رفتن به مطلب

Recommended Posts

ddf21ab654cb22d77e59ea5586c51de1.jpg

اخیرا سایت WccfTech اقدام به انتشار شایعاتی از کارت گرافیک GTX1180 کرد اما این سایت هیچ مدرک و منبعی برای خبر خود ذکر نکرد بلکه فقط به این جمله اکتفا کرد که "این اطلاعات به ما داده شده است" برای همین این شایعات را نباید زیاد جدی گرفت بعلت اینکه امکان نادرست بودنشان زیاد است، این سایت معتقد است 1180 از معماری Turing و چیپست GT104 استفلده خواهد کرد. همچنین انویدیا قصد دارد این کارت را با 3584 کودا کور، 8یا 16GB GDDR6 روی باس 256 بیت درحالی که کلاک مموری 16Gbps خواهد بود عرضه کند این درحالی است که با این مشخصات حساب تمام کارت‌های GDDR5X و HBM2 خواهد رسید و هیچکدام از این کارت ها حتی به 1180 نزدیک هم نخواهند شد(در صورت درست بودن شایعات) همچنین طبق این شایعات گفته می‌شود 1180 که از معماری Turing بهره می‌برد بر روی یک نود کوچکتر 12نانومتری با 224TMU، 64ROP در مقایسه با 1080 که دارای 160TMU و 64ROP عرضه خواهد شد. از دیگر مشخصات این گرافیک می‌توان به به کلاک پایه 1600مگاهرتزی و 1800 در حالت بوست اشاره کرد که تمام این ویژگی ها توانایی محاسباتی 13TFLOPS را به این کارت بخشیده‌اند که در مقایسه با 8.7TFLOPS کارت 1080 جهش بسیار بزرگی است. طبق مطلب سایت WccfTech انتظار می‌رود این کارت در ماه جولای با قیمت 699 دلار عرضه گردد، که با تمام این تفاسیر این کارت توانایی نابود کردن Titan XP با قیمت 1200 دلار و GTX1080Ti که هنوز قیمتی نجومی دارد را خواهد داشت.

منبع: TweakTown

مترجم: سامان یزدان نیک

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

با دلار 4200 میشه 3 تومن.

با هزینه ارسال و شیتیل اقا دلال و هزینه گمرک و سود وارد کننده و سود فروشنده میشه 8 ملیون

لینک به دیدگاه

بین کل سایت های سخت افزاری WccfTech دروغ رو ترینی هست که دیدم

نشد یک بار یه چیزی بگه به حقیقت به پیونده

کلا کارش اینه شایعه پراکنی کنه :|

از Reddit هم شنیدم بن شدن خداروشکر

لینک به دیدگاه

درود

2080 یا 1180؟

به نظرم شیوه ی نامگذاری باید عوض شود. مثلا n80 یا f80 یا چنین چیزی.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ATER گفته است :

بین کل سایت های سخت افزاری WccfTech دروغ رو ترینی هست که دیدم

نشد یک بار یه چیزی بگه به حقیقت به پیونده

کلا کارش اینه شایعه پراکنی کنه :|

از Reddit هم شنیدم بن شدن خداروشکر

بله از ساب‌های amd ، nvidia و اینتل بن شدن از بس که اخبار دروغ پخش کردن

در 10 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

2080 یا 1180؟

به نظرم شیوه ی نامگذاری باید عوض شود. مثلا n80 یا f80 یا چنین چیزی.

توی چندتا مطلبی که خوندم بنظر میاد بعدی 1180 باشه اما حرفتون درسته نامشون زیادی طولانی شده و اگر فورمت نامگذاری تغییر بدن شاید جالب تر باشه

لینک به دیدگاه

داداش اسم تاپیک رو تصحیح کنید ممنون :)  

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

داداش اسم تاپیک رو تصحیح کنید ممنون :)

ممنون امان از کیبورد و البته حواس پرت

در 41 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

خوش خبر باشی , راستی دوستان منظور از "لفط" همون "GTX" خودمونه 1f601.png

همونه اما قیمت دلاریش کمتره =))

لینک به دیدگاه

خداییش من میخوام یه کارت بخرم دارم روانی میشم با این قیمتا.الان نمیدونم بخرم یا صبر کنم .:((((((

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، H. Zare گفته است :

خداییش من میخوام یه کارت بخرم دارم روانی میشم با این قیمتا.الان نمیدونم بخرم یا صبر کنم .:((((((

یک جمله= هر سال دریغ از پارسال!

سال پیش به قیمت 1400 کارت 1060 میگفتیم گرون قیمت الان شده 2400 و اسمش شده متوسط و میان رده.

این سری اگه بیاد که تا 3/4 ماه قابل خریدن نیست. بعد از اون هم حد اقل 4/5 تومنی اب میخوره.

الان نخری بعدا باید گرون تر بخری .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، **pouya** گفته است :

سال پیش به قیمت 1400 کارت 1060 میگفتیم گرون قیمت الان شده 2400 و اسمش شده متوسط و میان رده.

این سری اگه بیاد که تا 3/4 ماه قابل خریدن نیست. بعد از اون هم حد اقل 4/5 تومنی اب میخوره.

با این قیمتا دارم فکر میکنم سیستمی که جمع کردم رو بفروشم.فقط کارت گرافیک نداره :(((((

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، H. Zare گفته است :

با این قیمتا دارم فکر میکنم سیستمی که جمع کردم رو بفروشم.فقط کارت گرافیک نداره :(((((

بفروشی هم با ضرر همراهه. یه کارت در حد اک پیدا کن چون معلوم نیست بعدا بتونی همینم جور کنی.

من که سیستمم مال 3 4 سال پیشه و میدونم بفروشم چیزی در همین حد نمیتونم بگیرم.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، **pouya** گفته است :

بفروشی هم با ضرر همراهه. یه کارت در حد اک پیدا کن چون معلوم نیست بعدا بتونی همینم جور کنی.

من که سیستمم مال 3 4 سال پیشه و میدونم بفروشم چیزی در همین حد نمیتونم بگیرم.

پس یعنی گور پدرش برم ۳.۵ بدم ۱۰۷۰ti???

حقوق دو ماه بدون خرجی :|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، **pouya** گفته است :

بلی دقیقا همینجوریه

پارسال دو تا 1080 رو 5.5 فروختم و دو تا 1080ti رو 7.5 خریدم . اگه هنوز داشتمشون دونه ای 3.5 راحت میفروختم !!!

قبل عید از همین فروختم یه پوسیدون بالای 5 تومن خریدم . الان بخرید بهتره . بعدا همینم نمیتونید بخرید .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، H. Zare گفته است :

قطعا همین  چند روزه قبل 22اردیبهشت بخرید بهتره .معلوم نیست اوضاع به چه سمت پیش بره وترامپ چه تصمیمی بگیره

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

قطعا همین  چند روزه قبل 22اردیبهشت بخرید بهتره .معلوم نیست اوضاع به چه سمت پیش بره وترامپ چه تصمیمی بگیره

مرگ بر آمریکا با این دلارش :))

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/07, 10:26:49، میلاد بهرامن گفته است :

با هزینه ارسال و شیتیل اقا دلال و هزینه گمرک و سود وارد کننده و سود فروشنده میشه 8 ملیون

?

لینک به دیدگاه

سلام میلاد عزیز

با توجه به این موضوع و موضوعات مشابه دیگر که مبنی بر پر خوری وارد کننده هاست دیگه اسمش رو سود نمیشه گذاشت ! سود یعنی بخشیش رو اضافه کنن تا یکم از خریدش و فروشش پول بدست بیارن ولی این دو برابر میشه یعنی میشه اسمش رو گذاشت فراسود حبابی

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

سلام میلاد عزیز

با توجه به این موضوع و موضوعات مشابه دیگر که مبنی بر پر خوری وارد کننده هاست دیگه اسمش رو سود نمیشه گذاشت ! سود یعنی بخشیش رو اضافه کنن تا یکم از خریدش و فروشش پول بدست بیارن ولی این دو برابر میشه یعنی میشه اسمش رو گذاشت فراسود حبابی

به قول اون خانم مجریه : فقط نگا کن دلاراتو

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، H. Zare گفته است :

نمیدونم چقدر باید جواب این سوال رو داد لعنت به اوننی که اولین بار صبر کردن رو انداخت تو ذهن ایرانیا

هر چی زودتر میتونی بخر صبر کردن هیچ فایده ای نداره

لینک به دیدگاه

کاملا حق با شماست
ولی یه نکته کوچیک رو فراموش کردین آقا میلاد
قضیه ماین هم فک کنم یه 3 تومنی بهش اضافه کنه
دوشواری هم نداریم یکیه?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...