رفتن به مطلب

برای گرفتن تصویر 4k از تلویزیون ، سیستم بخرم یا کارت گرافیک ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در در 1397/01/27, 23:59:22، mrp7 گفته است :

برای تماشای فیلم و کار های روزانه گلوگاهی وجود نداره. کلا پردازنده قوی لازم نیست.

در در 1397/01/28, 00:00:31، mrp7 گفته است :

بهتر نیست به هیچ وجه قیمتش 350 تومن گرون تره و کاراییش فرقی نداره 

خیلی متشکرم از وقتی که گذاشتین 

بدون شک در مورد گرافیک حق با شماست و همین 1030 مورد بهتر و به صرفه تری هست

در 23 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

سیستمتون رو اگر گرافیک قوی بخواید بندازید که بدون لگ بشینید بازی کنید باید یا 1050tiباشه یاrx 560 که 1050 ti که خودم روی 4K تست کردم کمی کم میاره البته با تنظیمات متوسط که مجبوری در کنترل پنل انویدیا درسینک ورتیکال   فست سینک بهش بدی ! 

نگاه کنیم گرافیک بخرید سیستمتون کلی گلوگاه است و با این وضعیت قیمتها خرید گرافیک مسخره ترین کار روی زمینه .

نظرم اینه که یه سیستم بر پایه ی Ryzen 2400G ببندید که هم پردازنده گرافیکی قوی داره که میتونید در 4K روش حساب کنید( البته در بازیهای سنگین شاید نتونید روی ultra بازی کنید ) همم سیستم جدید تره و کار آمد تره . امیدوارم دوستان بیشتر کمکتون کنند و خرید تلویزیون خوب و با آخرین اطلاعات داشته باشید و از خریدتون راضی باشید .

سلام 

والا عرض کنم خدمتتون که گرافیک یا سیستم رو برای بازی نمیخوام و فقط و فقط برای تماشای فیلمهای 4k میخوام

با این اوصاف خرید گرافیکهایی که فرمودین برای بنده به صرفه نیست چون واقعا گرون هستند

خیلی از دوستان پیشنهاد دادن روی پردازنده گرافیکی AMD RYZEN 2400G حساب باز نکنم چون خیلی ضعیف هست 

من خودم با توجه به پیشنهاد دوستان خرید یه گرافیک خوش قیمت مثل 1030 انویدیا رو مد نظر دارم تا به این لحظه  تا ببینیم چی میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...