رفتن به مطلب

!! تعمیرتخصصی تلوزیون های LG - Samsung - Sony معیوب !! و خریدار تلوزیون معیوب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تعمییرات تلوزیون در تعطیلات  نورزو 98 نیز فعال میباشد .

((( توجه )))

دوستان تاپیک رو همیشه بعد از تایید تعمییرتلوزیون  ، کاربران عزیز  قفل میکنم که زود زود بالا نیاد و حق دوستان عزیز فروشنده ضایع نشه .

اگه سوال یا مورد معیوبی داشتین فقط در پیام خصوصی هماهنگ کنید .

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام با تشکر از جناب اقای مجیدی عزیز امروز تلوزیون 49 اینچ رو جهت تعمییر براشون ارسال کردم . بعداز تعمییر نتیجه رو خدمت دوستان اعلام میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام...یه  bravia w904a  هست بک لایتش خراب شده..تصویر 2  ثانیه میاد بعد خاموش میشه.

گارانتی بردیم گفت قطعشو نداریم تعمیر نمیشه...10 جای دیگم بردیم قطعشو نداشتن و حتی تعمیرشم نتونستن بکنن..ایا تعمییر میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Danial2020 گفته است :

سلام با تشکر از جناب اقای مجیدی عزیز امروز تلوزیون 49 اینچ رو جهت تعمییر براشون ارسال کردم . بعداز تعمییر نتیجه رو خدمت دوستان اعلام میکنم .

سلام آقا دانیال گل خوبی عزیز . چشم حتما تعمییر خواهد شد .

در 34 دقیقه قبل، jvcj گفته است :

سلام...یه  bravia w904a  هست بک لایتش خراب شده..تصویر 2  ثانیه میاد بعد خاموش میشه.

گارانتی بردیم گفت قطعشو نداریم تعمیر نمیشه...10 جای دیگم بردیم قطعشو نداشتن و حتی تعمیرشم نتونستن بکنن..ایا تعمییر میشه ؟

سلام دوست من بله تعمییر میشه میتونیم از بک لایت های مشابه که خللی تو تصویر ایجاد نکنه استفاده کنیم چون همونطور که بهتون گفتن بک لایت های اصلی به سختی تو ایران گیر میاد بخاطر اوضاع کشور . ولی با مشابهش قابل تعویض و تعمییر خواهد بود . خواستین تو پیغام خصوصی هماهنگ کمنید .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، jvcj گفته است :

ممنون...شما کدام شهر هستید؟

خواهش میکنم پخ شد . خواهشا سوالات تون رو فقط در پیغام خصوصی بپرسین که دوستان فروشنده شاکی نشن به خاطر بالا اومدن تاپیک .

لینک به دیدگاه

در در 19 خرداد 1397 در 01:59، ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ گفته است :

سلام دوست من . آیا از زمان خرید تلوزیون این مشکل دریافت کانال های دیجیتالی رو داشتین یا به تازگی :؟ اگه از ابتدا دیجیتالی ها رو دریافت نکردین مشکل از تنظیمات هست که با خرید یه کنترل مادر گیرنده دیجیتال D1276 سامسونگ میتونین دریافت های دیجیتال رو فعال کنید چون تلوزیون های چند سال پیش کانال های دیجیتالی شون به صورت پیش فرض غیر فعال بودن و باید با کنترل مادر یا ورود به منوی مخفی فغال میکردیم .

اما اگه به تازگی کانل های دیجیتالی رو دریافت نمیکنید چندین دلیل میتونه داشته باشه : مشکل یا معیوب بودن آنتن و عدم دریافت سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال - مشکل داخلی برد تلوزیون 0 مشکل در کابل انتن بریدگی یا قطع و وصل شدن کابل و موراد دیگه که بیشترین دلیل این چند مورد بالا بود که عرض کردم .

شما سعی کنید کابل و آنتن پشت بام رو  را چک کنید یا حتی المقدور محل آنتن رو در جاهای دیگی از منزل تو ن تغییر بدین و در مورد هزینه خواهش میکنم این چه حرفیه من برای هرگونه راهنمایی و کمکی در خدمت شما دوست عزیز هستم و خواهم بود .

سلام سال نو مبارک

رئیس از اول کلا فعال نبود

منو مخفی چجوری باید فعال کنیم؟

کنترل هزینش چقدر است ایا 100% درست میشه؟

لینک به دیدگاه

تلوزیون دانیال

Danial2020

عزیز تعمییر و به زودی براشون ارسال میشه . لطفا در پخ هماهنگ کنید جهت هزینه و زمان برگشت .

لینک به دیدگاه

سلام

استاد ارجمند من هر کاری کردم نتونستم نرم افزارشو بروز رسانی کنم چه آفلاین چه آنلاین نشد که نشد

میتونید راهنماییم کنین خیلی تو نت هم سرچ کردم به جایی نرسید

لینک به دیدگاه

در در 13 فروردین 1398 در 12:55، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام

استاد ارجمند من هر کاری کردم نتونستم نرم افزارشو بروز رسانی کنم چه آفلاین چه آنلاین نشد که نشد

میتونید راهنماییم کنین خیلی تو نت هم سرچ کردم به جایی نرسید

سلام دوست عزیزم . والا حضور ذهن در مورد مشکل تی وی شما ندارم؟ . کدوم مارک بود و چه مشکلی داشت . پیغام بدین رو چشام  راهنمایی میکنم .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت جناب مجیدی عزیز و دوستان لیون کامپیوتر . بنده چند وقت پیش تلوزیونم رو براشون ارسال کردم و امروز ایشون تعمییر شده برام پس فرستادن و اینم بگم قبل از اقای مجیدی تعمییرکارای زیادی بردم که هیچ کدومشون نتونستن تعمییرکنن و فقط چندین روز تو مغازشون میخوابوندن تلوزیون رو اما جناب مجیدی بعداز کلی زحمت برام تعمییرکردن و درکمال تعجب هزینه ای بسیارمنصفانه ازم دریافت کردن که واقعا مردی شریف و صادق  و تعمییرکاری منصف هستن . :17_heart_eyes::100_pray:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Danial2020 گفته است :

با سلام خدمت جناب مجیدی عزیز و دوستان لیون کامپیوتر . بنده چند وقت پیش تلوزیونم رو براشون ارسال کردم و امروز ایشون تعمییر شده برام پس فرستادن و اینم بگم قبل از اقای مجیدی تعمییرکارای زیادی بردم که هیچ کدومشون نتونستن تعمییرکنن و فقط چندین روز تو مغازشون میخوابوندن تلوزیون رو اما جناب مجیدی بعداز کلی زحمت برام تعمییرکردن و درکمال تعجب هزینه ای بسیارمنصفانه ازم دریافت کردن که واقعا مردی شریف و صادق  و تعمییرکاری منصف هستن . :17_heart_eyes::100_pray:

سلام دوست خوبم وظیفه بود و باید انجام میدادم . همیشه در خدمت تون هستم . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام خدمت استارتر عزیز 

من تلویزیون الجی مدل 32lb530 u دارم خودش رسیور داخلی داره پنلش ای پی اس هست و ال ای دی

تلویزیون تصویر میده و فقط پیکسلاش مشخصه یعنی پنلش سالمه و بالای صفحه بعضی وقتاخطهای افقی صورتی و ابی میاد و دوباره میره 

هنگی هم داره به ندرت 

یکی از دوستان گفت یا مال تغذیه برق پنله یا از نوار ال ای دیش هست 

میشه هزیه تقریبی رو لطف کنید تا براتون ارسال کنم 

یا کلا چند میتونید با همین شرایط برش دارین 

ممنون

ویرایش شده توسط King Cyrus
لینک به دیدگاه

در در 28 خرداد 1398 در 23:48، King Cyrus گفته است :

سلام خدمت استارتر عزیز 

من تلویزیون الجی مدل 32lb530 u دارم خودش رسیور داخلی داره پنلش ای پی اس هست و ال ای دی

تلویزیون تصویر میده و فقط پیکسلاش مشخصه یعنی پنلش سالمه و بالای صفحه بعضی وقتاخطهای افقی صورتی و ابی میاد و دوباره میره 

هنگی هم داره به ندرت 

یکی از دوستان گفت یا مال تغذیه برق پنله یا از نوار ال ای دیش هست 

میشه هزیه تقریبی رو لطف کنید تا براتون ارسال کنم 

یا کلا چند میتونید با همین شرایط برش دارین 

ممنون

سلام دوست من ببخش دیر جواب میدم چون چندروزیه شهرستان بودم و انلاین نشدم تا الان .

اگر مطمن هستید که پنل ضربه نخورده هزینه تقریبی شاید در حدود 200 تا 400 تومن متغییر باشه بسته به نوع مشکل که بعد از چک کردن و بازشدن مشخص خواهد شد .

اگرهم قصد فروش داشتین بسته به نوع ایراد 500 تا 900 متغییر خواهد بود دوست من .

قیمت خرید و یا هزینه تعمییر رو تقریبی گفتم و نهایی نیست بعداز سرویس قیمت دقیق اعلام میشه . اگر قصد ارسال داشتین پیغام خصوصی بدین تا راهنمایی و ادرس بدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Humanity گفته است :

سلام دوست من ببخش دیر جواب میدم چون چندروزیه شهرستان بودم و انلاین نشدم تا الان .

اگر مطمن هستید که پنل ضربه نخورده هزینه تقریبی شاید در حدود 200 تا 400 تومن متغییر باشه بسته به نوع مشکل که بعد از چک کردن و بازشدن مشخص خواهد شد .

اگرهم قصد فروش داشتین بسته به نوع ایراد 500 تا 900 متغییر خواهد بود دوست من .

قیمت خرید و یا هزینه تعمییر رو تقریبی گفتم و نهایی نیست بعداز سرویس قیمت دقیق اعلام میشه . اگر قصد ارسال داشتین پیغام خصوصی بدین تا راهنمایی و ادرس بدم .

داداش پنل اصلا ضربه نخورده و کاملا سالمه پسرم با اب پاش تمیزش کرده که احتمال میدم اب خورده باشه 

چقدر وقت میبره برا تعمیرش

ویرایش شده توسط King Cyrus
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، King Cyrus گفته است :

داداش پنل اصلا ضربه نخورده و کاملا سالمه پسرم با اب پاش تمیزش کرده که احتمال میدم اب خورده باشه 

چقدر وقت میبره برا تعمیرش

اها پس در اون صورت فلتش آبخوره و سولفاته شده که باید تعویض بشه بسته به نوع مشکل 3 تا یه هفته زمان میبره تا تحویل تون بدم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تعمییرات تخصصی با منصفانه ترین قیمت .

بهترین هزینه ارسال و مقرون به صرفه  تیپاکس برای ارسال :

32 اینچ 7 کیلویی 37 تومان

42 تا 47 اینچ 12 کیلویی 47 تومان

50 اینچ تا 65 اینچ 20 کیلویی 60 تومان

لینک به دیدگاه

بهترین هزینه ارسال و مقرون به صرفه  تیپاکس برای ارسال و برگشت :

32 اینچ 7 کیلویی 37 تومان

42 تا 47 اینچ 12 کیلویی 47 تومان

50 اینچ تا 65 اینچ 20 کیلویی 60 تومان

ویرایش شده توسط Humanity
لینک به دیدگاه

سلام من یه تلویزیون 32 سامسونگ فول اچ دی دارم پنل ضربه خورده شکسته چقدر هزینشه /؟

لینک به دیدگاه

در در 13 تیر 1398 در 14:33، yasermohammadi1986 گفته است :

سلام من یه تلویزیون 32 سامسونگ فول اچ دی دارم پنل ضربه خورده شکسته چقدر هزینشه /؟

سلام دوست من دنبال تعمییر پنل شکسته نرید چون هزینه تعویض پنل خیلی بالاست سعی کنید به تعمییرکارها برد تی وی رو اگه سالمه به یه قیمت توافقی یفروشین  .

لینک به دیدگاه

سلام هزینه تعمیرش چقدر میشه ؟

چقدر ازم میخرنش؟ بردش سالمه اصلا جایی نبردم

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، yasermohammadi1986 گفته است :

سلام هزینه تعمیرش چقدر میشه ؟

چقدر ازم میخرنش؟ بردش سالمه اصلا جایی نبردم

گفتم که دنبال تعمییرنرید ! چون قابل تعمییر اساسی نیست و باید تعویض بشه ، هزینه تعویض پنل مخصوصا تو این اوضاع به اندازه خود تلوزیون 32 اینچ تون هست و یه یکی دیگه بخری به صرفه تر هست .

شاید 150 تا 200 تومن ازتون بخرن .

ویرایش شده توسط Humanity
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بهترین هزینه ارسال و مقرون به صرفه  تیپاکس برای ارسال و برگشت تلوزیون جهت تعمییر در تعمییرات مجیدی :

32 اینچ 7 کیلویی 34 تا 37 تومان

42 تا 47 اینچ 12 کیلویی 40 تا 47 تومان

50 اینچ تا 65 اینچ 20 کیلویی 52 تا  60 تومان

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بهترین تلویزیون های 65  اینچ که من دیدم با قیمت مناسب تلویزیون های سونی هستن مثل تلویزیون 65x7000g و 65x8000g که کیفیت بسیار خوبی هم دارن.

منظورم از قیمت مناسب نسبت ارزش به قیمت هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...