رفتن به مطلب

خرید باطری گوشی، از کجا مطمینه؟

amirff1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من سال پیش یه تجربه وحشتناک از خرید باطری گوشی داشتم که افتضاح بود، باطری سه ماهه باد کرد منم وقت نداشتم برا گارانتیش برم، بیخیالش شدم

و از باطری قبلیش کنار پاور بانک استفاده کردم، حالا یکی از دوستام باطری گوشیش باد کرده و میخوام براش بخرم، شما میدونین از کجا باطری بخرم که قابل اعتماد باشه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

سلام من سال پیش یه تجربه وحشتناک از خرید باطری گوشی داشتم که افتضاح بود، باطری سه ماهه باد کرد منم وقت نداشتم برا گارانتیش برم، بیخیالش شدم

و از باطری قبلیش کنار پاور بانک استفاده کردم، حالا یکی از دوستام باطری گوشیش باد کرده و میخوام براش بخرم، شما میدونین از کجا باطری بخرم که قابل اعتماد باشه؟

سلام.

منم یه j2 دارم. باتری فابریکیش بعد 1  1.5 سال باد کرد و زود خالی میکرد.

یه دونه براش خریدم از اینا که روش نوشته چینی هست یه ورچسب طلایی هم داره.

اینم بعد 3 4 ماه باد کرد و زود خالی میکنه. فکر میکنم هیچی فابریکیشون نمیشه. بهتره تو مغازه ها یا دیوار بگردی یع فابریکی کم کارکرد پیدا کنی ( از اینا که اوراق میکنن قطعاتو رد میکنن ) البته کم هم گیر میان

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام.

منم یه j2 دارم. باتری فابریکیش بعد 1  1.5 سال باد کرد و زود خالی میکرد.

یه دونه براش خریدم از اینا که روش نوشته چینی هست یه ورچسب طلایی هم داره.

اینم بعد 3 4 ماه باد کرد و زود خالی میکنه. فکر میکنم هیچی فابریکیشون نمیشه. بهتره تو مغازه ها یا دیوار بگردی یع فابریکی کم کارکرد پیدا کنی ( از اینا که اوراق میکنن قطعاتو رد میکنن ) البته کم هم گیر میان

آخه ای کاش واقعا فابریکش باشه، اونم میگفت اصله! در واقع سوال همینه که کسی جایی رو میشناسه که باطری اصل بده؟ با خیال راحت؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

آخه ای کاش واقعا فابریکش باشه، اونم میگفت اصله! در واقع سوال همینه که کسی جایی رو میشناسه که باطری اصل بده؟ با خیال راحت؟

فکر نمیکنم فابریکی گیر بیاد. اینایی که نوشته چینی دارن اصل نیستن. 

باید یه جایی بخری که حضوری باشه ببینی دقیقا نوشته ها و ظاهرش با فابریکی خودش همون باشه

لینک به دیدگاه

من باطری اصلی J1 دارم اگر به کارت میاد گوشیم شکست باطریش را جدا کردم  ولی باید بگردم پیدا کنم چون وسایلم را جابجا کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...