رفتن به مطلب

در دو راهی Dell Inspiron 5110-A یا Acer Aspire 5750-A

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم بین این دو مدل یک لب تاپ خریداری کنم کاملا سردرگم شدم ام اگر لطف کنید و کمک کنید تا بیشتر نقاط ضعف و قوتشون و بشناسم ممنون میشم

در ضمن نمایندگی معتبر Acer و دل تو ایران کدوم شرکت ها هستند و آیا گارانتی معتبری دارند یا کلا به فکر گارانتی نباشم؟

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 5750 رو پسشنهاد میکنم! گارانتی معتبر ایسر هم سازگار هست!

البته یه مدل جدیدتر هم اومده بنام 5755 که با کانفیگ corei5 , 6GB ram هست 950 تومن! من corei7 رو پیشنهاد نمیکنم چون مصرف باتری رو خیلی زیاد میکنه! اگه کار خیلی خاصی با لپتاپ انجام نمیدی corei7 نگیر! اگه بازی هم نمیکنی سعی کن بدون گرافیک مجزا بگیری! البته مدل هایی که نوشتی کارت گرافیک مجزا دارن که این هم باعث مصرف زیاد باتری و تولید گرما خواهد شد!

شما ببین کاربردت چیه تا بهتر بشه نتیجه گرفت؟

لینک به دیدگاه

به نظر من هم ACer از هر لحاظ از Dell بهتر هست . خصوصا که گارانتی سازگار ارقام هم داره .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم بین این دو مدل یک لب تاپ خریداری کنم کاملا سردرگم شدم ام اگر لطف کنید و کمک کنید تا بیشتر نقاط ضعف و قوتشون و بشناسم ممنون میشم

در ضمن نمایندگی معتبر Acer و دل تو ایران کدوم شرکت ها هستند و آیا گارانتی معتبری دارند یا کلا به فکر گارانتی نباشم؟

با تشکر از شما

درود

به مشخصاتشون توجه کنید هر کدوم که مسشخصات بهتری داشتن در خریدش شک نکنید و هر دوی اینها برند خوبی هستن

لینک به دیدگاه

من با نرم افزار افتر افکت کار میکنم . کم و بیش بازی هم میکنم.

استفاده از اینترنتمم زیاده.خیلی زیاد

چون دانشگاه شهر دیگه قبول شده ام و سیستم رو نمیتونم با خودم جابه جا کنم میخوام لب تاپ بگیرم .

البته سیستم خونه ام در این حد ها نیست و خیلی پایین تره.

ویرایش شده توسط Agha30NA
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوست عزیز شاید یزره مارک ایسر زننده و گم نام باشه ولی در کل بدون شک برو سراغ ایسر چون از دل بهتره در کل کلا میشه گفت دل هیچی از خودش نداره و همه قطعاتش اسمبل یه شرکت دیگه هست ولی سر بحث ایسر شما از کوچیکترین بخشش که وبکمش بگیر تا یه بخش پرکاربرد مثله کیبردش که واقعا عالی هستن حتی میشه گفت از سونی هم تو این دوبخش بهتره من به شخصه 5010و5110 دل داشتم از بدترین ایراداش کثیف شدن خیلی سریع و خش برداشتن سریعتر بدنه این دو مدل که امتحان کردم بوده و بعدش هم وقتی با تاچ پدش زیاد کار میکنی دمایه تاچش بالامیره

ولی در ایسر این ایرادها وجود نداره + اینکه شما با یه وین7 تا 50 درصد درایورهایه ایسر رو نصب کردین و میمونه مثلا مودم داخلیش ولی در دل این قضیه رو نمیبینین و باید تمام مراحل نصب تک تک درایور هارو بری

واسه 2 گرافیک بودن هم راه حل درون خودش منیج هست که در مواقعی که لازم نداری تراشه اینتل رو که مصرفی نداره رو استفاده کنی و در موارد داشتن یک جی پی یو یه خوب واسه گیم هم سویچ کنی رو گرافیک قوی مرکزی

البته همه اینها نظر شخصیه من و امتحان شده من هست

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

دوست من اگه خواستی دل بگیری یا 5520 بخر یا 7520.

من خودم 7520 دارم واقعا ازش راضیم.البته اینم بگم که از کانادا واسم اوردن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...