رفتن به مطلب

نظر شما در مورد محصولات Team

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

ما دیروز محصولات تیم رو وارد ایران کردیم این برند یک برند تایوانی هستش و اون رو دیروز با محصولات مطرح بازار تست و مقایسه کردیم که پاسخای جالب و منحصر به فردی گرفیتیم . برای اینکه این مسئله رو برای دوستان روشن کنم به لینک زیر برید و لطفا نظر خودتون رو بفرمایید .

این محصول نسبت به قیمتی که داره واقعا عالیه نه اینکه چون ما وارد کردی در کل له خاطر کیفیتش و خودتون مشاهده کنید . البته در اینده سایر محصو لات این شرکت رو هم وارد میکنیم فعلا رمهای CL5 و فلش رو از این برند وارد ایران کردیم .

شما مقایسه این رو با OCZ ببینید . قیمت فلش تیم 11500 تومان و OCZ 2GB ATV 24000 تومان .

رمها رو هم یکی از حرفه ایهای اورکلاک به نام آقا ثمین که از ایشون دعوت کردیم که به فروم ما بیان و ایشون هم پذیرفتن در حال تست و مقایسه با برنهای موجود در بازار هستند . و نتیجه رو تا چند روز دیگه توی سایت میزاریم .

لطفا نظرات خودتون رو بفرمایید :

لینک زیر بنچمارک از این محصولات هستش .

http://www.lioncomputer.ir/themes/shop/2008/06/04031387.php#more

لینک به دیدگاه

سعید جان

ما با دو مسئله مواجه هستیم:

1- میزان خواندن MB/sec

2- میزان نوشتن MB/sec

ببینید سرعت حداقل، متوسط و حداکثر برای ما مهم نیست، موردی که برای ما بسیار مهم

است Burst rate است که به ان معمولا " سرعت پشت سر هم " یا نتیجه اصلی ونهایی گویند.

و میزان Access Time هم برای ما مطرح خواهد بود.

اما اگر بخواهیم بطور کلی از نظر من و توضیحات فوق رتبه بندی کنیم نتایج زیر بدست می آید:

اول OCZ ATV 2GB

دوم PNY MICRO ATTACHE 2GB

سوم TRANSCEND 2GB

چهارم KINGSTON 2GB

پنجم TEAM 2GB

ششم APACER AH320 2GB

هفتم PQI 2GB

هشتم TWINMOS 2GB

در واقع از نظر من و بررسی اصلی فلش های Team رتبه 5 را با سرعت 14.9Mb/sec بخود اختصاص میدهد.

البته با توجه به قیمتی که نسبت به بقیه دارد، میتواند گزینه خوبی باشد برای رقابت با APACER و TWINMOS.

اما در خصوص رم ها دوست دارم بدونم رمهای رده Xterme است؟ با چه برنامه ایی تست میگیرد؟

و آیا رم ها را در حالت آور قصد تست گرفتن دارید ویا در هر دو حالت؟

قیمت رم ها را هم اعلام بفرمایید ممنون میشوم

لینک به دیدگاه

جناب حسینی این رم در مجله عصر شبکه همراه با چند رم دیگه تست شد... درسته قیمت فوق العاده ای داره اما بنچ هاش جالب از آب در نیومد ... (برای تست از برنامه های hd tach , hd tune , استفاده شده , برنامه Flashdisk tools رو هم اضافه کنید.)

در مورد رتبه بندی دوستمون , apacer 203 سریع ترینه... xporter های پاتروت هم سریع اند , ترنسند هم مدل سریع داره اما اون چیزی که من دیدم مثل کینگ ها چینی اند... درضمن شما کینگ های چینی رو از تیم بالاتر میبینید؟!

لینک به دیدگاه

خیر مخالفم اون فلش قدیمی بود و مشکل داشت

دوباره برای آقای پناهی می فرستم

Team سریع ترین هست قادریم در حضور همه تست کنیم:D

لینک به دیدگاه

جناب حسینی این رم در مجله عصر شبکه همراه با چند رم دیگه تست شد... درسته قیمت فوق العاده ای داره اما بنچ هاش جالب از آب در نیومد ... (برای تست از برنامه های hd tach , hd tune , استفاده شده , برنامه Flashdisk tools رو هم اضافه کنید.)

در مورد رتبه بندی دوستمون , apacer 203 سریع ترینه... xporter های پاتروت هم سریع اند , ترنسند هم مدل سریع داره اما اون چیزی که من دیدم مثل کینگ ها چینی اند... درضمن شما کینگ های چینی رو از تیم بالاتر میبینید؟!

دوست عزيز

در تستي كه عزيزان گذاشته اند به نظر من كينگ با 1 MB/Sec سريعتر بوده است.

و اينم بگم نميشه گفت چون چيني است بد است.

در ضمن خواهشمندم با آخرين نسخه برنامه ها تست بگيريد، مثلا HD Tune Pro 3;)

من نظر شخصي خودمو گفتم و واقا خوشحال ميشوم نتيجه اين رم خوب باشد:D

لینک به دیدگاه

با سلام

اون تست رو هم من دیدم ولی اون روز آقا کیوان فلش استفاده خودشون رو که مشکل داشت به اونها دادن و خود آقا کیوان هم از این مسئله خبر نداشتن . ولی در کل ما این مسئله رو بیشتر برری میکنیم . من اون تست رو قبول ندارم و چون واقعا مشکل داشت . چون همون فلشی که توی عصر شبکه هستش رو با این فلشهایی که اوردیم مقایسه کردیم و حتی یک سوم سرعت این فلشهای جدید رو نداشت چون دارای مشکل بود .

البته ما تعصبی رو هیچ کالایی داریم و به همین دلیل هستش که همه برندهای موجود و پرفروش بازار رو جمع اوری کردیم تا در خرید فلشها به دیگران کمک کنیم .

در کل باز این مسئله بررسی میشه .

اما در خصوص رم ها دوست دارم بدونم رمهای رده Xterme است؟ با چه برنامه ایی تست میگیرد؟

و آیا رم ها را در حالت آور قصد تست گرفتن دارید ویا در هر دو حالت؟

توی بار بعدی هم رمهای اکستریم هستش و هم DDR3 .

در مورد تست رم هم رمها به اقا ثمین (یکی از دوستانی که خیلی از بچه های حرفه ای ایشون رو میشناسن و به ما افتخار همکاری در این زمنینه رو دادن ) داده شده تا روی اونها کار کنه .

در مورد فلشها هم باید بیشتر بررسی بشه و به نظر من علمی تر بید بشه .

لینک به دیدگاه

درود

قیمت این فلشها به تریتب زیره :

2GB = 11500

4gb= 18000

8gb=36000

خوب قیمتها شاید تا هفته اینده پایینتر هم بیاد و به بچه های فروم تخفیفات ویژه در نظر گرفته خواهد شد .

در مورد تستهایی که آقا کیوان زحمتشو کشیدن باید بگم که همانطور که مشاهده میکنید با برنامه hd tune با ورژن 2.5 یکی از معتبرترین برنامه های دنیا تست شده و همه فلشها هم با همون برنامه در حالت کاملا مساوی چک شده .و حتی ایشون زحمت کشیدن با بر نامه hd tach هم تست کردن و همون نتایج دوباره حاصل شده .

به نظر من نباید حتما با یک برنامه تست کرد و نتیجه رو بایک برنامه ثابت دونست . برنامه هایی که توی سایت لیون تست شده ورژن 3 hd tune بوده .

لینک به دیدگاه

با سلام

یکی از دوستان یک پیغام برای ما فرستاد که لازم دونستم انجا مطرح کنم .

چجوری نتایج شما از مال خود سایت سازندشم بالاتره؟!؟!

http://www.teamgroup.com.tw/teamgroup/en/productDetail.php?pd_id=131&pl1_id=6&pl2_id=23

خوب در کل من خودم به شخصه هیچ وقت تعصبی در مورد قطعات برخورد نمیکنم . چون این باعث میشه که ادم از حقایق دور بشه . و مطمئن باشید هر کالایی توسط ما وارد ایران شد شفاف سازی میکنیم و از این بابت هیچ دریغی نخواهیم رد . چون (صداقت بهترین راه برای پولدار شدن ) . در مورد تست خوب من حاضرم پیش همه و حضوری برای دوستان این رو تست کنم .

کلا این فلشها رو در حالت خام و بدونه اینکه استفاده ای از اونها بشه تست گرفتیم . و کاملا در حالت مساوی . خوب من نتیجه رو گذاشتم . و اگر برای هر کسی شکی هستش من حضور خودتون حاضر این کار رو انجام بدم و حاضرم اصلا امکات در اختیار دوستان در دفتر کارم بزارم و خودشون چک کنن .

این اول راه ماست و در ادامه مطمئن باشید تمام سعی ما جلب رضایت شما دوستان و مشتریها خواهد بود . و کاری خواهیم کرد( شفاف سازی بودن تعصب و ریا ) که هم به نفع شما باشه و با خاطر کاملا جمع کالای ما رو خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

سعید جان

باید بگویم نتیجه تست شما همان نتیجه خود سایتش است.

ببینید نتیجه میزان واقعی همان Burst Time است که در تست شما 14.9MB/Sec بدست آماده است

که در خود سایت نیز اعلام شده است Read: 10~15MB/sec. پس اینجا متوجه میشویم که نتیجه

با سایت یکسان است.

اما مشکل دوستمان از آنجا رخ داده است که استاد کیوان عزیز میگویند نتیجه سرعت هر لحظه است

که من با این نظر مخالفم.

ببینید یک ماشین با سرعت های متغیر و ثابتی مثلا 80 الی 100 کیلومتر در ساعت در حرکت است،

میزان سرعت برای ما مهم نیست، مهم آن است که ببینیم چه مقدار مسافت مفید حرکت داشته است.

سرعت خواندن درست است بالا است اما تحت تاثیر Access Time و CPU Usage و عوامل دیگر یک نتیجه

دیگری بدست می آورد که در واقع Burst Time یا همان میزان اطلاعات خوانده شده در هر لحظه است.

باید توجه کنیم که Speed یک چیز است و Bit Rate چیز دیگر.

در مقایسه فلش ما نیاز داریم ببینیم چه مقدار اطلاعات واقعی در هر لحظه خوانده میشود نه سرعت آن.

و واسه اینکه ثابت شود که Burst Time مهم است یک آزمایش ساده میتوان انجام داد:

یک فایل 1.5 گیگی (تک فایل) روی هر دو فلش OCZ و Team قرار بدهید و در ویندوز ویستا ببینید هر کدام

چند ثانیه دقیقا طول میکشد تا روی هارد کپی شود (البته آنتی ویروس غیر فعال باشد)

به نظر من چون Burst Time مربوط به OCZ حدودا 22.7MB/Sec بدست آمده است، حداقل 2 ثانیه زودتر کپی آن تمام

میشود.

لینک به دیدگاه

سعید جان

باید بگویم نتیجه تست شما همان نتیجه خود سایتش است.

ببینید نتیجه میزان واقعی همان Burst Time است که در تست شما 14.9MB/Sec بدست آماده است

که در خود سایت نیز اعلام شده است Read: 10~15MB/sec. پس اینجا متوجه میشویم که نتیجه

با سایت یکسان است.

اما مشکل دوستمان از آنجا رخ داده است که استاد کیوان عزیز میگویند نتیجه سرعت هر لحظه است

که من با این نظر مخالفم.

ببینید یک ماشین با سرعت های متغیر و ثابتی مثلا 80 الی 100 کیلومتر در ساعت در حرکت است،

میزان سرعت برای ما مهم نیست، مهم آن است که ببینیم چه مقدار مسافت مفید حرکت داشته است.

سرعت خواندن درست است بالا است اما تحت تاثیر Access Time و CPU Usage و عوامل دیگر یک نتیجه

دیگری بدست می آورد که در واقع Burst Time یا همان میزان اطلاعات خوانده شده در هر لحظه است.

باید توجه کنیم که Speed یک چیز است و Bit Rate چیز دیگر.

در مقایسه فلش ما نیاز داریم ببینیم چه مقدار اطلاعات واقعی در هر لحظه خوانده میشود نه سرعت آن.

و واسه اینکه ثابت شود که Burst Time مهم است یک آزمایش ساده میتوان انجام داد:

یک فایل 1.5 گیگی (تک فایل) روی هر دو فلش OCZ و Team قرار بدهید و در ویندوز ویستا ببینید هر کدام

چند ثانیه دقیقا طول میکشد تا روی هارد کپی شود (البته آنتی ویروس غیر فعال باشد)

به نظر من چون Burst Time مربوط به OCZ حدودا 22.7MB/Sec بدست آمده است، حداقل 2 ثانیه زودتر کپی آن تمام

میشود.

با سلام

فکر کاملا خوبیه و من در روزهای آینده به همین صورت هم تست میکنم و یک فایل رو کپی میکنم و نتیجه زمانی اون رو اینجا میزارم . خیلی فکر خوبیه .

ولی در کل باید بگم که این کالا کیفیت مناسبی داره . و در حد خودش فکر میکنم با قیمت و کیفیتی ک ه داره میتونه جاگزین خیلی از فلشها باشه . در کل من فکر میکنم این برند هر کیفیتی داره همه چیز رو شفاف سازی میکنه و اصلا چیزی رو پنهان نمیکنه . ولی خیلی از برندها در ایران هستش که یه بار خوبه و یک بار بی کیفیت وارد ایران میشه .

به ما فرصت بدید تا نتیجه های بیشتری از این فلشها رو در اینجا قرار بدیم . و اگر راههایی در این مورد میدونید رو اینجا مطرح کنید ممنون میشم .

با اروزی موفقیت روز افزون شما .

لینک به دیدگاه

سعید جان

ممنون میشم چنین تستی انجام بدهید

من بشخصه یکی از طرفداران این شرکت هستم و بخصوص رم های Xterme .

بنده موافقم که این محصول دارای کیفیتی خوبی است اما نباید با تعصب بیخودی بخاطر کیفیتش

نخواهیم قویتر بودن تعدادی فلش دیگر را قبول کنیم.

اما با توجه به قیمت های اعلام شده این محصول و نکته دیگر که قابلیت سازگاری آن با هر 3 سیستم عامل

ویندوز ، مکینتاش و لینوکس است که فلش های کمی این قابلیت را دارا هستند.

با توجه با به میزان Burst Time آن و سازگاری و قیمت و بخصوص تعویض بدون چون و چرا آن بصورت فوری میتونه

براحتی با برخی فلش های دیگر هم رده خود از نظر Burst Time رقابت خوبی را شروع کند و به بازار این محصول

نوعی تحول ایجاد نماید.

لینک به دیدگاه

سعید جان

ممنون میشم چنین تستی انجام بدهید

من بشخصه یکی از طرفداران این شرکت هستم و بخصوص رم های Xterme .

بنده موافقم که این محصول دارای کیفیتی خوبی است اما نباید با تعصب بیخودی بخاطر کیفیتش

نخواهیم قویتر بودن تعدادی فلش دیگر را قبول کنیم.

اما با توجه به قیمت های اعلام شده این محصول و نکته دیگر که قابلیت سازگاری آن با هر 3 سیستم عامل

ویندوز ، مکینتاش و لینوکس است که فلش های کمی این قابلیت را دارا هستند.

با توجه با به میزان Burst Time آن و سازگاری و قیمت و بخصوص تعویض بدون چون و چرا آن بصورت فوری میتونه

براحتی با برخی فلش های دیگر هم رده خود از نظر Burst Time رقابت خوبی را شروع کند و به بازار این محصول

نوعی تحول ایجاد نماید.

با سلام

ما هم در این زمینه تعصب نداریم و دوست داریم با کمک دوستانی مثل شما به نتایج خوب و منطقی دست پیدا کنیم .

خوب بازم راههای زیادی هستش که این محصول تست بشه . که ما در این هفته انجام خواهیم داد.

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی و ممنون از بابت جواب ها... با آقای پناهی صحبت کردم , یه رم دیگه بفرستید مجله عصر شبکه تست و review میشه...

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی و ممنون از بابت جواب ها... با آقای پناهی صحبت کردم , یه رم دیگه بفرستید مجله عصر شبکه تست و review میشه...

با سلام

حتما و بفرمایید که چند گیگ بفرستم . ؟

لینک به دیدگاه

8... با خودشون هماهنگ کنید... در ضمن یه سوال... رم ها رو شما آوردین یا آقا کیوان؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...