رفتن به مطلب

خریدار ۱۰۶۰ با قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت ۱۰۶۰ میخام با قیمت مناسب کسی بود تو تلگرام پیام بده

09907267270

قیمت مناسب

لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-182571/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-dual-gtx1060-o6g
1060 دوال 6گیگ  این مدل موجوده درحدنو تا اواسط 2020 گارانتی
قیمت پیشنهادیتونو پخ کنید

لینک به دیدگاه

سلام

MSI GTX 1060 6GT OC در حد با گارانتی گرین تا اخر ۹۹ با جعبه و متعلقات موجوده

۱۵۵۰ تقدیم میشه

لینک به دیدگاه

سلام ، 1060 msi gaming x , بدون ماین استفاده خانگی ،یکسال گارانتی ، 1880 تقدیم میکنم ، اگر اطلاع دارید قویترین 1060 هست.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

سلام ، 1060 msi gaming x , بدون ماین استفاده خانگی ،یکسال گارانتی ، 1880 تقدیم میکنم ، اگر اطلاع دارید قویترین 1060 هست.

قوی ترین؟؟؟ 

عجب.....

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

آره بابا اصلا قوی ترین کارت موجود تو بازاره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، memex گفته است :

قوی ترین؟؟؟ 

عجب.....

بله قویترین ، اطلاعات و فریم ریتشو میتونید سرچ کنید ، و تاپه  تو خوش فروشترین کارت تو امازون هست ، فکر کردید هرچی پول ایسوس گرون میدید اون قویتره ، !؟  اگر نمیدونید بدونید ک این مدل رو تمام حرفه ای یا یا ماینرها رو هوا میگیرن ، تازگی در همین فروم هم خبر ارتقا این کارت توسط تیم مهندسی ایرانی هست ک به قدرت 1080 رسوندتش ، نشان دهنده ظرفیت بالای این کارت داره، ،و همچنین سیستم خنک کنندگی twin frozr vi از تمام تگنولوژی و سیستمای خنک کنندگی شرکتهای دیگه برتر هست .?ولی شما میتونی بری ایسوس راگ استریکس سه فن بگیری تو چشم تره ، اختیارشو دارید ...

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

تازگی در همین فروم هم خبر ارتقا این کارت توسط تیم مهندسی ایرانی هست ک به قدرت 1080 رسوندتش ، نشان دهنده ظرفیت بالای این کارت داره

واقعا این خبر رو جدی گرفتید دوست عزیزم؟ دروغ 13 بود :D حتی فکرش هم خنده داره. ولی خارج از شوخی مدل کارتی که دارید بدون شک بی نظیره، خودم مدل RX480 ـشو دارم و از نظر خنک کنندگی واقعا Twin Frozr دست مدل های استریکس رو از پشت بسته.

لینک به دیدگاه

از نظر خنک کنندگی خوبه اما از نظر قدرت فکر کنم کمتر از giga سری extreme باشه. سری گیمینگ ایکس تو هر رده گرافیکی که باشه چون قدرت خنک کنندگیش خوبه برا همین ماینرها خوب می خرنش.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

بله قویترین ، اطلاعات و فریم ریتشو میتونید سرچ کنید ، و تاپه  تو خوش فروشترین کارت تو امازون هست ، فکر کردید هرچی پول ایسوس گرون میدید اون قویتره ، !؟  اگر نمیدونید بدونید ک این مدل رو تمام حرفه ای یا یا ماینرها رو هوا میگیرن ، تازگی در همین فروم هم خبر ارتقا این کارت توسط تیم مهندسی ایرانی هست ک به قدرت 1080 رسوندتش ، نشان دهنده ظرفیت بالای این کارت داره، ،و همچنین سیستم خنک کنندگی twin frozr vi از تمام تگنولوژی و سیستمای خنک کنندگی شرکتهای دیگه برتر هست .1f609.pngولی شما میتونی بری ایسوس راگ استریکس سه فن بگیری تو چشم تره ، اختیارشو دارید ...

قوی و ضعیف ندارن - نهایت تفاوتشون  3 - 4  فریم باشه با رفرنس کارخونه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

خوب اگه مسابقه درگ بخایم بندازیم حکم قهرمانی شما به همین اختلافاتی ک میگید بستگی داره ،در ضمن اونمقداری ک گفتی کم نیست تو قیمت و بصرفه بودن ، واسه همین تاپ شده ، اون دوستمون ک گفت از گیگا اکستریم ضعیفه شما تا اخرین حد هر دو کارت رو اوور کنید ام اس ای میزنه جلو ، بنظر بنده زیبا ترین کارت هم هست البته تو سطح خودش ، دیگه از مدل تریو 1080 نگم براتون .....البته اینارو گفتم ک فک نکنید برای فروش الکی تعریف کردم ، کارخانه ام اس ای مال پدرمم نیست .کلا بنده البته خیلی سال پیش از گیگا خاطره خوشی کلا تو قطعات ندارم ، در مورد ایسوس هم همیشه لوکس بودن فدای کارایی و بع علاوه قیمت زیاد تو ذهنم بود ، ولی از وقتی با محصولات ام اس ای اشنا شدم زندگی خیلی شیرینتر شده واسم ، حتی موهامم پر پشت شدن..( طنز )...?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

خوب اگه مسابقه درگ بخایم بندازیم حکم قهرمانی شما به همین اختلافاتی ک میگید بستگی داره ،در ضمن اونمقداری ک گفتی کم نیست تو قیمت و بصرفه بودن ، واسه همین تاپ شده ، اون دوستمون ک گفت از گیگا اکستریم ضعیفه شما تا اخرین حد هر دو کارت رو اوور کنید ام اس ای میزنه جلو ، بنظر بنده زیبا ترین کارت هم هست البته تو سطح خودش ، دیگه از مدل تریو 1080 نگم براتون .....البته اینارو گفتم ک فک نکنید برای فروش الکی تعریف کردم ، کارخانه ام اس ای مال پدرمم نیست .کلا بنده البته خیلی سال پیش از گیگا خاطره خوشی کلا تو قطعات ندارم ، در مورد ایسوس هم همیشه لوکس بودن فدای کارایی و بع علاوه قیمت زیاد تو ذهنم بود ، ولی از وقتی با محصولات ام اس ای اشنا شدم زندگی خیلی شیرینتر شده واسم ، حتی موهامم پر پشت شدن..( طنز )...1f609.png

نه دوست عزیز. اتفاقا من خودم هم امروز یه ام اس آی گیمینگ ایکس خریدم خیلی هم خوشم میاد از این برند. منتها خب من حالتی رو می گفتم که اور نکنیم و در حالت دیفالت تست بکنیم. کارتهای ام اس آی خوب هستن برادر.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

بله قویترین ، اطلاعات و فریم ریتشو میتونید سرچ کنید ، و تاپه  تو خوش فروشترین کارت تو امازون هست ، فکر کردید هرچی پول ایسوس گرون میدید اون قویتره ، !؟  اگر نمیدونید بدونید ک این مدل رو تمام حرفه ای یا یا ماینرها رو هوا میگیرن ، تازگی در همین فروم هم خبر ارتقا این کارت توسط تیم مهندسی ایرانی هست ک به قدرت 1080 رسوندتش ، نشان دهنده ظرفیت بالای این کارت داره، ،و همچنین سیستم خنک کنندگی twin frozr vi از تمام تگنولوژی و سیستمای خنک کنندگی شرکتهای دیگه برتر هست .1f609.pngولی شما میتونی بری ایسوس راگ استریکس سه فن بگیری تو چشم تره ، اختیارشو دارید ...

مطمئنم که همه ب این صحبت ها شوخیه ولی داداش 13 ام دیروز بود یکم دیر رسیدی شوخیت الان دیگه بیات شده ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

عزیز دل چیپ گرافیکی تغیر نمیکنه اگه میخوای با این حرفا جنس خودتون رو بفروشید اون مبحثش جداست

چیپ اصلی همون 

منتهی خنک کنندگی و مموری کارت تغیر میکنه همین... 

خنک کنندگی بهتر یعنی اور کلاک بیشتر و کارت خنک تر همین

اون 1080 هم یه شوخی 13 بود خیلیم واضح بود

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mantel گفته است :

اون هم بخاطر فرکانس بالاتر نسبت به رفرنسه 

? خنده داره بگیم این 1060 قویتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

..

حالا تاپیک این بنده خدا با تعریف تموم شد ولی برادر شما اگه یک درصد حرف خودتونو قبول داشتی این گرافیکو  نمیفروختی وداشتی از 1080 تویین فروزر ت لذت میبردی 

ی گرافیک فروختن اینهمه توهم نمیخواد که ایشون نخره نهایت ی تاپیک میزنی کسی دیگه میخره دیگه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

حالا تاپیک این بنده خدا با تعریف تموم شد ولی برادر شما اگه یک درصد حرف خودتونو قبول داشتی این گرافیکو  نمیفروختی وداشتی از 1080 تویین فروزر ت لذت میبردی 

ی گرافیک فروختن اینهمه توهم نمیخواد که ایشون نخره نهایت ی تاپیک میزنی کسی دیگه میخره دیگه

من مصرف کننده نبودم ک بخام نگه دارم ،

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

اون هم بخاطر فرکانس بالاتر نسبت به رفرنسه 

1f602.png خنده داره بگیم این 1060 قویتره

پس از نظر شما تمام 1060 ها از یک قدرت و ظرفیت برخوردارند ،فقط سیستم خنک کنندگی فرق داره و مموری !! ولی اینطوری نیست کمی تحقیق کنید  ،شما ملاک رو نهایت اوور کلاک دو کارت با مموری یکسان در نظر بگیر ،مارک با مارک فرق داره ،حتی کارت هم مارک با کارت هم مارک فرق داره البته اون دیگه خیلی تفاوتش تو چشم نمیاد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

پس از نظر شما تمام 1060 ها از یک قدرت و ظرفیت برخوردارند ،فقط سیستم خنک کنندگی فرق داره و مموری !! ولی اینطوری نیست کمی تحقیق کنید  ،شما ملاک رو نهایت اوور کلاک دو کارت با مموری یکسان در نظر بگیر ،مارک با مارک فرق داره ،حتی کارت هم مارک با کارت هم مارک فرق داره البته اون دیگه خیلی تفاوتش تو چشم نمیاد

بله یکین

شما تحقیق کنید شما با یه متن طنز خیلی ساده گرفتار دروغش شدی دیگه بقیش معلومه....

نهایت اورکلاک به خاطر خنک کنندگیه

شما فقط داری پول برای خنک کنندگی بهتر میدی

چیپ همون 1060 هست هیچ تغیری داخلش نیست

باز هرجور دوست داری نظر خودتو بیان کن ولی هیچ وقت کارتتون به فروش نمیره تو اون تایپک با اون قیمت

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، memex گفته است :

بله یکین

شما تحقیق کنید شما با یه متن طنز خیلی ساده گرفتار دروغش شدی دیگه بقیش معلومه....

نهایت اورکلاک به خاطر خنک کنندگیه

شما فقط داری پول برای خنک کنندگی بهتر میدی

چیپ همون 1060 هست هیچ تغیری داخلش نیست

باز هرجور دوست داری نظر خودتو بیان کن ولی هیچ وقت کارتتون به فروش نمیره تو اون تایپک با اون قیمت

الان شما دانشمند گرافیکی؟ کی گفته اوور به دماست همش ، اون برد و یه عالمه قطعات دیگه هیچ کارست؟ شما میتونی توی دسکتاپ اوور کنی بدون گرما ، کارت جواب نمیده اگه ظرفیت نداشته باشه ، شما تو عمرت اصلا چند تا کارت گرافیک داشتی ، بنده کارم خریدو فروششه زیاد میاد دستم ،حرفام همه از رو تجربست ، در مرد اون مقاله هم میدونم الکیه ولی چرا نرفتن سراغ مدل ایسوس ک خالی ببندن !؟ رفتن بهترینشو انتخاب کردن ، شما کاریم با فروش قیمت بنده نداشته باش مدل 1500 تومنی بگیر 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Ruby گفته است :

واقعا این خبر رو جدی گرفتید دوست عزیزم؟ دروغ 13 بود :D حتی فکرش هم خنده داره. ولی خارج از شوخی مدل کارتی که دارید بدون شک بی نظیره، خودم مدل RX480 ـشو دارم و از نظر خنک کنندگی واقعا Twin Frozr دست مدل های استریکس رو از پشت بسته.

داداش منasus rx480 دارم رفیقمم ولی rx480 msiدرکل هردو خوبن ولی با تستایی که دوتامون کریمasusخنک کنندگی بیشتری انجام میده البته  بخاطر اختلاف قیمتی که داره میشه چشم پوشی کرد از این مورد

لینک به دیدگاه

درود

دوستان فکر نمیکنم این تاپیک ، تاپیک بحث باشه. لطفا بحث های خارج از تاپیک نکنید در غیر این صورت بدون تذکر اخطار ثبت میکنم.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

الان شما دانشمند گرافیکی؟ کی گفته اوور به دماست همش ، اون برد و یه عالمه قطعات دیگه هیچ کارست؟ شما میتونی توی دسکتاپ اوور کنی بدون گرما ، کارت جواب نمیده اگه ظرفیت نداشته باشه ، شما تو عمرت اصلا چند تا کارت گرافیک داشتی ، بنده کارم خریدو فروششه زیاد میاد دستم ،حرفام همه از رو تجربست ، در مرد اون مقاله هم میدونم الکیه ولی چرا نرفتن سراغ مدل ایسوس ک خالی ببندن !؟ رفتن بهترینشو انتخاب کردن ، شما کاریم با فروش قیمت بنده نداشته باش مدل 1500 تومنی بگیر 

من با memex کاملا موافقم شما برای اینکه بخوای اوور کنی وفریم بیشتر بگیری باید از خنک کننده خوب استفاده کنی که بتونی اوور پایدار داشته باشی نه اینکه فریم بره بالا کارت داغ کنه درجا دوباره بیاد پایین درضمن دوستمون درست میگه چیپ همون 1060 وفرقی نمیکنه حالا شرکتا یه ضرره دست  کاری میکنن که نتیجش نهایت 3-4  فریم بیشتره که شما اصلا فرقشو احساس نمیکنید (درظمن تجربه به خرید وفروش کارت گرافیک نیست به استفاده کردن اون (درشرایط متفاوت)هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrezaee گفته است :

درود

دوستان فکر نمیکنم این تاپیک ، تاپیک بحث باشه. لطفا بحث های خارج از تاپیک نکنید در غیر این صورت بدون تذکر اخطار ثبت میکنم.

اخوی خواستیم  تجربیات رو گفته باشیم که بقیه متوجه شن درکل این بحث تموم شد و شده هست  نیازی به تذکر نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

ظرفیت؟؟؟!!!!عجب....

قطعاتی که داخل برد  هستن وظیفشون چیز دیگست چیپ گرافیک هم وظیفش چیز دیگست

شما وقتی اور میکنی بسته به اور کردنتون فشار وارد میشه مثلاَ وقتی شما ولتاژ زیادی بدی ولی بقیشو دست نزنی خازن خراب میشه و ممکنه در قبال ولتاژ بیشتر چیپ بسوزه 

چیز به اسم ظرفیت نداریم اگه اور کردن با دما رابطه مستقیم داشته باشه میشه خنک کنندگی اگه با برق رابطه مستقیم داشته باشه میشه کیفیت قطعات 

خازن و مقاومت و .... در نوع خودشون تنوع ندارن که بگیم مثلا خازن عدسی از برند x بهتر از برند y هست.....

پس کیفیت قطعات یکسانه فقط بحث بایوس سازی و جزیات اونه با بحث پورت خروجی و خنک کنندگی و پین برق

سوال شما مثل این میمونه چرا کعبه مسطتیله دایره نیست...

امیر تتلو هم اهنگ زیاد خونده ولی خواننده نیست 

روز خوش

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...