رفتن به مطلب

فروش WD 1TB Black و کیس Pro 5 (معاوضه با هارد اکسترنال)

Recommended Posts

سلام دوستان، به دلیل مشغله کاری و عدم فرصت استفاده از سیستم قطعات رو دارم میفروشم که لپتاپ بگیرم

با هارد اکسترنال گم کارکرد معاوضه دارم 

ارسال فقط با تیپاکس به صورت پس کرایه

Western Digital Black 1TB

B-01.thumb.png.f401934d181863168094c50943a8fe4c.png  B-02.thumb.png.fedd3399ab8707a3c07394b33cf90ce0.png

قیمت : 350،000 تومان

-----------------------------------------------------------------------------------------

Cooler Master MasterCase Pro 5

01.thumb.jpg.ebdaefb226cf057b68ee1cf4b42e145a.jpg

پرچ های پنل بالای پاور جهت مادینگ حذف شه بود که در حال حاضر با پیچ متصل شده است

637B6003-76BE-4B9E-A883-1D08FCB09A16.thumb.jpeg.5a051412bc405f49b3fb6e70906aa81e.jpeg0775B66F-06FC-4A32-A81B-A63D7D0871DF.thumb.jpeg.432d972520ab703393a8c3b17efefc18.jpeg

این قطعه پلاستیکی جهت نصب رادیاتور بریده شده است اما مشکلی جهت نصب پنل جلوی کیس ندارد

ACE057C9-DB31-4EB5-8CE7-93174F8FBFD8.thumb.jpeg.97bd0391fa4e7d68c24343eb11171432.jpeg4FF1F87E-BD9B-4A17-AA9C-BE2699C85ECA.thumb.jpeg.445dd53600e7af0b9540addf3c7d3150.jpeg

قیمت : پیشنهادی

-----------------------------------------------------------------------------------------

photo_2018-05-04_06-23-14.thumb.jpg.3777fae4c352a2fe2112ecbe19cf2dc6.jpg

باندل Intel Core i7-6700K + Asus Maximus VIII Formula

فروخته شد

(حدود دو سال از گارانتی مونده)

پردازنده به صورت تکی فروخته نخواهد شد.

photo_2018-05-04_06-18-29.thumb.jpg.475487c789d1aae1dd187b43a015e591.jpg

Corsair Dominator Platinum Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15

فروخته شد 

گارانتی تا 27 فروردین 1405

photo_2018-05-04_06-20-05.thumb.jpg.2d916c3d74dfce86bedca6228f1f08db.jpg

Asus ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB

فروخته شد

به هیچ عنوان جهت ماینینگ  و یا اورکلاک استفاده نشده 

اعتبار گارانتی تا 17-04-2020

photo_2018-05-04_06-23-16.thumb.jpg.f81d07ab58be0b0783a824adf2659388.jpg

Corsair RM750 Gold

فروخته شد

یک دست کابل اسلیو PCMOD (با اکستندر اشتباه نگیرید) شامل یک 24Pin MB ، 8pin CPU و 2 عدد جهت گرافیک تقدیم خواهد شد.(انتخاب رنگ با خریدار )

گارانتی تا 24 شهریور 1399

کابل هایی که در تصویر روش خط کشیدم متاسفانه موجود نیست

Untitled.thumb.jpg.c2c0625ffea4b6f447639b4b75f91a22.jpg

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با آقا نیما سر گرافیک به توافق رسیدیم 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

با آقا نیما سر گرافیک به توافق رسیدیم 

با تشکر از استارتر محترم

کارت از ایشون خریداری شد?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

مین برد تک قیمت چند؟

قیمت رو نصف در نظر بگیرید 

ترجیحا تلگرام پیام بدید  https://t.me/CptZakhar

لینک به دیدگاه

تا اطلاع ثانوی با این وضعیت دلار فروش به تعلیق افتاده است 

شاید این دولت بی تدبیر غلطی کرد و بازار متعادل تر شد 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، crusty گفته است :

سی پی یو و مادربرد رو خریدارم

طبق توافق برای شما رزرو میذارم 

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/16, 18:16:10، Captain-Zakhar گفته است :

طبق توافق برای شما رزرو میذارم 

انصراف  از خرید

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/14, 13:00:34، nima971 گفته است :

با تشکر از استارتر محترم

کارت از ایشون خریداری شد1f44d.png

ضمن اطلاع بابت اینکه علی رغم تاکید چندباره قطعیت معامله و تایید ایشون و کنار گذاشتن مبلغ معامله و عدم توجه به سایر فروشنده ها توسط اینجانب، فروشنده به صورت ناجوانمردانه یکطرفه معامله را فسخ و از ارسال کارت در موعد مقرر سرباز زدندو ضرر هنگفتی رو به خریدار وارد کردند!

ضمن اطلاع رسانی به سایر عزیزان در فروم و لحاظ امتیاز منفی در فروشهای بعدی حتمن این تاپیک رو به خریداری که ممکنه مثل من کلاه سرشون بزارن گوشزد خواهم کرد و از مدیر محترم خواهان حذف حساب کاربری ایشان هستم. در صورت نیاز هرکدام از عزیزان مدارک شفاف سازی این معامله در اختیار قرار خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

فروش مجددا برقرار شد

شما اول وضعیت فروش کارت گرافیک رو مشخص کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nima971 گفته است :

دوستان  یک کالایی میزارن واسه فروش مبلغ دریافت کرده و بعد میبینن گرون شده میگن نه نمیفروشیم !

ایرانی جماعت همینه

هیچوقت غیر حضوری چیزه دست دوم نخرید من خودمم سیستم ماله زمان بوقمو گذاشتم همینجا  و با اقای ملازمی توافق کردم اما بعد بهشون با احترام گفتم کنسل شد و پولی هم دریافت نکردم !

صبر پیشه کردم و امروز به قمیت 550 تومن فروختم ! قیمتی که خیلی کمتر ایشون میخواستن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، nima971 گفته است :

داداش دیگه ازش خریداری نکن.میبینی که راحت میزنه زیر قول زنونش.این روزا مردونگی از بین رفته...                                                                                         ... از ماست که برماست...

لینک به دیدگاه

جهت شفاف سازی خدمت دوستانی که ندانسته قضاوت کردن عرض کنم که بنده از ایشون هزینه ای دریافت نکردم و بعد از بهم ریختن بازار هم بهشون گفتم مشکلی بابت قیمت پیشنهادی خودم ندارم اما از اونجا که قصد خرید لپتاپ داشتم و بازار بهم ریخت گفتم قضیه رو فعلا به تعویق انداختم تا بازار درست بشه چونکه هیچ فروشگاهی فروش نداشت و یا حدود ۳۰ درصد کشیده بود روش

همون روز هم که تاپیک رو زده بودم درج کرده بودم که ۲۲ اردیبهشت ارسال میکنم که حدودا ۱۰ روز پس از تایید تاپیک بود تا اون تاریخ هم کل قطعات فروش رفته باشه و بتونم لپتاپ تهیه کنم که ۱۹ اردیبهشت به ایشون اطلاع داده بودم  و گرافیک تنها موردی نبود که کنسل شد، برای باندل و رم هم مشتری داشتم که کنسل کردم 

به ایشون هم چند بار گفتم که اگه صبر کنید که بازار درست بشه با همون قیمت۴.۵ که توافق کردیم بهتون تقدیم کنم که ایشون قبول نکرد 

با توجه به اینکه ایشون هم امتیاز منفی داده دیگه اولویتی براش قائل نیستم 

فروش گرافیک هم هنوز قطعی نشده و دوستانی که به دوستانی که پیام دادم هم همینو گفتم 

طبق چیزی که اول تاپیک گفتم هم به اشخاصی که در تاپیک اختلال ایجاد کنن امتیاز منفی میدم و اگه دوست دارن راجب کنسل شدن فروش اطلاعات بیشتری داشته باشند یا شکایتی دارن تاپیک جداگانه بزنن و خوشحال میشم اونجا پاسخشون رو بدم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

جهت شفاف سازی خدمت دوستانی که ندانسته قضاوت کردن عرض کنم که بنده از ایشون هزینه ای دریافت نکردم و بعد از بهم ریختن بازار هم بهشون گفتم مشکلی بابت قیمت پیشنهادی خودم ندارم اما از اونجا که قصد خرید لپتاپ داشتم و بازار بهم ریخت گفتم قضیه رو فعلا به تعویق انداختم تا بازار درست بشه چونکه هیچ فروشگاهی فروش نداشت و یا حدود ۳۰ درصد کشیده بود روش

همون روز هم که تاپیک رو زده بودم درج کرده بودم که ۲۲ اردیبهشت ارسال میکنم که حدودا ۱۰ روز پس از تایید تاپیک بود تا اون تاریخ هم کل قطعات فروش رفته باشه و بتونم لپتاپ تهیه کنم که ۱۹ اردیبهشت به ایشون اطلاع داده بودم  و گرافیک تنها موردی نبود که کنسل شد، برای باندل و رم هم مشتری داشتم که کنسل کردم 

به ایشون هم چند بار گفتم که اگه صبر کنید که بازار درست بشه با همون قیمت۴.۵ که توافق کردیم بهتون تقدیم کنم که ایشون قبول نکرد 

با توجه به اینکه ایشون هم امتیاز منفی داده دیگه اولویتی براش قائل نیستم 

فروش گرافیک هم هنوز قطعی نشده و دوستانی که به دوستانی که پیام دادم هم همینو گفتم 

طبق چیزی که اول تاپیک گفتم هم به اشخاصی که در تاپیک اختلال ایجاد کنن امتیاز منفی میدم و اگه دوست دارن راجب کنسل شدن فروش اطلاعات بیشتری داشته باشند یا شکایتی دارن تاپیک جداگانه بزنن و خوشحال میشم اونجا پاسخشون رو بدم 

دوست عزیز اصولن امتیاز منفی کاربردش دقیقن در همین تاپیک هست و این امتیاز به شما داده شد تا دیگر فروشنده های فروم هم متوجه باشن که با یه نوسان  بازار نمیتونن معامله قطعی رو بر هم بزنن و به خریدار بیچاره ضرر هنگفتی وارد کنن و همچنین سایر خریداران در معامله با شما جوانب احتیاط رو رعایت کنن.

باتشکر

لینک به دیدگاه

لعنت خدا بر کسانیکه مسبب این افتضاح تو بازار و جامعه هستن... گرافیکی که آکبندش همین چند صباح پیش 3.5 بود الان ما باید کار کردشو 4.5    5 رو هوا بزنیم... خدا ازشون نگذره

لینک به دیدگاه

اون موقع که اکش ۳.۶ بود برای ۹ ماه پیش هست، بخاطر ماینینگ بازار ریخت بهم و بخاطر وضعیت دلار هم دیگه بدتر شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...