رفتن به مطلب

فروش یک سیستم بدون مانیتور و هارد

Recommended Posts

دوستان

دوست عزیز آقای evance به دلیل اینکه پای سیستم نیستن قیمت پیشنهادیشون رو از طریق اس ام اس به من خبر میدن و من در اینجا میزارم تا زمانی که خودشون وارد تاپیک شوند

قیمت پیشنهادی ایشون 282 تومان

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

شرمنده بقیه دوستان

قرار سر ساعت 6 بود evance بالاترین پیشنهاد رو دادن

از همگی ممنونم بابت پیشنهادهاشون

لینک به دیدگاه

این چه مدل مزایده برگزار کردنه؟ برادر evance کجا قیمت اعلام کرده

من که نمی دونم قیمت این دوست عزیزمون آخرش چنده چطور بیام ادامه بدم؟

لینک به دیدگاه

این چه مدل مزایده برگزار کردنه؟ برادر evance کجا قیمت اعلام کرده

من که نمی دونم قیمت این دوست عزیزمون آخرش چنده چطور بیام ادامه بدم؟

دوست عزیز به خدا دست من نبود من گفته بودم سر ساعت 6 مزایده تمام میشه evance عزیز هم دقیقاً قبل از تمام شدن اس ام اس دادن

باز هم من معذرت می خوام

از همگی ممنونم

لینک به دیدگاه

دوستان

لطفاً پیشنهادهای خود را در تاپیک بزنید با اس ام اس ندید تا بقیه دوستان هم از آخرین قیمت با خبر شوند.

پایان مزایده رأس ساعت 6 می باشد.

با تشکر از همه دوستان.

برادر محمد امین این پستی هست که شما در همین تاپیک مرقوم فرمودید طبق این پست برنده باید از کسایی که در تاپیک پست دادن انتخاب بشه قانونش هم همینه یعنی من تا الان ندیدم جایی بصورت غیابی قیمت بدن و به عنوان برنده انتخاب بشن

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت از همه دوستان

evance عزیز رو حسابی که من گفتم سر ساعت 6 ایشون هم دقیقاً همون موقع پیشنهاد 293 تومان رو به من دادن به همین دلیل به evance فروخته شد

از همگی ممنونم بابت شرکت در مزایده

ویرایش شده توسط Mohammad Amin
لینک به دیدگاه

برادر محمد امین این پستی هست که شما در همین تاپیک مرقوم فرمودید طبق این پست برنده باید از کسایی که در تاپیک پست دادن انتخاب بشه قانونش هم همینه یعنی من تا الان ندیدم جایی بصورت غیابی قیمت بدن و به عنوان برنده انتخاب بشن

درسته دوست عزیزم ولی من گفتم که به جای ایشون قیمت های پیشنهادیشو خودم میزنم

و چون در آخرین لحظه به من پیشنهاد دادن به ایشون فروخته شد

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من که از خدامه به بالاترین قیمت بفروشم ولی رو حسابه حرف هایی که زدم مجبورم به آخرین قیمت بفروشم

در هر صورت من معذرت می خوام

لینک به دیدگاه

درسته دوست عزیزم ولی من گفتم که به جای ایشون قیمت های پیشنهادیشو خودم میزنم

و چون در آخرین لحظه به من پیشنهاد دادن به ایشون فروخته شد

ایشون اگر پای سیستم نیستند از کجا تاپیک رو دنبال می کنند؟ من در دقایق آخرثانیه ای ریفرش می کردم

آخرین قیمتی که شما از جانب ایشون اعلام فرمودید 287 هست و قیمت من 292. مدارکشم موجوده. مگر اینکه ایشون ناجوانمردانه به شما اعلام کرده باشند که هر قیمتی که داده شد 1 تومن بالاتر اعلام کنید و در نهایت ایشون رو برنده مزایده

لینک به دیدگاه

من بخاطر این مزایده قرار ساعت 5.5 داشتم تعویق انداختم حالا هم دارم می رم تا بعد از کلی حرص و جوش از این مزایده مخدوش از اون بابا هم کلی بد وبیراه بشنوم!

لینک به دیدگاه

عزیز من الان از مسافرت اومدم . شما آخرین قیمتی که واستون امکان داشت واسه غیر حضوری را اگه اس داده بودین بنده خریدار بودم Shame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

ایشون اگر پای سیستم نیستند از کجا تاپیک رو دنبال می کنند؟ من در دقایق آخرثانیه ای ریفرش می کردم

آخرین قیمتی که شما از جانب ایشون اعلام فرمودید 287 هست و قیمت من 292. مدارکشم موجوده. مگر اینکه ایشون ناجوانمردانه به شما اعلام کرده باشند که هر قیمتی که داده شد 1 تومن بالاتر اعلام کنید و در نهایت ایشون رو برنده مزایده

سلام

خب دو روزه سر نزدم اینجا دوستان هم حسابی ما رو نامرد کردینShame%20On%20You.gif

اقای عزیز ناجوانمردانه چیه؟ الان بیش از یه سال تو انجمن لیون-پی تی فعالم تا حالا یه دفعه هم بصورتی که شما متصورید خرید نکردم شاید خیلیا از کاربران اینگونه خرید کنن که نمونش رو الان هم داریم اینجا در تاپیک شرکت میکنن ولی از اون ور میرن تلفنی اینقد سریش میشن تا فروشنده با هر طرفندی راضی کنن بره قراره تحویل بذاره :D

یکی از افرادی که خرید غیر از تاپیک رو نمی پذیره منم هستم نه خصوصی نه تلفنی! اگه کسی رو پیدا کردید که من بصورت غیر از تاپیک و بدون پست تلفنی ازش خرید کردم یا معامله کسی رو بهم زدم بنده حاضرم هرچی شما بفرمایید قبول کنم .

من قبل از اینکه ساعت4:30 از اینترنت برم بیرون به استارتر محترم گفتم چون نیاز به کیس دارم زمان پایان رو مشخص کنه که اونم گفت ساعت6..

بعدش گفتم من کاری برام پیش اومده که باید برم اگه زحمتی نیست قیمت های قبل6 رو برام اس کنید اگه برام بصرفه بود که قیمت میدم

شما از طرف من بزن بگو ایوانس اینقد داده! اگه بصرفه نبود خب اعلام انصرف..

همانطور که بهم اس میداد اقایHMG اینقد پیشنهاد داده منم با این حساب قیمت میدادم..

تمام چیزی که من فکرش رو میکردم اینکه پیشنهادم رو به اسمم تو تاپیک میزد که اشتباه استارتر محترم بود چون من ساعت5:57 دقیقه اس دادم293 تومن از طرف evance. اصلا تصورش رو نمیکردم ایشان فقط پیام منو بخونن و در تاپیک اعلام نشه که اونم استارتر گفته قصدی در کارش نبود..

بنده نه ایشون رو میشناسم و نه ارتباط تازه هم عضو لیون شدند..

مرام و جوانمردی و گذشت خیلی از یوزران فعال اینجا برام اثبات شدست همانطور شخصیت انها..

طبیعیه کاری نمیکنم که اعتبارو شخصیت من بخاطر چند قطعه دست دوم زیر سوال بره..

البته بازم یه تجربه شد که بصورت اس دیگه معامله ای رو دنبال نکنم...

موفق باشید

ویرایش شده توسط evance
لینک به دیدگاه

ایشون ساعت 8 بهم اس دادن که بالاترین پیشنهاد 295 مربوط به من و280 مطعلق به کاربر evance هست

حالا شما میفرمایین ساعت 6 مزایده تموم شده ولی من نمیدونم چرا ساعت 8 این sms را واسم فرستادن

به هرحال خیرشو ببینید قسمت ما نبوده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...