رفتن به مطلب

کدام مدل ایر کولر یا واتر کولر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من قصد خرید یه واتر کولر یا ایر کولر دارم ولی نمیدونم کدوم خوبه سی پیوی من هم core i7-6700هست هشت مدل اینجاست که مد نظرم هست لطفا کسایی که استفاده کردن یا به عینن کاراییشو دیدن بگن کدوم خوبه (فقط توان خرید این هشت مدل رو دارم نه بیشتر)(راستی یجا خونده بودم سی پیو های نسل ششم صفحه روشون ضخامتش کمه که ممکنه در اثر فشار ایر کولر خراب شه  ولی نمیدونم این مدلا شاملش میشن یا نه5ac46284c07e4_Screenshot(70).thumb.png.2f2c1f0f4d8f98fc29d881560e9d210f.png5ac46266b4ad9_Screenshot(71).thumb.png.001065fe248282b6e7a5c6cd299d6322.png

لینک به دیدگاه

درود

من تک تک اینها را نیازموده‌ام، اما پیشنهادم ترمال رایت le grand macho rt  است که در فهرست نیست. ارزش خرید بالایی دارد.

لینک به دیدگاه

من green evo 120 دارم با 1600 5 

برای من که عالی بوده ولی برای شما که اینتل هست نمیدونم چقدر کارایی داره.

اما واقعا کیفیت ساخت و کارایی اون در رنج خودش عالی هستش

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه شما اورکلاک نمی کنید فکر می کنم نیاز نداشته باشی که اینقدر هزینه کنی.

پیشنهاد من  deep cool gammaxx 300  هست . برای i7 4790 استفاده می کنم که نتیجه ی خوبی گرفتم. قیمتش هم بین 80 تا 90 هست و کارایی خوبی داره.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mk1991 گفته است :

با توجه به اینکه شما اورکلاک نمی کنید فکر می کنم نیاز نداشته باشی که اینقدر هزینه کنی.

پیشنهاد من  deep cool gammaxx 300  هست . برای i7 4790 استفاده می کنم که نتیجه ی خوبی گرفتم. قیمتش هم بین 80 تا 90 هست و کارایی خوبی داره.

درست که اوور نمیکنم ولی حداقل 2-3ساعت بازی میکنم که داغ کنه من یه چیزی میخوام که بتونه دمارو تا 2-3 حداقل خنک نگهداره (بین اینها )

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

من green evo 120 دارم با 1600 5 

برای من که عالی بوده ولی برای شما که اینتل هست نمیدونم چقدر کارایی داره.

اما واقعا کیفیت ساخت و کارایی اون در رنج خودش عالی هستش

میگین خوب بوده باهاش اوور کردین مدت طولانی یا گیم ؟ اگه برا سیپیو شما که رایزن هست خوب بوده براما بنظرم بهتره

ممنون به هرحال از نظرت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

درست که اوور نمیکنم ولی حداقل 2-3ساعت بازی میکنم که داغ کنه من یه چیزی میخوام که بتونه دمارو تا 2-3 حداقل خنک نگهداره (بین اینها )

برای بازی های cpuمحور مثل بتلفیلد 4 آنلاین دما ، زیر 70 میمونه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

میگین خوب بوده باهاش اوور کردین مدت طولانی یا گیم ؟ اگه برا سیپیو شما که رایزن هست خوب بوده براما بنظرم بهتره

ممنون به هرحال از نظرت

سی پی یو رو اورکلاک کردم.برای مدت طولانی و دمای اتاق هم خیلی خنک نیست.حدود 27 درجه

Untitled1.png

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

سی پی یو رو اورکلاک کردم.برای مدت طولانی و دمای اتاق هم خیلی خنک نیست.حدود 27 درجه

Untitled1.png

Untitled.jpg

عالیه اقا خیلی ممنون دیگه مطمعن شدم که همینو بخرم ....بلا خره یه چیزه درست دیدیم از  این شرکت ایرانی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

عالیه اقا خیلی ممنون دیگه مطمعن شدم که همینو بخرم ....بلا خره یه چیزه درست دیدیم از  این شرکت ایرانی

خواهش میکنم دوست عزیز

اما این مورد رو هم مد نظر داشته باشین که رایزن ها به نسبت اینتل ها خنک تر هستند.

سی پی یو من حتی با فن توی باکس هم خیلی خنک کار میکرد و اینکه واتر کولر های مدل 120 معمولا برای اورکلاک استفاده نمیشن.

من هم به این دلیل گرین خریدم که از کالای ایرانی حمایت کرده باشم ولی واقعا من رو از لحاظ کیفیت و کارایی شگفت زده کرد.

نویز و ویبره  این واتر کولر در موقع دور پایین فن خوبه اما موقعی که دور فن رو بالا میبری مقداری صدا از فن میاد که زیاد آزار دهنده نیست.

شما میتونید ازGREEN GLACIER 120 GLC120-A AiO Liquid Cooler هم استفاده کنید چون نسبت به سری evo  قیمت پایین تری داره اما کارایی اونها تقریبا یکسانه فقط سری evo به این دلیل گرون تر هستند چون جدید تر بوده و براکت am4 دارن و نشانگر  دمای سی پی یو  روی باکس پمپ دارن و این هم لینکش

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-جانبی/فن---خنک-کننده-ها/خنک-کننده-مایع---آبی/واتر-کولر-گرین-120-glacier-120-glc120-26.html

در ضمن برای نصب به فیلم های راهنمایی نصب در یوتیوپ و سایت ها مراجعه کنید تا راهنمایی تون کنند ، من چون بار اولم بود دهنم سرویس شد تا نصبش کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...