رفتن به مطلب

خریدار ۱۰۶۰ با قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 31 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

من با memex کاملا موافقم شما برای اینکه بخوای اوور کنی وفریم بیشتر بگیری باید از خنک کننده خوب استفاده کنی که بتونی اوور پایدار داشته باشی نه اینکه فریم بره بالا کارت داغ کنه درجا دوباره بیاد پایین درضمن دوستمون درست میگه چیپ همون 1060 وفرقی نمیکنه حالا شرکتا یه ضرره دست  کاری میکنن که نتیجش نهایت 3-4  فریم بیشتره که شما اصلا فرقشو احساس نمیکنید (درظمن تجربه به خرید وفروش کارت گرافیک نیست به استفاده کردن اون (درشرایط متفاوت)هست

دوست عزیز بنده مغازه دارم گفتم ؟ من یه کاربر خانگی هستم ک کار خریدو فروش کارتم انجام میدم و کارت واسه خودم میگیرم و استفادشم میکنم همه جوره ،حتی چند نفری ... حتی کارتم زیاد به فنا دادم و میدونم دلایل اصلی به فنا رفتن کارت چیه ،کلا بیشتر دلایل تماس فیزیکی به نحوی یا وسیله و جریانی ،با کارت هست ، تا اینکه خودش بخاد به فنا بره کارتی ک سه سال عمرش گذشته ... و اما اگر در مورد دما هم میگید کارت گیمینگ 1060  ام اس ای رو شما اگه کنار بخاری بزاری ،فن هاشو رو 70 یا 75 تنظیم کنی و به هر طریقی زیر لود و ماینینگ و... تونشتی دمای کارت رو به 70 درجه برسونی ،یک فیلم مستند بگیر بنده یک جایزه به شما تقدیم میکنم .در ضمن پایداری رو تو بازی نمیسنجن با تست میسنجن ، ک چون کارت از یه جایی به بعد نمیکشه جواب میکنه ،اگر طبق گفته شما اوور به دما ربط داشته باشه باعث کرش نمیشه ،بلکه فقط عمر کارت رو ممکنه کم کنه ،دوستانی ک فنی هستن کاملا صحبت منو تایید میکنن.دما یک فاکتور فنی نیست ،فاکتور محیطی هست .مثل اب ک فقط در 100 درجه به جوش میاد و بخار میشه قبل ازون نمیشه ، کارت هم قبل از دمای خاصی همچنان کار میکنه و وقتی دیگه به دمای اخرش ظرف مدت خاص و لحضه خاص میرسه به فنا میره.همین 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...