رفتن به مطلب

3 مانیتور نهایی برای خرید..

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 16 دقیقه قبل، RED گفته است :

نه نمیشه..

تنظیمات رو دستکاری کنی همینجوری میشه. نزدیک 35% صفحه از بالا و پایین بیرون میمونه ( در اولترا ) به خاطر IMAX بودن.

بله فیلم زیاده که تو اولترا واید فول اسکرین نمیشه.

ولی فیلم هایی که میشه خاطره ای عجیب به یاد موندنی میشه براتون. مثلا من هابیت بلوری رو با همین مانیتور دیدم تا چند روز تو شوک بودم.

شما اگر دلت نیست اولترا واید بخری از گزینه هات حذفش کن چون تا وقتی باش بازی نکنی و فیلم نبینی هرچی من توضیح بدم فایده ای نداره وشما میگی اینورش سیاهه اونورش سفیده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

بله فیلم زیاده که تو اولترا واید فول اسکرین نمیشه.

ولی فیلم هایی که میشه خاطره ای عجیب به یاد موندنی میشه براتون. مثلا من هابیت بلوری رو با همین مانیتور دیدم تا چند روز تو شوک بودم.

شما اگر دلت نیست اولترا واید بخری از گزینه هات حذفش کن چون تا وقتی باش بازی نکنی و فیلم نبینی هرچی من توضیح بدم فایده ای نداره وشما میگی اینورش سیاهه اونورش سفیده.

موفق باشید.

ممنون داداش.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

ابعاد استاندارد فیلم ها 21.9 یا به اصطلاح سینماتیک هست که دقیقا فیت مانیتور اولترا وایده.

بازی ها هم من همه بازی های جدید رو بازی میکنم. تو این 2 ساله شاید یک یا دو بازی بوده کلا که 21.9 رو ساپورت نمیکرده. بقیه بازی ها بدون استثنا ساپورت کردن و لذتشم که دیگه نگم.

بازی دوتا دو هم من روزی 5 تا 10 بازی دارم انجام میدم با مانیتور mx299q اسوز و هیچ مشکلی نداره از بابت کش اومدن و ... تازه شما از بقیه بیشتر صفحه رو میبینی و لازم نیست تو درگیری صفحه رو تکون بدی.

اینم یه اسکرین شات از بازی بدون ادیت و تغییر سایز.

5ae0b4d67cffb_Untitled1.thumb.jpg.a1eac591c9a6140c8c9971989ecb3b1e.jpg

من وقتی اولترا واید خریدم تا 1 ماه درگیر این بودم که الان خوبه یا بد. نگهش دارم یا نه.?

ولی بعد از گذشت 2 سال  وقتی میخام به خرید مانیتور فکر کنم میگم باید اولترا واید بگیرم چون دیگه نمیتونم با مانیتور عادی از بازی و فیلم لذتی ببرم.

دوستان اصلا نصبت تصویر بالاتر یا زوم اوت کردم یک نوع هک هست و دوتا اجازه نمیده. در ری بورن آپدیت پارسال فقط ساپورت 21:9 با شرط این که تصویر کش بیاد در بازی (در منو کش نمیاد) که برای همه یک مقدار تصویر به نمایش در بیاد.(درون گیم تست کنید نه قسمت ترینینگ)

در 19 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

نسبت تصویر بالاتر، فضای بیشتری از بازی را به نمایش می گذارد

Ultra-wide-Monitors-review-P6.thumb.jpg.f06f0dd21671057336a40a2291a42a78.jpg

بررسی مانیتور های بسیار عریض Ultra Wide

خیلی قدیمی هست این دوست عزیز.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

دوستان اصلا نصبت تصویر بالاتر یا زوم اوت کردم یک نوع هک هست و دوتا اجازه نمیده. در ری بورن آپدیت پارسال فقط ساپورت 21:9 با شرط این که تصویر کش بیاد در بازی (در منو کش نمیاد) که برای همه یک مقدار تصویر به نمایش در بیاد.(درون گیم تست کنید نه قسمت ترینینگ)

چند ساله که دوتا دو بازی نکردید؟؟

همین امروز با مانیتور 22 اینچ vx229 هم بازی کردم. اپسیلونی فرق ندارن با هم از نظر کش اومدن و ... جالبیش اینه که بالای 1 ساله که ثابت دارم با این مانیتور دوتا دو میزنم و هیچ مشکلی مثل کش اومدن و ... رو ندیدم. شاید تنظیماتتون رو درست نکرده بودید.

هیچ هکی هم در کار نیست. شما برو خرج کن مانیتور 4k بخر اولترا واید کسی نمیتونه به شما بگه چرا. دو لاین رو هم با هم ببین.

پلیر اگه پلیر باشه با 15 اینچ هم بهتر از خیلی ها بازی میکنه، دیدم که میگما...

در کل حتی 1 میلی متر یا کمتر هم تصویر کش نیومده و نمیاد. تنظیماتتون رو بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

چند ساله که دوتا دو بازی نکردید؟؟

همین امروز با مانیتور 22 اینچ vx229 هم بازی کردم. اپسیلونی فرق ندارن با هم از نظر کش اومدن و ... جالبیش اینه که بالای 1 ساله که ثابت دارم با این مانیتور دوتا دو میزنم و هیچ مشکلی مثل کش اومدن و ... رو ندیدم. شاید تنظیماتتون رو درست نکرده بودید.

هیچ هکی هم در کار نیست. شما برو خرج کن مانیتور 4k بخر اولترا واید کسی نمیتونه به شما بگه چرا. دو لاین رو هم با هم ببین.

پلیر اگه پلیر باشه با 15 اینچ هم بهتر از خیلی ها بازی میکنه، دیدم که میگما...

در کل حتی 1 میلی متر یا کمتر هم تصویر کش نیومده و نمیاد. تنظیماتتون رو بررسی کنید.

این اکانت اصلیم :

awswefwes.thumb.jpg.866c41d2f7c335e670aec43a2f3f1399.jpg

هر روز پلی میدم. انگار منتوجه نشدین. شما نباید روی ماینتور 21:9 تصویر بیشتری از نقشه ببینید نسبت به 16:9 

وقتی خودتون دارید میگید هیچ فرقی در 22 و 29 ندیدین یعنی نقشه اضافه نشده براتون.

4 کا هم چون 1:4 هست با 1080 پی تصویر کش نمیاد. ولی اگر این طوره که شما میگید من یک مانیتور درست میکنم به اندازه ی کل مپ در آن واحد کل مپ رو میتونم ببینم!?

شما مانیتورتون رو روی گیم برازید روی فول اچ دی برید بازی کنید اسکرین شات بگیرید بعد بزارید روی 2560 1080 ببینید فرقشون چی میشه.

میخایید نظرتون رو تزریق کنید من حرفی ندارم اولم گفتم من با این نصبت تصویر  راحت نیستم. نیازی هم ندارم تعریف این ماینتور یا بد اون یکی رو بکنم! به من چه ?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

این اکانت اصلیم :

هر روز پلی میدم. انگار منتوجه نشدین. شما نباید روی ماینتور 21:9 تصویر بیشتری از نقشه ببینید نسبت به 16:9 

وقتی خودتون دارید میگید هیچ فرقی در 22 و 29 ندیدین یعنی نقشه اضافه نشده براتون.

4 کا هم چون 1:4 هست با 1080 پی تصویر کش نمیاد. ولی اگر این طوره که شما میگید من یک مانیتور درست میکنم به اندازه ی کل مپ در آن واحد کل مپ رو میتونم ببینم!?

شما مانیتورتون رو روی گیم برازید روی فول اچ دی برید بازی کنید اسکرین شات بگیرید بعد بزارید روی 2560 1080 ببینید فرقشون چی میشه.

میخایید نظرتون رو تزریق کنید من حرفی ندارم اولم گفتم من با این نصبت تصویر  راحت نیستم. نیازی هم ندارم تعریف این ماینتور یا بد اون یکی رو بکنم! به من چه ?

به نظرم یه مقداری تحقیق کن دوست عزیز.

بله شما میتونی با استفاده از 2 یا بیشتر مانیتور مقدار بیشتری از مپ رو ببینی.

این بازی تو سایز 1080*1920

5ae3a1119c061_Untitled2.thumb.jpg.b276b5fc4f6f393884ad433d79443cce.jpg

این هم از تصویر همون صحنه توی رزولوشن 1080*2560

5ae3a11a635bd_Untitled1.thumb.jpg.0192c2f0b32a1697a1d6ba5f154469f5.jpg

همونطور که میبینید توی اولترا واید فضای بیشتری از مپ رو میبینید بدون اینکه چیزی کش بیاد.

یه حقیقته که با افزایش رزولوشن فضای بیشتری از مپ رو میبینید. بازم میگید من دارم نظر خودم رو میگم؟

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...