رفتن به مطلب

سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال نوت (DigitalNote)

Recommended Posts

سلام

بنده قصد سرمایه گذاری حدود 4 میلیون تومن (800 دلار) روی ارز های دیجیتال رو دارم . بعد ازمشاهده ی قیمت ها دیدم روی سکه های معروف مثل بیت کوین و اتریم  این اندازه سرمایه گذاری چندان ارزش نداره و نهایتا یکی دو تا می تونی

از این سکه ها بخری .

با یکی از دوستان مشورت کردم گفت سکه ای رو بخر که زیر یک دلار باشه و ارزون تا احتمالا بتونه قیمتش سه چهار برابر بشه ...

من روی گرافیک خودم با ماینر گیت ماین می کردم و یکم آشنا هستم ماینر گیت یه سکه ساخته که DigitalNote اسمشه و خیلی ارزونه الان یه سنته من یکم در آوردم ولی میخوام خودم دیجیتال نوت بخرم

خوب دوستان این سکه خوبه ؟ اینده داره این سکه ؟

چه طور باید بخرم ؟

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

@TechBaMohsen

داداش من آموزش هاتونو دیدم و با ماینر کیت کارکردم نظرت چیه ؟

کسی نظری نداره ؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، SohrabGTX گفته است :

سکه ای رو بخر که زیر یک دلار باشه و ارزون تا احتمالا بتونه قیمتش سه چهار برابر بشه ...

سلام.
من نظرم منفی هست سهراب جان، سکه ها اگر بخوان رشد کنن بصورت درصدی رشد میکنن.یعنی تفاوتی نداره چه قیمتی هستند مهم افزایش قیمت دلاریش هست.
شما 100سکه یک دلاری داشته باشی
یا 0.01 از سکه 100دلاری

چه فرقی میکنه؟
دوم اینکه از بین 1500توکن و سکه مختلف فقط 5-10تاشون افزایش قیمت ناگهانی دارن،یعنی احتمال اینکه دیجیتال نوت رشد عجیب داشته باشه 0.6% هست.کمتر از یک درصد! و احتمال اینکه شما پولتون ارزشش کمتر بشه یا از بین بره دقیقا 99.4% هست.

من باشم چنین ریسکی نمیکنم.
اگرم بخواد دیجیتال نوت گرون بشه مطمئن باش بیت کوین بسیار بیشتر از این درصدی رشد کرده.

نکته آخر اینکه "پولی رو که توانایی از دست دادنش رو ندارید،بهیچوجه ریسک نکنید"این یک قانونه.اگر 4میلیون تومن پول اضاف دارید که تو بانک خوابیده و براتون مهم نیست اگر از دستش دادید اتفاق بدی نمیفته،میتونید بیت کوین بخرید برای طولانی مدت (مثلا بازه ی بیشتر از 4ماه نگهش دارید)
ولی اگر میخواید برید سمت ترید چون از قبل تجربه نداشتید منتظر 2بار بُرد باشید و 100بار باخت!

موفق باشین.?

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

البته هر کس بنا به تحلیل خودش بهتر سرمایه گذاری کنه

اول من با شما کاملا موافقم ، به نظرم امسال یا نهایتا سال دیگر جهش خیلی بزرگی خواهد داشت چون هنوز پتانسیل زیاد داره. دیجیتال نوت (XDN) الان حدود 1 یا 2 سنته .

در یک هفته ی گذشته ماینر های بزرگ (در حد فارم) الان شروع کردن روی این سکه دارن ماین می کنن . و توجه زیادی جلب کرده.

باید منتظر بود و دید چی میشه.

لینک به دیدگاه

ممنون از کسایی نظر دادن .

من آخرش روی دیجیتال نوت (DigitalNote) سرمایه گذاری کردم . بعدا در مورد این سکه می خوام تو سایت یه مطلب بنویسم.

لینک به دیدگاه

الان این xdn رو چه صرافی های خارجی ساپورت میکنن و کیف پول مناسب چی داره؟ بغیر از ماینرگیت، با چه چیز دیگه ای میشه ماینش کرد؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

الان این xdn رو چه صرافی های خارجی ساپورت میکنن و کیف پول مناسب چی داره؟ بغیر از ماینرگیت، با چه چیز دیگه ای میشه ماینش کرد؟

سلام

معروف ترین صرافی که ساپورت می کنند Bittrex و HitBTC و چند تای دیگه هست.

کیف پول های رسمی از خود سایت قابل دانلود هست. البته چند تا کیف وجود داره که توسعه دهنده های دیگه ای اونو ساختن (فکر کنم معتبر باشن)

به غیر از ماینر گیت هر برنامه ای الگوی هش CryptoNight رو پشتیبانی کنه هست مثل NiceHash و غیره

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SohrabGTX گفته است :

سلام

معروف ترین صرافی که ساپورت می کنند Bittrex و HitBTC و چند تای دیگه هست.

کیف پول های رسمی از خود سایت قابل دانلود هست. البته چند تا کیف وجود داره که توسعه دهنده های دیگه ای اونو ساختن (فکر کنم معتبر باشن)

به غیر از ماینر گیت هر برنامه ای الگوی هش CryptoNight رو پشتیبانی کنه هست مثل NiceHash و غیره

دوست عزیز میخوام یه تجربه شخصی بهت بدم و اونم اینه که روی سکه ها سرمایه گداری نکن ترد کن و نه سکه های درو پیتی یه زمانی میگفتن 90% سکه های کریپتو اسکم هستن به خدا ما نفهمیدیم روی اونا سرمایه گداری میکردیم کمرمون شکست من نزدیک به 9 هزار دلار ضرر کردم برای  سرمایه گداری سکه های چرت یعنی یه سکه هیی میخریدم که الان روم نمیشه بگم  چه سکه هایی خریدم همین الان سکه ای دارم که 5 عدد لایت کوین که در اون زمان بالای 200  دلار بود  خریدم اما الان 10 دلار  هم نمیرسه  اما نظر بنده اینه که فقط با یک چنجر کار کنی و اونم پیشنهاد بنده هیت بی تی سی هست https://hitbtc.com و فقط هم با USDT کار کنی  که غصه اینو نداشته باشی که اگر یک سکه ای رو ترید کردی و 10% مثبت سود کردی و به خاطر افت بیت کوین یا اتر  اون سودت به ضرر باشه  ولی با USDT  یه سود خالص به دست میاری  چون قیمتش  ثابته  برات مثال میزنم از ترید دو روز پیش خودم 

GTTTTTTT.thumb.jpg.0111657483821e261dcf851605e5c235.jpg

بازار کریپتو معمولا توی هفته  اینطور که من میبینم دو بار افت میکنه  که شما میتونید سود خوبی رو به دست بیارید مثلا سه شنبه بازار خوب بود همه سکه ها مثبت و بنده هم خیالم راحت بود چون USDT داشتم  روز چهار شنبه بیت کوین 5 درصد افت کرد و خیلی از سکه ها رو پایین کشید که مثل EOS که 12% منفی خورد که برای  ترید عالی بود  200 دلار داشتم و اون سکه رو خریدم و امروز با 12% مثبت همونطور که تو عکی میبینید 24% سود کردم تا الان و احتمالا تا 14 دلار میرسه و  سرمایه رو بیرون میکشم  سود بنده توی دو سه روز 30 دلار بود و خیلی برای من بد نیست  راضیم اما قانع نیستم ??  

این هم راهکار بنده  به شما که باید اطلاعاتتون رو بالا ببرید در ضمینه تریدینگ وبنده هم هنور اماتور هستم  و به هیچکس پسشنهاد خرید سکه رو نمیدم اخرین بار که پیشنهاد دادم بنده خدا به خاک سیاه نشست  چون واقعا بازار کریپتو انچنان  مثل بازار  فارکس و سایر بزار های دیگه ثبات نداره  دو ماه پیش اکانتم از کوین ایکچنج هک شد 2هزار دلار خورده ای ازم رفت  بدجور کمرم شکست خدا لعنتشون کنه 

امیدوارم موفق باشی ?

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

ولی با USDT  یه سود خالص به دست میاری  چون قیمتش  ثابته  برات مثال میزنم از ترید دو روز پیش خودم 

خیلی ممنون از حوصله ای که به خرج دادی. USDT همون واحد دلار امریکا هست؟ تو همین هیت بی تی سی هم میتونیم usdt رو تو یه کیف پول خود صرافی نگر داریم ؟ و اینکه فرقش با تتر چیه؟ چون تا اونجایی که میدونم بچه های تریدر از تتر هم استفاده می کنن و خیالشون راحته چون همیشه معادل یک دلار هست.
تا اینجا من اینجور فهمیدم که شما همیشه USDT نگر میدارید، بعد که سکه ها پایین کشیدن یکی رو انتخاب می کنید و می خرید و نگر میدارید تا بره بالا. همین که بالا رفت دوباره به USDT تبدیل کرده و از این طریق سود می کنید درست فهمیدم؟

لینک به دیدگاه

یه تجربه ی دیگر هم در مورد ترید رو من بگم. ترید اگر وارد باشی خیلی سود خوبی داره. 
همین هفته پیش بود که صرافی بایننس اعلام کرد که از bcn پشتیبانی خواهد کرد و این ارز رو        به سایتش خواهد افزود. یکی از دوستان خود من اندازه ۳۰۰ هزار تومن از این ارز خرید و در عرض یکی دو هفته که بالاپایینهای خیلی زیادی داشت دقیقا به ۲۵ میلیون تومن تبدیلش کرد. روز اولش خودم  تو بایننس شاهد بودم که در عرض شش ساعت این ارز ۵۰۰٪ بالا رفت یعنی پنج برابر شدن سرمایه. حالا با این بالاپایین رفتن ها و چهار پنج بار خرید در سطح پایین و فروش در سطح بالا یه سود خوبی کسب کرد که نگو. البته همچین موقعیت هایی خیلی کم اتفاق می افته و شانس و تجربه و مهارت تریدر هم خیلی تاثیرگذار هست.

لینک به دیدگاه

یه تاپیک منو وادار کرد دوباره یه تحقیقی درباره ی این سکه (XDN) انجام بدم که به یع موضوع عجیب بر خوردم اونم بالا رفتن بسیار عجیب هش ریت دو 3 روز اخیر هست :

af3f8218-68b7-4a65-a151-0efce9995286.png

چارت هش ریت دیجیتال نوت

خیلی عجیبه اگه دوستان حرفه ای دیگه نظر یا تحلیلی دارن اونا هم نظرشونو بگن

آخه ماین کردن این سکه خیلی سود کمی داره و الان زیاد به  صرفه نیست

ویرایش شده توسط Cube
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

خیلی ممنون از حوصله ای که به خرج دادی. USDT همون واحد دلار امریکا هست؟ تو همین هیت بی تی سی هم میتونیم usdt رو تو یه کیف پول خود صرافی نگر داریم ؟ و اینکه فرقش با تتر چیه؟ چون تا اونجایی که میدونم بچه های تریدر از تتر هم استفاده می کنن و خیالشون راحته چون همیشه معادل یک دلار هست.
تا اینجا من اینجور فهمیدم که شما همیشه USDT نگر میدارید، بعد که سکه ها پایین کشیدن یکی رو انتخاب می کنید و می خرید و نگر میدارید تا بره بالا. همین که بالا رفت دوباره به USDT تبدیل کرده و از این طریق سود می کنید درست فهمیدم؟

بله  USTD همون واحد دلار حساب میشه  یعنی یک دلار  و اما بحث نگه داشتن ش باید بگم که باید یه چنجر مطمئن و با امنیت انتخاب کنی که  هیت بی تی سی عالیه  برای این میگن که در چنجر ها کوین نگه ندارین  یک اینکه هر اتفاقی افتاد اگه حساب شما هک شد یا پولتون ناپدید شد  همه چیز بر عهده خودتونه نه چنجر < مثل هک شدن حساب بنده با چنج کوین ایکس چنجر که میشه گفت مقصر خودم بودم برا اینکه امنیت  حسابم رو بالا نبرده بودم  اگه میخواین ترید کنید در هر چنجر معتبری باید امنیت حساب خودتون رو بالا ببرید  بعید میدونم اتفاقی بیوفته مخصوصا هیت بی تی سی که من هیچ اخبار بدی درموردش ندیدم  و مشکل دوم مربوط میشه به تحریم ها  برای همین طرف بی نانس  نمیرم  دوم چنجری که اگه تحریم بشه  مطمئنان بی نانس هست  البته خودشون گفتن که اگه تحریم هم بشیم میتونن پول رو خارج کنن پس میتونیم نتیجه بگیریم که میشه پول رو نگه داشت اگه تمام مراحل امنیتی سایت رو رفته باشیم  اتفاقی نمی افته بی نظر  بنده . /  USDT همون تتر هست دوست عزیز  Tether (USDT) 

دقیقا درست گفتی . بنده دیگه خیلی ریسک نمیکنم  کم بخور همیشه بخور  اما به نظر بنده یه مقدار باید روی چارت ها کندل ها تحلیل تکنیکال هم باید اطلاعات داشته باشی  

<<< حرف دل ::: خودمون ایرانی ها اینقدر بدبخت هستیم اینقدر بدبخت هستیم که  هیچ کاری نمیتونیم بکونیم  بهترین سایت های تریدینگ ما رو تحریم کردن   مثل ETORY /trader.markets  واقعا اگه تحریم نبودیم میتونستیم با یه سرمایه پایین  در این تریدینگ ها کار کنیم  سایت مارکت  وقتی شما ثبت نام میکنی  10 دلار همینجوری پاداش بهت میده و 10000 هزار دلار  ده هزار دلار بهت میده تا با خیال راحت رو سهام سرمایه گداری کنی البته  سکه های مشهور کریپتو هم  هست  میشه روی اونا سرمایه گداری کرد  خیلی راحت میشه  از این سایت ها وام صد هزار دلاری گرفت و با خیال راحت سرمایه گداری کرد  کسایی که تو بورس هستن منظورم رو میفهمن  چی میگم چه کنیم همجا  تحریمم  شاید 100 عدد سایت های تریدینگ باشعه و فقط دو تا برای ایران بازه که اونم من بهش اطمینان  ندارم 

لینک به دیدگاه

و یه نکته جالب اگه کسی نمیدونه توی هیت بی تی سی شما میتونید استاپ لاس بزارید  مثلا یه سکه ای رو 1000 دلار خریدید  و یه استاپ لاس   برای جلو گیری از ضرر رو  تنظیم میکنی با ضرر مثلا 20 دلار اگه  از فلان قیمت پایین تر اومد  خودش AUTO پوزیشن رو ببنده 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

بله  USTD همون واحد دلار حساب میشه  یعنی یک دلار  و اما بحث نگه داشتن ش باید بگم که باید یه چنجر مطمئن و با امنیت انتخاب کنی که  هیت بی تی سی عالیه  برای این میگن که در چنجر ها کوین نگه ندارین  یک اینکه هر اتفاقی افتاد اگه حساب شما هک شد یا پولتون ناپدید شد  همه چیز بر عهده خودتونه نه چنجر < مثل هک شدن حساب بنده با چنج کوین ایکس چنجر که میشه گفت مقصر خودم بودم برا اینکه امنیت  حسابم رو بالا نبرده بودم  اگه میخواین ترید کنید در هر چنجر معتبری باید امنیت حساب خودتون رو بالا ببرید  بعید میدونم اتفاقی بیوفته مخصوصا هیت بی تی سی که من هیچ اخبار بدی درموردش ندیدم  و مشکل دوم مربوط میشه به تحریم ها  برای همین طرف بی نانس  نمیرم  دوم چنجری که اگه تحریم بشه  مطمئنان بی نانس هست  البته خودشون گفتن که اگه تحریم هم بشیم میتونن پول رو خارج کنن پس میتونیم نتیجه بگیریم که میشه پول رو نگه داشت اگه تمام مراحل امنیتی سایت رو رفته باشیم  اتفاقی نمی افته بی نظر  بنده . /  USDT همون تتر هست دوست عزیز  Tether (USDT) 

دقیقا درست گفتی . بنده دیگه خیلی ریسک نمیکنم  کم بخور همیشه بخور  اما به نظر بنده یه مقدار باید روی چارت ها کندل ها تحلیل تکنیکال هم باید اطلاعات داشته باشی  

<<< حرف دل ::: خودمون ایرانی ها اینقدر بدبخت هستیم اینقدر بدبخت هستیم که  هیچ کاری نمیتونیم بکونیم  بهترین سایت های تریدینگ ما رو تحریم کردن   مثل ETORY /trader.markets  واقعا اگه تحریم نبودیم میتونستیم با یه سرمایه پایین  در این تریدینگ ها کار کنیم  سایت مارکت  وقتی شما ثبت نام میکنی  10 دلار همینجوری پاداش بهت میده و 10000 هزار دلار  ده هزار دلار بهت میده تا با خیال راحت رو سهام سرمایه گداری کنی البته  سکه های مشهور کریپتو هم  هست  میشه روی اونا سرمایه گداری کرد  خیلی راحت میشه  از این سایت ها وام صد هزار دلاری گرفت و با خیال راحت سرمایه گداری کرد  کسایی که تو بورس هستن منظورم رو میفهمن  چی میگم چه کنیم همجا  تحریمم  شاید 100 عدد سایت های تریدینگ باشعه و فقط دو تا برای ایران بازه که اونم من بهش اطمینان  ندارم 

خیلی ممنون از شما. بابت توضیحات و وقتی که گذاشتید.
یه سوال دیگه: بایننس تو چین هست و خیلیا می گن به همین دلیل شاید حالاحالاها ایران رو تحریم نکنه و اگر هم بکنه یه مدت قبلش می گه تا همه حسابهاشون رو خالی کنن. هیت بی تی سی مال کجاست که احتمال تحریم کردنش خیلی کمه؟ 

لینک به دیدگاه

تا جایی که من میدونم  یکی  دفتر در چین دارن وی یک هم تالین TALLINN فک نکنم توی امریکا دفتر داشته باشه  راستشو بخوای اطلاعاتم توی این زمینه محدوده   https://bitcointalk.org/index.php?topic=378827.160  

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوست عزیز میخوام یه تجربه شخصی بهت بدم و اونم اینه که روی سکه ها سرمایه گداری نکن ترد کن و نه سکه های درو پیتی یه زمانی میگفتن 90% سکه های کریپتو اسکم هستن به خدا ما نفهمیدیم روی اونا سرمایه گداری میکردیم

خیلی ممنون دوست عزیز

تجربه مهمه ولی خوب باید از یه جایی شروع کرد راستش من زیاد از دنیای کرپیتو اطلاع ندارم. احتمال ریسک رو پذیرفتم.

لینک به دیدگاه

یه متن  کوتاه در مورد این سکه  :

دیجیتال نوت (DigitalNote) - XDN

http://digitalnote.org 

77d1526485259

دیجیتال نوت نوعی ارز رمزپایه منبع باز بر روی بلاک چین است.

• قابلیت پیام های رمز نگاری شده غیر قابل ردیابی.
  • تراکنش های کاملا امن و بسیار سریع
  • مقاوم در مقابل حملات ASIC
  • تایید تراکنش بر پایه اثبات کار
  • توسعه یافته به کمک CryptoNote
  • کاملا منبع باز
  • پشتیبانی توسط صرافی های Bittrex ، HitBTC

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

تا جایی که من میدونم  یکی  دفتر در چین دارن وی یک هم تالین TALLINN فک نکنم توی امریکا دفتر داشته باشه  راستشو بخوای اطلاعاتم توی این زمینه محدوده   https://bitcointalk.org/index.php?topic=378827.160  

دقیقا معلوم نیست تحت قوانین کدوم کشوره چین که خرید و فروش کریپتو ها رو ممنوع کرد فکر نکنم یه شرکت ثبت شده توی چین باشه

کلا سایت روبگردی هیچ اطلاعاتی دراین مورد نذاشته علاوه براین با پول واقعی کاری نداره و کلا باید با کریپتو کاری کنی

یکم سیاست کاریش مبهمه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

تیم جدید توسعه دهنده ای مسولیت توسعه این ارز رو داره انجام میده :

لینک مخزن گیت هاب

یه نکته اینکه بیش از 90 درصد سکه های لانچ شده بعد از مدتی تورم منفی شروع میشه.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

تاپییک جدید تو فروم بیت کوین تالک : (این توسعه دهنده های اصلی هستن )

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4451957.0

قیمت به روز و نمودار زنده (سایت ایرانی و فارسی ) :

http://www.tgju.org/chart/crypto-digitalnote

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، testaccount گفته است :

1f605.png

حداقل این دوست مون ارزش پولش رو حفظ کرده

4 میلیون الان میشه 200 دلار ??

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، testaccount گفته است :

1f605.png

?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...