رفتن به مطلب

ارور 0xc0000005

alijaspercom
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این مشکل رو منم داشتم ، شانسی حلش کردم ، متاسفانه یادم نمیاد 

شما یه بار رم هارو بررسی کنین ،این ارور احتمال زیاد علتش از رمه  ، در صورتی که اورکلاک کردین ، برگردونین به تنظیمات دیفالت

با نرم افزار memtest86  تست کنین ، نتیجه رو اعلام کنین ، 

با یه انتی ویروس معتبر با لایسنس قانونی کل هارد رو اسکن کنید

لینک به دیدگاه

ویندوز دیفندر رو غیرفعال کنید . یا از کرک دیگری واسه برنامه ای که این پیغام خطا رو میده استفاده کنید ی.اصلا کرک جدیدتر هم برای خود ویندوزتون استفاده کنید احتمال زیاد مشکل برطرف میشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

وقتی که حدود نیم ساعت بعد از نصب ویندوز این اتفاق میوفته، احتمال اینکه سخت افزاری باشه خیلی کمه، احتمال زیاد مشکل از نصب یکی از درایورها هست که برای سیستم اختلال ایجاد می کنه، پیشنهاد میشه که تمام درایورهارو از سایت خودشون دانلود کنین و مجدد نصب کنین، احتمال دیوایس قدیمی دارین که با درایوری که خود ویندوز به صورت اتوماتیک نصب می کنه سازگار نیست.

معمولا بعد از نصب درایور پرینترهای قدیمی این مشکل پیش میاد

ویرایش شده توسط satchboogy
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان ریشه این قضیه یه

بد افزار هست (floxif.h ویروس) که رویه تمام فایل های پرتابل و setup میشینه یعنی نشسته! (77 کیلوبایت به هر فایل exe که میشینه اضافه میکنه) رو کل فایل های هاردتون! 

یا باید اف دیسک کنید کامل و اگه فلش و هاردی زدین و استفاده کردین به اون ها هم  سرایت پیدا کرده... شک نکنید!!!!

در کل میتونید آنتی ویرویس Smart Security رو نصب کنید (حتما دانلود کنید مستقیم از اینترنت و نصبش کنید) و آنلاین آپدیت به روز کنید بلافاصله بعد نصب ویندوز...

بعد اسکن کنید فایل های داخل هارد رو

بعدش هم تمام جاهایی که شناسایی کرده برید

داخل پوشه هایی که فایل های ستاپ و پرتابل هست

صبر کنید تا clean کنه (اگر کلین نکرده آنتی ویروس) تو اون لحظه خیلی سریع اگه حجم دقیق فایل رو ببینید، مشاهده میکنین که حجم فایل setup کم میشه، و اگه یه تفریق بزنید، متوجه میشید 77 کیلوبایت کم میشه

که اون بدافزار بوده.. و رفته چسبیده به فایل های ستاپ

موفق باشید...

یاعلی...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان

من هم همین مشکلو داشتم و دنبال راه حل میگشتم که به مطالب عنوان شده در تالار برخوردم 

از همون اول همه پنج راه حلی که معمولا توی همه ی وبلاگ ها و سایت ها پیشنهاد شده رو انجام دادم

بعدش همه ی پیشنهادهای دوستان رو که زحمت کشیدن فرستادن انجام دادم

اینکه این دوستمون میگه حل نشده ، واقعا حل نمیشه ، باور کنید ای کاش از اول کل سیستمو مینداختم دور و یه سیستم جدید میگرفتم ، از بس این ارور خرج روی دست من گذاشته ، چند بار آخه ویندوزو  بروز کنم ، آخرین ورژن

رم عوض کن ، حتی رابط ساتا که دوستمون گفت و شستشوی سی پی یو و ... 

نمیشه

درست نمیشه

همونطور که این دوست بزرگوار میگفت نیم ساعت بعد نصب ویندوز همهون آش و همون کاسه ، فقط نیم ساعت بعد

از اول زحثو دنبال کردم تا اینکه امروز اکانت ساختم و خودم درد دل کردم

جامعه ی علمی کاری بکنه ، مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

کامپیوتر من تو بعضی برنامه ها مشکل داره.گاهی وقتا برنامه بسته میشه و ارور stop working میده. تو بعضی سایت ها خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد. 2تا فتوشاپ نصب دارم اونی که ورژنش پایینه مشکل نداره ولی ورژن بالایی گاهی وقتا بسته میشه

میتونه ایراد از گرافیکم باشه؟ 

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
در در 5 فروردین 1398 در 18:37، Edison0111 گفته است :

دوستان ریشه این قضیه یه

بد افزار هست (floxif.h ویروس) که رویه تمام فایل های پرتابل و setup میشینه یعنی نشسته! (77 کیلوبایت به هر فایل exe که میشینه اضافه میکنه) رو کل فایل های هاردتون! 

یا باید اف دیسک کنید کامل و اگه فلش و هاردی زدین و استفاده کردین به اون ها هم  سرایت پیدا کرده... شک نکنید!!!!

در کل میتونید آنتی ویرویس Smart Security رو نصب کنید (حتما دانلود کنید مستقیم از اینترنت و نصبش کنید) و آنلاین آپدیت به روز کنید بلافاصله بعد نصب ویندوز...

بعد اسکن کنید فایل های داخل هارد رو

بعدش هم تمام جاهایی که شناسایی کرده برید

داخل پوشه هایی که فایل های ستاپ و پرتابل هست

صبر کنید تا clean کنه (اگر کلین نکرده آنتی ویروس) تو اون لحظه خیلی سریع اگه حجم دقیق فایل رو ببینید، مشاهده میکنین که حجم فایل setup کم میشه، و اگه یه تفریق بزنید، متوجه میشید 77 کیلوبایت کم میشه

که اون بدافزار بوده.. و رفته چسبیده به فایل های ستاپ

موفق باشید...

یاعلی...

میگما داش منم چن روزیه این مشکلو دارم دهنم اسفالت شده 3 بار ویندوز ریست کردم خیلی از برنامه ها درست باز نمیشن مثل تلگرام یا استیم، بعد کانتر هم ارور vac میده ینی دست بردی تو فایلای بازی  و فک میکنه چیت زدم روش و نمیذاره اصلا وارد هیچ سروری بشم دارم کلافه میشم بالای 20 تا ویدیوی یوتیوب و 50 تا سایت و فروم رفتم ولی هر راهی گفتن بی فایده بوده اولین باره ک میبینم یکی همچین چیزی گفته داش مطمئنی اینه؟ بعد الان کجبورم کل فایل های اجراییمو بذارم پاک کنه انتی ویروس؟ بدبخت میشم که اینطوری

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکلو دارم یعنی داشتم.

تا اینکه واسه این ارور تو سایت مایکروسافت یه نرم افزار معرفی کرده بود که من دانلود کردم و نصب کردم بعد یک ساعت اسکن موفق شد که سیستم رو پاکسازی کنه.

این لینک https://www.microsoft.com/en-us/wdsi/threats/malware-encyclopedia-description?Name=virus:win32/floxif.h&ThreatID=2147684851

مناسب ویندوزی که داری برنامه ای رو که معرفی کرده دان کن.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mehdimo6 گفته است :

تا اینکه واسه این ارور تو سایت مایکروسافت یه نرم افزار معرفی کرده بود که من دانلود کردم و نصب کردم بعد یک ساعت اسکن موفق شد که سیستم رو پاکسازی کنه.

این لینک https://www.microsoft.com/en-us/wdsi/threats/malware-encyclopedia-description?Name=virus:win32/floxif.h&ThreatID=2147684851

فدایی داری داش انتی ویروس نصب کردم دقیقا همین فلاکسیفو شناسایی کرد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 21 اردیبهشت 1399 در 22:05، Mehdimo6 گفته است :

داداش دمت گرم منم همین برنامه رو نصب کردم بعد 1 ساعت و نیم اسکن فلاکسیف ها رو شناسایی کرد و ریستارت کردم ارور عع درست شد 

ویرایش شده توسط sobhan_d
غلط املایی
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام دوستان 

علت این خطا این هست ک بد افزار floxif.h ب فایل exe یا همون اجرایی برنامه ها میچسبه و موقع اجرا شدن برنامه خودش از اجرا شدن برنامه جلوگیری می‌کند.

من قبلا دوبار این خطا رو گرفتم و با سرچ کردن و امتحان کردن فهمیدم 

از این چیزی ک میگم مطمعن هستم چون این ویروس شیوع خیلی بالایی داره و به همه فایل های exe شما میچسبه

با عوض کردن ویندوز پاک نمیشه مگر اینه همه برنامه ها و بازی ها و فایل های نصبی اون در درایو c باشه ک با عوض کردن ویندوز پاک بشه.

تنها راه ازبین بردن این ویروس آنتی ویروس ها هستند 

من بهتون پیشنهاد میکنم همه فلش ها و هارد های اکسترنال رو ب سیستم ویروسی وصل کنید بعد آنتی ویروس رو بزارید اسکن کامل کنه 

اینطور تمام حافظه ها اسکن میشن 

بعدش اگ سیستم دیگه ای دارید ک بهش فلشی ک ب سیستم آلوده وصل کردید ب اون وصل کردید رو جداگانه اسکن کنید

توجه 

انتی ویروس ویندوز دیفندر جواب گو شما نیست 

من بهتون آنتی ویروسeset nod 32 پیشنهاد میدم 

تمام. 

اگر مشکلی داشتید ب جیمیل amirabas.mahdavi1@gmail.com

پیام بدید و توضیح بدید مشکل رو 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirpointer گفته است :

سلام دوستان 

علت این خطا این هست ک بد افزار floxif.h ب فایل exe یا همون اجرایی برنامه ها میچسبه و موقع اجرا شدن برنامه خودش از اجرا شدن برنامه جلوگیری می‌کند.

من قبلا دوبار این خطا رو گرفتم و با سرچ کردن و امتحان کردن فهمیدم 

از این چیزی ک میگم مطمعن هستم چون این ویروس شیوع خیلی بالایی داره و به همه فایل های exe شما میچسبه

با عوض کردن ویندوز پاک نمیشه مگر اینه همه برنامه ها و بازی ها و فایل های نصبی اون در درایو c باشه ک با عوض کردن ویندوز پاک بشه.

تنها راه ازبین بردن این ویروس آنتی ویروس ها هستند 

من بهتون پیشنهاد میکنم همه فلش ها و هارد های اکسترنال رو ب سیستم ویروسی وصل کنید بعد آنتی ویروس رو بزارید اسکن کامل کنه 

اینطور تمام حافظه ها اسکن میشن 

بعدش اگ سیستم دیگه ای دارید ک بهش فلشی ک ب سیستم آلوده وصل کردید ب اون وصل کردید رو جداگانه اسکن کنید

توجه 

انتی ویروس ویندوز دیفندر جواب گو شما نیست 

من بهتون آنتی ویروسeset nod 32 پیشنهاد میدم 

تمام. 

اگر مشکلی داشتید ب جیمیل amirabas.mahdavi1@gmail.com

پیام بدید و توضیح بدید مشکل رو 

تاریخ تاپیک نگاه کن. زیرخاکی کشیدی بیرون.

درضمن شما اگه قصد کمک داری همینجا جواب سوال کاربر بده نه این که نشونی بدی.

معلومه که قصد سفره پهن کردن داری.

البته این موضوع از تاریخ عضویت شما معلوم است.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

این مشکل از خود شرکت مایکروسافت هست !! من هم همچین مشکلی برام پیش اومده ،

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، عبداله بردبار گفته است:

این مشکل از خود شرکت مایکروسافت هست !! من هم همچین مشکلی برام پیش اومده ،

لطفا به تاریخ پست ها دقت کنید تاپیک های عهد عتیق رو بالا نیارید.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...