رفتن به مطلب

تاپیک تست و پایش external storage ها (نظیر فلش مموری ،کارت حافظه و...)

Ratchet Wrench
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز فروم

این تاپیک ابتدا برای مشاوره ایجاد شد . ولی با توجه به عکسهایی که دوستان گذاشتن تصمیم گرفتم به تست و پایش فلش مموری ها تبدیلش کنم . تست ها رو با crystal disk mark بگیرید یا اگر برنامه ی بهتری دارید معرفی کنید . موفق باشید

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

درود

من به دلیل کارم زیاد با فلش مموری سروکار دارم. پیشنهادم با این که گفته ای سندیسک را نمی پسندی پیشنهادم دوال درایو type c از سندیسک است. چندین سال است عموما سندیسک استفاده کرده ام و خرابی نزدیک صفر بوده، به علاوه فرسوده شدن سوکتها که در اثر استفاده طولانی مدت گاهی برای فلشها پیش می آید هم در فلشهای میانرده و بالارده ی سندیسک ندیده ام.

سونی گارانتی بی دردسری ندارد، من دو بار که برای گارانتی گذرم افتاد خرسند نبودم. هرچند برای این محصولرخاص احتمالراصلی نبودن ناچیز است، در کل سونی مانند دیگر برندهای مشهور بدلی و بیکیفیت دارد، خاصه در بازار ما.

پاتریوت را نیازموده ام، با توجه به بررسیها سرعت نوشتن پایینی دارد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/05, 14:23:31، سعید بهمنیان گفته است :

درود

من به دلیل کارم زیاد با فلش مموری سروکار دارم. پیشنهادم با این که گفته ای سندیسک را نمی پسندی پیشنهادم دوال درایو type c از سندیسک است. چندین سال است عموما سندیسک استفاده کرده ام و خرابی نزدیک صفر بوده، به علاوه فرسوده شدن سوکتها که در اثر استفاده طولانی مدت گاهی برای فلشها پیش می آید هم در فلشهای میانرده و بالارده ی سندیسک ندیده ام.

سونی گارانتی بی دردسری ندارد، من دو بار که برای گارانتی گذرم افتاد خرسند نبودم. هرچند برای این محصولرخاص احتمالراصلی نبودن ناچیز است، در کل سونی مانند دیگر برندهای مشهور بدلی و بیکیفیت دارد، خاصه در بازار ما.

پاتریوت را نیازموده ام، با توجه به بررسیها سرعت نوشتن پایینی دارد.

ممنون از راهنماییتون راستش رو بخواید مدلی که داشتم مدل رده پایینی بود و یکی برایم آورده بود حالا سری دوآل درایوش را میخرم !

ویرایش : خریداری شد ! وقتی رسید تست و... رو ازش میگیرم و میذارم

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

ممنون از راهنماییتون راستش رو بخواید مدلی که داشتم مدل رده پایینی بود و یکی برایم آورده بود حالا سری دوآل درایوش را میخرم !

ویرایش : خریداری شد ! وقتی رسید تست و... رو ازش میگیرم و میذارم

خواهش می‌کنم. من تعداد ازش نیاز دارم و همه جا کمینه ۴۰ هزار تومان گران شده. در ضمن دوال درایو دو نمونه دارد. قیمت و فروشگاه را هم اعلام کنی سپاسگزار خواهم شد.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

خواهش می‌کنم. من تعداد ازش نیاز دارم و همه جا کمینه ۴۰ هزار تومان گران شده. در ضمن دوال درایو دو نمونه دارد. قیمت و فروشگاه را هم اعلام کنی سپاسگزار خواهم شد.

درود 

بر خلاف میلم از دیجی کالا خرید کردم !

170 هزار تومان . سری جدیدیش که تنها usb type cبود . استیلی و زیباست 

لینک

https://www.digikala.com/Product/DKP-186425/فلش-مموري-سن-ديسک-مدل-Ultra-Dual-Drive-USB-Type-C-ظرفيت-64-گيگابايت

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود 

بر خلاف میلم از دیجی کالا خرید کردم !

170 هزار تومان . سری جدیدیش که تنها usb type cبود . استیلی و زیباست 

لینک

https://www.digikala.com/Product/DKP-186425/فلش-مموري-سن-ديسک-مدل-Ultra-Dual-Drive-USB-Type-C-ظرفيت-64-گيگابايت

ای داد

من اسفند گذشته ۹۵ هزار خریدم. 

در هر حال از خریدش پشیمان نخواهی شد.

لینک به دیدگاه

من هم با توجه به تجربه شخصی سیلیکون پاور رو نمیپسندم برند های ADATA و HP و سندیسک و پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

ممنونم از دوستان بخصوص جناب بهمنیان .

همگی تست ها به درگاه usb type a 3.1 gen 2 مین برد Z170A M7 که چیپ کنترلر فوق العاده قوی داره

تست گرفته شده از  sandisk ultra dual drive usb type c 64 gb

با crystal disk mark

jhj.JPG.8640a048cae1470b6671595a336297f1.JPG

ggffx.JPG.720e2bbcd02c458f25d57f0472b70fee.JPG

,واین داستان هیچ جوره کم نیاوردن سن دیسک!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

ممنونم از دوستان بخصوص جناب بهمنیان .

همگی تست ها به درگاه usb type a 3.1 gen 2 مین برد Z170A M7 که چیپ کنترلر فوق العاده قوی داره

تست گرفته شده از  sandisk ultra dual drive usb type c 64 gb

با crystal disk mark

,واین داستان هیچ جوره کم نیاوردن سن دیسک!

مخلص

حتی اگر قیمت مناسبش را در نظر نگیریم باز کیفیت ساخت و کارایی خوبی دارد.

سپاس از همرسان کردن تجربه

لینک به دیدگاه

مدل AH355 هشت گیگ رو با گارانتی متین 20 تومن خریدم

888888.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

فلش مموری لکسار jumpdrive p20 سرعت بسیار بالایی داره ولی متاسفانه خیلی وقته موجود نیست

از لحاظ سرعت و کیفیت یکی از بهترین ها هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...