رفتن به مطلب

!! تعمیرتخصصی تلوزیون های LG - Samsung - Sony معیوب !! و خریدار تلوزیون معیوب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، mobinkz گفته است :

تو پیغام هماهنگی لازم رو براتون فرستادم .

لینک به دیدگاه

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

تلوزیون 49  اینچ جناب اقای زارعی عزیز تعمییر  شد و فردا براشون برگشت میزنم . هزینه تعمییر 220 تومان به اضافه هزینه برگشت فقط 35 هزار تومان خواهد بود .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

سلام.

یه تلویزیون سونی 40x450 داریم. قدیمیه. ولی کاملا از تصویرش راضیم. یه مشکلی که جدیدا داره براش پیش میاد دو تا لکه  تقریبا به صورت عمودی افتاده وسط تلویزیون. و تقریبا تو بعضی تصاویر پیداس. مثلا تصاویر خاکستری یا تصاویری که یه رنگ خالص دارن و اون ناحیه نورش کمتره. این قابلیت تعمیر براتون داره؟

تلویزیون هیچ ضربه ای نخورده و هیچ دستکاری نشده. lcd هم هست.

ممنون

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، tonypb گفته است :

سلام.

یه تلویزیون سونی 40x450 داریم. قدیمیه. ولی کاملا از تصویرش راضیم. یه مشکلی که جدیدا داره براش پیش میاد دو تا لکه  تقریبا به صورت عمودی افتاده وسط تلویزیون. و تقریبا تو بعضی تصاویر پیداس. مثلا تصاویر خاکستری یا تصاویری که یه رنگ خالص دارن و اون ناحیه نورش کمتره. این قابلیت تعمیر براتون داره؟

تلویزیون هیچ ضربه ای نخورده و هیچ دستکاری نشده. lcd هم هست.

ممنون

سلام دوست عزیز لکه ها یی که رو صفحه های تلوزون به وجود میان انواع و دلیل های زیادی دارن ! شما یه عکس واضح از لکه های روی صفحه تلوزیون تون برام بفرست تا ببینم قابل تعمییر هست یا نه .

لینک به دیدگاه

اقا سلام

من یک ال ای دی سامسونگ دارم k6960 

یکم ور رفتم تو منو مخفیش بعضی گزینهاشو دست کاری کردم تو منو مخفی تصویر دارم اما کیفیتش مثل زمان اولش نیست ایا راهی هستش بشه به کل ریست فکتوریش کرد؟

من ریست فکتوری تو منو مخفیشم زدم اما  کلا تمام تنظیماتش برنمی گرده به اول

ریست فکتوری کلی بشه تنظیمات منو مخفی هم مثل روز اولش بشه

ممنون اگر راهنمایی بکنی

لینک به دیدگاه

سلام عزیز خسته نباشید عید امسال من تلوزیون رو با شیشه پاک کن پاکش کردم بعد که روشن کردم دیدم یه ردیف پیکسل از بالا تا پایین خاموش شده. دقیقا در یه راستا خاموش شده. می خواستم بدونم آیا قابل تعمیره اگه آره چقدر هزینه اش میشه.

اینم عکسش که امیدوارم واضح باشه متوجه مشکل بشید.

IMG_20180604_020401.thumb.jpg.dbeefdf96be4ca1ddd1d6d239a009472.jpgIMG_20180604_020353.thumb.jpg.cab7bd558c9f63fd0b707c735542499a.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali lotfi گفته است :

اقا سلام

من یک ال ای دی سامسونگ دارم k6960 

........

سلام دوست من .  به احتمال زیاد قبل از اینکه تو منو مخفی تنظیمات رو صفر کنید در منو اصلی خود تلوزیون تنظیمات کیفیت تصویر رو شخصی سازی کرده بودین و حالا که کامل ریست کردین اینطور براتون به نظر میرسه که کیفیت پایین اومده که احتمال کمی میدم اینگونه باشه یه بار تو تنظیمات ساده و اصلی تلوزیون کنتراست و روشنایی و رنگ ها رو برای خودتون شخصی سازی کنیدببینید مشکل حل میشه ! اگر مشکل حل نشد میتونین بفرستین براتون درست کنم و ورود به منوی مخفی تلوزیون ممکنه باعث تغییر کد یا کدهای نرم افزاری دستگاه بشه و عیوب مختلفی در تلویزیون تون پیش بیاد که براحتی قابل برگشت نیست  در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی از انجام آن خودداری کنید دوست من .

در هم اکنون، saeed110 گفته است :

سلام عزیز خسته نباشید عید امسال من تلوزیون رو با شیشه پاک کن پاکش کردم بعد که روشن کردم دیدم یه ردیف پیکسل از بالا تا پایین خاموش شده. دقیقا در یه راستا خاموش شده. می خواستم بدونم آیا قابل تعمیره اگه آره چقدر هزینه اش میشه.

.......

سلام دوست عزیز . اول از هرچیزی بگم که هیچ وقت برای پاک کردن صفحه تلوزیون از مایع شیشه شور ، اب یا کف استفاده نکنید چون زمانی که این مایع ها رو به صفحه میزنید به پیکس ها صدمه وارد شده و هم صفحه پنل تلویزیون به اصطلاح  آب می خوره و آب از پایین صفحه نمایش حتی مقداری ناچیز به داخل نفوذ کرده و باعث خیس شدن فلت ،سوکت و برد آدرس میشه و در بعضی مواقع باعث ایجاد جرقه خفیف و در نهایت در صورت ورود مقدار زیادی آب به داخل ال سی دی  ، آتش سوزی در قسمت هایی از برد های تلویزیون تون به وجود خواهد آمد .

در مورد تعمییر هم اگه به تازگی و در زمان خاموشی این مشکل پیش اومده با هزینه پایینی قابل تعمییر هست ! اما اگر آب خوردگی به به بعضی قطعات صدمه زده باشه تا حدودی هزینه بیشتری خواهد داشت . در مورد هزینه کلی نمیتونم چیزی بگم تا زمانی که تلوزیون باز نشده و شدت آسیب بررسی نشه .

panel_5.jpg

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام دوست من .  به احتمال زیاد قبل از اینکه تو منو مخفی تنظیمات رو صفر کنید در منو اصلی خود تلوزیون تنظیمات کیفیت تصویر رو شخصی سازی کرده بودین و حالا که کامل ریست کردین اینطور براتون به نظر میرسه که کیفیت پایین اومده که احتمال کمی میدم اینگونه باشه یه بار تو تنظیمات ساده و اصلی تلوزیون کنتراست و روشنایی و رنگ ها رو برای خودتون شخصی سازی کنیدببینید مشکل حل میشه ! اگر مشکل حل نشد میتونین بفرستین براتون درست کنم و ورود به منوی مخفی تلوزیون ممکنه باعث تغییر کد یا کدهای نرم افزاری دستگاه بشه و عیوب مختلفی در تلویزیون تون پیش بیاد که براحتی قابل برگشت نیست  در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی از انجام آن خودداری کنید دوست من .

سلام دوست عزیز . اول از هرچیزی بگم که هیچ وقت برای پاک کردن صفحه تلوزیون از مایع شیشه شور ، اب یا کف استفاده نکنید چون زمانی که این مایع ها رو به صفحه میزنید به پیکس ها صدمه وارد شده و هم صفحه پنل تلویزیون به اصطلاح  آب می خوره و آب از پایین صفحه نمایش حتی مقداری ناچیز به داخل نفوذ کرده و باعث خیس شدن فلت ،سوکت و برد آدرس میشه و در بعضی مواقع باعث ایجاد جرقه خفیف و در نهایت در صورت ورود مقدار زیادی آب به داخل ال سی دی  ، آتش سوزی در قسمت هایی از برد های تلویزیون تون به وجود خواهد آمد .

در مورد تعمییر هم اگه به تازگی و در زمان خاموشی این مشکل پیش اومده با هزینه پایینی قابل تعمییر هست ! اما اگر آب خوردگی به به بعضی قطعات صدمه زده باشه تا حدودی هزینه بیشتری خواهد داشت . در مورد هزینه کلی نمیتونم چیزی بگم تا زمانی که تلوزیون باز نشده و شدت آسیب بررسی نشه .

panel_5.jpg

ممنون از پاسختون

راستش به مقدار کم مایع تمیزکننده بودش و حدود ده ساله تمیز می کنم مشکل ایجاد نشده بود. در هر صورت باید صفحه نمایش تمیز بشه. این از شانس بد من بود که این مدلی شد.

بگذریم.

هزینه اس رو کاش حدودی می گفتید. مثلا یه بازه بگید از کمترین تا بیشترین مقدار.

بعد شما کجا تشریف دارید برای اوردن تلوزیون.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام دوست عزیز لکه ها یی که رو صفحه های تلوزون به وجود میان انواع و دلیل های زیادی دارن ! شما یه عکس واضح از لکه های روی صفحه تلوزیون تون برام بفرست تا ببینم قابل تعمییر هست یا نه .

سلام.

این عکسهاس. البته فقط تو خاکستری نیست بیشتر تصاویر معلومه. مرکز تلویزیون کمی به سمت راست یه لک درازه. بعد دوباره کمی کنارش یه لک دیگه.

photo_2018-06-04_11-36-04.jpg

photo_2018-06-04_11-36-14.jpg

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، tonypb گفته است :

سلام.

این عکسهاس. البته فقط تو خاکستری نیست بیشتر تصاویر معلومه. مرکز تلویزیون کمی به سمت راست یه لک درازه. بعد دوباره کمی کنارش یه لک دیگه.

...

سلام دوست عزیز بله عکس ها رو دیدم و قابل تعمییر هست میتونین ارسال کنین ولی چون اصفهان هستین و تلوزون تون قدیمیه و از ارزش پایینی برخورداره بهتره تو خود اصفهان یه تعمییرکار منصف پیدا کنید براحتی میتونه با 50 نهایت  100براتون تعمییر کنه  در هر صورت بنده در خدمت شما هستم .

در 5 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

ممنون از پاسختون

هزینه اس رو کاش حدودی می گفتید. مثلا یه بازه بگید از کمترین تا بیشترین مقدار.

بعد شما کجا تشریف دارید برای اوردن تلوزیون.

خواهش میکنم دوست گرامی وظیفست . هزینه تعمییرحدودا بین 100 تا 350 تومان متغییر هست (بسته به آسیب دیدگی ) و هزینه ارسال برای ما چون با تیپاکس قرارداد داریم بین 25 تومان تا 50 تومان خواهد بود  . اگه مایل بودین تو پیغام خصوصی هماهنگی کنید .

لینک به دیدگاه

تلوزیون دوست و همشهری عزیزم کاربر امیرحسین تعمیر و حضوری بهشون تحویل داده شد .

ایراد های تلوزیون ایشون :

1- سوختگی BackLight  بک لایت ها ی تلوزیون 55 اینچ مدل ال جی 55LJ55000GI

2-  نوسان برق که باعث خود بخود خاموش شدن تلوزیون میشد که به بردهای Main و Assy Power صدمه جدی وارد شده بود.

3- دریافت نکردن کانال های دیجیتالی .

هزینه تعمییر در برخی تعمییراتی ها بسته به انصاف از  500 تا 700 تومان میباشد اما با تخفیف ما و قیمت واقعی و سودی اندک 320 تومان دریافت کردیم که ایشان هزینه را حضوری پرداخت کرده اند .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/15, 00:51:23، ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون گفته است :

سلام دوست عزیز بله عکس ها رو دیدم و قابل تعمییر هست میتونین ارسال کنین ولی چون اصفهان هستین و تلوزون تون قدیمیه و از ارزش پایینی برخورداره بهتره تو خود اصفهان یه تعمییرکار منصف پیدا کنید براحتی میتونه با 50 نهایت  100براتون تعمییر کنه  در هر صورت بنده در خدمت شما هستم .

سلام.

ممنون از پاسختون و صداقتتون.

شما اصفهان تعمیرکار نمیشناسید؟

مشکلش چی هست؟ خودم نمیتونم تعمیرش کنم؟ وسیله ای میخواد؟ من با کلی تحقیق تو اینترنت مشکل مشابه با تلویزیون خودم رو نتونستم پیدا بکنم. چند تا چیزی که پیدا کردم یکی تمیز کردن لایه های روی بک لایت بود.

چون من از یه تعمیر کار خود نمایندگی سونی پرسیدم خیلی بدون تمایل گفت نمیصرفه باید پنل عوض بشه... بدون اینکه ببینه تلویزیون رو.

اگه اینطوری برخورد کنن ترجیح میدم بفرستم برای خودتون. شما کجا هستید؟ چقدر برای ارسال تلویزیون هزینه میشه؟

ممنون

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

درود

جناب بنده یک تلیویزیون 40 اینچ سامسونگ دارم

که تو دریافت کانالهای دیجیتال عکس العملی نداره

یعنی یافت نمیکنه

الانم با گیرنده شبکهارو میگیریم که قطعی زیاد داره

میخواستم اگه امکانش هست از راه دور بگید چی کنیم تا درست بشه

هزینه رو هم لطف کنید بگید

سپاس

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tonypb گفته است :

سلام.

ممنون از پاسختون و صداقتتون.

شما اصفهان تعمیرکار نمیشناسید؟

مشکلش چی هست؟ خودم نمیتونم تعمیرش کنم؟ وسیله ای میخواد؟ من با کلی تحقیق تو اینترنت مشکل مشابه با تلویزیون خودم رو نتونستم پیدا بکنم. چند تا چیزی که پیدا کردم یکی تمیز کردن لایه های روی بک لایت بود.

چون من از یه تعمیر کار خود نمایندگی سونی پرسیدم خیلی بدون تمایل گفت نمیصرفه باید پنل عوض بشه... بدون اینکه ببینه تلویزیون رو.

اگه اینطوری برخورد کنن ترجیح میدم بفرستم برای خودتون. شما کجا هستید؟ چقدر برای ارسال تلویزیون هزینه میشه؟

ممنون

سلام دوست من خواهش میکنم . نه بخدا کسی رو اصفهان نمیشناسم . اگه سر رشته دارین و باعث بدتر شدن اوضاع تلوزیون تون نمیشین میتونین با پارچه مخصوص تمیز کننده ، بک لایت ها و صفحات پشتی ال سی دی رو  پاک کنین احتمال زیاد درست خواهد شد اما اگه بک لایت سوخته داشته باشین (که باید در زمان باز بودن تلوزیون رو روشن کنید تعداد سوخت ها مشخص هست ) باید تعویض بشه اما اگه سر رشته ندارین اصلا این کار رو نکنین چون باز کردن خود تلوزیون چندتا پیچ هست براحتی میتونین باز کنید اما بازکردن خود پنل ، برد آدرس  که شامل 7 لایه هست نیاز به مهارت داره  ما همیشه تو مغازه اگه حتی فقط یکی از لامپهای فلورسنت بک لایت سوخته باشه کلا همه بک لایت ها رو با هم تعویض میکنیم چون به مرور زمان بک لایت های سالم اما کهنه و نیم سوز تلوزیونی که چند ساله روشن و استفاده میشه از کار می افتن پس ما بجای تعویض یک ردیف بک لایت کلا همشون رو تعویض میکنیم ( که کمتر تعمییرکاری این کار را انجام میدهد و بیشتر به فکر سود جیب خودشون هستن . ما تو مغازه  3 نفر پرسنل تعمییرات هستیم و تا  پایان سال 97 سنندج خواهیم بود بعد از اون تعمییرات مون رو قراره به تهران منتقل کنیم در مورد هزینه ارسال که شما اصفهان تشریف دارین ارسال و برگشت رو هم تا 70 تومن هزینه خواهد داشت .

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

جناب بنده یک تلیویزیون 40 اینچ سامسونگ دارم

که تو دریافت کانالهای دیجیتال عکس العملی نداره

یعنی یافت نمیکنه

الانم با گیرنده شبکهارو میگیریم که قطعی زیاد داره

میخواستم اگه امکانش هست از راه دور بگید چی کنیم تا درست بشه

هزینه رو هم لطف کنید بگید

سپاس

سلام دوست من . آیا از زمان خرید تلوزیون این مشکل دریافت کانال های دیجیتالی رو داشتین یا به تازگی :؟ اگه از ابتدا دیجیتالی ها رو دریافت نکردین مشکل از تنظیمات هست که با خرید یه کنترل مادر گیرنده دیجیتال D1276 سامسونگ میتونین دریافت های دیجیتال رو فعال کنید چون تلوزیون های چند سال پیش کانال های دیجیتالی شون به صورت پیش فرض غیر فعال بودن و باید با کنترل مادر یا ورود به منوی مخفی فغال میکردیم .

اما اگه به تازگی کانل های دیجیتالی رو دریافت نمیکنید چندین دلیل میتونه داشته باشه : مشکل یا معیوب بودن آنتن و عدم دریافت سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال - مشکل داخلی برد تلوزیون 0 مشکل در کابل انتن بریدگی یا قطع و وصل شدن کابل و موراد دیگه که بیشترین دلیل این چند مورد بالا بود که عرض کردم .

شما سعی کنید کابل و آنتن پشت بام رو  را چک کنید یا حتی المقدور محل آنتن رو در جاهای دیگی از منزل تو ن تغییر بدین و در مورد هزینه خواهش میکنم این چه حرفیه من برای هرگونه راهنمایی و کمکی در خدمت شما دوست عزیز هستم و خواهم بود .

ویرایش شده توسط ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون
لینک به دیدگاه

سلام  گرامی

بک لایت samsung 48H6400 رو موجود دارید؟  شاخه ای یا تکی فرقی نداره! قیمت؟

و اگه ال ای دی هاش رو تکی هم بخوام دارید؟ مخصوص خودش باشه ( یه شماره باشه با smd  led خودش )

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behruz گفته است :

سلام  گرامی

بک لایت samsung 48H6400 رو موجود دارید؟  شاخه ای یا تکی فرقی نداره! قیمت؟

و اگه ال ای دی هاش رو تکی هم بخوام دارید؟ مخصوص خودش باشه ( یه شماره باشه با smd  led خودش )

سلام داداش جان . خیر متاسفانه قطعه  فروشی نداریم فقط تعمییرات و خرید تلوزیون معیوب .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...