رفتن به مطلب

جای تلگرام چی نصب کنیم رو pc ????!!!!

tsd137
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

"بنام دادار هستی بخش"

دوستان همونطور که مشاهده کردید تلگرام فیلتر شد! و انبوهی از مشاغل و امور اجتماعی که بر پایه این پلتفورم شکل گرفته  و ریشه دار شده بود  نگیم از هم پاشیده شد ولی شدیدا آسیب دید!!!

امروز میخواستم قطعه بخرم ولی دیگه نه کانالی تو دسترسه نه به لیست فروشنده هام دسترسی دارم!!!!!

نه میتونم تست بگیرم به راحتی و نه عکسی ببینم ?

----

دوستان حالا نمیدونم باید صبر کنیم ببینیم چی عمومیت پیدا میکنه از اون استفاده کنیم!!! (خصوصا بچه های کامپیوتری) یا اینکه خودمون یک پلتفورم جایگزین مناسب از همین گزینه هایی که تو دسترس گذاشتن و به قولی دیگه فیلتر نمیشه استفاده کنیم!

امروز سروش نصب کردم ولی از ظاهرش اصلا خوشم نیامد !!! امکاناتش هم نمیدونم چطوره!!!! ?

میخواستم ببینم کسی نظری داره برای جایگزینی تلگرام (شبیه ترین برنامه به تلگرام که فیلتر نشه هیچوقت)

جدا از بحث امنیت که برای من زیاد اهمیت نداره پیغامهامو بخونن یا نخونن (خلاف که نکردم و نمیکنم) یک پیام رسان معرفی کنید که فکر میکنید عمومیت پیدا میکنه مثل تلگرام باشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان بهتره به یک پلتفورم جدید کوچ کنیم که در حد همین تلگرام باشه.

روز به روز داره محدودتر و بدتر میشه وضعیتش! ?

لینک به دیدگاه

بالواقع نمیشه پلتفرمی در حال حاضر به جامعی تلگرام پیدا کرد

تلگرام طی 5-6 سال همه گیر شد. شما الان به هر پلتفرمی که بخوای کوچ کنی حداقل 3 سال زمان میخواد تا به قدر کافی همگانی بشه.

شده مثل زمان از رده خارج شدن فیسبوک. تا مدتی همه فقط باید به زنگ و اس ام اس و دایرکت های اینستا اکتفا کنیم تا ببینیم چی میشه

یا بلاکچین تلگرام موفق میشه یا ما دیگه. باید صبر کرد و برنده این بازی مسخره و نابرابر رو دید.

پیامرسان های داخلی رو اصلا فکرشون هم نکنید. البته خدارو شکر تلگرام دسکتاپ سریعتر از همیشه داره سرویس میده و هنوز هم کد فعالسازی روی اکانتم ارسال میشه واسم و هنوز همه جوره بازم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

بالواقع نمیشه پلتفرمی در حال حاضر به جامعی تلگرام پیدا کرد

تلگرام طی 5-6 سال همه گیر شد. شما الان به هر پلتفرمی که بخوای کوچ کنی حداقل 3 سال زمان میخواد تا به قدر کافی همگانی بشه.

شده مثل زمان از رده خارج شدن فیسبوک. تا مدتی همه فقط باید به زنگ و اس ام اس و دایرکت های اینستا اکتفا کنیم تا ببینیم چی میشه

یا بلاکچین تلگرام موفق میشه یا ما دیگه. باید صبر کرد و برنده این بازی مسخره و نابرابر رو دید.

پیامرسان های داخلی رو اصلا فکرشون هم نکنید. البته خدارو شکر تلگرام دسکتاپ سریعتر از همیشه داره سرویس میده و هنوز هم کد فعالسازی روی اکانتم ارسال میشه واسم و هنوز همه جوره بازم.

میگم اگه یک برنا مه درست همه چیزش شبیه تلگرام باشه ایجاد کنن با همین سرعت اسمشم بزارن "ولگرام" یا اصلا "پلگرام"  بنده پایه هستم کوچ میکنم اونجا. ?

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا اینقدر  اصرار داری کوچ کنیم! و بقیه رو هم دنبال خودت بکشونی 

فعلا که تلگرام توی اکثر isp ها شیلتر نشده 

شیلتر هم بشه 30 میلیون نفر از نرم افزار های قند شکن استفاده میکنن 

حالا شما کوچ کن منتظر باش تا بعد چند سال ببینیم 30 میلیون جمع میشن اونجایی که کوچ کردی یا نه 

مطمئن باش اس ام اس یا تماس رو هم ببندن بازم یه راهی واسه ارسال کد فعال سازی پبدا میشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

حالا شما کوچ کن منتظر باش تا بعد چند سال ببینیم 30 میلیون جمع میشن اونجایی که کوچ کردی یا نه 

مطمئن باش اس ام اس یا تماس رو هم ببندن بازم یه راهی واسه ارسال کد فعال سازی پبدا میشه 

نه دادا فعلا قصد کوچ ندارم چون الان وصل شدم و تا وصل هستم جایی بهتر از تلگرام نیس !

ولی فیلتریگ بشه کلا دیگه کوچ میکنم و حتما شما هم میای عزیز با هم میریم ? دیگه راهی نمونه باید یه چیزی حالا یا بهتر یا بدتر جایگزین کنیم که کلا در هر صورت میشه ضرر

لینک به دیدگاه

الان ایتا دقیقا عین تلگرامه البته داخلیه.

ولی شاید به اندازه گپ و سروش مخاطب نداره.

ولی من ازش فقط به خاطر کانال شبکه خبر استفاده میکنم.

به نظرم همون تلگرام رو بچسبید. یخ شکن هم که فراوونه مگه یکی دوتان که بخوان ببندن. 4 روز دیگه یه یخ شکن جدید میاد. تمام کانال های که توشون عضوم نوشتن که تا وقتی که یخ شکن هست به داخلی ها کوچ نمیکنن. 

شما هم نرید سمت داخلیا.

اخه اون سرش چیه نه سرعت داره نه کیفیت نه ظاهر.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

دوستان یادتون باشه کوچ از تلگرام یعنی عقب نشینی از خواسته هامون که بر حقه.بزار بفهمن حرف حرف مردمه نه اونا.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

این حرفا چیه دقیقا؟مگه ملک بابامونه که با هفتاد روش سامورایی اونجا بمونیم؟من فقط برای خرید کردن و ارسال فاکتور از تلگرام استفاده میکردم کافیه موقع جا به جا کردن پول یادم بره filtershekanرو خاموش کنم اون وقته که دردسر بشه

چرا اینقدر اصرار داریم بمونیم؟مکه زندگی ما به تلگرام بسته است؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

به این میگن حرف حساب... نمیدونم مردم چرا انقدر روی تلگرام حساس شدن. این همه پیامرسان داخلی و خارجی دیگه در دسترسه .

درود

با توجه به همه گیری تلگرام گزینه ی دیگری نیست. 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این حرفا چیه دقیقا؟مگه ملک بابامونه که با هفتاد روش سامورایی اونجا بمونیم؟من فقط برای خرید کردن و ارسال فاکتور از تلگرام استفاده میکردم کافیه موقع جا به جا کردن پول یادم بره filtershekanرو خاموش کنم اون وقته که دردسر بشه

چرا اینقدر اصرار داریم بمونیم؟مکه زندگی ما به تلگرام بسته است؟

این حرف شما مثل اینه که.

یه پارک رایگان خیلی خوب و مجهز بسازن و همه بریم داخلش کیف کنیم بازی کنیم و لذت ببریم، بعد یهو فقط ما رو از این پارک به زور بکشن بیرون اونم کیا؟ کسانی که ساختنش نه؛ کسانی که فکر میکنن صاحب ما هستن!!

بعد اگه ما بی هیچ حرفی بریم بیرون و راحت بگذریم از این پارک این افراد که فکر میکنن صاحب ما هستن چند وقت دیگه خیلی چیزای دیگه رو هم ازمون میگیرن.

ولی اگر واسیم و بگیم ما هم مثل بقیه میخایم بمونیم تو پارک اونوقت این افراد میفهمن که هیچ وقت نمیتونن صاحب ما بشن.

به نظر من اینکه نتونیم خودمون تصمیم بگیریم که از چی استفاده کنیم و چیکار کنیم و چیکار نکنیم ینی کلا جای اشتباهی وایسادیم.

لینک به دیدگاه

شاید که نه حتما فرمایشات دوستمون صحیح هست (خداییش تا به حال هیچ پیام رسانی به کارایی و محبوبیت تلگرام نیامده! ! ولی چرا روسیه هم کلا فیلتر کرده و حتی فرانسه هم اعلام کرده بزودی فیلتر میکنه شدید .

ظاهرا این پارک دیگه زیاد امن نیست ! هر چند ظاهرش قشنگه .معلوم نیست بعد فرانسه کدوم کشور اعلام کنه فیترینگ تلگرام رو حالا روسیه هیچی !!! فرانسه که مهد آزادیه چرا ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lali city گفته است :

دوستان یادتون باشه کوچ از تلگرام یعنی عقب نشینی از خواسته هامون که بر حقه.بزار بفهمن حرف حرف مردمه نه اونا.

دقیقا موضوع همینه

الان از تلگرام کوچ کنیم به هر پیامرسان دیگه ای یعنی عقب نشینی یعنی دروازه خالی کنیم اونا گل بزنن

نکنین این کارو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان دارم از واتس اپ استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

من سروش رو نصبیدم و درجا پاکیدم 

به حدی این برنامه مزخرف که توصیف شدنی نیست

جای تلگرام رو هیچ اپی نمیگیره اما واتس اپ هم نصب کنید بد نیس

لینک به دیدگاه

دوستان، عنوان تاپیک راجب جایگزینی برنامه برای تلگرامه، متن پست ها پر از برنامه های دور بزن در رو هست.

الان انتظار دارین با توجه به سرچ انجمن در گوگل، اجازه ادامه ی تاپیک داده بشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

این حرف شما مثل اینه که.

یه پارک رایگان خیلی خوب و مجهز بسازن و همه بریم داخلش کیف کنیم بازی کنیم و لذت ببریم، بعد یهو فقط ما رو از این پارک به زور بکشن بیرون اونم کیا؟ کسانی که ساختنش نه؛ کسانی که فکر میکنن صاحب ما هستن!!

بعد اگه ما بی هیچ حرفی بریم بیرون و راحت بگذریم از این پارک این افراد که فکر میکنن صاحب ما هستن چند وقت دیگه خیلی چیزای دیگه رو هم ازمون میگیرن.

ولی اگر واسیم و بگیم ما هم مثل بقیه میخایم بمونیم تو پارک اونوقت این افراد میفهمن که هیچ وقت نمیتونن صاحب ما بشن.

به نظر من اینکه نتونیم خودمون تصمیم بگیریم که از چی استفاده کنیم و چیکار کنیم و چیکار نکنیم ینی کلا جای اشتباهی وایسادیم.

این حرف شما نشانه ی اعتیاد شما به تلگرام،تفریح و باغ رو تهجیزات رو تبدیل کردی به تلگرام مگه میری تلگرام خوش بگذرونی؟

به خاطر یه نرم افزار ارتباطی اینقدر سر و صدا میکنید ،چه اتفاق مهمی افتاده ! شاید تنها اتفاق مهمش اختلال اینترنت باشه که باز تقصیر خود شماهاست چون اصولا هر جامعه مجازی که وجود داشته باشه چند نفر باید بیان رسما با حرف ها و تحرکات سیاسی گند بزنن توش این نتیجه کارای خودتونه والا من هر روز لعنت میفرستم به همونایی که داستان ایجاد کردن در تلگرام و همونایی که باعث اختلال اینترنت شدن

کم دنبال متهم باشید تو آینه رو نگاه کنید

والا من الان هیچ نرم افزار داخلی رو ندارم تا تکلیف مشخص بشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

ببینید دوستان مشکل تلگرام مثل مشکل facebook هست

درسته که برنامه خوبی محسوب میشه و جایگزین کردنش با یک برنامه دیگه واقعا سخته ولی مشکل تلگرام عزیزان فقط سوء رفتار کاربران نیست که به این خاطر فیلتر بشه!!!!!! توجه کنید این سوء رفتار ممکنه تو پیام رسانهای داخلی هم بوجود بیاد و کسی هم پیگیرش نمیشه

--

مشکل تلگرام  یکیش "در اختیار قرار دادن اطلاعات کلی و فرعی اشخاص یک جامعه  به سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی   برای آنالیز هست که مثلا مردم فلان کشور به چیز فکر میکنن یا به چی چیزهایی بیشتر علاقه دارند یا از همه مهمتر گرایشات سیاسی اونا چی هست تا بتونن به موقع نیاز از این اطلاعات استفاده و هدایت کنن

مشکل دوم الگوریتم پیچیده رمزگذاری بین سرور و برنامه کاربردی تلگرام هست که چون مدیران این پیام رسان حاضر نیستند اون رو در اختیار دولتها قرار بدن فیلتر میشه

حالا این الگوریتم در واقع تا اونجایی که من اطلاع دارم اجازه نمیده که از حملات sniffing  استفاده بشه مثلا پیامهای بین کاربر ان رد و بدل میشه رو مشاهده کرد و ممکنه بعضی کاربرا از این بستر برای اعمال خلاف یا انگیزه های مجرمانه استفاده کنن(روسیه هم چون الگوریتم رمزگذاری رو تلگرام نداد بهش فیلتر شد)

اگه یادتون باشه گاها با wireshark هکرها به راحتی پیغامهای yahoo messener یا پیام رسانهای دیگه رو مشاهده میکردن

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این حرف شما نشانه ی اعتیاد شما به تلگرام،تفریح و باغ رو تهجیزات رو تبدیل کردی به تلگرام مگه میری تلگرام خوش بگذرونی؟

به خاطر یه نرم افزار ارتباطی اینقدر سر و صدا میکنید ،چه اتفاق مهمی افتاده ! شاید تنها اتفاق مهمش اختلال اینترنت باشه که باز تقصیر خود شماهاست چون اصولا هر جامعه مجازی که وجود داشته باشه چند نفر باید بیان رسما با حرف ها و تحرکات سیاسی گند بزنن توش این نتیجه کارای خودتونه والا من هر روز لعنت میفرستم به همونایی که داستان ایجاد کردن در تلگرام و همونایی که باعث اختلال اینترنت شدن

کم دنبال متهم باشید تو آینه رو نگاه کنید

والا من الان هیچ نرم افزار داخلی رو ندارم تا تکلیف مشخص بشه

به یزدان ک گر ما خرد داشتیم ...

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

ببینید دوستان مشکل تلگرام مثل مشکل facebook هست

درسته که برنامه خوبی محسوب میشه و جایگزین کردنش با یک برنامه دیگه واقعا سخته ولی مشکل تلگرام عزیزان فقط سوء رفتار کاربران نیست که به این خاطر فیلتر بشه!!!!!! توجه کنید این سوء رفتار ممکنه تو پیام رسانهای داخلی هم بوجود بیاد و کسی هم پیگیرش نمیشه

--

مشکل تلگرام  یکیش "در اختیار قرار دادن اطلاعات کلی و فرعی اشخاص یک جامعه  به سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی   برای آنالیز هست که مثلا مردم فلان کشور به چیز فکر میکنن یا به چی چیزهایی بیشتر علاقه دارند یا از همه مهمتر گرایشات سیاسی اونا چی هست تا بتونن به موقع نیاز از این اطلاعات استفاده و هدایت کنن

مشکل دوم الگوریتم پیچیده رمزگذاری بین سرور و برنامه کاربردی تلگرام هست که چون مدیران این پیام رسان حاضر نیستند اون رو در اختیار دولتها قرار بدن فیلتر میشه

حالا این الگوریتم در واقع تا اونجایی که من اطلاع دارم اجازه نمیده که از حملات sniffing  استفاده بشه مثلا پیامهای بین کاربر ان رد و بدل میشه رو مشاهده کرد و ممکنه بعضی کاربرا از این بستر برای اعمال خلاف یا انگیزه های مجرمانه استفاده کنن(روسیه هم چون الگوریتم رمزگذاری رو تلگرام نداد بهش فیلتر شد)

اگه یادتون باشه گاها با wireshark هکرها به راحتی پیغامهای yahoo messener یا پیام رسانهای دیگه رو مشاهده میکردن

داش شما اگه دوس نداری از تل استفاده نکن لازم نیست همه جا داد بزنی و با فونت بزرگ بنویسی اینارو همه میدونن :|

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

شما داری بسه،خودتو مخفی کن آدم فضایی ها ندزدنت !

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

داش شما اگه دوس نداری از تل استفاده نکن لازم نیست همه جا داد بزنی و با فونت بزرگ بنویسی اینارو همه میدونن :|

دوست عزیز

اولا بهتره اگه وقت کردی از لباست بیای بیروون که یک نگاهی به دور و برت بندازی!!! ما نمیتونیم عینکی بزنیم که فقط باهاش جلو پامون رو ببینم یه چند قدم دورتر هم بد نیست .اگه فکر میکنید فیلتر این نرم افزار فقط مشکل ایرانه اشتباهه.فرانسه که مهد دموکراسی هست هم داره فیلتر میکنه

--

دوما: بالا دلیلش رو توضیح دادم که چرا فیلتر شده!!!!! استفاده بکنم یا نکنم به خودم مربوطه.شما هم متن رو اول درست بخون بعد اظهار نظر بنمای.?

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

احسنت?

دوستان با بعضی کاربرا زیاد جر و بحث نکنین فقط سر خودتون رو درد میارید

اینا به کنار در مورد پیامرسان های داخلی مشکل فقط کیفیت پایین و شنود چت ها نیست

مشکل عدم اجازه انتشار آزاد اطلاعات به ضرر از ما بهترون هست

بعد بحث فیلتر تلگرام فقط مشغول کردن سر مردم هست که موضوع اصلی پنهان بمونه (منم نمیدونم دقیق چیه ولی یه مدت دیگه احتمالا معلوم بشه چی بوده) وگرنه انقد الم شنگه نیاز نبود برای فیلترش که یه ماه بحثش بشه بعد موقع فیلتر کردن یه اپراتور فیلتر کنه یکی نکنه بعد کلا فیلترو بردارن، بذارن و... (با اینکه میدونن مثل فیلترش تو روسیه میشه) 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

دوست عزیز

اولا بهتره اگه وقت کردی از لباست بیای بیروون که یک نگاهی به دور و برت بندازی!!! ما نمیتونیم عینکی بزنیم که فقط باهاش جلو پامون رو ببینم یه چند قدم دورتر هم بد نیست .اگه فکر میکنید فیلتر این نرم افزار فقط مشکل ایرانه اشتباهه.فرانسه که مهد دموکراسی هست هم داره فیلتر میکنه

--

دوما: بالا دلیلش رو توضیح دادم که چرا فیلتر شده!!!!! استفاده بکنم یا نکنم به خودم مربوطه.شما هم متن رو اول درست بخون بعد اظهار نظر بنمای.1f335.png

هر کشوری هر غلطی کرد ما هم باید همون کارو انجام بدیم؟ 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...