رفتن به مطلب

تجربه شما با مانیتور lg 27mp68vq؟

Recommended Posts

سلام

چون تا حالا این مانیتورو نداشتم خواستم از دوستانی ک تجربه استفاده از این مانیتورو داشتن با بنده در میون بزارن. 

برام چنتا سوال پیش اومده

اول اینکه اسپیکر داخلی داره؟ 

دوم اینکه کیفیت ساختش چجوریاس؟ 

سوم اینکه کیفیت تصویرش چجوریه برای بازی؟ (قبلا بنکیو داشتم ک پنلش va بود ک واقعا لذت بخش بود) رنگ یه کم شارپی داشت

کلا رنج یک تومن چی پیشنهاد میدین

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام
من 24 اینچ این مدلو داشتم ... یعنی 24MP68VQ ... تجربه ای که داشتمو میگم شاید به کارتون اومد
دو هفته پیش تو همین انجمن و چند جای دیگه درخواست راهنمایی کردم و در نهایت همین مدلی که عرض کردم رو  خریدم ... رنگ بسیار واضح و روشن و زاویه دید بالا داشت ولی متوجه  Backlight Bleed شدم . بردم گارانتی و بهم توضیح دادن که پنل IPS همینه ... خودمم اومدم کلی تحقیق کردم و دیدم که  حتی تو گرون قیمت ترین مانیتور ها  Backlight Bleed دیده میشه ...یکی از دوستانم مانیتور 22MP68VQ داشت با اون هم تست گرفتم همین بود!!! در نتیجه فهمیدم که این پنل به کارم نمیاد و باید دنبال پنلِ دیگه ای  باشم.عکس هم خواستین میتونم بفرستم  براتون ...
در مورد اسپیکر نظری دارم ... حقیقت من 2 ساعت بیشتر با این مانیتور کار نکردم اصلا متوجه نشدم ... ?
در مورد کیفیت ساخت بهتون بگم که تقریبا خوب بود بدنه براقی داشت من خوشم اومده بود ولی چیزی که منو اذیت میکرد پایه مانیتور بود که ضعیف بود و با هر ضربه ای که به  میز میزدم ، میلرزید ... حالا این 24 اینچ بود یقینا 27 اینچشم همینطوریه  چون دیزاین یکسانی دارند...بازی هم که کلا وقت نشد ...
اگه کاربری تون گیم هست برید سمت TN ... اگه به قول معروف طراح و عکاس هستید و کارتون با رنگ و این جور چیزاس پنل IPS و اگرم مابین اینا رو میخواین VA...
امیدوارم خرید خوبی داشته باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...