رفتن به مطلب

کارت ماین شده بخریم یا نخریم ؟؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز الان 8گیگ  rx580با 9 ماه ماین شدن تا خرخره رو دارن میدن 2200

اونوقت کارت گیمینگ8گیگ rx580 که ماین به خودش ندیده رو کی میاد بده 2تومن؟

بی تعارف هر کس این کارو بکنه قصد آتیش زدن مالش رو داشته 

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

دوست عزیز الان 8گیگ  rx580با 9 ماه ماین شدن تا خرخره رو دارن میدن 2200

اونوقت کارت گیمینگ8گیگ rx580 که ماین به خودش ندیده رو کی میاد بده 2تومن؟

بی تعارف هر کس این کارو بکنه قصد آتیش زدن مالش رو داشته 

درود، یکی از آگهی های ماین رو ببینید مال همینجاست
مشابه این بسیار زیاد توی تلگراممون هست

28کارت 50تومن، اگر قطعات پاور و مین و سی پی یو و رم و اس اس دی و کابل و شاسی رو ازش کم کنیم حدودا خالص 40 تومن قیمت 28تا کارت میشه.
قیمت هر کارت»03_55.39_08022019.jpg.60c08e6a99ee6c0c8a1e0c0c4f733ed2.jpg

به حرفی که زدم نزدیک بود یا خیر؟ مشابه این مدل آگهی ها زیاد هست، آدم میتونه پیگیر باشه و بخواد و بدست بیاره، یا اینکه یک گوشه بنشینه و روضه بخونه.
انتخاب با خودتونه، فرصت خوبیه.
موفق باشین?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

درود، یکی از آگهی های ماین رو ببینید مال همینجاست
مشابه این بسیار زیاد توی تلگراممون هست

28کارت 50تومن، اگر قطعات پاور و مین و سی پی یو و رم و اس اس دی و کابل و شاسی رو ازش کم کنیم حدودا خالص 40 تومن قیمت 28تا کارت میشه.
قیمت هر کارت»03_55.39_08022019.jpg.60c08e6a99ee6c0c8a1e0c0c4f733ed2.jpg

به حرفی که زدم نزدیک بود یا خیر؟ مشابه این مدل آگهی ها زیاد هست، آدم میتونه پیگیر باشه و بخواد و بدست بیاره، یا اینکه یک گوشه بنشینه و روضه بخونه.
انتخاب با خودتونه، فرصت خوبیه.
موفق باشین1f64f.png

عزیز دل روضه خوندن مطالبی هست که شما میفرمایید مواظب حرف زدنتون باشید من به شما بی احترامی نکردم. پس حد خودتو رعایت کن

من گفتم کارت ماین نشده و گیمینگ رو اگر کسی بده به این قیمت مالشو آتیش زده و 100 درصد هم نظر شخصی بنده همینه 

فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه که پست منو نقل قول میکنی 

اگه دقت کنی من پست شما رو نقل قول نکردم 

پس یعنی نظرم برای تمام خوانندگان این تایپیک دادم نه شخص شما 

شما هم موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/17, 13:29:25، مصطفی۶۸ گفته است :

درود اقای سعید بهمنیان ، همهی کارتا رو زیر سوال بردین ?

درود و پوزش از تاخیر

الان وضع فرق کرده و تب و تاب ماین کم شده، اما آنچه گفتم ( بنا بر تجربه ی شخصی) همچنان کمابیش درست است. البته در انجمن دوستان صاحبنظر هستند که در این زمینه نظرشان ارجح است.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
در در 14 فروردین 1397 در 00:57، rezarasnani گفته است :

اول از هر چیزی در مقابل استاید این فروم تقریبا هیچ اطلاعاتی ندارم ولی حداقل شاید این بتونه اندکی به دوستان در انتخاب کارت گرافیگ دست دوم کمک کنه. و از اساتید برای کامل شدن این تاپیک تقاضا دارم

اول از هرچیزی تصوری بد از کارت های ماین شده در ذهن وجود داره چرا 

یکی از دلایلش گذشته بد ماینینگ و مشکلات کارت گرافیک ها گرمای زیاد استفاده نادرست و مشکلاتی مثل کول واین هستش 

اما امروز هم باید نگرانش باشیم 

جوابش احتمالا برای بیشتر کارت های ماین شده نه هست 

چرا ؟ 

اول از هرچیزی باید بدونید تو چه شرایطی ماین انجام میشه 

اصولا برای طول عمر بهتر و مصرف کمتر و ( شاید مگاهش بهتر من اطلاعی تو این مورد ندارم ) کارت ها TDP رو کاهش میدن به حدود 80 درصد حالت معمول و سرعت فن ها رو روی 100 درصد قرار میدن 

این یعنی دمایی حدود 50 60 درجه سانتیگراد که کاملا دمایی مناسبه. برای 24 ساعت و 7 روز هفته 

و این تنها نیست و خیلی از فارم ها ( جاهایی که کارت گرافیک با تعدادبسایر بالا برای ماین استفاده میشن ) سیستم های بخصوصی برای تهویه هوا در نظر میگیرن که باز هم دما. رو به اندازه کافی پایین نگه میداره 

و اصولا این کارت ها همگی دارای گارانتی هستن.

فشاری که گیم به یک کارت گرافیک وارد میکنه میتونه خیلی بیشتر از این چه در دما چه مصرف برق باشه و در واقع کارت های ماین شده ( اگر ماینر گرامی به این اصول اشنا باشه ) سالم تز از کارت های دست دوم که فقط برای بازی استفاده شدن هستند ( البته استثنا هست ) 

و. ایا باید این کارت ها رو در نهایت بخریم ؟ 

بازم احتمالا اره :)

گرافیکی سالم با کارت گارنتی و قیمت کمتر از کارت های دست دوم با مدل یکسان چرا نباید خرید 

گن به شخصه میخرم 

حالا اگر اطلاعات من اشتباه ناقص و یا هرچیزی هست از دوستان و استاید ممنون میشم نظر خودشونو بگن 

سلام دوست عزیز و ممنون بابت تاپیک خوبت. البته من هم گرافیک ماینی رو میخرم چرا چون دیگه به قول معروف دوغ و دوشاب یکی شده و صره از ناصره مشخص نیست پس بهتره اون رو بخری که ارزونتره و داره حقیقت رو میگه. البته نباید منکر این موضوع شد که عمر گرافیکهای ماینی پایین هست و حرف شما که فرمودید گیم هم کارت رو زیر فشار میبره زیاد درست نیست چون اگر کارتی برای گیم استفاده شده باشه میانگین روزی ۴ ساعت گیم هم باهاش شده  با یک گرافیک ماینی هم سن خودش تقریبا یک ششم کمتر کار کرده چون گرافیک ماینی تقریبا هفت روز هفته و ۲۴ ساعت روز مشغول به کار هستن و عمدتا به علت نقص فنی اعم از فن و مشکلات دیگه باز و تعمیر و جایگزین و فروخته میشن. مگر در مواردی مثل الان که ارزش ارزهای دیجیتال پایین اومده و سختی بالا رفته و ماینینگ دیگه به صرفه نیست و به همین خاطر میشه گرافیکهای تمیز و کم کار تو بازار پیدا کرد. بازم ممنون

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام دوستان من یه گرافیک 

XFX rx 580 8gb میخوام بخرم تست Furmark بخواهم بگیرم دما باید روی چند باشه روی لود 100%

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

آدم این تاپیک رو میخونه قلبش درد میگیره

دعوا سر اینه که 1080 قیمتش 6 تومنه ، دوست عزیز ماین شدشو داده 3100

الان پوستشم نمیدن 3100 

8 سال جنگ تحمیلی ح.ر چه زدمون زمین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...