رفتن به مطلب

گفت و گو در مورد خودرو (قرار دادن عکس سیستم صوتی که بستید+خودرویی که تیونیگ کردید و یا بازسازی کردید!)

Ratchet Wrench
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز فروم! که توصیف ناپذیر بودند و هستند!

راستش یه یک ماهی بود که فکر ایجاد این تاپیک توی سرم بود ولی با وجود مشغله نتونستم ایجادش کنم ! 

تاپیک خیلی کلی هستش ولی خب چند تاپیکی که با هم شباهت دارن به اندازه ی یک تاپیک کلی ارزش ندارن !

هدف ایجاد این تاپیک این است که اگر کسانی اطلاعاتی دارند و میتونند به علاقمندان انتقال بدن فرصتش را پیدا کرده باشند ! گفتگو در مورد سیستم صوتی خودرو . خودرو هایی که تیونیگ کردید و یا بازسازی کرده اید عکسهاشو بذارید و ...

یا اگر خودرویی که جدید به بازار آمده گرفته اید با عکس در یک چند خطی نقدش کنید و برسی اجمالی انجام دهید و نظر خودتون رو بنویسید و حتما دقت داشته باشید که بعد از اینکه چندکیلومتر باهاش رفتید پستتون را ویرایش کرده و بعد بنویسید که با رفتن ایتقدر کیلومتر این مشکلات را داره و ... 

اگر سیستم صوتی جدیدی بستید نظرتون رو در مورد صدا بگید و نوع پخش و آمپ و... با مدل دقیقش بیان کنید و هزینه ای که برایش کردید یه برآوردی بکنید .

صد درصد طرفداران و کسانی که خودرو های کلاسیک بازسازی میکنند وجود دارند . اگر خودرویی بازسازی کردید (کلاسیک!) عکس بعد و قبلش رو بذارید و درصورت امکان از هزینه هایی هم که کردید بر آورد کنید!

به امید پیشرفت روز افزون فروم!

لینک به دیدگاه

اگه پول خوب دارین برین ماشین خوب بخرین

وگرنه بزک دوزک کردن یدونه لگن چه فایده داره ؟

یارو پرایدو میخره پشتش آرم BMW میزنه

یا کل ماشین 10 تومن هم پولش نیست اونوقت میاد همونقدر آپشن میبنده رو ماشین که چی بشه

لینک به دیدگاه

سلام.

من تخصصم سیستم صوتی خودرو هست و از حادثه خوبی به قسمت تیون هم علاقه مند شدم.

IMG_20160421_093919.thumb.jpg.f64819419aac0b2c38154679d8e5ebb5.jpg

.

IMG_20160421_094137.thumb.jpg.1bcfe5ec0b1cdb70ef2b905f667c4785.jpg

در 59 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

یا کل ماشین 10 تومن هم پولش نیست اونوقت میاد همونقدر آپشن میبنده رو ماشین که چی بشه

پول خوب نداریم بریم ماشین خوب بخریم ولی میتونیم با همین ماشین های معمولی کل ماشین های خوب رو بخابونیم.

فایدش اینه که وقتی میشینی توش احساس رضایت میکنی. وقتی یه جایی بحث میشه میتونی 4 کلمه راجب ماشینت صحبت کنی. وقتی باش میری بیرون جز خودت 4 نفر دیگه که حالیشون میشه لذت میبرن.

مطمعنا این دوست عزیز دچار کمبودهای زیادی بوده تو زندگیش وگرنه کسی که یه ماشین جدید طبق سلیقه خودش میسازه هیچ وقت مارک یه خودروی دیگه رو روش نمیزنه.

یه نوع ارضای روحی میتونه باشه. مثل کسی که گوشیش 1 تومنم نیس 4 تومن گرافیک تو کیسش داره.

این کارها بر اساس عشق و علاقه شخصی هست و منطق خاصی نداره. بهتره دنبال دلیل نباشی پشتش دوست من.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

.

پول خوب نداریم بریم ماشین خوب بخریم ولی میتونیم با همین ماشین های معمولی کل ماشین های خوب رو بخابونیم.

فایدش اینه که وقتی میشینی توش احساس رضایت میکنی. وقتی یه جایی بحث میشه میتونی 4 کلمه راجب ماشینت صحبت کنی. وقتی باش میری بیرون جز خودت 4 نفر دیگه که حالیشون میشه لذت میبرن.

مطمعنا این دوست عزیز دچار کمبودهای زیادی بوده تو زندگیش وگرنه کسی که یه ماشین جدید طبق سلیقه خودش میسازه هیچ وقت مارک یه خودروی دیگه رو روش نمیزنه.

یه نوع ارضای روحی میتونه باشه. مثل کسی که گوشیش 1 تومنم نیس 4 تومن گرافیک تو کیسش داره.

این کارها بر اساس عشق و علاقه شخصی هست و منطق خاصی نداره. بهتره دنبال دلیل نباشی پشتش دوست من.

شرمنده ولی اون مثالی که هم زدین ربطی به ماشین نداره شما چطور کارت گرافیک رو با گوشی مقایسه میکنید کارکردشون اصلا جداست  در ضمن شما هر چقدر  هم زور بزنید نمی تونید یه ماشین خوب رو بخابونید  مگر  به اندازه اون ماشین خرج کنید 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

شرمنده ولی اون مثالی که هم زدین ربطی به ماشین نداره شما چطور کارت گرافیک رو با گوشی مقایسه میکنید کارکردشون اصلا جداست  در ضمن شما هر چقدر  هم زور بزنید نمی تونید یه ماشین خوب رو بخابونید  مگر  به اندازه اون ماشین خرج کنید 

متاسفانه درست متوجه نشدید.

گفتم مثل کسی که گوشیش 1 تومنم نیست ولی گرافیکش 4 تومنه. از دید خیلیا این یه کار نا معقوله و درست نیست مثل همین بحث خرج کردن واسه ماشین ولی این چیزا عشقیه.

به راحتی میشه با یه پراید ترکیده با موتور bp خودروهای تا 200 ملیون رو خورد. سرچ کنید. کل خرجش زیر 20 تومن میشه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

آقا چه حرفیه شما میزنی؟؟

پس خرید تکی عه قطعات کامپیوتر و ست کردن رنگ قطعات کامپیوتر با هم هم چه کار مسخره ای هست بریم کیس های اماده یا لپ تاپ بخریم دیگه ??

همونقدر که این کار لذت بخشه کار با ماشین هم لذت بخشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

.

جونن ef7 با فیلتر اسپورت و صدای بم موتور

:/

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

الان یه سوال

اکثر ماها که درامد چندانی نداریم یه پراید یا پژو میخریم به چشم لامبورگینی بهش نگاه میکنیم!!!

دادا مگه شوخیه بی ام دبلیو خریدن

بالای 300 میلیون باید پول بدی ماهی هم کم کم 400تومن خرج داره ماشینت

اونم تو این خراب شده با این جاده ها با این راننده ها

دلت خوشه ها

پراید 20تومنی کجا بی ام دبلیو 600 میلیونی کجا :||||

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

جونن ef7 با فیلتر اسپورت :/

لوازمی که روی ماشین نصب شد:

فیلترهوای اسپرت سیموتا با محفظه هوا خنک و و رودی از خارج محفظه موتور.

شمع های ایریدیوم  اتولایت مکزیک.

استرس بار اچ پی دیزاین پلاس.

لنت های خنک شونده گرافیتی.

رینگ ووسن 16 اینچ با لاستیک های 205.16.55 برند هانکوک با ترید ویر 300.

DSC_0233.thumb.JPG.90c28fe1f2edbd2925185ec4ffda7e1c.JPG

.

DSC_0128.thumb.JPG.a5b3e6c2f20e163e388941c7c4df64a5.JPG

قدم بعدی ایشالا هدرز و سیستم اگزوز سوپر اسپریت هست.

البته همینم که الان ساخته شده خیلی کافی و عالی شده. لرزش موتور خیلی کم شد. دمای موتور کمتر شد. دور بالا خیلی راحت تر کار میکنه ماشین و سرعت 150 رو خیلی راحت رد میکنه و تا دور موتور 5000 شتاب گیری محسوسه.

IMG_5597.thumb.JPG.2dcdd7ff937cb49a65a885e9c6036161.JPG

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

گ

فیلترهوای اسپرت سیموتا 

بسیار زیباست آقا علی‌ !سلیقه ی محشری دارید !

میشه بفرمایید این فیلتر چقدر عمر میکنه و چقدر هزینشه ؟ ممنونم

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

لوازمی که روی ماشین نصب شد:

فیلترهوای اسپرت سیموتا با محفظه هوا خنک و و رودی از خارج محفظه موتور.

شمع های ایریدیوم  اتولایت مکزیک.

استرس بار اچ پی دیزاین پلاس.

لنت های خنک شونده گرافیتی.

رینگ ووسن 16 اینچ با لاستیک های 205.16.55 برند هانکوک با ترید ویر 300.

DSC_0233.thumb.JPG.90c28fe1f2edbd2925185ec4ffda7e1c.JPG

.

DSC_0128.thumb.JPG.a5b3e6c2f20e163e388941c7c4df64a5.JPG

قدم بعدی ایشالا هدرز و سیستم اگزوز سوپر اسپریت هست.

البته همینم که الان ساخته شده خیلی کافی و عالی شده. لرزش موتور خیلی کم شد. دمای موتور کمتر شد. دور بالا خیلی راحت تر کار میکنه ماشین و سرعت 150 رو خیلی راحت رد میکنه و تا دور موتور 5000 شتاب گیری محسوسه.

IMG_5597.thumb.JPG.2dcdd7ff937cb49a65a885e9c6036161.JPG

ef7   های سپر قدیم که دریچه گازشون تراتل برقی بود رو بیشتر قبول دارم شتابشون کمتر بود اما این جدیدا شتاب بیشتر ولی یکم موقع دنده دادن چون دریچه گاز  به اصطلاح کامپیوتری :دی   سینک نمیشه یکم کپ میکنه ولی خودم با ماشین فابریک سمند ef7 0 تا 100 رو 9.3 ثانیه زدم  احتمالا بعد کنکور دنا پلاس میگیریمو میریم برا تیون :))))

لینک به دیدگاه

الان که دیگه نه وقتش هست و نه حوصله اش...

اینم لگنم سال 89 داشتم و واسه دوران جهالته ?

28753273_192195164712992_2459377215188500480_n.thumb.jpg.caa92b80f90baeae13130c7320daf32a.jpg

IMG_1844.thumb.jpg.f501063acb36bf02b6f47d8eb33dfcde.jpg

for_Lowest_Cars_Iran_1_.thumb.jpg.02355cb22ef0c71f721d50e7ca620454.jpg

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

بسیار زیباست آقا علی‌ !سلیقه ی محشری دارید !

میشه بفرمایید این فیلتر چقدر عمر میکنه و چقدر هزینشه ؟ ممنونم

تشکر عزیز لطف دارید.

اگر ممکنه عکس ها رو از نقل قول پاک کن عزیز.

بقیه دوستان هم اگر براشون ممکنه عکس ها رو از نقل قول حذف کنن.

این فیلتر اصل سیموتا و تایوانی هست محفظه هوا خنکش هم فیبر کربن هست. به همراهش یه محلول شست و شو گرفتم که جمعا حدود 750 تومن شد. از دوست اشنایی خرید کردم در حالت عادی حدود 1100 میشد.

میزان کارکردش هم توسط شرکت 300 هزار کیلومتر اعلام شده. باید با محلول شست و شوی مخصوصش هر 25 تا بشوریدش.

در 16 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

ef7   های سپر قدیم که دریچه گازشون تراتل برقی بود رو بیشتر قبول دارم شتابشون کمتر بود اما این جدیدا شتاب بیشتر ولی یکم موقع دنده دادن چون دریچه گاز  به اصطلاح کامپیوتری :دی   سینک نمیشه یکم کپ میکنه ولی خودم با ماشین فابریک سمند ef7 0 تا 100 رو 9.3 ثانیه زدم  احتمالا بعد کنکور دنا پلاس میگیریمو میریم برا تیون :))))

این سمند درچه گازش برقی نیست و کار کامپیوترش هم چک کردن میزان گاز خروجی و هماهنگ کردن ورودی هوا با خروجی هست که با یه هدرز و حذف سنسور اکسیژن همه چی حل میشه.

کپ سمند کاملا عادیه و دلیلش هم رزوناتور در محفظه فیلتر هواس که با حذفش کپ به کمترین حد ممکنش میرسه.

البته ماشینای ایرانی کاملا شانسیه لامصب مثل تخم مرغ شانسی میمونه. شما 4 ماشین صفر از یه مدل رو ببر تست بزن مطمعنا 4 عدد متفاوت خاهی گرفت.

دنا پلاس یکی قبل عید بردیم برای ریمپ و حذف کات اف. نشستم پستش با تیون نصفه نیمه. به نظرم جا داره خیلی از این بهتر بشه.

بهترین خودرویی که در حال حاضر شتاب دوستان میتونن تهیه کنن سورن توربو هست بعدش دنا پلاس توربو به دلیل قیمت خیلی بالاتر.

سورن توربو ماشین بی نهایت خوبی هست فقط کات افش باید برداشته بشه خیلی تو مخه.

لینک به دیدگاه

درود خدمت استارتر و بقیه

میخاستم چیزی ننویسم ولی با دیدن این ماشینهای فیک ایرانی که من اسمشو میذارم توالت سیار?

یه زمانی یه bmw 525 E28 سال 1985

خریدم چون عشق mpower داشتم ولی توایران اون مدل ها خیلی کم گیرمیان

خلاصه تعویض رنگ کردم به بنفش یا یاسی

و موتور s41 نوع 24 سوپاپ با گیربکس جدید

و ... کلی هزینه دیگه که به فنا رفتم اون موقع

اون منم درحال دریفت

Screenshot_2018-04-10-22-01-30-047_com.instagram.android.png

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

1f602.png

یه زمانی یه bmw 525 E28 سال 1985

خریدم چون عشق mpower داشتم ولی توایران اون مدل ها خیلی کم گیرمیان

خلاصه تعویض رنگ کردم به بنفش یا یاسی

و موتور s41 نوع 24 سوپاپ با گیربکس جدید

و ... کلی هزینه دیگه که به فنا رفتم اون موقع

اون منم درحال دریفت

Screenshot_2018-04-10-22-01-30-047_com.instagram.android.png

جواد خان از قسمتی که نقل قول کردم خیلی خندیدیم واقعا جذاب بود !!! ولی لطفا تاپیک رو بهم نریز

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

جواد خان از قسمتی که نقل قول کردم خیلی خندیدیم واقعا جذاب بود !!! ولی لطفا تاپیک رو بهم نریز

خنده دار بود ؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

خنده دار بود ؟

آره چون شوخی بامزه ای بود !:D

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عجب تاپیک باحالی، سمند خیلی شیک  تیون شده @Ali Subi  الان با این بهبودها صفر تا صد رو چند ثانیه میرید؟ یکی از دوستان گفت با سمند 9.3 ثانیه رفته که فوق العاده هست.

اونایی که تجربه سواری با سورن توربو رو دارن میشه بگن صفر تا صد واقعی سورن توربو چقده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...