رفتن به مطلب

!! تعمیرتخصصی تلوزیون های LG - Samsung - Sony معیوب !! و خریدار تلوزیون معیوب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود جناب  مجیدی , من یه مانیتور سامسونگ دارم که آداپتوری هست (, 14 ولت 3.5 آمپر),  آداپتورش خراب شده و مانیتور هر چند دقیقه خاموش و روشن میشه , شما می تونید تعمیرش کنید ؟ متاسفانه هرچقدر گشتم نتونستم آداپتوری با این ولتاژ و آمپراژ پیدا کنم , بعضی گفتن کمی پایینتر یا بالاتر باشه اشکالی نداره و کار میکنه اما متاسفانه آداپتور های پایینتر نمی تونن روشنش کنن و آداپتور های بالاتر باعث چشمک زدن متوالی تصویر میشن , ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Gintama گفته است :

درود جناب  مجیدی , من یه مانیتور سامسونگ دارم که آداپتوری هست (, 14 ولت 3.5 آمپر),  آداپتورش خراب شده و مانیتور هر چند دقیقه خاموش و روشن میشه , شما می تونید تعمیرش کنید ؟ متاسفانه هرچقدر گشتم نتونستم آداپتوری با این ولتاژ و آمپراژ پیدا کنم , بعضی گفتن کمی پایینتر یا بالاتر باشه اشکالی نداره و کار میکنه اما متاسفانه آداپتور های پایینتر نمی تونن روشنش کنن و آداپتور های بالاتر باعث چشمک زدن متوالی تصویر میشن , ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیزم متاسفانه آداپتور و قطعات جانبی تعمییر نمیکینم .  بنظرم به جای تعمییر ، یه آداپتور دیگه از الکتریکی ها یا  مغازه هایی که وسایل جانبی کامپیتور دارن بخرین چون صددرصد اونا واسه فروش باید داشته باشن .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون گفته است :

سلام دوست عزیزم متاسفانه آداپتور و قطعات جانبی تعمییر نمیکینم .  بنظرم به جای تعمییر ، یه آداپتور دیگه از الکتریکی ها یا  مغازه هایی که وسایل جانبی کامپیتور دارن بخرین چون صددرصد اونا واسه فروش باید داشته باشن .

والا زیر و روی شهرو گشتم نبود به همین خاطر به فکر تعمیر افتادم , به هر حال ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

هزینه های تعمییر تلوزیون معیوب 70 درصد زیر قیمت تعمییراتی های تمام کشور می باشد و نهایت سودی که از تعمییر تلوزیون معیوب بگیریم 50 تومان نهایت 100 تومان بسته به نوع مشکل تلوزیون حساب خواهد شد .

تعمییرات تلوزیون های معیوب با قیمت های منصفانه و بسیار پایین .

ویرایش شده توسط ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/18, 13:08:06، ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون گفته است :

هزینه های تعمییر تلوزیون معیوب 70 درصد زیر قیمت تعمییراتی های تمام کشور می باشد و نهایت سودی که از تعمییر تلوزیون معیوب بگیریم 50 تومان نهایت 100 تومان بسته به نوع مشکل تلوزیون حساب خواهد شد .

((( دوستان از اونجایی که تعداد زیادی از کاربران عزیز پیغام میدن در مورد تعمییر تلوزیون پنل شکسته باید بگم تلوزیون هایی که پنلشون شکسته

!!! به هیچ وجه و هیچ روشی قابل تعمییر نیستن !!! و تنها گذینه ممکن تعویض پنل میباشد )))

تعمییر تخصصی تلوزیون های معیوب پذیرفته میشود .

همچنین خریدار تلوزیون های LED معیوب پنل شکسته ، مشکل تصویر ندادن و برد سوخته 32 اینچی تا 65 اینچی به بالا هستم .

قیمت های خرید یا تعمیر با توجه به نوع مشکل تلوزیون تون اعلام میشه و قیمت ها منصفانه می باشد .

انواع تلوزیون های LG  --- Samsung --- Sony

32 اینچ تا 65 اینچ تلوزیون های ال ای دی فقط خریداری میکنم .لطفا مدل دقیق تلوزیون و نوع مشکل هراه با عکس .

بعضی از دوستان پیغام میدن که تلوزیون پنل شکسته داریم و قیمت یه تلوزیون سالم ازم میخوان بخرم . آخه دوستان اصل کاری و گرون ترین قسمت تلوزیون ها که تقریبا تو این وضعیت افتضاح کشور و ارز پنل تلوزیون تقریبا 90 درصد خود تلوزیون قیمتشه .

4qbHZrSQa.jpg

FullCrackBig.jpg

593c0f2dfef0a809dc6365a7.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

تلویزیون سونی 46w700a  دارم پنل باید عوض شه بقیش سالمه سالمه   چقدر فی میخوره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود جناب مجيدى

يكى از فاميلهاى بنده تلويزيون سامسونگ ledسرى 5داشت كه متاسفانه يك  شيشه اى آب(خالى)خورده به كنار قاب تلويزيون و تصوير پريده. خيلى آرومم خوره.  پنل هيچجور رنگ پريدگى و ... نداره. امكان داره از فلتهاى پنل باشه ؟ تلويزيون فقط تصوير نداره .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام پنل sony ex500 lcd موجود دارین؟قیمت خصوصی ارسال کنین لطفا.

09368965398

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود

یه 32 اینج سامسونگ دارم که ضربه خورده و نیاز به تعویض پنل هست چقد هزینه میبره ؟

لینک به دیدگاه

در در 21 خرداد 1397 در 12:59، ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ گفته است :

تعمییرات تلوزیون های معیوب با قیمت های منصفانه و بسیار پایین .

کدوم شهری برادر

لینک به دیدگاه

سلام

یه تیوی 47 الجی هستش led

جند دفعه تعمبر کردم ولی بعد یه مدت بازم خراب میشد 

وقتی کلید روشن میزنم تیک وشن شدنش میاد چراغشم روشن میشه. ولی تصویر نمیاد 

اون تعمیرکاری ک پیشش برده بودم 800 گرفت هیجکاری هم نکرد میگفت برا فیوزه ک اون نداشت 

بنظرتون تعمیر میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farhadii گفته است :

کدوم شهری برادر

سلام داداش  تعمییرات مون در همدان هست .

در هم اکنون، محمد.جواد گفته است :

سلام

یه تیوی 47 الجی هستش led

جند دفعه تعمبر کردم ولی بعد یه مدت بازم خراب میشد 

وقتی کلید روشن میزنم تیک وشن شدنش میاد چراغشم روشن میشه. ولی تصویر نمیاد 

اون تعمیرکاری ک پیشش برده بودم 800 گرفت هیجکاری هم نکرد میگفت برا فیوزه ک اون نداشت 

بنظرتون تعمیر میشه

سلام دوست عزیز بیشتر تعمییراتی ها بی وجدان و بی انصاف هستن و یه جورایی فقط بازکردن و بستن رو یادگرفتن و به صورت اصولی کاربلد نیستن .

اگه قصد تعمییر اصولی دارین در پیغام خصوصی مشخصات تلوزیون و نوع مشکل و ادرس تون رو برام بفرستین راهنمایی تون میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام تلوزیون ۵۵ اینچ ایکس کروز

بردش مشکل پیدا کرده

آیا میتونین تعمیر کنین؟

کلا ۶ ماه هم کار نکرده

لینک به دیدگاه

سلام من یه تلویزیون LED 32 full HD سامسونگ دارمکه پنل شگسته چقدر هزینش میشه واسم تعمیر کنید؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در 23 اسفند 1397 در 15:00، peto گفته است :

سلام تلوزیون ۵۵ اینچ ایکس کروز

بردش مشکل پیدا کرده

آیا میتونین تعمیر کنین؟

کلا ۶ ماه هم کار نکرده

سلام دوست من . مدل دقیق و نوع مشکل تلوزیون تون رو در پیام خصوصی بفرستین تا بعد از بررسی بهتون جواب قطعی بدم .

در در 23 اسفند 1397 در 15:09، yasermohammadi1986 گفته است :

سلام من یه تلویزیون LED 32 full HD سامسونگ دارمکه پنل شگسته چقدر هزینش میشه واسم تعمیر کنید؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من در صورت موجود بودن پنل تلوزیون شما  تقریبا 90 درصد از قیمت خود تلوزیون تون هزینه بردار خواهد بود  که به صرف نیست .

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

دوستان تاپیک رو قفل میکنم که زود زود بالا نیاد و حق دوستان عزیز فروشنده ضایع نشه .

اگه سوال یا مورد معیوبی داشتین فقط در پیام خصوصی هماهنگ کنید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

تلوزیون 49 اینچ سامسونگ دوست عزیز جناب آقای امین‌زاده  کار تعمییر تموم شد و فردا به ادرس شون ارسال خواهد شد .

نوع مشکل : سیاه شدن نیمه تصویر و تعویض سوکت Hdmi که کج شده بود .

هزینه تعمییر : 150 تومان با 60 تومان باربری =  210

دوستان تاپیک رو بعد از تایید تعمییر ، کاربران عزیز  قفل میکنم که زود زود بالا نیاد و حق دوستان عزیز فروشنده ضایع نشه .

اگه سوال یا مورد معیوبی داشتین فقط در پیام خصوصی هماهنگ کنید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...