رفتن به مطلب

کاهش قیمت به ۱۵۰==== فروش یک عدد پاور کارکرده تروتمیز گرین 530 وات از مدل GREEN GP530A-EU

#Hydra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

**کاهش قیمت به 150**

پاور 5 سال کاکرده. گارانتیش تموم شده. مرتبا توسط خودم گردوخاک گیری شده به همین خاطر تا به الان دو بار بازش کردم با احتیاط کامل گردو خاک های داخلشو با هوا ترو تمیز کردم  و بعد مجددا بستم و استفاده کردم ولی به مردونگیم و شرفم قسم کاملا پاور تمام قطعاتش فابریک خودشه و نه تعمیر شده و نه چیزی از داخلش برداشتم یا هرچی و فقط و فقط و تکرار می کنم فقط باز کردم که داخلشو تمیز کنم و بس. پس خیالتون راحت. تضمین میکنم.
فقط خود کابل برقش که میره دو شاخه پریز و توی عکسای زیر هم مشخصه رنگ سفید رنگ و درازه ، مال خودش یادم نمیاد چطو شد ولی بجاش این کابل سفیده رو ورداشتم که هم دراز تره هم سنگینه. ازون کابل قدیمیاستا دیگه گیر نمیاد . مس خالص. قشنگ هم فیکس و ومحکم میشینه رو دهانه ورودی پاور. اینم همراه پاور تقدیم حضورتون میشه. از کابل مال خودشم بهتر بود.

فوق العاده بی سرو صدا و سایلنت !!! حتی توی فول لود !!  برعکس که این پاور جدیده که صدای فنش گوش آدمو کر میکنه  و رو مخه.

تو این مدت روی سیستم های زیر استفاده شده :
 cpu : Intel Core2 Quad Processor Q6600
ram 4 gig ddr3
gpu : radeon hd 6450
سیستم کاملا ضعیف و کم مصرف
-----------------------------------------------------------
cpu : amd fx 4100
mainboard : msi 970a g45
ramd 8gb dual
gpu : یه مدت 6450 قبلیم روش بود یه مدت ارتقاع دادم به کارت بهتر msi radeon hd  7750

یه سیستم نسبتا متوسط

-----------------------------------------------------------
بعد از این دو سیستم نه چندان قوی و کم مصرف اینبار پاور تا یک سال و نیم روی سیستم زیر سرویس دهی کرد
cpu : intel core i5 6600
mainboard : asus z170 pro gaming
ramd 8gb dual ddr4
gpu : پردازنده مجتمع خود پردازنده (کارت گرافیک نداشتم)

و در نهایت کارت هم خریدم و رم رو ارتقاع دادم که یعنی حدود 6-8 ماهی تونست سیستم بالا رو با 16 گیگ رم و کارت گرافیک قدرتمند rx 480 rog strix asus رو به خوبی تغذیه کنه

هدف از فروش : به توصیه دوستان در نهایت به خاطر بالا بردن ضریب امنیتی این سیستم گیمینگ گرون قیمت و اضافه کردن نورپردازی به سیستم ،  پاورم رو به 600 وات بروز ، ارتقاع دادم و الان این پاور داره تو کارتونش خاک میخوره ولی تا لحظه اخر که روی سیستمم بود به خوبی کارکرد و حتی توی فول لود کامل هم به راحتی از پس تغذیه سیستم بر اومد و الان کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی میباشد و عین روز اولش کار میکنه.

قیمت : ۱۵۰ هزار تومن (قیمت نو و اکبند همین کالا توی سایت دیجی کالا توسط دو فروشگاه ، 280 تومن قیمت خورده)

هزینه ارسال با خریدار
48 ساعت مهلت تست

تمامی متعلقات موجود میباشد (جعبه ، دفترچه راهنما و کابل پاور)

WP_20180505_21_51_44_Rich.jpg

WP_20180505_22_01_05_Pro.jpg

WP_20180505_22_01_34_Pro.jpg

WP_20180505_21_51_07_Rich.jpg

و اینم چنتا عکس از داخال پاور که براتون این پایین میذارم.  هفته پیش که بازش کرده بودم برا تمیز کاری ازش عکس انداختم چون ازون موقع فکر فروشش تو کلم بود. عکسا با وضوح و کیفیت فوق العاده بالا تهیه شدن با خیال راحت زوم کنین :  بدون ذره ای آثار خرابی در مدار ها و خازن ها و قطعات الکترونیکی ، بدون کوچیکترین صدای اضافی از فن. کاملا سالم

qrl4_wp_20180408_21_47_43_pro_thumb.jpg--q3l6_wp_20180408_21_48_04_pro_thumb.jpg   --eubo_wp_20180408_21_48_25_pro_thumb.jpg

لینک محصول در سایت رسمی شرکت گرین :
http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP530A-EU

لینک فروش این محصول در سایت دیجی کالا :
https://www.digikala.com/Product/DKP-34139/منبع-تغذيه-کامپيوتر-گرين-مدل-GP530A-EU

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

**فروش از سر گرفته شد**

معرفی محصول :

پاورهاي سري Extra Utility که به اختصار EU ناميده مي‌شوند جزو محصولات رده مياني اين شرکت قرار دارند و در چهار رده تواني 380 وات، 430 وات، 480 وات و 530 وات طراحي و توليد شده‌اند. اين سري از پاورها مطابق جديدترين اصلاحات استاندارد ATX12V ويرايش 2.31 طراحي و توليد شده‌اند همچنين داراي امکانات خوبي هستند و عملکردي فوق‌العاده در مقايسه با نمونه‌هاي معتبر خارجي خود ارايه مي‌دهند و ظاهري متفاوت دارند که با يک نگاه قابل تشخيص است. استفاده از فن‌هاي سفيد رنگ با ترکيب روکش طوسي روي کابل‌هاي خروجي و همچنين استفاده از لوگوي Green روي مرکز فن، ظاهري خاص را براي اين نسل از پاورها بخشيده است. از ويژگي‌هاي اين پاورها مي‌توان به موارد زیر اشاره کرد : 

مدار تصحيح ضريب توان (PFC) با عملکرد بالاتر از 0.95 در شرايط اعمال بار 20% الي 100%

بهره‌بري از فن‌آوري ساخت Double Forward به جهت افزايش راندمان و دقت بيشتر در عملکرد پروتکشن‌ها

بهره‌بري از خازن‌هاي تايواني TEAPO و خازن ژاپني Nippon/Rubycon در بخش ورودي با قابليت کارکرد در دماي 105 درجه سانتي‌گراد

وجود روکش توري بر روي تمامي کابل‌هاي خروجي جهت کابل‌کشي منظم و کاهش تاثير دماي کابل‌ها بر فضاي داخلي کيس

دارای کمترین میزان صدای فن (20dBA @ typical load) در مقایسه با سایر پاورهای همرده خود

ميزان مصرف انرژي کمتر از 1 وات در حالت آماده به کار

راندمان بالاتر از 82% مطابق گواهي‌نامه 80Plus Bronze

بهره‌بري از فن 12 سانتي‌متري ساخت کمپاني مشهور Globe با قابليت تنظيم دور به صورت خودکار متناسب با دماي داخلی

بهره مندی از 3 عدد هیت سینک آنودیزه شده جهت انتقال بهتر گرما در بخش های PFC و Switching و O-Diods

بهره مندی از کلیه پروتکشن های ایمنی در بخش ورودی و خروجی به جهت تضمین سلامت سخت افزار

image.thumb.png.c96ada19e9be464063eccd44aaa06e59.png

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

پاور گرین ۵۳۰ وات فوق الذکر به مبلغ ناقابل ۱۵۰ تومن + ۱۰ تومن هزینه ارسال (روی هم ۱۶۰ تومن) فروخته شد به کاربر عزیز Ali0010 که ۴۸ ساعت هم مهلت تست دارن . اگه لازم بشه بیشترز این هم مهلت تست میدم خدمت دوست بزرگوارمون?پاور رو اول ارسال میکنم و بعد از اتمام مهلت تست در صورت سلامت کامل ،  وجه ۱۶۰ تومن توافق شده رو دریافت میکنم. در صورت خرابی یا ایراد در پاور ایشون میتونن پاور رو مرجوع کنن به بنده و شخصا تمام کمال هزینه برگشتش رو + هزینه ۱۰ تومن رفتش رو از جیب میپردازدم. قبل از ارسال هم یه تست سلامت نهایی رو انجام میدم.

امروز عصر یا نهایتا فردا ارسال رو انجام میدم.

انشالله که پاور در سلامت و صحت کامل باشه و به خوبی و خوشی ازش استفاده کنن. مبارکشون باشه?❤

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، #Hydra گفته است :

پاور گرین ۵۳۰ وات فوق الذکر به مبلغ ناقابل ۱۵۰ تومن + ۱۰ تومن هزینه ارسال (روی هم ۱۶۰ تومن) فروخته شد به کاربر عزیز Ali0010 که ۴۸ ساعت هم مهلت تست دارن . اگه لازم بشه بیشترز این هم مهلت تست میدم خدمت دوست بزرگوارمون1f339.pngپاور رو اول ارسال میکنم و بعد از اتمام مهلت تست در صورت سلامت کامل ،  وجه ۱۶۰ تومن توافق شده رو دریافت میکنم. در صورت خرابی یا ایراد در پاور ایشون میتونن پاور رو مرجوع کنن به بنده و شخصا تمام کمال هزینه برگشتش رو + هزینه ۱۰ تومن رفتش رو از جیب میپردازدم. قبل از ارسال هم یه تست سلامت نهایی رو انجام میدم.

امروز عصر یا نهایتا فردا ارسال رو انجام میدم.

انشالله که پاور در سلامت و صحت کامل باشه و به خوبی و خوشی ازش استفاده کنن. مبارکشون باشه1f339.png2764.png

تایید میشه مرسی از دوست گرامی

لینک به دیدگاه

و اینم نتیجه تست پاور قبل از بسته بندی و ارسال که پیوست شده

WP_20180610_00_16_36_Pro.mp4

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

در در 1397/03/19, 18:59:08، Ali0010 گفته است :

تایید میشه مرسی از دوست گرامی

متاسفانه بعد از رسیدن کالا به دست کاربر ، ایشون غیبشون زد !!!

زنگ میزنم رو شمارش میگه : به علت کمبود موجودی مشترک مورد نظر امکان انتقال مکالمه وجود ندارد

اس ام اس میدم دلیور نمیشه . حتما دایورت کرده و خود سیمکارت خاموشه

به صندوق خصوصیشون پیام میدم  اخرین بازدید مال پنجشنبه هفته گذشتشونه

من به ایشون اعتماد کردم ولی ایشون از اعتماد من سو استفاده کردن. آدم جواب خوبی رو با بدی میده ؟؟ ارزش داره واقعا با این پول بی ارزش کاغذ دیواری ریال !!! بخاطر ۱۵۰ تومن آدم حق الناس رو بکنه تو گردنش مال حروم بخوره ؟؟؟

از تیم مدیریت لیون کامپیوتر خواهش دارم این مورد رو حتما پیگیری ،  و اقدامات لازم رو مبذول فرمایند

دوستان ؟ اعضای انجمن لیون

هیچوقت مثل من جسارتا بلانسبت شما ، احمق نباشید چش بسته و صرفا بخاطر چارتا پوینت مثبت اعتماد نکنید به طرف مقابلتون تا اینجوری کلاه سرتون نره

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

پیگیری کنین حتما .

ولی اطمینان کردن به فردی فقط با 3 امتیاز مثبت ریسکه .

متاسفانه دزد زیاد شده تو مملکت  ...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

پیگیری کنین حتما .

ولی اطمینان کردن به فردی فقط با 3 امتیاز مثبت ریسکه .

متاسفانه دزد زیاد شده تو مملکت  ...

حتما. لااقل کمترین کاری که از دستم بر میاد مسدود کردن اکانت و افشا کردن اسم کوچیک و نام خانوادگی شونه تا سر کس دیگه ای رو نتونه به این راحتی کلاه بذاره

اصلا فکرشم نمیکردم سر این مبلغ ناچیز آدم بخواد اینجوری شاکی خصوصی و پرونده درست کنه و خودشو بی آبرو کنه

الان مدیر این انجمن کیه ؟ بخوام لیون و مدیران محترمشو ازین موضوع اگاه کنم باید چکار کنم ؟ به کی پیام بدم ؟

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

شما با آقای حسینی یا آرمین یا حامد عزیز پیام بدید حتما پیگیری میکنند . 

شما هم نباید همینطوری اعتماد میکردید 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...