رفتن به مطلب

فروش سیستم با تضمین کارکرد کم

Recommended Posts

سلام دوستان

این سیستم تقریبا سیستم بالایی هست که برای من زیادی بالاست و من میخوام اینو بفروشم ویک لپ تاپ بگیرم چون فقط کارم با اینترنت هست وبس و از این سیستم زیاد استفاده نمیکنم

حالا شما قیمت بدهید

MODEM :PORSCHE GT911 5 PORT ----------- Monitor : Samsung p23700 ---------- VGA :HIS 5770 ---------- RAM :4GB KIT 1333 CORSAIR dual 2*2 ----------- POWER :Green p585b ------------------ HDD :WD caviar Green 500g ----------------------- MB:giga p55 usb3 ------------------------ CPU :i5 750 ----------------------- Case :green 2009 --------------------- DVDR:HP1260

ویرایش شده توسط siavash78
لینک به دیدگاه

بدون مانیتورو مودم 480 خریدارم

ویرایش شده توسط HMG
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

این سیستم تقریبا سیستم بالایی هست که برای من زیادی بالاست و من میخوام اینو بفروشم ویک لپ تاپ بگیرم چون فقط کارم با اینترنت هست وبس و از این سیستم زیاد استفاده نمیکنم

حالا شما قیمت بدهید

MODEM :PORSCHE GT911 5 PORT ----------- Monitor : Samsung p23700 ---------- VGA :HIS 5770 ---------- RAM :4GB KIT 1333 CORSAIR dual 2*2 ----------- POWER :Green p585b ------------------ HDD :WD caviar Green 500g ----------------------- MB:giga p55 usb3 ------------------------ CPU :i5 750 ----------------------- Case :green 2009 --------------------- DVDR:HP1260

لطفاً محل سکونت رو هم بنویسید دوستان که قصد خرید و فروش دارند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتور رو با 22700 عوض می کنی ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان محل سکونت در شیراز هست

قیمت فروش کلی را هم یکشنبه عصر اعلام میکنم

ویرایش شده توسط siavash78
لینک به دیدگاه

با سلام

متاسفانه به دلیل افت شدید قیمت برای این سیستم از فروش ان منصرف شدم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...