رفتن به مطلب

نظر شما در مورد محصولات Team

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

جناب حسینی با اجازتون بنده نتایج تستهایی رو که از فلش مموری های دو گیگ برند های مختلف به عمل آوردید بعد از یادداشت نتایج به صورت چارت طراحی کردم و تقدیم حضورتون میکنم که اگر صلاح دانستید به همین شکل یا با اعمال تغییرات در کنار نتایج تست ها قرار دهید.

20254856206f6728642ede83b28707fe833b945.jpg

20254959a78935c37c5a7517becea4241567c4d.jpg

2025489bf11aeab6d37897344ac743a2f1f5e32.jpg

2025457f10aca290ab6e2ad6d41715edb19db8f.jpg

202546119eaacf4c2d0e0a5b1c65e08feadbb6d.jpg

لینک به دیدگاه

8... با خودشون هماهنگ کنید... در ضمن یه سوال... رم ها رو شما آوردین یا آقا کیوان؟

با سلام

اوکی شنبه باهاشون هماهنگ میکنم . و در ضمن رمها رو با آقا کیوان اوردیم ولی کالا مال ماست و فروشش دست ماست .

لینک به دیدگاه

با سلام

mr pc جان عالی عالی و عالی و غیر از این چیز دیگه ای نمیتونم بگم .و ما هم با اجازتون اون تستها رو توی سایت لیون گذاتشیم . و ممنون

لینک به دیدگاه

8... با خودشون هماهنگ کنید... در ضمن یه سوال... رم ها رو شما آوردین یا آقا کیوان؟

با سلام

شماره تماسشون رو لطف میکنید عزیز؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام آقای حسینی

با تشکر از مطالب مفید؛ می شه بفرمایید که رم های سری xtreem رو کی وارد می کنید؟ و سوال دیگم هم اینکه آیا سری Dark xtreem هم جزو رمهای مورد نظر شما هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

با تشکر از مطالب مفید؛ می شه بفرمایید که رم های سری xtreem رو کی وارد می کنید؟ و سوال دیگم هم اینکه آیا سری Dark xtreem هم جزو رمهای مورد نظر شما هست یا نه؟

درود

خوب سفارش اینفعمون فقط سری xtreem هستش عزیز . هم DDR2 bus 1066 و هم DDR3 1333 با لتنسی 7-7-7-21 و 9-9-9-24 .

منتظر شکستن قیمت رمهای DDR3 در ایران باشید . اولین کسی خواهیم بود که این قیمتها رو خواهیم داد. الان هم قیمت مشخص نمیکنم .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی رم با باس های مختیف کی میرسه؟

باس های بالا مثل 1200 هم میارید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی رم با باس های مختیف کی میرسه؟

باس های بالا مثل 1200 هم میارید

ممنون

با سلام

ایمان جان رمهای سفارشی ما DDR2 ها فقط 1066 هستش .

و رمهای DDR3 رو هم از سری gameing و هم از سری overeclock سفارش گذاشتم .

لینک به دیدگاه

سعید جات

مطمئن هستید تایمینگ Ddr2 ها 7 و مال Ddr3 ها 9 است!!!

اگر اینجور باشه که خیلی بده.

اگر ممکن است مدل هایی که سفارش داده اید از سایتش لینکی قرار بدهید.

لینک به دیدگاه

سعید جات

مطمئن هستید تایمینگ Ddr2 ها 7 و مال Ddr3 ها 9 است!!!

اگر اینجور باشه که خیلی بده.

اگر ممکن است مدل هایی که سفارش داده اید از سایتش لینکی قرار بدهید.

درود

من مطلبم رو یه مقدار بد نوشتم و عذر میخوام :

RAM DDR2 1066 5-5-5-15 1GB×2

RAM DDR2 1066 5-5-5-15 2GB×2

RAM DDR3 1333 1GB×2 7-7-7-21

RAM DDR3 1333 1GB×2 9-9-9-24

RAM notebook bus 400 512mb - 1gb

این دقیقا اون چیزیه که این سری داریم میاریم .

فلشها هم : 2گیگ دیگه توی بار ما نیست . ولی 4 گیگ و 8 گیگ و 16 گیگ توی بار هستش . و قیمتها هم خیلیم ناسب میشه . البته هر وقت وارد ایران شد قیمتها رو میزارم .

لینک به دیدگاه

عالیه بخصوص Ddr2 ها بهتر از Ddr3 ها جواب خواهند داد بخصوص با قابلیت تنظیم کردنش روی Cl4.

لینک به دیدگاه

قیمتشون مشخصه؟ مثلا Ram Ddr2 1066 5-5-5-15 2gb×2 ؟؟

درود

اینرو به همه قول میدم که با قیمتی مناسب و منطقی ارائه میدیم . به طوری که کسی دیگه با 800 نخره .

ولی باید بیاد و بعدا اعلام قیمت میکنیم .

بین 7 تا 10 روز دیگه وارد ایران میشه اگر خدا بخواد .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ...

1) در مورد هارد های جدید ssd team combo 64GB که برای فروش در سایت موجوده کسی هست که عملا تست کرده باشه و کارایی اونا رو اینجا مطرح کنه ؟ من که تو سایت مطلبی در مورد کارایی اونها پیدا نکردم و دوستان فقط در مورد فلش مموری ها و رم های team بحث می کنن .. می خوام بدونم کارایی این هاردها بالاتره یا raptor x ؟

2) من به حجم خیلی زیاد نیاز ندارم اما ترجیح میدم سرعت بوت ویندوز و کارایی بالایی داشته باشم ...با توجه به این موضوع انتخاب کدوم نوع هارد رو توصیه می کنید واسه بالاترین سرعت و هزینه حدود 300 تومن؟ (ssd / raptor x / scsi 15k )

3) آیا درسته که عمر رایت این نوع هارد خیلی محدودتر از هاردهای معمولیه ؟ یعنی ممکنه بعد از 2-3 سال استفاده مداوم از کار بیوفته ؟

4) از هاردهای ssd هم میشه تو حالت0 raid استفاده کرد ؟ و کارایی اونها رو میشه اصلا با هارهای اسکازی 15k یا هاردهای SAS 15K که جدیدا داره میاد مقایسه کرد ؟

ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ...

1) در مورد هارد های جدید ssd team combo 64gb که برای فروش در سایت موجوده کسی هست که عملا تست کرده باشه و کارایی اونا رو اینجا مطرح کنه ؟ من که تو سایت مطلبی در مورد کارایی اونها پیدا نکردم و دوستان فقط در مورد فلش مموری ها و رم های team بحث می کنن .. می خوام بدونم کارایی این هاردها بالاتره یا raptor x ؟

2) من به حجم خیلی زیاد نیاز ندارم اما ترجیح میدم سرعت بوت ویندوز و کارایی بالایی داشته باشم ...با توجه به این موضوع انتخاب کدوم نوع هارد رو توصیه می کنید واسه بالاترین سرعت و هزینه حدود 300 تومن؟ (ssd / raptor x / scsi 15k )

3) آیا درسته که عمر رایت این نوع هارد خیلی محدودتر از هاردهای معمولیه ؟ یعنی ممکنه بعد از 2-3 سال استفاده مداوم از کار بیوفته ؟

4) از هاردهای ssd هم میشه تو حالت0 raid استفاده کرد ؟ و کارایی اونها رو میشه اصلا با هارهای اسکازی 15k یا هاردهای sas 15k که جدیدا داره میاد مقایسه کرد ؟

ممنون از راهنمایی

درود ودست عزیز

حق با شماست و متاسفانه این سری از هاردها تست درست و حسابی د ر ایران ندارن و یا شاید من ندیدم . ولی سعی میکنم که یه فکری در این مورد بکنیم . بهتون خبر میدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...