رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم برای بازیهای انلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده قصد خرید 10 عدد سیستم دارم برای گیم نتم بودجه 45 میلیون 

اینم چیزی که خودم لیست کردم دوستان هرجا مشکلی هس بهم بگین 

مادربرد ام اس آی A320M BAZOOKA                    قیمت:449

سی پی یو ای ام دی Ryzen 3 1300X                         قیمت:539
پاور گرین 530 وات GP530A-ES                            قیمت:224
وسترن دیجیتال WD BLUE 1TB                           قیمت:236
کیس گرین ORAMAN                                      قیمت :102
مانیتور 22 اینچ ال جی LG 22MP58VQ                     قیمت:545
کیبورد گیمینگ جنیوس Scorpion K220                    قیمت:153
موس گیمینگ راپو V280                                     قیمت:175
هدست ایفورتک مدل HS-28                                قیمت:48
موس پد A4tech Bloody B081                              قیمت:38
جمع کل:45.670.000
لینک به دیدگاه

داداش برا گیمنت فک نکنم رم ۱۶ لازم باشه یه ۸ کافیه

موس پد هم چیزی بخر زیر ۱۰ تومن باشه ارزون در بیاد

کیبورد هم همین کیبورد جدید گرین عالیه

موس هم Logitech g402 بگیر ۵ تومن ارزون تره

با بقیه پول که اضافی میاد مانیتور asus vp228he بخر که مانیتور بهتریه

بقیه قطعات خوبن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

کیبورد رو میتونین bloody بگیرین

موس هم g402 یا bloody خوبن

ولی به نظر من همین موس پد خوبه چون برای بازی های fps موس پد به اندازه موس مهمه

ویرایش شده توسط arman1234
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

درود

هدست گمونم زیاد نیاز نباشه

چیپ های سری A شرکت AMD مثل A320 قابلیت آورکلاک ندارن و پردازنده ی سری x (اونهایی که پسوند ایکس دارن مثل همین پردازنده ی 1300x) قابلیت آورکلاک دارن! پس پردازنده ی  x بدرد این مین بورد که از آور پشتیبانی نمیکنه نخواهد خورد .

ایسوس قیمت گرافیک هاش بالاست . یه گیگا یا ام اس آی خریداری کنید که آور شده نباشه ارزش بیشتری داره و قیمتشم پایینتره

جنیوس کیفیت جذابی نداره گرین GK-601 RGBگرین ارزش بیشتری داره و صد البته کیفیت مطلوبی هم خواهد داشت

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

چیپ های سری A شرکت AMD مثل A320 قابلیت آورکلاک ندارن و پردازنده ی سری x (اونهایی که پسوند ایکس دارن مثل همین پردازنده ی 1300x) قابلیت آورکلاک دارن! پس پردازنده ی  x بدرد این مین بورد که از آور پشتیبانی نمیکنه نخواهد خورد .

ایسوس قیمت گرافیک هاش بالاست . یه گیگا یا ام اس آی خریداری کنید که آور شده نباشه ارزش بیشتری داره و قیمتشم پایینتره

1300x ارزون تره اما فرکانسش یه کم بالاتره 

ایسوس هم درست میگید منم با msi موافقم

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

1300x ارزون تره اما فرکانسش یه کم بالاتره 

ایسوس هم درست میگید منم با msi موافقم

درود

فرکانس یکمی بالاتر جذاب نیست ایشان میتوانند      1400 ryzen خریداری نمایند که بهتره

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

فرکانس یکمی بالاتر جذاب نیست ایشان میتوانند      1400 ryzen خریداری نمایند که بهتره

درود 

جسارت نباشه به نظر بنده همون 1300x بهتر از 1400 برای گیمینگ هست:

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-5-1400-vs-AMD-Ryzen-3-1300X/3922vs3930

در 43 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

جنیوس کیفیت جذابی نداره گرین GK-601 RGBگرین ارزش بیشتری داره و صد البته کیفیت مطلوبی هم خواهد داشت

نظر منم اینه جای برد a320 یه برد بهتر بردارید اما به قول دوستمون موس پد ارزونتر اما با کارایی بالا بردار

لینک به دیدگاه

درود. بنظر بنده رم 16 اصلا لازم نیست چون الان بازی های‌آنلاین‌مثل Csgo--rainbow six siege -dota 2 - fortnite-pubg و... حداکثر 8 گیگ رم میخوان و اصلا 16 لازم نیست به هیچ وجه. اگر هم در آینده به احتمال1% رم بیشتر نیاز شد میتونید ی 4 بزارین. همچنین برای موس و کیبورد میتونید باندل A4Tech bloody q1100 رو تهیه کنید که کیبورد و موس خوبی رو داره و هردو روهم قیمتشون اندازه کیبورد جنیوس هست. موسش بنظرم ارزش خرید خوبی داره(3200Dpi ) و محصولات a4tech هم کیفیت خوبی دارن.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش برا گیمنت فک نکنم رم ۱۶ لازم باشه یه ۸ کافیه

موس پد هم چیزی بخر زیر ۱۰ تومن باشه ارزون در بیاد

کیبورد هم همین کیبورد جدید گرین عالیه

موس هم Logitech g402 بگیر ۵ تومن ارزون تره

با بقیه پول که اضافی میاد مانیتور asus vp228he بخر که مانیتور بهتریه

بقیه قطعات خوبن

توی بازی pubg کرش میده اروور رم میده رو رم 8 گیگ

مانیتور هم  ایسوس گرونه viewsonic میگیرم احتمالا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید از تهران گفته است :

درود 

جسارت نباشه به نظر بنده همون 1300x بهتر از 1400 برای گیمینگ هست:

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-5-1400-vs-AMD-Ryzen-3-1300X/3922vs3930

نظر منم اینه جای برد a320 یه برد بهتر بردارید اما به قول دوستمون موس پد ارزونتر اما با کارایی بالا بردار

میدونم که مادربورده خوبی نیس ولی زورم میاد به مادر بوردی پول بدم که قیمتش چند ماه پیش نصفه این بود

در 4 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود. بنظر بنده رم 16 اصلا لازم نیست چون الان بازی های‌آنلاین‌مثل Csgo--rainbow six siege -dota 2 - fortnite-pubg و... حداکثر 8 گیگ رم میخوان و اصلا 16 لازم نیست به هیچ وجه. اگر هم در آینده به احتمال1% رم بیشتر نیاز شد میتونید ی 4 بزارین. همچنین برای موس و کیبورد میتونید باندل A4Tech bloody q1100 رو تهیه کنید که کیبورد و موس خوبی رو داره و هردو روهم قیمتشون اندازه کیبورد جنیوس هست. موسش بنظرم ارزش خرید خوبی داره(3200Dpi ) و محصولات a4tech هم کیفیت خوبی دارن.

مرسی فقط سیستم های دیگم که رمشون 8 هس مشکله کرش داشتن تو بازی pubg

لینک به دیدگاه

بنظرم گرافیک رو از سری EXPEDITION ایسوس بگیرید بهتره.خود ایسوس میگه که این سری سخت جون هست وبرای گیم نت ها که سرویس های دوره ای منظمی ندارن سیستم هاشون ویا دیر به دیر هست مناسبه.البته GAMING Xاز MSIهم خوبه ولی فکر کنم قیمت EXPEDITIONها کمتر باشه وخب مناسب کار شماست.

لینک به دیدگاه

سیستمی که خودتون انتخاب کردید خوبه ولی تو بحث موس و کیبورد دارید زیادی هزینه میکنید این دو موردی که شما تنخاب کردی  من برای استفاده شخصی انتخاب میکنم نه گیم نت !

موس A4tech V4یاV5بگیرید من خودم از همین برای سیستم شخصی استفاده میکنم از سری گیم هست هیچ مشکلی هم نداره

کیبورد هم از سری Greenگیمینگ بردارید

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/کیبورد/green---cougar/کیبورد-گیمینگ-گرین-gk601-rgb.html

براتون حدود  100تومن ارزونتر میوفته

این وسط شما می خوای 10 تا سیستم برداری که اکه 10 تا 100 تومن کم کنی میشه 1 میلیون پول،از طرفی موس A4tech هم 89 تومنه که موس انتخابی شما 175تومن هست ! اگه موس A4techبرداید 86 تومن پول میمونه

10 تا 86 تومن هم میشه 860 هزار تومن D:

در نهایت یک میلیون و هشت صد و شصت هزار تومن پول رو نگه میداری

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، testaccount گفته است :

شما داشین این مدل رو ؟

لینک به دیدگاه

سلام

سیستم فعلی مناسبه .

در مورد رم هم بنده نظرم روی 16 هستش . درسته که اکثر بازی ها حتی 8 گیگ رو هم مصرف نمی کنن اما رم 16 به بهتر اجرا شدن بازی کمک می کنه . درواقع قرار نیست چون رم 8 پرنمیشه رم 16 بی تاثیر باشه .

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/31, 11:24:22، ice_man_1 گفته است :

دوست عزیز چرا به فکر خرید سیستم  pcهستی بنظرم کنسول خیلی بهتر وبازدهش بیشتره چون این سیستمی که شما بستید بزور بازی های رو مثل اساسینز اریجین و نیفراسپید پی بک و کالاف دیوتی جنگ جهانی دوم و...داره  درصورتی که کنسول بگیرید خیلی بهتر هست ترکیبی هم استفاده کنید بهتر هست هم پلی4 بخرید هم ایکس باکس که چون هرکدوم بازی انحصاری زدن شما در گیمنتتون داشته باشین اینطوری مشتری بیشتری هم خواهین داست بعد همه بازی ها رو کنسول  اجرا میشه حتی اگر اگر سه مدل جدیدشرکت بیرون داده باشه باز بازی رو طوری میسازه که شما بتونید رو کنسول گیمنتتون بیارین بالا اینطوری خیلی بهتر و سودشبیتره تا pcمن نمیگم گیمنت که توش pc باشه بده ولی سما برای اینکه یه گیم نت مجهز برا pcبزنین که بازی های جدیدو اینده رو راحت بالا بیاره و لگ نندازه شاید بالای 120 میلیون خرج کنین ولی بازم به خودتون بستگی داره

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

توی بازی pubg کرش میده اروور رم میده رو رم 8 گیگ

مانیتور هم  ایسوس گرونه viewsonic میگیرم احتمالا

والا گیمنت یکی از دوستان رم سیستم ها 6 هست و تمام بازی ها رو هم داره اجرا میکنه روی 20 تا سیستم !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز چرا به فکر خرید سیستم  pcهستی بنظرم کنسول خیلی بهتر وبازدهش بیشتره چون این سیستمی که شما بستید بزور بازی های رو مثل اساسینز اریجین و نیفراسپید پی بک و کالاف دیوتی جنگ جهانی دوم و...داره  درصورتی که کنسول بگیرید خیلی بهتر هست ترکیبی هم استفاده کنید بهتر هست هم پلی4 بخرید هم ایکس باکس که چون هرکدوم بازی انحصاری زدن شما در گیمنتتون داشته باشین اینطوری مشتری بیشتری هم خواهین داست بعد همه بازی ها رو کنسول  اجرا میشه حتی اگر اگر سه مدل جدیدشرکت بیرون داده باشه باز بازی رو طوری میسازه که شما بتونید رو کنسول گیمنتتون بیارین بالا اینطوری خیلی بهتر و سودشبیتره تا pcمن نمیگم گیمنت که توش pc باشه بده ولی سما برای اینکه یه گیم نت مجهز برا pcبزنین که بازی های جدیدو اینده رو راحت بالا بیاره و لگ نندازه شاید بالای 120 میلیون خرج کنین ولی بازم به خودتون بستگی داره

درسته کنسول خیلی میتونه بهتون  کمک کنه

اما چجوری داداش حساب کردی که این سیستم ها بزور اجرا میکنن ؟

با 1050  و  1200   تموم بازی هایی که نام بردی من خودم شخصا رو سیستم یکی بازی کردم :D

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

با 1050  و  1200   تموم بازی هایی که نام بردی من خودم شخصا رو سیستم یکی بازی کردم :D

دوست عزیز با چه فریمی بازی کردی اگه یه نگاه به مشخصات سیستم من بندازی مشخصات سیستمی که من اریجین بازی کردم دستت میاد من وقتی داشتم بازی میکردم فریم بین 40-60 میگرفتم وخیلی کم پیش میومد به 60 برسه البته مانیتور من قدیمی هست وروی مانیتور های FREE SYNCچک نکردم ولی درکل همچین فریمی میده که من زیاد نتونستم لذت ببرم حالا اگه شما میبرید که متفاوت هست

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز کنسول هم دارم ولی بعضی بازیهای انلاین گروهیه و رو پی سی میشه بازی کرد مثل cs go- dota2 -lol-pubg-hos-hon -wow-fortnite-rainbow از نظره من کنسول چیزه خاصی نداره 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hosin گفته است :

سیستم های معمولیم 750ti و1050 هستن تا حالا نشده تو بازی جدید لگی چیزی بدن 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

دوست عزیز کنسول هم دارم ولی بعضی بازیهای انلاین گروهیه و رو پی سی میشه بازی کرد مثل cs go- dota2 -lol-pubg-hos-hon -wow-fortnite-rainbow از نظره من کنسول چیزه خاصی نداره 

دوست عزیز تمام این بازی هایی که گفتین خب انلاین میشه بازی کنید و میتونید بازم از کنسول استفاده کنید  (به غیر از بازی های قدیمی)

درضمن من تاجب میکنم با 750 راحت شه بازی کرد من بااین سیستمی که دارم اصلا اینتوری که شما میگید نتونستم بازی کنم 

مطمعنی همچین سیستمی داشتین یا نظیرش یا علکی داری میگی چون اصلا امکان داره بازی اریجین به این راحتی رو 750 اجرا شه ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز تمام این بازی هایی که گفتین خب انلاین میشه بازی کنید و میتونید بازم از کنسول استفاده کنید  (به غیر از بازی های قدیمی)

درضمن من تاجب میکنم با 750 راحت شه بازی کرد من بااین سیستمی که دارم اصلا اینتوری که شما میگید نتونستم بازی کنم 

مطمعنی همچین سیستمی داشتین یا نظیرش یا علکی داری میگی چون اصلا امکان داره بازی اریجین به این راحتی رو 750 اجرا شه ؟؟؟؟؟

دوست عزیز چه جوری میشه دوتا 2 و سی اس گو و wow  رو تو کنسول بازی کرد این بازیهای اصلی گیم نتی هستن اورجین رو نصب نکردم رو پی سی ها ولی نسخه های قبل تر شو نصب کردم حالا اگه شد تست شو میزارم 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز با چه فریمی بازی کردی اگه یه نگاه به مشخصات سیستم من بندازی مشخصات سیستمی که من اریجین بازی کردم دستت میاد من وقتی داشتم بازی میکردم فریم بین 40-60 میگرفتم وخیلی کم پیش میومد به 60 برسه البته مانیتور من قدیمی هست وروی مانیتور های FREE SYNCچک نکردم ولی درکل همچین فریمی میده که من زیاد نتونستم لذت ببرم حالا اگه شما میبرید که متفاوت هست

بنده روی حالت High   بین 60 تا 80  fps میگرفتم !   روی مانیتور 900P

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

بنده روی حالت High   بین 60 تا 80  fps میگرفتم !   روی مانیتور 900P

یعنی اوور کردین؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

یعنی اوور کردین؟

نه بدون اوور !

cpu 1200

1050

8 gb ram

روی High راحت 68 - 75  اینا هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...