رفتن به مطلب

بالاخره ردیفش کردم! (بروز شده)

Crystal570X
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، Crystal570X گفته است :

من نمیخوام دخالت تو بحث پیش اومده کنم ؛ من فعلا  یکساله که با Gears of War 4 مشغولم و فکر نکنم تو بازیهای آنلاین رو دست داشته باشه!!! ازش سیر نمیشم؛ هر از گاهی بازیهای دیگه میکنم ولی دوباره برمیگردم سرش? بهترین بازی دنیاست از نظر من...

gears-4-title.png

من اعتیاد دارم بهش. لا مصب تکراری نمیشه. واقعا اگه این بازی رو رو یه ONE X با یه تلویزیون 4K HDR ببینی عمرا دیگه به PC فکر کنی

لینک به دیدگاه

• ارسال 85
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 دقیقه قبل، NEGAN گفته است :

من اعتیاد دارم بهش. لا مصب تکراری نمیشه. واقعا اگه این بازی رو رو یه ONE X با یه تلویزیون 4K HDR ببینی عمرا دیگه به PC فکر کنی

اتفاقا تلوزیونمون 4K هست باهاش امتحان کردم. با مانیتور راحتر هستم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، testaccount گفته است :

گرافیک فعلیت توی 2k و تنظیمات آخر ۶۰ فریم نمیده باید عوضش کنی. اما در کل اون مانیتور ۱۰ برابر بهتره

یه مشکلی تو اینترنت از این مانیتور نوشتن که خیلی هم زیاده میگن نشتی نور از کناره  ها داره!!!

attachment.php?attachmentid=54986&d=1453

بنظرم این مدل بهتر باشه PG278Q  ولی TN و ارزونتر هست.

ویرایش شده توسط Crystal570X
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

اتفاقا تلوزیونمون 4K هست باهاش امتحان کردم. با مانیتور راحتر هستم.

آخه هر 4K ای که 4K HDR نیست. در ضمن برا تجربه 4K واقعی با HDR باید ONE X داشته باشی، البته ONE S هم از HDR پشتیبانی میکنه ولی اون سری اول وان معمولی نه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

یه مشکلی تو اینترنت از این مانیتور نوشتن که خیلی هم زیاده میگن نشتی نور از کناره  ها داره!!!

attachment.php?attachmentid=54986&d=1453

بنظرم این مدل بهتر باشه PG278Q  ولی TN و ارزونتر هست.

این مشکل بهش میگن Light bleed که تو بیش از ۸۰ درصد مانیتور ها و تلویزیون های IPS  وجود داره و خیلی تو صحنه های تاریک تو ذوق میزنه. در کل بدونید الان تو استاندارد تلویزیون الان IPS یکی از بی کیفیت ترین و ارزونترین هاست. 

پنل های VA بهترن فقط زاویه دیدشون از بغل کمه ولی کسی که مانیتور میخره یا تلویزیون نگاه میکنه مگه مرض داره بره بغل بشینه ? 

الان حرف اول و آخر تو دنیا رو Oled ها میزنن ولی VA هم خیلی از IPS بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NEGAN گفته است :

این مشکل بهش میگن Light bleed که تو بیش از ۸۰ درصد مانیتور ها و تلویزیون های IPS  وجود داره و خیلی تو صحنه های تاریک تو ذوق میزنه. در کل بدونید الان تو استاندارد تلویزیون الان IPS یکی از بی کیفیت ترین و ارزونترین هاست. 

پنل های VA بهترن فقط زاویه دیدشون از بغل کمه ولی کسی که مانیتور میخره یا تلویزیون نگاه میکنه مگه مرض داره بره بغل بشینه 1f602.png 

الان حرف اول و آخر تو دنیا رو Oled ها میزنن ولی VA هم خیلی از IPS بهتره

مانیتور فعلیم IPS هست ازش راضیم مشکل bleed هم نداره.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

من از 10 سالگی تا الانی که 27 28 سالمه خوره گیم و بازی بودم و از همون سالها هم خونه کامپیوتر داشتیم ، ولی هیچوقت تو کتم نرفته و احتمال زیاد نمیره که بخوام با PC گیم بزنم.

هرچیزی رو برا هدفی ساختن، PC واقعا برا گیم نیست و هیچوقت هم نخواهد شد . برا کار هست . الان هم خونه هم PS4 دارم هم PC ام توانایی اجرای بازیهای خوب رو داره ولی اصلا حاضر نیستم دنگ و فنگهای PC و وصل کردن دسته و اینستال و کرک و نداشتن آپدیت و tear شدن تصویر رو مانیتور و قدیمی شدن سیستم در عرض 6 ماه و غیره غیره رو تحمل کنم تا هرجور شده بازی کنم. 

الان بازیهایی که واقعا اسم گیم میشه گذاشت روشون و محتوا دارن خیلیاشون انحصاری کنسول ها هستن . دیسکو میخری راحت میندازی رو تلویزیون 4K بازی رو با آخرین آپدیت به صورت کاملا بهینه شده بازی میکنی هر وقتم خواستی با یه دکمه خاموش میکنی کنسولو میری سراغ کارهای دیگت

پس حتما این همه کیبورد و موس و مانیتور و... که مخصوص گیم ساخته میشن کشک؟؟

دوست عزیز هیچی جای موس و کیبورد و شخصی سازی pc رو نمیگیره

کنسول بازی انحصاری نداشت به درد سطل اشغالی میخورد

البته بازیای انحصاری کنسول به غیر از GOW چندان مالی نیستن

یه بازی open world یا شوتر با pc هرچی کنسول رو میارزه

PC لذت خاص خودش رو داره که هرکسی درکش نمیکنه!!!

همین کنسول عزیزتم توسط PC ساخته میشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بستن سیستم خودش یه لذتی داره!!!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

PC یه همه کارس . یعنی گیم و کار و اینترنت و فیلم و ... همه قسمتی از کارکرد PC هستش . مثل دندان انسان در مقایسه با دندان اکثریت حیوانات ( از ببر و گرگ گرفته که گوشتخوارن تا اسب و گوسفند که گیاهخوارن ) .

اتفاقا PC به قدری تواناست که میتونه بهتر از کنسول بازیها رو اجرا کنه . این که شما میگید دنگ و فنگ PC من اصلا متوجه نشدم . شما بازی کرکی PC رو با اورجینال کنسول مقایسه می کنید؟؟؟!!!؟؟؟!!! . اگر قرار به اصل استفاده کردن باشه که استیم کار آدم رو راه میندازه . اگر قرار به کرک هم باشه صرفا یه کپی ساده هستش و قرار نیست که آدم بمب خنثی کنه .

میتونه ، ولی با هزینه بسیار بسیار بالاتر از یه کنسول و دردسر فوق العاده بیشتر از یه کنسول (بهینه نبودن بازی برا یه گرافیک و آپدیت درایور و هزاران مشکل در نصب و اجرا و شناسوندن دسته و دکمه دادن بهش و ...)

همین الان سیستم 8 میلیونی بنده که 7 8 ماه پیش سر همش کردم ، یه بازی فوق ساده Wolfenstein : old blood رو نمیتونه درست اجرا کنه (البته مشکل از مانیتور هست و tearing میندازه و برا اینکه درست بخوای بازی کنی باید مانیتوری بگیری که از  g-sync پشتیبانی کنه و قیمتش سر به فلک میکشه)

دنگ و فنگ آپدیت درایور و نصب خود بازی و نصب Net. Framework و خرید بلوتوث برا سیستم و وصل کردن دسته PS4 با DS4Windows و غیره و ذالک هم به کنار

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

کیبورد و موس و مانیتور مخصوص گیم == هزینه فوق وحشتناک برای کاری که کنترلرش رو کنسول تعبیه شده و مچ خود کنسول هست + تلویزیونی که هم قیمت یه مانیتور 27 اینچ g-sync دار هست ولی 46 اینچه و 4K و با گیرنده داخلی و ...

بعید میدونم کسی وجود داشته باشه که با موس و کیبورد بتونه یه بازی مثل مثلا Dark Souls 3 رو تموم کرده باشه (نمیدونم شایدم اینقدر تعطیل یا فوق حرفه ای باشه که همچین کاریو کرده باشه ?)

تو بحث بازیهای انحصاری که اصلا حرفی نمیمونه ، بازیهایی که اسمشون بازی هست (نه مزخرفات صد من یه غازی مثل counter و battlefield و call of ) و فکر و ذهن و توانایی انسان رو درگیر میکنه رو کنسولها میاد و لاغیر . شما یه بازی مثل Persona 5 یا heavy rain یا last of us و ... رو اصلا نمیتونی با مزخرفاتی مثل چیزهای گفته شده تو یه دسته قرار بدی . تنها سبکهایی که تو کنسول و با دسته یه مقدار حالش از بین میره همون FPS و strategy هست که من به شخصه مشکلی ندارم باهاشون . کنسول هم توسط PC ساخته میشه رو نمیفهمم یعنی چی ، ولی خب آره بازیها باید توسط کامپیوتر ساخته بشن ولی ارتباطی با موضوع مورد بحث فکر نکنم داشته باشه ☺️

بحث در مورد وجود یا عدم وجود و مقایسه بین PC و کنسول نیست که بحث فوق احمقانه ای هست . بحث در مورد فقط و فقط گیمینگ توسط این دو تا پلتفرم هست

لینک به دیدگاه

dark souls با ماوس و کیبورد تموم کردم !!! بازیهایی هست که با دسته بازی کردنشون کابوسه!! (و البته برعکسش.)

شک نکنین اگه گیم  PCنبود الان تکنولوژی اینقدر پیشرفت نمی کرد. رو همون آتاری میموندیم.

?

PC همیشه پیشرو بوده و این کنسولها هستند که میخوان خودشون رو بهش نزدیک کنند.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

میتونه ، ولی با هزینه بسیار بسیار بالاتر از یه کنسول و دردسر فوق العاده بیشتر از یه کنسول (بهینه نبودن بازی برا یه گرافیک و آپدیت درایور و هزاران مشکل در نصب و اجرا و شناسوندن دسته و دکمه دادن بهش و ...)

همین الان سیستم 8 میلیونی بنده که 7 8 ماه پیش سر همش کردم ، یه بازی فوق ساده Wolfenstein : old blood رو نمیتونه درست اجرا کنه (البته مشکل از مانیتور هست و tearing میندازه و برا اینکه درست بخوای بازی کنی باید مانیتوری بگیری که از  g-sync پشتیبانی کنه و قیمتش سر به فلک میکشه)

دنگ و فنگ آپدیت درایور و نصب خود بازی و نصب Net. Framework و خرید بلوتوث برا سیستم و وصل کردن دسته PS4 با DS4Windows و غیره و ذالک هم به کنار

این چیزهایی که بعنوان ایراد گفته شده، اتفاقا مزیت هستند!

در ضمن یه فن کیس مو با هزارتاPS عوض نمیکنم?

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

تو بحث بازیهای انحصاری که اصلا حرفی نمیمونه ، بازیهایی که اسمشون بازی هست (نه مزخرفات صد من یه غازی مثل counter و battlefield و call of )

فقط این جمله D:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

این که شما ناتوان از استفاده از PC هستید دلیل بر ضعف این وسیله نیست .

قبل از گرون شدن قطعات سر ماینینگ با سیستم 3 - 4 تومنی میشد خیلی بهتر و رونتر از کنسول بازی هایی مثل همون ولفنشتاین رو اجرا کرد .

میلیونها گیمر با PC بازی می کنن و لذت می برن زیرسوال بردنش مضحکه .

یه نگاه به عکس های مد شده بازی فال اوت 4 بندازید تا توجه بشید PC گیمینگ یعنی چی .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

کیبورد و موس و مانیتور مخصوص گیم == هزینه فوق وحشتناک برای کاری که کنترلرش رو کنسول تعبیه شده و مچ خود کنسول هست + تلویزیونی که هم قیمت یه مانیتور 27 اینچ g-sync دار هست ولی 46 اینچه و 4K و با گیرنده داخلی و ...

بعید میدونم کسی وجود داشته باشه که با موس و کیبورد بتونه یه بازی مثل مثلا Dark Souls 3 رو تموم کرده باشه (نمیدونم شایدم اینقدر تعطیل یا فوق حرفه ای باشه که همچین کاریو کرده باشه ?)

تو بحث بازیهای انحصاری که اصلا حرفی نمیمونه ، بازیهایی که اسمشون بازی هست (نه مزخرفات صد من یه غازی مثل counter و battlefield و call of ) و فکر و ذهن و توانایی انسان رو درگیر میکنه رو کنسولها میاد و لاغیر . شما یه بازی مثل Persona 5 یا heavy rain یا last of us و ... رو اصلا نمیتونی با مزخرفاتی مثل چیزهای گفته شده تو یه دسته قرار بدی . تنها سبکهایی که تو کنسول و با دسته یه مقدار حالش از بین میره همون FPS و strategy هست که من به شخصه مشکلی ندارم باهاشون . کنسول هم توسط PC ساخته میشه رو نمیفهمم یعنی چی ، ولی خب آره بازیها باید توسط کامپیوتر ساخته بشن ولی ارتباطی با موضوع مورد بحث فکر نکنم داشته باشه ☺️

بحث در مورد وجود یا عدم وجود و مقایسه بین PC و کنسول نیست که بحث فوق احمقانه ای هست . بحث در مورد فقط و فقط گیمینگ توسط این دو تا پلتفرم هست

اولا من dark souls 1 رو با موس و صفحه کلید از همون جا که شروع میشه تا اون زن عنکبوتیه(که خیلی هم نازه خخخ)یه ضرب بردمشو یبارم نباختم

دوما اون سه تا بازی که گفتی مضخرف ،اونان که واقعا میشه بشون گفت بازی نه فیلم سینماییا کنسول سونی مثل beyond و heavy rain که همش شده cut scene فقط سه چهارتا دکمه میزنی میری جلو

سوما دسته بنظر من فقطو فقط برا بازیا سبک مورتال کمبت و تکن و فوتبال خوبه،غیر این موس و کیبرد هم دقت هم سرعت هم حال بیشتری داره

باور کنید یا نکنید،من از سربازی میام مرخصی فقط و فقط برای یک بازی کانتر و دو دارک سولز ،بقیه بازیا رو بوسیدم گذاشتم کنار فقط همین دوتا 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

اولا من dark souls 1 رو با موس و صفحه کلید از همون جا که شروع میشه تا اون زن عنکبوتیه(که خیلی هم نازه خخخ)یه ضرب بردمشو یبارم نباختم

دوما اون سه تا بازی که گفتی مضخرف ،اونان که واقعا میشه بشون گفت بازی نه فیلم سینماییا کنسول سونی مثل beyond و heavy rain که همش شده cut scene فقط سه چهارتا دکمه میزنی میری جلو

سوما دسته بنظر من فقطو فقط برا بازیا سبک مورتال کمبت و تکن و فوتبال خوبه،غیر این موس و کیبرد هم دقت هم سرعت هم حال بیشتری داره

باور کنید یا نکنید،من از سربازی میام مرخصی فقط و فقط برای یک بازی کانتر و دو دارک سولز ،بقیه بازیا رو بوسیدم گذاشتم کنار فقط همین دوتا 

Gears of War 4 رو امتحان نکنی، فکر کن چیزی بازی نکردی!!! حرف نداره.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

من از 10 سالگی تا الانی که 27 28 سالمه خوره گیم و بازی بودم و از همون سالها هم خونه کامپیوتر داشتیم ، ولی هیچوقت تو کتم نرفته و احتمال زیاد نمیره که بخوام با PC گیم بزنم.

هرچیزی رو برا هدفی ساختن، PC واقعا برا گیم نیست و هیچوقت هم نخواهد شد . برا کار هست . الان هم خونه هم PS4 دارم هم PC ام توانایی اجرای بازیهای خوب رو داره ولی اصلا حاضر نیستم دنگ و فنگهای PC و وصل کردن دسته و اینستال و کرک و نداشتن آپدیت و tear شدن تصویر رو مانیتور و قدیمی شدن سیستم در عرض 6 ماه و غیره غیره رو تحمل کنم تا هرجور شده بازی کنم. 

الان بازیهایی که واقعا اسم گیم میشه گذاشت روشون و محتوا دارن خیلیاشون انحصاری کنسول ها هستن . دیسکو میخری راحت میندازی رو تلویزیون 4K بازی رو با آخرین آپدیت به صورت کاملا بهینه شده بازی میکنی هر وقتم خواستی با یه دکمه خاموش میکنی کنسولو میری سراغ کارهای دیگت

یه جلسه با نادلا بذاریم حالت گیم مود رو از ویندوز حذف کنه! روزی میرسه که تمام این وسیله ها یکی میشن!!!

در کل تولید کننده ها به فکر فروش هستند یکی رو با کنسول یکی دیگه رو با PC.

دموکرات باشید، هر کس با هرچی دوست داره بازی کنه.

لینک به دیدگاه

عالیه ولی vga به این سیستم نمیخوره امیدوارم هرچه سریعتر بتونی ارتقاء بدیش.?

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Crystal570X گفته است :

Gears of War 4 رو امتحان نکنی، فکر کن چیزی بازی نکردی!!! حرف نداره.

الان سربازیم اصلن بازیا روزو نمیتونم بگیرم بازی کنم،اما خب بعد خدمت ایشالا کیفی از بازیا جدید ببریم

لینک به دیدگاه

سال دیگه شبیه ساز RPCS3 می تونه بازی RDR و Last Of Us  رو اجرا کنه تا این کنسول بازی ها عقده ای چشمشون درآد

ps4 دار های عزیزی که PC رو می کوبن همین الان با شبیه ساز می شه روی PC انحصاری های Wii u که شمال Legend Of Zelda : Breath of the wild می شه رو اجرا کرد(بازی ای که خیلی ها به خاطرش کنسول switch خریدن) شما برو Until Dawn ات رو بازی کن ..

اون دوست عزیزی که متلک می نداخت و می گفت سیستمت مالی نیست و انحصاری ندارین شما برو از والدینت پول بگیر یه سیستم ببند عقده ای نمونی و دزد هم خودتی ، امثال شما همون آدمایی هستین که اگه کنسول نسل 8 ام کرک شده بود اصلا سمت اوریجینال نمی رفتن و یا همین الآنش هم اکثرا اکانت هکی دارید 

لینک به دیدگاه

بحث در مورد همچین موضوعی تو فرومی که محوریتش کلا PC هست مشخصه به کجا ختم میشه . مثل این میمونه که بری تو فروم آیفون بعد بخوای با android مقایسش کنی ? خب نتیجه از قبل مشخصه . همیشه هم در نهایت به جاده خاکی زدن و فحش و فحش کاری و ... ختم میشه . بنده خودم برنامه نویسم و کار و زندگیم و درسم و همه چیم وابستست به PC و جنازه PC عم رو هم حاضر نیست رو کول PS4 بزارم . اصن مقایسه PC و PS4 به طور کلی تو جایگاهی حتی نزدیک نیستن که بخوان مقایسه بشن . ولی با کمال احترام به دوستانی که عین من صبح تا شب پای PC هستن ، برا گیمشون هم حاضر نیستن از پشت PC بلند بشن باید بگم که وقتی پای صرفا گیم و بازی وسط میاد هم این دو مورد قابل مقایسه نیستن . کنسول یه دیوایس مخصوص و مختص گیم هست و خب بدیهیه که پکیجی که تو گیم بهت میده تو همه زمینه ها پکیج مقرون به صرفه تر و در کل تجربه بهتریه.

شما وقتی یه کنسول خانگی میخری از یه شرکت معتبر مثل سونی، این امر برات تضمین میشه که تو 7 8 سال بهترین بازیها با کیفیتهای اپتیمایز شده خاص اون کنسول رو تحویل بگیری. شما 7 8 سال بدون دغدغه از قدیمی شدن سیستمت و عدم پشتیبانی نرم افزاری از کنسول و عدم اجرای بازی و داشتن لگ و مگ و فریم ریت پایین و فریز و غیره ذالک ، داری با یه دیوایس مخصوص گیم که هزینش شاید 1/5 PC در میاد، حال میکنی. اینجاها دیگه فن بازی میره کنار واقعا . تو همین فروم یه بخش کت و کلفت برا PC گیم گذاشتن کنار که کل تاپیکهاش مربوط به اجرا نشدن یا با مشکل اجرا شدن بازیها هست . خب رو کدوم کنسول همچین مشکلاتی رو دیدین تا حالا . کی به شما تعهد داده که کارت گرافیکی که میخری 8 میلیون تومن ، دو ماه بعدش یه مدل دیگه نیاد رو دستش که 5 فریم بر ثانیه بیشتر بده و قیمتش 12 میلیونه؟ تازه رو همون کارت کی میخواد به شما تضمین بده که بازیت با بهترین کیفیت و اپتیمایز شده قراره اجرا بشه؟

یه بحثایی دیگه واقعا منطقیه ، ربطی به فن بودن نداره . شما مثلا هرجوری هم که فن آیفون باشی نمیتونی منطقا چشم رو بعضی کمبودها و مشکلاتش ببندی که مثلا گوشی 8 میلیونی تو سال 2018 یه دیلیوری ساده برا SMS نداره. 

PC اصلا هدف و رسالتی که داره هیچوقت گیم بازی کردن نبوده و نخواهد بود ، که اگر بود کنسولهای خانگی اینقدر توفیق امروزی رو نداشتن (برای مثال PS2 حدودا 100 میلیون واحد فروخت) و کاسه کوزشون جمع شده بود و کلا تکنولوژیش میرفت کنار (مثل کنسولهای دستی که رفتن کنار)

لینک به دیدگاه

میدونم گرافیکم ضاغارته، منتظرم نسل بعدی بیاد عوضش کنم. فعلا این کارمو را میندازه.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

میدونم گرافیکم ضاغارته، منتظرم نسل بعدی بیاد عوضش کنم. فعلا این کارمو را میندازه.

مبارک 

یکی از برترین مانیتور های گیمینگ جهان هست

قیمتش چقد شد؟؟؟

چند تا عکس هم از مانیتور بزار

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مبارک 

یکی از برترین مانیتور های گیمینگ جهان هست

قیمتش چقد شد؟؟؟

چند تا عکس هم از مانیتور بزار

از دیجی گرفتم 5،200،000 میدونم گرون داد ولی قبلش از جای دیگه میخواستم بگیرم طرف اذیت کرد من بیخیال سایتهای دیگه شدم. حال و حوصله دردسر نداشتم.

لینک به دیدگاه

فقط اندارش بنظرم زیادی بزرگه! شاید بهش عادت نکردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...