رفتن به مطلب

مشاوره خريد lcd براي عروسي (تاامروز عصر)

sonia
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزيز. بازم مزاحم شدم.بلاخره يخچال رو خريدم .اينبار ميخوايم ال سي دي بخريم البته با آقا داماده اما هيچ كدوم نميدونيم چي بگيريم. براي مصرف خونگي 32 خوبه يا 40 ؟ اصلا چه برندي و چه مدلي رو شما پيشنهاد ميكنيد. يه جوري باشه كه خودش و ميزش 1ميليون يا همين حول و حوش بشه آقا طفلكي داماد گناه داره.امروز عصر قراره بريم برا خريدشون . لطفا راهنماييم كنيد .ممنون ميشم شما خيلي بهم لطف كرديد .

لینک به دیدگاه

سلام . یخچال مبارک باشه .

برای خرید تلویزیون و انتخاب اندازه اون باید به اندازه خونه نگاه کرد . من خودم الان 40 دارم . به نظر خودم خوبه .عرض پذیرایی من 3.5 متره . ولی با این بودجه ای که شما گفتی فقط 32 میتونی بخری . البته از سونی . من تو تلویزیون شخصا سونی رو می پسندم و به همه هم توصیه میکنم . تا الان نشده کسی ایرادی بگیری ازش . البته به جز قیمت بالا نسبت به برندهای دیگه .

شما چند تا انتخاب داری :

1-KLV-32BX320 با قیمت 595000 تومان که توصیه نمیکنم

2-KDL-32CX520 با قیمت 690000 تومان

3-KDL-32EX520 با قیمت 890000 تومان که این مدل LED هست و من این رو پیشنهاد میدم .

اگر مدل سوم براتون گرونه ، مدل دوم که LCD هست رو میتونید بگیرید . به جز این مورد بقیه مشخصاتشون تقریبا شبیه همه . البته تفاوتهایی هست . ولی نه اونقدر زیاد . ظاهرا هم خوب هستن هر دو .

لینک به دیدگاه

درود

برای خرید تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی و انتخاب سایز به این نکته دقت کنید که ابعد منزل شما چقدر است. بطور کلی همه ما دوست داریم تصویر بزرگتری داشته باشیم ولی اگر فاصله نزدیک باشد و تلویزیون بزرگ، باعث می شود که شما پیکسل های تصویر را مشاهده کنید. البته این مورد مانی اتفاق می افتد که شما تصاویر تلویزیونی یا ما.....ه را میبینید. اگرچه تلویزیون شما ممکن است full HD باشد و رزولوشن 1080*1920 داشته باشد، ولی به دلیل اینکه تصویر ارسالی ازرزولوشن 480*640 یا 286* 720 برخوردار است مشکل شطرنجی دیده شدن تصویر در فاصله نزدیک وجود دارد.

پس سایز را با توجه به فاصله تلویزیون و محل نشتن خودتان انتخاب کنید.

در مورد برند هم مارک های سونی و شارپ در راس هستند و البته گرانتر. بعد از آن هم سامسونگ و ال جی.

البته تفاوت واقعی کیفیت تصویر این تلویزیون ها را وقتی متوجه می شوید که در کنار هم باشند و یک فیلم بلوری در حال پخش باشه. در این حالت متوجه میشید که سونی کیفیت بهتری.

اما با پیشرفت تکنولوژی کیفیت ها به قدری بهبود پیدا کرده و به هم نزدیک شده که تصویر خروجی همه این مارک ها از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند.

لینک به دیدگاه

سلام حامد جان. خونه ما عرض 4.5 داره.راستش خودم بيشتر دلم 37 يا 40 اينچ ميخواد يه جورايي بهتره. حالا توي سوني ها 37 يا 40 خوبش كمترين قيمتش چنده؟ ببينم ميتونيم هزينه كنيم يا نه. راستي اينكه نظرتون در مورد سامسونگ چيه؟ ميگن تو ايران سامسونگ بهتره بعد از سوني كه حرف اول رو ميزنه .به نظر شما 32 سوني بگيرم ارزششو داره يا 37 يا 40 سامسونگ؟ ممنون ميشم اگه از سامسونگ هم ميدوني مدلاي خوبش و قيمت هاشو معرفي كني(البته كمترين قيمت سوني خوب 37يا 40 يادت نره) مرسي كه زود جواب دادي.

لینک به دیدگاه

سلام حامد جان. خونه ما عرض 4.5 داره.راستش خودم بيشتر دلم 37 يا 40 اينچ ميخواد يه جورايي بهتره. حالا توي سوني ها 37 يا 40 خوبش كمترين قيمتش چنده؟ ببينم ميتونيم هزينه كنيم يا نه. راستي اينكه نظرتون در مورد سامسونگ چيه؟ ميگن تو ايران سامسونگ بهتره بعد از سوني كه حرف اول رو ميزنه .به نظر شما 32 سوني بگيرم ارزششو داره يا 37 يا 40 سامسونگ؟ ممنون ميشم اگه از سامسونگ هم ميدوني مدلاي خوبش و قيمت هاشو معرفي كني(البته كمترين قيمت سوني خوب 37يا 40 يادت نره) مرسي كه زود جواب دادي.

در کل سونی کیفیت بهتری داره . و بعد از اون سامسونگ (در انتخاب های شما) . اگر اشتباه نکنم سونی 37 این نداره و یا باید 32 بگیری یا 40 اما سامسونگ 37 و 32 داره.

در مورد سامسونگ هم بگم که من برای منزل مادرم سامسونگ خریدم. اوون هم کیفییت خیلی خوبی داره . امکاناتش هم زاده که از همه مهمتر قابلین نصب usb و هارد اکسترنال است که برای دیدن فیلم بسیار خوبی.

من جای شما باشم در صورتیکه بتونم اولی سونی 40 میگیرم بعد از اون سامسونگ 37 و اگر هم پولم نرسه ، سونی 32

لینک به دیدگاه

مرسي از راهنماييت اما شما اسمي از سامسونگ 40 نبرديد جريان چيه؟ منظورتون اينه سام 37 بهتر از 40؟يا اينكه با توجه به ابعاد خونه فرموديد. خونه ما 60 متريه و مستاجري ايشا ا... بعدا بزرگشو ميخريم. اما اگه اشتباه نكنم 4 در 4.5 بود .با اين ابعاد به نظرتون ال سي دي 40 يا 37 مشكل ساز نميشه؟ فردا پس فردا بخاطر ندونم كاريمون كور نشيم؟(مزاح بود) اتفاقا همسرم خيلي به سلامتي اهميت ميده .ممنون

لینک به دیدگاه

ببینید با بزرگ شدن شدن تصویر مشکلی برای چشم شما ایجاد نمی شه. بیشتر این قضیه که خدمتتون گفتم این هستید که ممکن است در نظر شما در هنگام استفاده از یک تلویزیون اب سلیز بزرگ به دلیل پیکسلی شدن تصئیر این طور به نظز بیاد که کیفیت خوب نیست . که خوب این مشکل هم در واقع از دستگاه نیست و فرستنده تصویر کیفیت نداره و

اون مقایسه که کردم از نظر سایز و بر اساس سلیقه شخصی خودم و به عنوان پیشنهاد بود.

.

شما در تهران هستید یا شهر دیگر؟

خوشبختانه در حال حاضر تعداد نمایندگی های فروش این محصولات در سطح شهر زیاد شده و شما به راحتی می توانید ااز نزدیک کیفیتشون را مقایسه کنید.

لینک به دیدگاه

سامسونگ هم زمانی که من می خواستم خرید کنم 4 اینچ نداشت.

لینک به دیدگاه

ارزونترین مدلهای 40 اینچ سونی اینها هستن :

KLV-40BX420 با قیمت 995000 تومان که LCD هست

KDL-40EX520 با قیمت 1495000 تومان که LED هست .

بین این 2 مدل تفاوت زیاده و من مدل دوم رو پیشنهاد میدم . مدل اول هم خیلی خوبه و بین LCD ها تصویر فووق العاده ای داره . منتها امکانات جانبی کمتری داره . مهمترینشون گیرنده دیجیتالی داخلیه که مدلهایی که با KLV شروع میشن ندارن . همین یک مورد شما رو حداقل 50000 تومان جلو میندازه . مورد های بعدی پورت های اضافی و امکانات پخش جانبی اونهاست . مثل فرمتهای قابل پخش و پورت های USB . مشخصات دقیقتر رو میتونید از سایت سونی ببینید .

اما در مورد برنهای دیگه . من با حرف آقا هومن در مورد شارپ موافقم . درسته که مونتاژ مادیران هست ، ولی کیفیت خیلی خوبی داره. اما به نظر من بعد از اون پاناسونیک انتخاب خوبیه .البته من در مورد مدلها و قیمتهای این برند ها اطلاعی ندارم ، ولی زیر 1 میلیون تومان LCD بزرگتر از 32 اینچ دارن . بازهم توصیه میکنم کمی افزایش بودجه بدید و سونی بگیرید . پشیمون نمیشید .

لینک به دیدگاه

مرسي از راهنماييت اما شما اسمي از سامسونگ 40 نبرديد جريان چيه؟ منظورتون اينه سام 37 بهتر از 40؟يا اينكه با توجه به ابعاد خونه فرموديد. خونه ما 60 متريه و مستاجري ايشا ا... بعدا بزرگشو ميخريم. اما اگه اشتباه نكنم 4 در 4.5 بود .با اين ابعاد به نظرتون ال سي دي 40 يا 37 مشكل ساز نميشه؟ فردا پس فردا بخاطر ندونم كاريمون كور نشيم؟(مزاح بود) اتفاقا همسرم خيلي به سلامتي اهميت ميده .ممنون

شرکت سونی کاتالوگی زده که حداقل فاصله برای دیدن تصویر مناسب رو توش مشخص کرده . شما باید حداقل 3 برابر عرض تصویر از تلویزیون فاصله داشته باشید تا تصویر مناسب رو ببینید . عرض تلویزیون های 40 اینچ 60 سانته و بنا بر این توصیه شما حداقل باید 180 سانت با صفحه تلویزیون فاصله داشته باشید . این فاصله برای تلویزیون های 32 اینچ حدود 40 سانته که میشه حدقل فاصله 120 سانت .

لینک به دیدگاه

من برای خرید lcd خودم کلی تحقیق کردم..

یهت پیشنهاد میکنم فقط و فقط سونی بگیری...

واقعا ارزش 200-300 تومن هزینه بیشتر رو داره..

سامسونگ شاید در اول کیفیت مناسبی داشته باشه اما این کیفیت همیشگی نیست...بعدا دچار پیکسل سوخته میشه..

موفق باشید..

لینک به دیدگاه

یه 46 سری 5 سامسونگ بخر 1 میلیون و 20 کیفیتشم در مقابل پول و اندازه ی تصویرش خوبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر من هم مثل نظر آقای حامد هست و نظر ایشون رو تائیید میکنم

اگه بتونید این مدل رو بگیرید خیلی خوب هست تا چند سال هم راحت میشید اگه 42 رو هم پول داشتید بگیرید ضضر نمیکنید

ولی در کل فعلاً فقط این رو پیشنهاد میدم

البته قیمت به احتمال زیاد پایینتر باشه

KDL-40EX520 با قیمت 1495000 تومان که LED هست

اینم یه لینک با قیمت پایین تر بفرمائید

لینک شما

لینک به دیدگاه

سلام دوستاي گلم. ممنون از راهنمايي هاتون ديروز رفتيم خريديم lcd 420 سوني گرفتيم اونم 40 اينچ .در واقعه پيشنهاد اول آقا حامد رو انتخاب كرديم. اميدوارم برامون خوب كار كنه البته گيرنده ديجيتال نداره اما با مبدل ميشه درسش كرد. بازم ممنون از همه عزيزاني كه كمك خيلي زيادي بهم ميكنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستاي گلم. ممنون از راهنمايي هاتون ديروز رفتيم خريديم lcd 420 سوني گرفتيم اونم 40 اينچ .در واقعه پيشنهاد اول آقا حامد رو انتخاب كرديم. اميدوارم برامون خوب كار كنه البته گيرنده ديجيتال نداره اما با مبدل ميشه درسش كرد. بازم ممنون از همه عزيزاني كه كمك خيلي زيادي بهم ميكنن.

تنها تلوزیونی که راحت گیر میاد و گیرنده ی دیجیتال داره X-Vision هست که قیمتش خیللی پایینه ولی چشم رو شدیدا آزار میده!

برای گیرنده دیجیتال X-Vision رو در اولویت قرار دهید(مدلی که خروجیه HDMI داره)

بعد از اون Shuttle

و بعد از اینا اگه Viunna اگه اشتباه نکنم اسمش اینه از اون دوتا قابلیت های بیشتری داره مثلا میتونه دوتا کانال رو همزمان باهم ظبط کنهsilly.gif

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان واسم خیلی جالب بود کسی از پاناسونیک حرفی نزد چون به نظرم کیفیت بعضی مدلهای پاناسونیک بی نظیره

من تو تلوزیون اول پاناسونیک رو قبول دارم بعد سونی . سامسونگ و الجی و این جور مدلها هم به نظرم ارزش خرید ندارن چون بعد از مدتی افت کیفیت دارن

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان واسم خیلی جالب بود کسی از پاناسونیک حرفی نزد چون به نظرم کیفیت بعضی مدلهای پاناسونیک بی نظیره

من تو تلوزیون اول پاناسونیک رو قبول دارم بعد سونی . سامسونگ و الجی و این جور مدلها هم به نظرم ارزش خرید ندارن چون بعد از مدتی افت کیفیت دارن

پست 9 تو صفحه قبل @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...