رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Asus GTX 580 Matrix

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فروش کارت گرافیک Asus GTX 580 Matrix آکبند با 3 سال گارانتی ویستا پخش رایانه

P_500.jpg

قیمت : 808000 تومان

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- =D>

آقای فیروزی MARS II ندارید ؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- =D>

آقای فیروزی MARS II ندارید ؟؟ :-?

مارس 2 هم تا یکی دو هفته دیگه میاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مارس 2 هم تا یکی دو هفته دیگه میاد.

واقعا ؟؟؟ :-?

یعنی از او 1000 تا چند تاش به ایران هم میرسه؟ قیمتش باید نجومی باشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله فکر می کنم حدود 10 تاش نصیب ایران بشه قیمتش هم فکر می کنم حدود 2.5 باشه.

لینک به دیدگاه

بله فکر می کنم حدود 10 تاش نصیب ایران بشه قیمتش هم فکر می کنم حدود 2.5 باشه.

حالا چی داره مگه؟ در کارایی از 590 هم قویتره؟

ولی matrix رو گرون میدید.خود معمولیش از قیمتش به دلار 100 تومن بالاتره حالا این از قیمت دلارس 300 تومن؟ تازه خوبه تو قیمت جهانی فقط با هم 40 دلار فاصله دارن بخاطر خنک کننده و ...

.محدود هم باشه تو دنیا هم محدوده.کاراییش هم زیاد فرق ندارهاگه نکته ای هست که قیمت رو توجیه کنه از شما ممنون میشم.ببخشید بخاطر حرف های زیادیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی matrix رو گرون میدید.خود معمولیش از قیمتش به دلار 100 تومن بالاتره حالا این از قیمت دلارس 300 تومن؟ تازه خوبه تو قیمت جهانی فقط با هم 40 دلار فاصله دارن بخاطر خنک کننده و ...

.محدود هم باشه تو دنیا هم محدوده.کاراییش هم زیاد فرق ندارهاگه نکته ای هست که قیمت رو توجیه کنه از شما ممنون میشم.ببخشید بخاطر حرف های زیادیم

دوست من کلا داخل ایران این کارت به دو دلیل قیمت بالا داره که هیچ کدوم مربوط به فروشنده نیست و فروشنده نهایتا 30 تومن تا 40 تومن بکشه روش هیچ وقت فکر نکنید که یه وقت وقتی قیمت جهانی رو میبینید و قیمت ایران رو فکر کنید فروشنده گرون میده بلکه اول یه هزینه ی بار زیادی روش میخوره ، تعداد خیلی محدودی وارد ایران میشه و گارانتی هم مبلغ بسیار زیادی روی اون میکشه!wink.gif

لینک به دیدگاه

ایشون گرون نمیدن . شرکت وارد کننده از انحصار بازار استفاده میکنه و قیمت رو بالا میده . وقتی شرکتی از یک قطعه چند تا دونه وارد میکنه و هیچ کس دیگه اون قطعه رو نداره این اتفاق میوفته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MARS II نسبت به GTX 590 طبق ادعای شرکت اسوس 22% سریع تره.

قیمت GTX 580 Matrix در بازار جهانی 530 دلاره و با احتساب قیمت امروز دلار یعنی هر دلار 1240 تومان قیمت این کارت 657200 تومان میشه. بنابراین اختلاف قیمت این کارت در بازار ایران با بازار جهانی 188 هزار تومان هست نه 300 هزار تومان.

تعیین قیمت کارت هم بر عهده شرکت هست و بنده با توجه به قیمت خریدم این قیمت رو دادم و اگر دست من بود با همون قیمت جهانی قطعات رو به دست مشتری می رسوندم.

اگر شما قصد خرید GTX 580 با قیمت پایین تر دارید مدل های دیگر هم موجوده که می تونم در پیام خصوصی قیمت ها رو براتون بفرستم.

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی مدلهای Matrix ASUS همیشه تعداد کم وارد شده و به همین دلیل انحصاری بوده و قیمتش الکی بالاست . البته ممکنه بعدا ارزون تر بشه ، چون تازه وارد بازار شده . ممکن هم هست بعدا اصلا گیر نیاد . تو بازار ایران هیچی معلوم نیست .

لینک به دیدگاه

MARS II نسبت به GTX 590 طبق ادعای شرکت اسوس 22% سریع تره.

قیمت GTX 580 Matrix در بازار جهانی 530 دلاره و با احتساب قیمت امروز دلار یعنی هر دلار 1240 تومان قیمت این کارت 657200 تومان میشه. بنابراین اختلاف قیمت این کارت در بازار ایران با بازار جهانی 188 هزار تومان هست نه 300 هزار تومان.

تعیین قیمت کارت هم بر عهده شرکت هست و بنده با توجه به قیمت خریدم این قیمت رو دادم و اگر دست من بود با همون قیمت جهانی قطعات رو به دست مشتری می رسوندم.

اگر شما قصد خرید GTX 580 با قیمت پایین تر دارید مدل های دیگر هم موجوده که می تونم در پیام خصوصی قیمت ها رو براتون بفرستم.

با احتساب قیمت دلار مدل معمولی هم با 50 تومن اختلاف با بازار جهانی میافته که 188 خیلی بیشتره.ایسوس هم تبلیغاتی گفته چون تو کارایی اینطور نیست و شاید 3-4 فریم بیشتر.22 درصد بخاطر مشخصات فنی و اینجور چیزاست.ولی یه چیزای دیگه داره که ارزش داره قیمت بالایی واسش بپردازن(تو ایران چیزای دیگه گرون تموم میشه).امیدوارم دوستان به دوام و ماندگاری و سر و صدا هم توجه کنن و به این مدل هایی که گرونن وغیررفرنس ها توجه کنن.کارتتون عالیه. دوستان بخرید به نفعتونه.

ویرایش شده توسط Teeles
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت به 808000 تومان کاهش یافت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام شد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من نیاز به دو عدد کارت گرافیک ROG برای مادریرد Rampage III black edition دارم,

مثل Matrix

که Display Port هم داشته باشد

متشکرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...