رفتن به مطلب

راهنمای خرید سیستم گیمینگ تا 5 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض خسته نباشید . من میخواستم طی یکی دو ماه آینده یک سیستم گیمینگ راه بندازم و چند تا سوال داشتم :

1- میخواستم بدونم سی پی یو اینتل بندازم یا AMD Ryzen ؟ (من زیاد کار دیگه ای نمیخوام بکنم با سیستم چون یک لپ تاپ هم کنارش هست و کار های برنامه نویسی رو با اون انجام میدم اینتل داره)

2- اگر سی پی یو Ryzen بردارم کارت گرافیک هم باید AMD بردارم ؟

ممنون میشم یک سیستم پیشنهادی تا حداکثر 5 میلیون بگین : (بدون مانیتور و اسپیکر و ...)

ویرایش شده توسط Sadegh-Rjc
اضافه مطلب جدید
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Sadegh-Rjc گفته است :

سلام و عرض خسته نباشید . من میخواستم طی یکی دو ماه آینده یک سیستم گیمینگ راه بندازم و چند تا سوال داشتم :

1- میخواستم بدونم سی پی یو اینتل بندازم یا AMD Ryzen ؟ (من زیاد کار دیگه ای نمیخوام بکنم با سیستم چون یک لپ تاپ هم کنارش هست و کار های برنامه نویسی رو با اون انجام میدم اینتل داره)

ممنون میشم یک سیستم پیشنهادی تا حداکثر 5 میلیون بگین : (بدون مانیتور و اسپیکر و ...)

سلام

1- فرقی نمیکنه ولی سی پیو اینتل برای گیم بهتره فریم بیشتری میده حدود 5 تا 10 درصد

2 - نه هیچ اجباری نیست که اگه سی پیو amd بخرید حتما گرافیک هم amd باشه میتونه nvidia هم باشه و هیچ تداخلی نداره

سیستم زیر برای گیم خوبه برای بودجه شما. البته من کولر رو انتخاب نکردم اگه 200-300 بیشتر کنید یه کولر سی پیو هم میتونید تهیه کنید

اگه نه که  میتونیدبه جای سی پیو i5 8600k میتونید i5 7600 و یا i5 7500 بگیرید و اضافه پولو یه واتر کولر

r1.JPG

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Sadegh-Rjc گفته است :

1.  اینتل برا گیمینگ عملکردش بهتره و گرافیک آنبورد هم داره ۲. نه میتونی رایزن برداری با گرافیک انویدیا

قطعات رو یخورده مرور کن آشنا بشی موقع خرید که شد تاپیک بازکن. الان سیستم پیشنهاد کنیم قیمت ها تا چند ماه دیگه زمین تا آسمون تغییر میکنه . فعلا قیمت ها بالاست مخصوصا کارت گرافیک

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...