رفتن به مطلب

همفکری برای نجات اتریوم!! آیا راه حلی برای نجات اتریوم وجود دارد؟

Recommended Posts

سلام دوستان گل لیونی

طی سه ماه اخیر ارز اتریوم روند نزولی قیمت را طی کرده

در عوض سختی استخراج افزایش پیدا کرده

خبر آمدن اسیک برای اتریوم هم  ، معمای اتریوم  را پیچیده تر کرده

به نظر شما  آیا راه حلی  برای نجات اتریوم وجود دارد؟

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

دوستان فقط با گرافیک میتوان اتریوم را ماین کرد ؟ یا ارزهای دیگه هم هست؟

من قبلا هم گفتم که اتریوم میاد پایین ولی به عقیده خودم  اول تابستان بالاتر میره

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

با گرافیک خیلی چیزای دیگه میشه ماین کرد. از ربات whattomine استفاده کنید تو تلگرام میبینید. 

بنظر من فقط اتریوم پایین بیاد مشکلی نیست، میری اون یکیا رو که بصرفه تر میشن ماین میکنی. مشکل اینه که قیمت کلیه ارزها پایین میاد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

نظر شخصی بنده اینه به 100 دلار نزدیک میشه به مرور زمان.

آینده ی روشنی نداره. کوین های دیگه هستن دارن موفق تر عمل میکنن.

لینک به دیدگاه

به نظر من بیت کوین خالقش مشخص نیست و شناسنامه شناخته شده ای نداره و رو به سقوط هست

اما اتریوم یه تیم سازنده داره و شناسنامه داره و میشه امیدوار تر بود

حال سوالم اینه :

آیا با این وضع مثلا امکان داره یه آپدیت نرم افزاری ((اگه اشتباه نکنم اسمش فورک هست)) برای اتریوم بیاد  ، هم سختی شبکه را  با توجه به سقوط قیمتش ، کم کنه و هم الگوریتم را عوض کنه و یه الگوریتم متغییر ایجاد کنه که نشه حالاحالا ها با اسیک ماینش کرد؟ چون ماینش با اسیک موجب سقوط بیشتر ارزشش خواهد شد

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، NEGAN گفته است :

این ماین کردن فقط مال آدم های تنبل بی هنر و اونایی که هیچ صنعتی بلد نیستن هستش. برید بیرون کار کنید ،میشینید پای کامپیوتر ماین کنید اسم خودتون رو هم میزارید مرد؟ هیچ دختری محل سگ هم به یه پسر خانگی افسرده نمیزاره

OK Bye

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NEGAN گفته است :

این ماین کردن فقط مال آدم های تنبل بی هنر و اونایی که هیچ صنعتی بلد نیستن هستش. برید بیرون کار کنید ،میشینید پای کامپیوتر ماین کنید اسم خودتون رو هم میزارید مرد؟ هیچ دختری محل سگ هم به یه پسر خانگی افسرده نمیزاره

اون کسی که ماین میکنه که نمیشینه تو خونه گرافیکارا حول بده که کمکشون کنه باهاشون ماین کنه

میتونه سر صبح بره سر کارش و اخرشب بیاد ببینه چقد ماین کرده

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، farhadii گفته است :

به نظر من بیت کوین خالقش مشخص نیست و شناسنامه شناخته شده ای نداره و رو به سقوط هست

اما اتریوم یه تیم سازنده داره و شناسنامه داره و میشه امیدوار تر بود

حال سوالم اینه :

آیا با این وضع مثلا امکان داره یه آپدیت نرم افزاری ((اگه اشتباه نکنم اسمش فورک هست)) برای اتریوم بیاد  ، هم سختی شبکه را  با توجه به سقوط قیمتش ، کم کنه و هم الگوریتم را عوض کنه و یه الگوریتم متغییر ایجاد کنه که نشه حالاحالا ها با اسیک ماینش کرد؟ چون ماینش با اسیک موجب سقوط بیشتر ارزشش خواهد شد

سلام.
1)بیت کوین نیازی به خالقش نداره، اکثر کد های بیت کوین تا الآن عوض شدند، استارترش ساتوشی بوده ولی بدون ایشون، کامیونیتی بزرگ بیت کوین (طرفدارانش،ماینرهاش،سهام دارانش و ....) پیگیر ارتقا بیت کوین هستند مثل شبکه لایتنینگ.و همچنان حالا حالاها آینده دار هست.

2) جواب سوالتون "بله" هست.ولی نیاز به پیگیری داره، یکم تیم دولاپر ها (همون سازندگان و برنامه نویسان سکه) تنبلی کنن، یا بدون مطالعه کاری انجام بدن باعث حفره امنیتی بشه یا مثلا بدون رای گیری کاری سرخود انجام بدن، باعث هارد فورک های اشتباه و سقوط شدید ارزش اتریوم میشه.
ولی در کل شدنیه ، فقط زمان میبره آماده سازیش.

مثلا دولاپر های مونرو ( XMR ) وقتی فهمیدن اسیک داره میاد،همین دیروز هارد فورک جدی ای انجام دادن و وارد الگوریتم CryptoNightV7 شدند و اون اسیک برای این الگوریتم جواب نمیده مجبورن تغییرات جدی توی اسیک بوجود بیارن دوباره تیم مهندسی به اشتغال بگیرن دوباره هزینه کنن بسازن و و و و تا چندین ماه یا سال بعد بتونن اسیک بسازن واسش.

بحث بیزنس هست،مثلا جنسیس ماینینگ میاد ده هزار کارت گرافیک میخره برای ماین اتریوم، سرمایه گذاری های عظیمی میکنه و یه عالمه اتریوم نگهداری میکنه، که بعدش بخوان با اسیک سرمایه اش رو بخطر بندازن؟ و بسیاری فارمر های دیگه.
اسیک کامیونیتی رو از بین میبره، و یه کامیونیتی جدیدی بوجود میاره، این خیلی ریسکه.دولاپر ها تلاششون رو میکنن یا این سمتی باشن، یا اون سمتی.بیت کوین رفت جزو اسیک ها و دیگه پذیرفتنی شد و بحثش فرق میکنه با اتریوم و مونرو و زدکشی که از همون اول کارت گرافیکی بودند و بین مردم و فارمر ها استخراج میشدند.

بحثش کلی هست و من فقط یکم ازشون متوجه شدم که براتون نوشتم.موفق باشین.:100_pray:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، peto گفته است :

اون کسی که ماین میکنه که نمیشینه تو خونه گرافیکارا حول بده که کمکشون کنه باهاشون ماین کنه

میتونه سر صبح بره سر کارش و اخرشب بیاد ببینه چقد ماین کرده

ایشون کلاً ثبت نام کردن واسه اسپم و توهین 4 تا کلا پست داره 3 تاش اسپم و توهینه ، پستشم گزارش کردم پاک شده

اینجور افراد ، احترامی واسه خودشون و دیگران قائل نیستن چون خودش در حد حرف های خودشون هستن !.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...