صبر می کنن . جالبه که اونهایی که حرفه ای هستن همه گرافیک های فروخته شده توسط ماینرهای غیرحرفه ای رو خریداری می کنن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

اون به کنار، حالم داره به هم میخوره از این تخفیف های مسخرشون که این یه موردشه و امثال این زیاده

ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G

442 هزار تخفیف!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوباره که قیمت ها داره میره بالا!؟?

بیت کوین تا 6.5K دلار اومده بود پایین الان دوباره نزدیک 8 هزار دلار شده.

اتر که 450 دلار رو رد کرد امروز و رو به افزایش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamed-p گفته است :

اون به کنار، حالم داره به هم میخوره از این تخفیف های مسخرشون که این یه موردشه و امثال این زیاده

ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G

442 هزار تخفیف!!

دیجی رو بیخیال باو. کلا مردمو خر حساب کرده!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

بله تو ایران هر چیزی گرون میشه ارزونی نداره. البته من از یه منبع وارد کننده شنیده بودم که قرار بود پلکانی قیمتها رو پایین بیارن ولی دقیقا این قضیه دلار همه چی رو ریخت به هم. احتمالا بعد از این ماه هم نوبت اردیبهشت هست که با قضیه برجام دوباره قیمتها بالا بره. اگر واقعا ترامپ یه کاری بکنه و دوباره تحریمها تشدید بشن باز هم گرون میشه.
یه مساله دیگه هم اینه که ارزهای دیجیتال دوباره افتادن رو صعود. امروز اتریوم به حدودای ۴۳۰ دلار رسید. اون کسانی که ماینر اصلی هیتن به خاطر چند ماه گرافیکهاشون رو نمی فروشند و هر چی ماین کردن جمع می کنن تا بعدا بفروشن. حتی اگر این صبر کدن یک سال طول بکشه باز هم صبر می کنن . جالبه که اونهایی که حرفه ای هستن همه گرافیک های فروخته شده توسط ماینرهای غیرحرفه ای رو خریداری می کنن.

من دیگه تحمل ندارم به خدا.. خسته شدم..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیت کوین / Bitcoin 8167.9         ۱۷:۴۰:۳۷  
اتریوم / Ethereum 525.69
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...