رفتن به مطلب

فروش قطعات کامپیوتر + پلی استیشن 3 + هارد 1 ترا و 500 گیگ خراب

Recommended Posts

سلام 

دوستان یه سری قطعات هست که به علت بی استفاده بودن میزارم برای فروش . نکته ای عرض کنم خدمتتون . بنده برای هیچ کدوم از قطعات قیمت نمیزارم و به عهده خودتون قرار میدم . اگر درحد معقول باشه در خدمتتون هستم . و اینکه دوستی که تعداد بیشتر قطعه میخواد در اولویت قرار داره . فقط خواهشا تقاضای هزینه ارسال به عهده بنده نکنید چون خدایی دیگه خسته شدم گفتم هر کسی جنسی میخره خودش باید هزینه پست رو تقبل کنه و اینکه برای فروش حضوری هم هیچ مشکلی نداره میتونید تشریف بیارید منزل . بنده کرج هستم 

1- پلی استیشن 3 مدل فت . هارد 80 گیگ هست . کاملا سالم هست و فقط یکی از یو اس بی هاش پلاستیک روی یواس بی کنده شده که تو عکس کاملا معلومه . کپی نرم افزاری هست آخرین ورژن . 2 تا دسته داره . یکی از دسته هاش رو بنده باز کردم و بستم الان l2 گیر کرده و باید یه بار دیگه با حوصله باز و بسته بشه . مشکل نداره دسته تضمین میدم . کارتن نداره و منم به همین صورت حدود 2 یا 3 ماه پیش خریدم برای انحصاریهاش 

2-psp 1004 . کاملا سالم هست تضمینی تقدیم میکنم . رم نداره و شارژرش خراب شده که قیمت این دو قطعه رو ازش کم کنید ( خودتون میتونید خرید کنید به قیمت 40 تا 45 تومان ) پلاستیک شوکش گم شده که پیدا میشه . کارتن نداره 

3-هارد 1000 گیگ سیگیت barracuda m003 . و اما مشکل این هارد . شناخته میشه بالاهم میاد ولی بی اندازه کند شده . تو نرم افزار تست هارد هم تو عکس دارید میبینید هیچ اطلاعاتی نمیده 

4- هارد 500 گیگ سیگیت barracuda  . ,و اما مشکل این هارد . تو بایوس شناخته میشه ولی تو ویندوز درایوی نمیده . حالا مشکلش میگن از فرم ورر هست که بنده تخصصی توش ندارم 

هر دو هارد 7200 دور هستند 

5- موس و کیبورد وایرلس oscar v-k12c کاملا نو و استفاده نشده 

6- خنک کننده لپ تاپ deepcool n200 کاملا نو و استفاده نشده 

7- گرافیک hd 4670 . مشکل تصویر داره یعنی رنگ ها قاطی میشن و تصویر به هم میریزه . روش کار شده یه بار قبلا درست شده بود ولی دوباره مشکل دار شد 

8- موس زیبای dell ,وایرلس هست 1600 dpi زده روش تو عکس مشخصه 

9- موس خوشدست A4TECH G3-220N ایتم وایرلس هست و 1000 dpi

10 - موس oscar V-M828 اینم وایرلس هست  و برای دستهای پهن خیلی مناسبه چون بزرگ هست 

دوستان فقط خواهشا نسبت به قیمت روز قطعات پیشنهاد بدید و منطقی باشه . 3 روز قیمت ها به عهده خودتون اگر فروش رفت که بهتر اگر نرفت خودم قیمت گذاری میکنم 

6.jpg

4.jpg

5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

7.jpg

8.jpg

لینک به دیدگاه

یعنی اصلا خریدار نداره ?

تعویض با باندل سی پی یو و مادربرد هم دارم . در حد متوسط 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hamid5566 گفته است :

قیمتاتو برفس

سلام 

پیغام فرستادم خدمتتون 

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/17, 13:21:18، Majid_Rezaie گفته است :

سلام 

قیمت هرمورد رو جدا برام بفرستید

سلام 

براتون فرستادم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Emziper گفته است :

3-4-7 با همون شرایط اگر مقدوره مال من

کدوم شرایط دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Emziper گفته است :

اول ارسال

دوست عزیز الان اعتبار شما نسبت به من خیلی تفاوت داره که همچین حرفی میزنید ؟ 

اگه به اندازه 3 تا قطعه مورد دار اعتبار ندارم ممنون میشم ازم خریدی انجام ندید . تشکر از شما 

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/23, 20:54:27، babak_11 گفته است :

دوست عزیز الان اعتبار شما نسبت به من خیلی تفاوت داره که همچین حرفی میزنید ؟ 

اگه به اندازه 3 تا قطعه مورد دار اعتبار ندارم ممنون میشم ازم خریدی انجام ندید . تشکر از شما 

دوست عزیز فکر نمیکنم حرفی زده باشه که بهتون بر خورده باشه چه یک چه 100 امتیاز شرط من و قوانین فروم اینطوریه

چرا بعضیا سریع قضیه رو  احساسی میکنن ??

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...