رفتن به مطلب

روشن نشدن سیستم بعد از تعویض پاور

کراش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستایه گلم شمارو بخدا اگه میتونین کمکم کنین ...من پاور گرین اوسی پلاس پلاتینیوم ۱۰۵۰ داشتم سیستمم مثل ساعت کار میکرد ولی تا پاورو عوض کردم از همون مدل ۱۳۵۰ وات زدم سیستمو ک استارت میکنم یکی دوثانیه کمتر روشن میشه وو خاموش میشه 

سیستمم اینه 

Mem:msi z87 xpower

Cpu:i5 4690

Ram:20 gig ...2 ta apeycer 4gig 1600 bass....yeki apacer 4gig 1333 bass....yeki ham king max 8gig 1600bass

Hard windows ..ssd intel 160 gig

Hard drive D...ssd 120 samsong

Hard driveE...HDD 500gig hiyachi

Water cooling green clicer evo 120

ترو خدا کمکم کنین

لینک به دیدگاه

من این مشکلو با هر پاوری داشتم آخرش متوجه شدم برق ATX مادربوردو متصل نکردم یا شل بستم! شما اتصال کابل ها رو دوباره چک کنید.

مخصوصا Xpower که دو  تا 8 پین و یک شش پینم میخوره!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

اینکارو نکردم اما انجام میدم....یلحظه بهم تک زنگ بزن ترو خدا تا بگم ..09118126816

لینک به دیدگاه

الان یه مشکل دیگه هم بوجود اومد ترو خدا ینفر زنگ بزنه خودم زنگ میزنم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، کراش گفته است :

الان یه مشکل دیگه هم بوجود اومد ترو خدا ینفر زنگ بزنه خودم زنگ میزنم

دوست من ما سیستم رو که از نزدیک نمیتونیم ببینیم در نتیجه با یک راهنمایی اشتباه سیستم اسیب میبینه پیشنهاد میکنم بیشتر از این بهش دست نزنین و پیش یک متخصص ببرین اینجوری بهتره

لینک به دیدگاه

اخه اینجا کسی ازین سیستم ک من دارم سر در نمیاره اینحا فقط سیستمایه فوقش ۵۰۰.. ۶۰۰ تمنی میبندن 

یه نفر لطف کنه فقط یه تک بزنه پشت گوشی قشنک متوجه تون میکنم بخدا ینفر زنگ بزنه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، کراش گفته است :

اینکارو نکردم اما انجام میدم....یلحظه بهم تک زنگ بزن ترو خدا تا بگم ..09118126816

همینجا مطرح کنید حلش میکنیم.

@saeed0c تلگرام.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، کراش گفته است :

بخدا سیستمم یه سیستم گرونیه یه نفر زنگ بزنه

15249270460781634641983.jpg

نترس این قدر سکته میزنی خدایی نکرده. بگو بینم مشکلش چیه؟

لینک به دیدگاه

تموم چراغا مادربرد خب کابل پاورو میزنم روشن میشه اما استارت میکنم اثان هیچی نمیشه هیچ تکونی نمیخوره

لینک به دیدگاه

بعد یه چیز دیگه :

Ram:20 gig ...2 ta apeycer 4gig 1600 bass....yeki apacer 4gig 1333 bass....yeki ham king max 8gig 1600bass

اینا چیه بستی! قاطی میکنه بایوس. همه رو جدا کن یکی رو به اولین اسلات نزدیک سوکت cpu وصل کن فقط برای تست.

چرا گرافیک روی سیستم نیست؟ از گرافیک داخل cpu داری استفاده میکنی؟ قبلش گرافیک روی سیستم بوده؟

بایوس رو دیفالت کردی؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، کراش گفته است :

تموم چراغا مادربرد خب کابل پاورو میزنم روشن میشه اما استارت میکنم اثان هیچی نمیشه هیچ تکونی نمیخوره

تکون نمیخوره یا تصویر نمیده؟ اتصال فن های واتر کولینگ و .. رو متصل کردین؟

فن پاور رو میگید کلا نباید وقتی لود روش نیست تکون بخوره. عادیه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

کدوما منظورتون کابل ساتا هستش...گرافیک امروز صبح روش بود فروختمش پاورشم فروختم قبلنا ک گرافیک عوض وبدل میکردم اثلا هیچ مشکلی نداشت امروز ک پاورو عوض کردم مثل همون متن اولم شد بالا ک گفتم ...بعد دوتا کابل ساتا با مولکسو جدا کردم سیستم قشنگ روشن شد بعد هم

لینک به دیدگاه

نه چراغا مادربرد ک روشنه منظورم اون چراغا یه پنل اورکلاک هست ک سیستم خاموشه اونا روشن هشتن همونجوره

لینک به دیدگاه

اما استارت ک میکنم اثلا تکون نمیخوره هیچی هیچیش کار نمیکنه اما اون چراغایه پنل اورکلاک روشنن اماده کار هستن مثل قبل

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، کراش گفته است :

کدوما منظورتون کابل ساتا هستش...گرافیک امروز صبح روش بود فروختمش پاورشم فروختم قبلنا ک گرافیک عوض وبدل میکردم اثلا هیچ مشکلی نداشت امروز ک پاورو عوض کردم مثل همون متن اولم شد بالا ک گفتم ...بعد دوتا کابل ساتا با مولکسو جدا کردم سیستم قشنگ روشن شد بعد هم

دوست من. بایوس رو دیفالت کن اول. اگر بلد نیستی میتونی باتری مادربورد رو جدا کنی برای 30 ثانیه بعد بزنی جاش.(درست جا بزنی اشتباه نزنی برعکس).

بعد کل رم ها رو در بیار فقط یکی رو بزار. کل اتصالات برق مادربورد رو چک کن. کل برق های هارد و ssd آپتیکال درایور رو در بیار  خروجی تصویر رو متصل که به مانیتور.

ببین تصویر میده یا نه.

لینک به دیدگاه

سلام.اول خونسردیتو حفظ کن و یه نفس عمیق بکش. با استرس کار نکنی بهتره.

اگه فرض کنیم پاور سالم باشه شک من روی بایوس هست.

خیلی دیدم با clear cmos مشکل حل شده.

اگه از اتصالات پاور مطمئنی و با نصب فقط یه رم بازم مشکل پابرجاسب بایوس رو دیفالت کن. ( مطمئن شو دیفالت شده )

بازم نشد تمام اتصالات پاور به سیستم رو در بیار و روی اون 24 پین پاور سیم مشکی و سبز رو به هم وصل کن ببین پاور روشن میشه یا نه ( با یه تیکه سیم دو سر ل خ ت وصل کن و بزار وصل بمونه )

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، کراش گفته است :

نه چراغا مادربرد ک روشنه منظورم اون چراغا یه پنل اورکلاک هست ک سیستم خاموشه اونا روشن هشتن همونجوره

مورد نداره اینا روی استند بای روشن باشن.

دوست عزیز اصولی کار کن همین کارایی که گفتم تکرار کن. حتی میتونی ماردبورد رو خارج کنی روی یک باکس بزاری تست کنی.

از این شاخه به اون شاخه نپر!!

لینک به دیدگاه

سیستمم پشت مادربردش کلیر سیموس داره اما بلد نیستم چجوریه کارباهاش ...دیفالتم بلد نیستم

لینک به دیدگاه

سیستمم پشت مادربردش کلیر سیموس داره اما بلد نیستم چجوریه کارباهاش ...دیفالتم بلد نیستم

لینک به دیدگاه

باش چشم ...بخدا بس حولم نمیتونم خوب تایپ کنم منظورمو برسونم یکیتون تک بزنه ب اون شمارمم زنگ میزنم قشنگ متوجهتون میکنم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، کراش گفته است :

باتری مادربورد رو خارج کن یه ضامن داره در راستای افق فشارش بده به سمت خارج تا باطری آزاد بشه بعد باتری رو خارج کن و منتظر بمون.

قبلش از برق بکش کل سیستم رو خیلی مهمه این

20130603-112648.thumb.jpg.4a0e52d4822b5faf15a033e6a93fd0cf.jpg

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...