رفتن به مطلب

بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟

ashkan.t
 اشتراک گذاری

بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟  

185 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سرعت اینترنت شرکت فناوا بعد از یک هفته مشکل دوباره درست شد :ذی

99887132521301627939_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و اما در قم مخابرات اینترنت رو با همین سرعت و کیفیت ارائه میده :دی

ولی یک نکته ای هست :

post-7048-0-19401700-1380022605_thumb.jpg

با توجه به عکس بالا میشه فهمید گفته ی ISP ها در مورد اینترنت شبانه و سرعت کم اون به دلیل دانلود همزمان اکثر کاربرها کذب محض هست !

وقتی با پشتیبانی ISP خوتون تماس می گیرید  و از سرعت کم اینترنت شبانه گلایه می کنید اونها مشکل رو دانلود همزمان تمام کاربر ها میدونن در صورتی که با توجه به شاتی که گذاشتم مشخص میشه که خودشون دانلود و سرعت رو محدود می کنند و بصورت منطقه ای یا به وسیله IP اینکار رو انجام میدن.چون دانلود فایل از سایت اینتل با همان سرعت دانلود روز در ساعت شبانه نیز امکان پذیر می باشد ولی دانلود از سایتهای ایرانی بکندی و با محدودیت روبروست !

لینک به دیدگاه

من از مخابرات میگیرم ، کلا تنها سرویس نامحدوده تو شهر ما ( البته من اینطور فهمیدم ) 

با پهنای باند 1 مگ چیزی حدود 120 تا 130 سرعت دانلود میده

لینک به دیدگاه

داداش این شرکته که میگی سایتش رو میدی اگه سرویس توی خوزستان داشته باشن خعلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام این دوتا رو بزن توی ران و نتیجه رو اسکرین شات بگیر برام بذار اینجا بیزحمت :

ping 4.2.2.4 -t

ping 8.8.8.8 -t

در تست با speedtest.net پینگ چند میلی ثانیه داری ؟

داداش این شرکته که میگی سایتش رو میدی اگه سرویس توی خوزستان داشته باشن خعلی خوب میشه

خوزستان رو پوشش میده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

HeX عزیز احتمالا تشخیص میدن چی داریم دان میکنیم :D عجب داستانی شده این اینترنت انگشت تو هر سوراخی میکنن یعنی یه isp نمیتونی پیدا کنی تا سرویس بدون دردسر در طول زمان اشتراکت بگیری . دیگه نمیشه به جایی اعتماد کرد که مثلا سرویس 6 ماهه یا بالاتر گرفت . داشتن 2 خط تلفن هم الزامی هست تا دچار روان پریشی نشی .

لینک به دیدگاه

تو شهر ما (تبریز) ماکس نت بهترین ارایه دهنده ADSL هست! -_-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

HeX عزیز احتمالا تشخیص میدن چی داریم دان میکنیم :D عجب داستانی شده این اینترنت انگشت تو هر سوراخی میکنن یعنی یه isp نمیتونی پیدا کنی تا سرویس بدون دردسر در طول زمان اشتراکت بگیری . دیگه نمیشه به جایی اعتماد کرد که مثلا سرویس 6 ماهه یا بالاتر گرفت . داشتن 2 خط تلفن هم الزامی هست تا دچار روان پریشی نشی .

والا من هرچی تصویری(نماهنگ ) 1080 و 720 روز بود از اون سایت دان می کردم و با دانلود 7-8 فایل بصورت همزمان تا 150 کیلیوبایت دانلود رو میکشیدم از نت.سایت که کلا جمع شد.یعنی از سافت 98 هم بخوام دانلود شبانه بکنم همین بساط هست.

واقعا درست میگید و الان با اینکه سرویس صبا 3 ماهه دارم و حدود نصف مدت مونده تموم بشه حجمم رو دارم تموم می کنم تا درخواست جمع آوری بدم.کلافه شدم از دست این صبانت و همه ایرادات رو هم گردن منطقه مخابراتی میندازن در صورتی که توی این منطقه بقیه دوستان که از مخابرات یا سایر isp ها مثل پیشگامان نت گرفتن مشکلات بنده رو ندارند !جالب دقیقا همین مشکلات رو اقوام بنده که ساکن سهروردی هستند در تهران با صبانت دارند !افت سرعت،افزایش پینگ و پینگ نوسانی.مشکل در لود صفحه(سرعت دانلود عالی ولی صفحه باز نمیکنه بعضی وقتها) قطعی و ... مشکلات صبانت هست و با اینکه حدود سه سال هست مشترک این شرکت هستم اصلا گفته بنده رو ارزش قایل نمی شن و لاجرم باید خط جمع بشه  و چند روز بدون نت سر کنم و دوباره راه اندازی بشه.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز بنده حدود 3ساله که از شرکت پیشگامان خدمات ADSL می گیرم،واقعا کیفیت سرویس عالی هست.

پشتیبانی که حرف نداره،تا مشکلت رو حل نکنند بی خیال نمی شند.

فقط این شرکت هم مثل بقیه شرکت ها بیشتر تمرکز داره بروی سرویس های حجمی ولی سرویس نامحدود هم داره که قیمتش مقداری از مخابرات بالاتره و ضریب اشتراک 5 هست،واقعا هم همون سرعت رو میده و هرچقدر هم دانلود کنی از سرکت کاسته نمی شه.

تقریبا تو نصف ماه 30 گیگ دانلود کردم هیچ افت سرعتی نداشتم.

قطعی و یا کاهش لحظه ای سرعت خیییییییلی خیلی کم هست،تقریبا می شه گفت نداره،پینگش هم کاملا مناسبه و خوراک بازی های انلاین هست.

به معنی واقعی کلمه به مشتری هاش احترام میذاره

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بادرود

والا در باره بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در تهرانو چه عرض کنم ؟! ولی در باره بدترین

ویا حد اقل یکی از بدترین اونا تو تهران شرکتیه به اسم EGRK  ویا " ارتباط گستران " و جاهای

دیگه ای هم به اسم " رنگین کمان " خودشو جا میزنه و ملت بیچاره رو حسابی سرکیسه میکنه !!

واقعیت ماجرا اینه که من مدتی مسافرت بودم و اشتراکم با شرکت قبلی فسخ شد . دست بر قضا هم

افتادم گیر این شرکت که کلاه رو همجین با کله یه جا میکنه و میبره ! خلاصه به اسم اینترنت 2 مگا

بیت در ثانیه و اشتراک یا شیرینک 1 به 4 چیزی تحویل من داد که تو اون یکی دو ماه بیچارم کرد !

و کلی هم پول ازم چاپیید . البته این حرفارو کاملا با سند و مدرک خدمتتون عرض میکنم و هر چی

هم به اون شرکت ..... میگفتم اخه این چه اینترنتیه که همش هی قطع میشه و سرعتشم از لاکپشت کند

تره برام همش عذر بدتر از گناه میاوردن و الکی سعی میکردن مشکل خودشونو یه جوری توجیه کنن !

http://www.egrk.net/#

واقعا من نمیدونم این شرکتهای قارچ گونه رو هیچکی نیس که جلوشونو بگیره ؟! البته بماند که به اون سایت

شکایات اینترنتی هم کلی شات سرعت وحشتناک این شرکتو فرستادم و موضوعو بهشون هم اطلاع دادم ولی

انگار که متاسفانه دست همشون تو یه کاسس !

واقعیت منتظرم یه خورده سرم خلوت بشه تا خودم شخصا برم تو اون شرکت ارائه کننده اینترنت کذایی EGRK

یا هر اسم دیگه ای که داره و حسابی از خجالتشون بابت اون خدماتی که تو یکی دو ماه بمن دادن و اون پولی

هم که ازم گرفتن در بیام . خوشبختانه الان ده پونزده روزی هستش که از جای دیگه ای دارم سرویس اینترنت میگیرم

و تا حالاش که خوب بوده تا بعدا" ببینیم چی پیش میاد .

post-11245-0-69590000-1380033283_thumb.png

post-11245-0-79081400-1380033435_thumb.png

post-11245-0-05576300-1380033475_thumb.png

لینک به دیدگاه

خوزستان رو پوشش میده.

داداش توی این که پوشش میده شکی نیست ولی جایی که من هستم نداره

من توی بندر ماهشهر هستم که بدبختانه نه hiweb ساپورت داره و نه این سایته :D

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

آسیاتک دارم و ازش راضی نیستم.

اولاً پشتیبانی شهر ما زیاد جالب نیست و همه مشکلات رو به کانفیگ مودمت مربوط میدونه! و وقتی به بخش پشتیبانی مرکزی تهران زنگ میزنم اکثرا در عرض چند دقیقه مشکل مرتفع میشه. (بگذریم از اینکه یکبار نمیدونستن مشکل چیه و 3 روز طول کشید!)

دوماً زیاد قطعی داره (البته بخشی از اون به زیرساخت نامطلوب ارتباطی شهرمون بر میگرده).

سوماً بخش پنل مدیریتیش هم یه باگی داره که گاهی اوقات اذیت می کنه.

چهارماً در سرویس های نامحدود و ساعات نامحدود با سرعت لاکپشتی مواجهه میشم.

بزودی هم سرویسم رو عوض می کنم.

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

پس قزوین چی شد؟!کسی قزوین نمیدونه اینترنت نامحدود خوب چه شرکتی اراعه میده؟

من خودم از مخابرات میگیرم ۵۱۲سرعت دانلودش بین۵۵تا۶۵ در نوسانه

لینک به دیدگاه

فقط پارس انلاین بنده 3 ساله دارم استفاده میکنم کاملا منو راضی نگه داشته هم از نظر سرعت و هم از نظر قیمت

چندتا از رفیقام و آشناها از شرکت های دیگه داشتن راضی نبودن با پیشنهاد من اومدن پارس آنلاین

سرویس من 512 ماهیانه 10 گیگ هست حداقل با سرعت 400 و حداکثر با سرعت 1 مگ برمیداره

اینم عکس سرعت فوق العاده پارس انلاین دانلود صبح ساعت هفت

post-15049-0-27961200-1412068725_thumb.jpg

post-15049-0-16376900-1412075291_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rezawee
لینک به دیدگاه

فقط پارس انلاین بنده 3 ساله دارم استفاده میکنم کاملا منو راضی نگه داشته هم از نظر سرعت و هم از نظر قیمت

چندتا از رفیقام و آشناها از شرکت های دیگه داشتن راضی نبودن با پیشنهاد من اومدن پارس آنلاین

سرویس من 512 ماهیانه 10 گیگ هست حداقل با سرعت 400 و حداکثر با سرعت 1 مگ برمیداره

اینم عکس سرعت فوق العاده پارس انلاین دانلود صبح ساعت هفت

عزیز پارس آنلاین 128 نامحدود سرعتش دانلودش چنده  و چطوره؟اگه شما یا دوستان دیگه میدونن لطف کنن بگن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

شرکت مخابرات استان تهران ( TCT ) - نت 2 مگ نامحدود ماهیانه 74 تومن ، سرعت دانلود حدودا 300 کیلوبایت در ثانیه 

توی این یه سالی که دارم از مخابرات سرویس میگیرم قطعی و افت سرعتی ندیدم، فوق العادست.

لینک به دیدگاه

عزیز پارس آنلاین 128 نامحدود سرعتش دانلودش چنده  و چطوره؟اگه شما یا دوستان دیگه میدونن لطف کنن بگن ممنون میشم

داداشم 128 نامحدود استفاده کردم متوسط با سرعت 130 تا 160 برمیداره

ولی وقتی حجم دانلودت از 10 گیگ میگذره سرعت میاد پایین تا 40

پیشنهاد من اینه که سرویس محدود بگیر با سرعت بالاتر به طور مثال 256 ماهیانه 5 گیگ 

از ساعت 2 به بعد گه رایگان میشه بزار برا دانلود فایل های حجم بالا

هم سرعت بالا هم به صرفه

لینک به دیدگاه

من از مخابرات حدود یک سالی میشه سرویس دارم قیمتاش خوبه ولی سرعتش پایینه مثلا الان من 2مگ دارم ولی سرعت دانلود حدود 1.6 مگابیت هستش.از های وب هم2 ماه سرویس داشتم 512 سرعت دانلود رو 400 بود که واقعا خوب بود و الان قصد دارم از آسیاتک بگیرم.

لینک به دیدگاه

داداشم 128 نامحدود استفاده کردم متوسط با سرعت 130 تا 160 برمیداره

ولی وقتی حجم دانلودت از 10 گیگ میگذره سرعت میاد پایین تا 40

پیشنهاد من اینه که سرویس محدود بگیر با سرعت بالاتر به طور مثال 256 ماهیانه 5 گیگ 

از ساعت 2 به بعد گه رایگان میشه بزار برا دانلود فایل های حجم بالا

هم سرعت بالا هم به صرفه

ممنون ولی محدود به درد من نمیخوره الان کامپیوترم 4 ساله روشنه تا حالا 2 تا کارت گرافیک به فنا رفته اگه شرکتی که اینترنت نامحدود خوب میده معرفی کنی (شما یا دوستان)ممنون میشم

چون مخابرات قزوین دیگه نا محدود نمیده نمیدونم چه مرگشون شده :crying:

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

جای های وب خالیه اینجا . والا در گیلان که فوقولادس . برای مثال 128 محدود 160 تا 180 کیلو میده , 256 واقعا 256 میده و همینطور به بالا . 

لینک به دیدگاه

من شهرهای دیگه رو نمیدونم ولی تو نیشابور آسیاتک حرف اول رو میزنه

من سرعتم از 450 کیلو پایین نمیاد تازه اونایی که پهنای باندشون بیشتره میگن تا 2 مگ هم میره

سرعت محدود هم همون چیزیه که میگیری دیگه به پهنای باند بستگی داره

یعنی اگه این مخابرات کخ نریزه فکر کنم سرعت تا 10 مگ دیگه ثابت باشه

واقعا هم از نظر سرعت و هم از نظر خدمات عالین 

فقط خدا کنه همین جوری بمونن مثل شرکتهای دیگه تا یکم مشتری هاشون بیشتر میشه دیگه خدمات نصف میشه و ....

ویرایش شده توسط rayan54080
لینک به دیدگاه

خدا همشونو لعنت کنه !

یه مشت مال مردم خور. پول خون ادمو میگیرن gprs تحویلت میدن! تازه اونم همش قط وصل میشه ~x(

اینو ببینین بعد بگین اینترنت داریم

http://www.aparat.com/v/Ozyvo

من که اینو دیدم خواستم هاراکیری کنم بابام خنجرو ازز دستم گرفت *dry#

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

توی منطقه ما مخابرات حرف اول رو میزنه البته این مقایسه را بین مخابرات و خودش انجام دادم و با کمال تعجب دیدم مخابرات اول شد :D

چون منطقه ما فیبر نوریه و انحصاری مال مخابراته :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لطفاً دوستانی که ساکن غرب تهران هستند بگن بهترین isp که در منطقه خوب جواب میده چیه؟!

فاکتورهای مورد نظرم:

1- سرعت 512 و ترافیک 20 گیگ یا 30 گیگ در ماه داشته باشه و ترافیک هم بیخودی کم نکنند

2- نا محدود بودن سرعت در ساعات رایگان از سرورهای داخلی مثل سافت98 یا دانلودها و ...

من 4 ساله دارم از سرویس حجمی شهراد استفاده میکنم. بعضی شب ها 2 تا 8 که رایگانه از سایتی مثل دانلودها 30 یا حتی 50 گیگ هم دانلود کردم اما بیشتر اوقات شبی 12 الی 13 گیگ دانلود میشد. خیلی خوب بود :) تقریباً هر 2 ماه میشد 1 ترا رایگان دانلود کرد... اما در ساعات عادی نمیشه دانلود کرد چون مثلاً 2 گیگ دانلود کنی یکدفعه 5 گیگ از ترافیک میره!!

اما الان دو روزه که کلاً سرعت شبانه روضریب8  محدود کردند و عملاً شبی بیشتر از 800 مگ نمیشه دانلود کرد.پشتیبانی هم از ساعت 1 بامداد تا 8.5 صبح تعطیل کردند که مشترکین در اون ساعات تماس نگیرند! 20 گیگ هم حذف کردند بالای 10 گیگ در ماه نمیدهند. خلاصه اینکه افتضاح شده با مدیریتش هم صحبت کردم میگه ســیاســت جدید شرکت همینه !

خلاصه به این فکر افتادم که 190 گیگ ترافیک مانده رو سریع مصرف کنم و isp رو تغییر بدهم. اما نمیدونم کدوم شرکت حائز شرایط مورد نظرم هست. ممنون میشم تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید @};-

لینک به دیدگاه

درنا نت - شهرستان شاهرود واقع در استان سمنان

=================

از مخابرات نگیرین که دزد بتمام معنائه

تازگیا هم کاربرا رو مجبور کرده که قرداد یک ساله باهاش ببندی تا بتونی ازشون نت بگیری و وقتی هم که ببندی به هیچ وجه نمیشه قرداد رو فصل کرد : |||

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...