رفتن به مطلب

بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟

ashkan.t
 اشتراک گذاری

بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟  

185 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟

Recommended Posts

با سلام

لطفا نام شهر و سرعت و دلیل انتخاب خود را بنویسید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

گیلان (تمام شهر ها)اندیشه سبز خزر.

شهر تست شد رشت.

سرویس خوب با قیمت عالی.

برای مثال سرعت دانلود 128 حجمی 120 تا 150 در نوسان است .

یا دادن سرویس 128 نامحدود به قیمت 15500 با سرعت دانلود 30تا 35.

256 نامحدود به قیمت 32 با سرعت 50 تا 55 .

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

شیراز - 128 تا 2MB معادل 200 تا 300 کیلوبایت سرعت میده .

ping هم همیشه زیر 200 هست

لینک به دیدگاه

تا جایی که من دیدم تو مشهد تقریبا میشه گفت بهترین رضایتمندی مشتری از لحاظ قطعی و افت سرعت و .... برای صبانته @};-

لینک به دیدگاه

تا جایی که من دیدم تو مشهد تقریبا میشه گفت بهترین رضایتمندی مشتری از لحاظ قطعی و افت سرعت و .... برای صبانته @};-

با سلام

ولی من خودم الان صبا نت دارم زیاد خوب نیست سرعتش 40 تا 110kB در نوسان هستش سرعت اینترنت شبانه رایگان رو هم نگو به خدا من الان با اینترنت دایل اپ میرم سرعت بیشتر است.

لینک به دیدگاه

تو تبریز فقط MAXNET

هم سرعت دانلودش خوبه ، هم قطع و وصلی نداره ، هم پینگش فوق الاده هست

مثلا تو COD6 تو سرور ایرانی 60 هست @};-

لینک به دیدگاه

وایمکس 1 مگ ایرانسل ( نامحدود) برای تهران.

قطعی تقریبا میشه گفت نداره و کیفیت و پایداری سرویس بسیار رضایت بخش هست . تمام طول 24 ساعت 130 KB/s دانلود میده و سرورهای ایرانی رو بین 52-73 پینگ میکنه. برای سرو یاهو پینگ بین 170-230 هست.

در کل اگر انتن دهی ایرانسل تو منطقتون تو تهران خوب باشه سرویس وایمکس ایرانسل خیلی خوب جواب میده.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تو سبزوار از صبانت سرویس داشتم ؛ محدودیت 20 گیگ در ماه ، ماهی 45 تومان . سرویس 128 ؛ سرعت بالای 100 و تا 150 هم جا داشت ، پینگ هم زیر 300 .

در کل راضی بودم تا اینکه پارسال زمستون فیبرنوری کردن دیگه سرویس نداشتم تا الان که سیستم به دلیل نیومدن مادربرد در ایران لنگ درهواست !

دوستان ، کسی رو فیبر نوری سرویس ADSL داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تو سبزوار از صبانت سرویس داشتم ؛ محدودیت 20 گیگ در ماه ، ماهی 45 تومان . سرویس 128 ؛ سرعت بالای 100 و تا 150 هم جا داشت ، پینگ هم زیر 300 .

در کل راضی بودم تا اینکه پارسال زمستون فیبرنوری کردن دیگه سرویس نداشتم تا الان که سیستم به دلیل نیومدن مادربرد در ایران لنگ درهواست !

دوستان ، کسی رو فیبر نوری سرویس ADSL داره ؟

ظاهرا فقط توی یه سری شهر ها آزمایشی گذاشتن و جاهایی که ندارن براشون دکل وایرلس گذاشتن!Rose.gif

لینک به دیدگاه

من تهران هستم واز سال 1385 از صبانت سرویس 128 کیلو استفاده می کنم. 6 ماه بعد از عضویت سرعت اتصال و دانلودم به 512 ارتقا یافت و از سال 87 هم یک مگ شد!! (با همون سرویس 128کیلو که خریدم)

تو این 5 سال، حتی یک ساعت هم قطعی نداشتم. صبانت واقعا عالی کار کرده و من از هر نظر ازش راضیم. سرعت دانلودم تا 120 کیلوبایت می رسه. البته سرعت تو ساعت رایگان ( 3 شب تا 7 صبح ) واقعا کند می شه.

لینک به دیدگاه

من هم راجع به صبانت زیاد شنیدم و اینکه سرعتش تو روز تا 2 مگ هم بازه ولی مثل اینکه تو مناطق شلوغ سرعت تو ساعتهای رایگان خیلی پایین میاد. عزیزم شما که صبا داری سرعت دانلودت تو ساعات رایگان حوالی چنده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وایمکس 1 مگ ایرانسل ( نامحدود) برای تهران.

قطعی تقریبا میشه گفت نداره و کیفیت و پایداری سرویس بسیار رضایت بخش هست . تمام طول 24 ساعت 130 KB/s دانلود میده و سرورهای ایرانی رو بین 52-73 پینگ میکنه. برای سرو یاهو پینگ بین 170-230 هست.

در کل اگر انتن دهی ایرانسل تو منطقتون تو تهران خوب باشه سرویس وایمکس ایرانسل خیلی خوب جواب میده.

سالار جان قیمت این سرویس 1 مگ نامحدود وایمکس چنده؟

لینک به دیدگاه

تو خود سایت ایرانسل هست عزیزم . 82 تومان.

برای یک مگ نامحدود در مقایسه با جاهای دیگر قیمتش خیلی خوبه. نامحدود واقعی هم هست و من تست کردم. نوع اعتبار دهی به صورت تومانی هست و در حساب شما به صورت تومان شارژ میشه که برای نامحدود می بینی یک دفعه حسابت رو 6 میلیون تومان شارژ کرد که با حسابی که کردم و بر حسب قیمت ترافیک میشه حدود 3 ترابایت ترافیک که عملا همون نامحدود هست. هیچ usage policy هم ندارن.

http://wimax.irancel.../Layer3/?id=199

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

من هم راجع به صبانت زیاد شنیدم و اینکه سرعتش تو روز تا 2 مگ هم بازه ولی مثل اینکه تو مناطق شلوغ سرعت تو ساعتهای رایگان خیلی پایین میاد. عزیزم شما که صبا داری سرعت دانلودت تو ساعات رایگان حوالی چنده ؟

حدود 4kb هست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

حسابگر کرمانشاه

2mb/ps حدود 430 kb واسه دانلود میده سرعتش خیلی خوبه من راضیم .

شبانه هم اگه از سرور های قوی دانلود کنی همونطور می مونه

مثل rapidshare و امثالهم

لینک به دیدگاه

سلام سالار جان، همونطور كه گفتم تو ساعت رايگان سرعت پايينه. من به ندرت استفاده مي كنم (البته علت اصلي اينه كه بنده كارمندم و نمي تونم شب زنده داري كنم @};- ). ولي بصورت تقريبي مي تونم بگم سرعت نسبت به حالت روز 60 درصد پايين مياد. با اين اوصاف سرعت دانلود همون حدودايه 256 كيلوبيت (حدود 30 تا 40 كيلوبايت در ثانيه) مي شه. البته جديدا در ساعت رايگان، سرور هر يك ساعت يك بار شما رو DC مي كنه (البته اين مورد واسه من كه مودم USB دارم مصداق داره).

اين هم دوتا تست سرعت كه امروز حدود 6:30 عصر با سرور توصيه شده خوده سايت speedtest.net گرفتم:

1467203815.png1467206813.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

شاتل الان سرعت همه رو زده رو 250Kb/s آپلود هم همون 23kb/s هست. پینگ آشغال ! محدودیت حجمی 3 گیگ شبا مجانی + 200 مگ هدیه! شب ها سرعتش محدود به 82KB/s دانلود و 20KB/s آپلود و پینگ هم می ره بالای 200 واسه گیم آنلاین! کاشکی به جای افزایش سرعت دانلود سرعت آپلود رو زیاد می کرد!

یعنی من که 512 دارم و ماهی 20 تومن می دم با کسی که ماهی 10 تومن می ده سرعتامون 100% شبیه به هم هست.

مین نت هم همیشه سرعتش 200 بوده و شب ها هم روی 120 هست. شب ها مجانی. پینگش هم خوبه.

اما در کل پینگ صبا نت بهترین هست.

این مال شاتل هست :

:)

1534484153.png

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم تست بنده سرعت هم 512 سرعت دانلود نوسان داره ولی موقع دانلود با IDM میانگین 70 هست!

0.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از یه دکل کنار خونه با نانو استیشن میگیرم و اون هم سرویس ویژه از مخابرات میگیره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تبریز فقط MAXNET

هم سرعت دانلودش خوبه ، هم قطع و وصلی نداره ، هم پینگش فوق الاده هست

مثلا تو COD6 تو سرور ایرانی 60 هست wink.png

من صبا دارم تو قم با پینگ 20 تو COD 6 بازی میکنم.اسم کلنت چیه؟

لینک به دیدگاه

من تهران هستم واز سال 1385 از صبانت سرویس 128 کیلو استفاده می کنم. 6 ماه بعد از عضویت سرعت اتصال و دانلودم به 512 ارتقا یافت و از سال 87 هم یک مگ شد!! (با همون سرویس 128کیلو که خریدم)

تو این 5 سال، حتی یک ساعت هم قطعی نداشتم. صبانت واقعا عالی کار کرده و من از هر نظر ازش راضیم. سرعت دانلودم تا 120 کیلوبایت می رسه. البته سرعت تو ساعت رایگان ( 3 شب تا 7 صبح ) واقعا کند می شه.

=)) دوست عزیز یه حرفی میزنی ها انگار ما تو ایران نیستیم نمیدونیم چه وضعیه!5ساله adsl داری یه بار هم قطع نشده!

شما یا باید وزیر ارتباطات باشی یا صاحب صبانت که تبلیغ کاذب میکنی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من تو تهران با چندتا از این شرکتا کار کردم اما راضی نبودم و همه رو جمع آوری کردم

واسه من سرعت و پشتیبانی مهمه،تا اینکه با پویانت آشنا شدم و الان دارم ازش استفاده میکنم

پیشنهاد میکنم یه سری به سایتشون بزنید

pouyanet.com

ویرایش شده توسط aryanweb
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان من راجع به صبا باید یه اصلاحیه اینجا اضافه کنم :

این شرکت از روزی که فیل. -تر اینترنت قطع شده بود برای چند ساعت! گند زده یا حداقل توی قم اینطور شده.واقعا سرعت الانم به نسبت قبل از اون جریان فاجعه هست.

لود صفحه پایین.پینگک تو بازیم که نگو از 25 اومده 60-100 وخیلی تاخیر داره و این پینگشم مثل سرعتش واقعی نیست.پشتیبانی هم که افتضاح.هرروز هم باید زنگ بزنیم تا وصلش کنن.ارور 691 میده.IP MAK نیاز به ریست داره!؟

یه خط در میون آنلاین.من نمیدونم دارن چه غل..ی میکنن.واقعا دیگه کفری شدم :angry:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

در مشهد شاتل واقعا عالی و بدون قطعی سرویس میده و در روز پهنای باند تمام سرویس ها تا 2 مگ باز هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شاتل جهت رقابت با صبانت این کار رو انجام داده.چون صبا نت هم پهنای باندش تا 2 باز بود ولی الان محدودش کرده.شاتل توی شهر قم هم پهنای باند رو تا 2مگ باز گذشته و فکر میکنم برای بقیه شهرها هم به همین ترتیب باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...