رفتن به مطلب

تعویض 1050ti با 970 - آری یا نه مسئله اینست!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام اینو شما میتونید مدرک براش بیارین؟؟

واسه کارتهای جدید (با تعویض درایور) جهش فریم تو بازی ها دیده میشه اما واسه کارتهای سری قبل فریم همون مثل قبل ، معنی ساپورت درایور هم همینه ، درایوری که بهبود فریم نداره پس تعویضش با قبلی فرقی نداره یعنی اسماًپشتیبانی  اما در عمل هیچی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، indianboy گفته است :

با سلام دوست عزیز

یه توصیه ای براتون داشتم که برای خودم تجربه شده. برای خرید گرافیک فقط فریم رو دقت نکنید. من خودم بخاطر دقت به فریم یه گرافیک قدیمی تر خریدم و بعد از یه مدت کوتاهی مشکل پیدا کرد. چون میدونید که گرافیک یه عمر متوسطی داره. نمیگم حتما 970 تون مشکل پیدا میکنه ولی خب ازش حسابی معمولا کار کشیده شده. حتی الامکان کارتی بگیرید که یک سال گارانتیش مونده باشه. چون تابستون هم در پیشه و اگر بخاطر گرما مشکلی پیدا کرد بی گرافیک نمونید...

گرافیک های جدیدتر معمولا کمتر داغ میکنن و مصرف برق کمتری دارند و خلاصه ریسک کار رو میارن پایین.

دقیقا موافقم برا همین کارت از اشنا میخام بردارم که بدونم کارکردش چقدره و این چیزا وگرنه همینو نگه میدارم نون شب که نیس. ?

در 1 ساعت قبل، Vikings گفته است :

نسل جدیدکارتای انودیا  که میاد ساپورت درایور برای کارت قدیمی دیگه تعطیل میشه

بله نگرانی اصلی من اینه ?

در ۱ ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

سلام اینو شما میتونید مدرک براش بیارین؟؟

سری 700

در 57 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه کارتهای جدید (با تعویض درایور) جهش فریم تو بازی ها دیده میشه اما واسه کارتهای سری قبل فریم همون مثل قبل ، معنی ساپورت درایور هم همینه ، درایوری که بهبود فریم نداره پس تعویضش با قبلی فرقی نداره یعنی اسماًپشتیبانی  اما در عمل هیچی

?

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

به نظر من ارزش تعویض نداره

۱- کارتهای۹۷۰ الان کمِ کمْ ۴ سال داره کار می‌کنه این یعنی مستهلک شده

۲- حداکثر به نسبت کارتی که دارید ۱۰ ،۱۵ تا فریم بیشتر میده

۳-قیمتش از کارت شما کمی بیشتره یعنی یه چند صد تومانی باید بزارید روش

۴- کارت نسل گذشته رو می‌خرید درحالی که احتمالا نسل  بعدی ۲۰۰۰ هم معرفی میشه.

۵- درایور بهینه ساز براش عرضه نمیشه ( درایور میاد اما تاثیری در پرفورمنس نداره)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، indianboy گفته است :

با سلام دوست عزیز

یه توصیه ای براتون داشتم که برای خودم تجربه شده. برای خرید گرافیک فقط فریم رو دقت نکنید. من خودم بخاطر دقت به فریم یه گرافیک قدیمی تر خریدم و بعد از یه مدت کوتاهی مشکل پیدا کرد. چون میدونید که گرافیک یه عمر متوسطی داره. نمیگم حتما 970 تون مشکل پیدا میکنه ولی خب ازش حسابی معمولا کار کشیده شده. حتی الامکان کارتی بگیرید که یک سال گارانتیش مونده باشه. چون تابستون هم در پیشه و اگر بخاطر گرما مشکلی پیدا کرد بی گرافیک نمونید...

گرافیک های جدیدتر معمولا کمتر داغ میکنن و مصرف برق کمتری دارند و خلاصه ریسک کار رو میارن پایین.

داداش اگه فریم مهم نباشه مردم مرض دارن میرن 6 ملیون میدن کارت میخرن؟ ببخشیدا ولی بازی که با 20 فریم اجرا بشه بازی نکنی بهتره 

من 290 داشتم خودم دست دو گرفتم بخدا چهار سال باهاش بازی کردم اخ نگفت تازع فروختم بازم مطمعن باش 4 سالم کار میکنه 

تازه 290 داغ تر از 970 هم هست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

به نظر من ارزش تعویض نداره

۱- کارتهای۹۷۰ الان کمِ کمْ ۴ سال داره کار می‌کنه این یعنی مستهلک شده

۲- حداکثر به نسبت کارتی که دارید ۱۰ ،۱۵ تا فریم بیشتر میده

۳-قیمتش از کارت شما کمی بیشتره یعنی یه چند صد تومانی باید بزارید روش

۴- کارت نسل گذشته رو می‌خرید درحالی که احتمالا نسل  بعدی ۲۰۰۰ هم معرفی میشه.

۵- درایور بهینه ساز براش عرضه نمیشه ( درایور میاد اما تاثیری در پرفورمنس نداره)

?

در 3 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

داداش اگه فریم مهم نباشه مردم مرض دارن میرن 6 ملیون میدن کارت میخرن؟ ببخشیدا ولی بازی که با 20 فریم اجرا بشه بازی نکنی بهتره 

من 290 داشتم خودم دست دو گرفتم بخدا چهار سال باهاش بازی کردم اخ نگفت تازع فروختم بازم مطمعن باش 4 سالم کار میکنه 

تازه 290 داغ تر از 970 هم هست

فرمایش شما متین ولی همه که از کارت به درستی استفاده نمیکنن. برا همین ریسکش زیاده. ?

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان بنده جمع بندی کردم مطالب دوستانو و تصمیم گرفتم. ??

بازم ممنون وقتتونو گذاشتین و به بنده کمک کردین.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

تصمیم هم بگم :

من همینو نگه میدارم یکی دو ماه دیگه ایشالا یه 1060 آک میگیرم تا از هر لحاظ خیالم راحت باشه. من زیاد با کارت کارکرده راحت نیستم ادم چندصد بیشتر خرج کنه بهتر ازینه که همیشه نگران باشه. با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

منظور بنده هم همین بود ..به عنوان مثال انودیا الان فقط درایور بهینه واسه سری 10xx میده.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

منظور بنده هم همین بود ..به عنوان مثال انودیا الان فقط درایور بهینه واسه سری 10xx میده.

داداش خب بایدم همینکارو بکنه. اگه قرار باشه برای کارت های 5 سال یا بیشتر قبلش اپدیت افزایش کارایی بده که دیگه کسی کارت های میان ردش رو نمیخره و سر یکسال برشکسته میشه.

ولی خوبیش اینه مثل ایفون کارایی رو کاهش نمیده.

linus  رو اگه بشناسی تو یوتیوب از 680 تا 1080 رو با درایور بعد هر نسل مقایسه کرد و نشون میداد چند درصدی حتی برای 680 هم افزایش کارایی داشته منتها چیز های دیگه باعث میشه نتونن پابه پای کارت های روز جلو برن. مثل  حافظه  ساپورت  dx  و...

780ti تو زمان خودش بله غولی بوده الان هم قدرتش رو داره و من فیم مقایسش با 1060 3گیگ رو دیدم پا به پای هم پیش میرن ولی خب 1060dx12 رو کامل ساپورت میکنه ولی 780 فقط اسما و 1060 توی فرکانس بوست بهتر عمل میکنهو...

اینا باعث میشه و الا انویدیا کاراییش رو کن نکرده.خود کارت تواناییش همین قدره.

و dx12  هیچ جلوه تصویری نداره تنها باعث میشه لود سخت افزاری پایین بیاد و این برای کسی که سیستم قوی  core i7  داره تقریبا هیچ تاثیری نداره .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...