رفتن به مطلب

فروش Asus 1050 Ti Strix (کنسل)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد کارت ایسوس استریکس ۱۰۵۰ تی آی موجود هست. کارت برای یکی از دوستام هست که داده من برای فروش بذارم. همونطور که از عکسها پیداست کارت بسیار کم کارکرد هست و از تاریخ گارانتی هم میتونید متوجه این موضوع بشید. من الان نمیتونم قیمتی برای این کارت بدم برای همین قیمت پیشنهادی هست و اگر مورد قبول قرار بگیره فروش میره اگر هم مورد قبول قرار نگیره دو روزه تاپیک رو می بندیم و دوستان رو معطل نمی کنیم .
فروش در خارج از فروم هم برقرار است و در صورتی که فروش بره فورا و بدون معطلی همینجا اعلام می کنیم. منتها اولویت با فروش در فروم است و تنها در صورتی فروش خارج از فروم رو خواهیم داشت که قیمت بیشتری فروش بره.

دوستان فروش به دلیل توقعات بالای دوست بنده کنسل شد و انشالا اگر زمانی توقعاتشون پایین بیاد حتما این تاپیک رو ادامه میدیم. از همه دوستان و همکاران معذرتخواهی می کنم و بابت وقتی که ازشون گرفتم عذر میخوام. 

DSC_0008.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0006.JPG

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

سلام.تا روز چهارشنبه 850 خریدارم

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، norzoda گفته است :

750 می خوام

750 که اگر بده من خودم برمیدارم. برای مشاهده قیمت روز:
https://fafait.net/product/graphics-card/asus-gaming-rog-strix-gtx1050ti-o4g

لینک به دیدگاه

این لینک مال  سری اوسی هست ولی مال شما معمولی هست شما قیمت آخرتونو برام پ.خ کنید کی خرید کردین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...