رفتن به مطلب

سوال در مورد 2 کارت گرافیک 1080ti برای امپلی فایرالین ور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان سال نوتون مبارک من یه لپ تاپ  الین ور دارم با یه امپلی فایرگرافیک میخوام براش گرافیک 1080ti بگیرم که گاهی با خود لپ تاپ بازی کنم 1080 همه چی فول تنظیمات گاهی هم با تلویزون سونی 4k که دارم با کابل hdmi 

مشخصات لپ تاپ هم 

core i7 6700

16gb ddr4

970m

دو تا گرافیک پیدا کردم بدون گارانتی اکبند 

rog strix gtx 1080 ti oc edition

4920

zotac 1080 ti amp extreme edition

4680

میخوام بدونم چه طوری میشه فهمید اکبند هست و همینطور کدوم گرافیک بهتره برای خرید تو یوتیوب 2 تا ویدئو دیدم که زوتک سرتره کاملا

https://www.youtube.com/watch?v=M1MPVwEaAYo

https://www.youtube.com/watch?v=mCRyk0e7LMY

در مورد قیمتها هم هنوز بالاست میترسم صبر کنم دلار بکشه بالاتر از این بدتر بشه اوضاع

ممنون برای کمکتون

لینک به دیدگاه

اینطوریکه من خوندم توی خبر های مثل اینکه همین ماه میلادی جدید سری جدید میاد درسته؟

اگه بیاد صبر کنیم خوب?

لینک به دیدگاه

سلام زوتاک قدرتش فکر میکنم یکم بیشتره اما من بودم ایسوز رو بر میداشتم.پیشنهاد میکنم گارانتی دار بگیر چون 5 تومن خرج میکنی یکم خیالت راخت تره با گارانتی. شهر فافا هم گارانتی دارو همین حدودا میده. لیونم قیمتاش خوبن.

اگه میخوای بفهمی رو سیستم نرفته اسلات pcie رو نگاه کن ببین شیاری خطی چیزی روش نباشه.

قیمت هم معلوم نیست ممکنه بیاد پایین که امکانش خیلی کمه. ممکن هم هست بالا تر بره

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/11, 03:52:45، AminC گفته است :

متاسفانه این نوع  روش برای اتصال گرافیک‌ به لپ تاپ به علت محدودیت درگاه حداقل 15 درصد از قدرت گرافیک دور ریخته میشه. زوتک بهتره یقیناً

من  امپلی فایررو دارم بعدم سیستم pc ندارم برای همین یه جورایی بی استفاده مونده این بیچاره?

کنسول هم دارم ولی اصلا از کیفیت این ps4 راضی نیستم فقط میخواد زورکی بازی رو اجرا بکنن باهاش گرافیک نداره

در در 1397/01/11, 09:50:04، میلاد بهرامن گفته است :

سلام زوتاک قدرتش فکر میکنم یکم بیشتره اما من بودم ایسوز رو بر میداشتم.پیشنهاد میکنم گارانتی دار بگیر چون 5 تومن خرج میکنی یکم خیالت راخت تره با گارانتی. شهر فافا هم گارانتی دارو همین حدودا میده. لیونم قیمتاش خوبن.

اگه میخوای بفهمی رو سیستم نرفته اسلات pcie رو نگاه کن ببین شیاری خطی چیزی روش نباشه.

قیمت هم معلوم نیست ممکنه بیاد پایین که امکانش خیلی کمه. ممکن هم هست بالا تر بره

شهر فافا یه مدل گیگابایت داره میده 5960!

لیون هم همین مدل ایسوس  oc رو میده 5999!

اینطوریکه مشخصه چند روز دیگه قراره سری جدید بیاد درسته؟ اگه بیاد کی میاد ایران یخورده توضیح میدید ممنونم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mehrshad2 گفته است :

من  امپلی فایررو دارم بعدم سیستم pc ندارم برای همین یه جورایی بی استفاده مونده این بیچاره1f642.png

کنسول هم دارم ولی اصلا از کیفیت این ps4 راضی نیستم فقط میخواد زورکی بازی رو اجرا بکنن باهاش گرافیک نداره

شهر فافا یه مدل گیگابایت داره میده 5960!

لیون هم همین مدل ایسوس  oc رو میده 5999!

اینطوریکه مشخصه چند روز دیگه قراره سری جدید بیاد درسته؟ اگه بیاد کی میاد ایران یخورده توضیح میدید ممنونم

مثل این که تا سال دیگه مدل جدید نمیاد. قیمت هم بعید میدونم به این زودی افت کنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

مثل این که تا سال دیگه مدل جدید نمیاد. قیمت هم بعید میدونم به این زودی افت کنه

اوایل که میاد قیمتها زیاده بعد کم کم میاد پایین؟ 

من فکر میکردم زمانیکه 1080ti معرفی شد 700 دلار قیمت خورده بوده پس اینجوری نیست؟ بگذریم که الان 1000 دلار شده!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mehrshad2 گفته است :

اوایل که میاد قیمتها زیاده بعد کم کم میاد پایین؟ 

من فکر میکردم زمانیکه 1080ti معرفی شد 700 دلار قیمت خورده بوده پس اینجوری نیست؟ بگذریم که الان 1000 دلار شده!

وقتی یه سری وارد ایران میشه چون اولین بارگیری هست و تقاضا زیاده و موجودی کم قیمت بالاست. وقتی بار جدید برسه و موجودی زیاد بشه قیمت یه خورده کم میشه. البته منظورم ایرانه. تو بازار خارجی هم در صورت کاهش موجودی جهانی یه چیز شبیه به همین روند میشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/12, 04:40:19، میلاد بهرامن گفته است :

وقتی یه سری وارد ایران میشه چون اولین بارگیری هست و تقاضا زیاده و موجودی کم قیمت بالاست. وقتی بار جدید برسه و موجودی زیاد بشه قیمت یه خورده کم میشه. البته منظورم ایرانه. تو بازار خارجی هم در صورت کاهش موجودی جهانی یه چیز شبیه به همین روند میشه

من مشکلی ندارم راحت میتونم از امریکا تهیه کنم اینطوریکه شنیدم مدل 2070 قدرتش مثل 1080ti هست و چند روز دیگم مدل 2070 و 2080 معرفی میشه!!!

طبق تجربه ای که داری قیمتهای مدل قدیمی رو میارن پایین یا روی اینا قیمت میخوره مثلا 1300 دلار!!!

بعد یه موردی موقعیکه میاد چقدر طول میکشه برد رو انویدیا  بده به بقیه شرکتهای دیگه براش گرافیک بزنن؟چون همیشه بقیه شرکتها بهتر میسازن خنک کننده رو!

اینطوریکه  مشخصه 30 اپریل معرفی میشه و این سایتم تست گرفته ازش

یخورده 1080ti از مدل 2080 قویتره ولی قیمت 600 دلار واقعا عالیه برای این کارت

http://www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=4022&graphics=GeForce GTX 2080

ویرایش شده توسط mehrshad2
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/12, 16:20:22، mehrshad2 گفته است :

من مشکلی ندارم راحت میتونم از امریکا تهیه کنم اینطوریکه شنیدم مدل 2070 قدرتش مثل 1080ti هست و چند روز دیگم مدل 2070 و 2080 معرفی میشه!!!

طبق تجربه ای که داری قیمتهای مدل قدیمی رو میارن پایین یا روی اینا قیمت میخوره مثلا 1300 دلار!!!

بعد یه موردی موقعیکه میاد چقدر طول میکشه برد رو انویدیا  بده به بقیه شرکتهای دیگه براش گرافیک بزنن؟چون همیشه بقیه شرکتها بهتر میسازن خنک کننده رو!

اینطوریکه  مشخصه 30 اپریل معرفی میشه و این سایتم تست گرفته ازش

یخورده 1080ti از مدل 2080 قویتره ولی قیمت 600 دلار واقعا عالیه برای این کارت

http://www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=4022&graphics=GeForce GTX 2080

زود میزنن شرکتا.

اتفاقا وقتی مدل جدید میاد تا یه مقطعی قیمت قدیمیا بالا میره یا حد اقل همون میمونه. چون اولاش که قیمت کم میشه همه میگن اوووه ارزون شد بریم بخریم کم میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...