رفتن به مطلب

خراب شدن گرافيك

pwe
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر تمام عزيزان

گرافيك من چند روزي است كه دچار مشكل حادي شده از اين قرار بعد از چند دقيقه كار كاردن يا بازي كردن با سيستم نقطات سفيد رنگي تمام سيستم را مي گيره و سيستم هنگ ميكنه و بعد از چند دقيقه ريسارت ميشه .

vga: 8800 gts asus

گارانتيش هم ويستا تا ماه 7 سال 2011 بوده اگر الان بفرستم قبول مي كنن يا نه ؟

دوستان اگر گارانتي قبول نكنه ايا جاي هست كه تعميرات گرافيك را به صورت تخصصي انجام بده ؟

صفحه آبي با ارور KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED و THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER

باكد ارور 0x100000ea و 0x1000008e ميده كسي از دوستان مي تونه ترجمه كنه يا نه ؟

با تشكر

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از مشکلات سری 8800 گرمای زیادش هست که به مرور زمان باعث لوز شدن GPU میشه بعضی وقت ها با هیت درست میشه یا ریورک کردن البته این ایراد میتونه از خود gpu هم باشه

لینک به دیدگاه

بیار شرکت شاید با ریورک مشکلت حل بشه .

ممنون دوست عزيز ادرس اين شركت كچا هست منظورم گارانتي ست ؟

لینک به دیدگاه

بیار شرکت شاید با ریورک مشکلت حل بشه .

سلام دوست عزيز ربورك ش كردم اما باز هم درست نشد گفتند بايد چيپ ستش عوض بشه ايا ارزش عوض كردن چيپ ست داره ؟

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

درود .

کارتتون چند مگ هستش ؟

تا حالا کولینگش رو باز کردید ؟

در درجه اول اگر گارانتی داره ، خودتون هیچ کاری با کارت نکنید ، ببرید پیش گارانتی . اگر گارانتی رد کرد ، اگر تهران هستید ، ببریدش پیش آقای حسینی بگذارید ، شاید بشه براش کاری کرد .

لینک به دیدگاه

درود .

کارتتون چند مگ هستش ؟

تا حالا کولینگش رو باز کردید ؟

در درجه اول اگر گارانتی داره ، خودتون هیچ کاری با کارت نکنید ، ببرید پیش گارانتی . اگر گارانتی رد کرد ، اگر تهران هستید ، ببریدش پیش آقای حسینی بگذارید ، شاید بشه براش کاری کرد .

ممنون دوست عزيز ولي من تهران نيستم گرافيك من گارانتيش دو ماه هست كه تمام شده

بردمش تعميرگاه همه كار كرد اما بالا نيامدو گفت مشكلش چيپش هست كه بايد گير بياد تا تعمير بشه

ویرایش شده توسط pwe
لینک به دیدگاه

اگر اشتباه ریور کرده باشدیگه امیدی نیست

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزيز ولي من تهران نيستم گرافيك من گارانتيش دو ماه هست كه تمام شده

بردمش تعميرگاه همه كار كرد اما بالا نيامدو گفت مشكلش چيپش هست كه بايد گير بياد تا تعمير بشه

شانس اینکه GPU 8800 gts گیر بیاد خیلی کمه . مخصوصا اگر رفرنس نباشه . اگر هم گیر بیاد حداقل 60-70 تومان باید هزینه کنی . شما برد و فن کارت رو بفروش و یه کارت دیگه بگیر . هم کارت جدید گرفتی و هم گارانتی داره . اگر تعمیر کنی تضمینی نیست که دوباره خراب نشه . چون اون GPU رو از روی کارتی که قطعه دیگه ای از اون خراب شده بر میدارن . من هم مشکلی مشابه شما داشتم . البته به اندازه شما خرابی نداشت . فروختم و یک کارت 450 گرفتم . کارت من 8800 GT بود . 450 فعلی من از اون قویتره .

لینک به دیدگاه

شانس اینکه GPU 8800 gts گیر بیاد خیلی کمه . مخصوصا اگر رفرنس نباشه . اگر هم گیر بیاد حداقل 60-70 تومان باید هزینه کنی . شما برد و فن کارت رو بفروش و یه کارت دیگه بگیر . هم کارت جدید گرفتی و هم گارانتی داره . اگر تعمیر کنی تضمینی نیست که دوباره خراب نشه . چون اون GPU رو از روی کارتی که قطعه دیگه ای از اون خراب شده بر میدارن . من هم مشکلی مشابه شما داشتم . البته به اندازه شما خرابی نداشت . فروختم و یک کارت 450 گرفتم . کارت من 8800 GT بود . 450 فعلی من از اون قویتره .

تشكر دوست عزيز ولي من ميد ونم كه ديگه خرج كردن براي قطعه اي كه 3 سال كار كرده زياد جالب نيست اما موندوم كه هزينه به گرافيك بدم يا يك كنسول بگيرم ؟

لینک به دیدگاه

بستگی به کاربرد سیستم داره . اگر شما فقط با سیستم بازی میکنی و عنوانهای اختصاصی PC برات مهم نیستن و هزینه یک کنسول رو میتونی بدی ، خوب کنسول بگیر . اما اگر کارهای دیگه هم با کامپیوتر انجام میدی و به بازیهای اون علاقه داری و اینکه حد هزینه شما محدود تره ، کارت بگیر . الان با 250 تومان میتونی یک کارت خیلی خوب بگیری . اما برای خرید یک کنسول خوب باید بین 400 تا 500 هزینه کنی . البته اون هزینه برای گرافیک موقعی جواب میده که قطعات دیگه سیستم مناسب باشن . برای راهنمایی بیشتر درخواست خودتون رو به همراه مشخصات کامل سیستم تو تاپیک درخواست راهنمایی مطرح کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...