رفتن به مطلب

خرید خنک کننده برای cpu

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد خرید یک خنک کننده برای پردازنده 2600k رو دارم چون دمای سی پی یو به 80 درجه میرسه.تو حالت فول لود

میخوام سی پی یو رو اور کنم پس یه چیزی میخوام که تو این کیس جا بشه و ماژول ها رم هم مشکل ایجاد نکه چون من از هر چهار ماژول استفاده میکنم مدل مادربورد هم asus z68 v-pro

بودجه هم تا 300 هزار تومن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، siavash ghasemi گفته است :

سلام دوستان من قصد خرید یک خنک کننده برای پردازنده 2600k رو دارم چون دمای سی پی یو به 80 درجه میرسه.تو حالت فول لود

میخوام سی پی یو رو اور کنم پس یه چیزی میخوام که تو این کیس جا بشه و ماژول ها رم هم مشکل ایجاد نکه چون من از هر چهار ماژول استفاده میکنم مدل مادربورد هم asus z68 v-pro

بودجه هم تا 300 هزار تومن.

سلام دوست عزیز

سری evo گرین کار شمارو راه میندازه ونیاز به هزینه بیشتر از این نیست.مدل 240میلی متریش green glacier evo 240رو با حدود 300تومن میتونید تهیه کنید.مدل کیس رو نفرمودید البته اکثر کیس ها  قابلیت نصب این مدل خنک کننده رو دارن(جلو ویا سقف کیس)

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام دوست عزیز

سری evo گرین کار شمارو راه میندازه ونیاز به هزینه بیشتر از این نیست.مدل 240میلی متریش green glacier evo 240رو با حدود 300تومن میتونید تهیه کنید.مدل کیس رو نفرمودید البته اکثر کیس ها  قابلیت نصب این مدل خنک کننده رو دارن(جلو ویا سقف کیس)

کیس Green x3 gaming هست.بعد NOTUS 400 با قیمت 100 هزار تومن خیلی ها میگن زیاد فرقی نداره با کولر که شما معرفی کردی.

ویرایش شده توسط siavash ghasemi
لینک به دیدگاه

درود بر شما.

حیف که بودجه شما کم هستش، اگر نه که بنده یک کولر کورسیر H100i بسیار تمیز دارم که به راجتی کار شما رو  راه میندازه، که البته گرونه...

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، vsx.z10 گفته است :

درود بر شما.

حیف که بودجه شما کم هستش، اگر نه که بنده یک کولر کورسیر H100i بسیار تمیز دارم که به راجتی کار شما رو  راه میندازه، که البته گرونه...

بله کولر خیلی خوبی هست اما برای گرون هست یه مقدار.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، siavash ghasemi گفته است :

کیس Green x3 gaming هست.بعد NOTUS 400 با قیمت 100 هزار تومن خیلی ها میگن زیاد فرقی نداره با کولر که شما معرفی کردی.

خب بسته به کاراییتون داره.توی اورکلاک چرا قطعا عملکرد واترکولر بهتره وایرکولر ها ضعف دارن .اما توی گیم و.. نه چون فشار زیادی روی پردازنده نیست.البته شما بودجه رو 300 تومن گفتید ومتناسب با اون بهتون معرفی کردم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، vsx.z10 گفته است :

درود بر شما.

حضرت کورسیر که پادشاه واتر کولرهاست.بنده هم یدونه h100i v2دارم که خیلی راضیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...