رفتن به مطلب

مشاوره برای هدست زیر 200 هزار تومان

Recommended Posts

با سلام و ادب خدمت دوستان

راستش تصمیم به خرید هدست گرفتم.حداکثر قیمت 200 باشه و برای موسیقی و فیلم میخوام.یه  مورد خودم دیدم که ظاهرا خوبه.اما از بد شانسی این مدل الان تو تمام فروشگاه های اینترنتی ناموجوده.;کیفیت هدست هم برام مهمه.

1-msi ds 502 gaming headset

ds502-3.jpg

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و اگه مدل بهتری سراغ دارن مطرح کنند

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام.

برای فیلم و موسیقی عالیه و حرف نداره. هم بیس خوبی داره هم ویبره داره که تجربه گوش کردن رو لذت بخش تر میکنه.

اما برای گیم پیشنهاد نمیشه.

اول چون بیس بالایی داره و تو گیم صدا ریز تر باشه گوش کمتر ازیت میشه خصوصا بازی های شوتر انلاین که صدا پا و ریز صدا ها وجود دارن.

دومه یکم فشار به گوش وارد میکنه یعنی اون حالت کش مانندش قویه و در طولانی مدت خصوصا گیم یکم گوش درد میگیری.

در کل برای موسیقی و   فیلم عالیه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام.

برای فیلم و موسیقی عالیه و حرف نداره. هم بیس خوبی داره هم ویبره داره که تجربه گوش کردن رو لذت بخش تر میکنه.

اما برای گیم پیشنهاد نمیشه.

اول چون بیس بالایی داره و تو گیم صدا ریز تر باشه گوش کمتر ازیت میشه خصوصا بازی های شوتر انلاین که صدا پا و ریز صدا ها وجود دارن.

دومه یکم فشار به گوش وارد میکنه یعنی اون حالت کش مانندش قویه و در طولانی مدت خصوصا گیم یکم گوش درد میگیری.

در کل برای موسیقی و   فیلم عالیه.

خیلی ممنون از شما.بازی انلاین انجام نمیدم  زیاد شاید بعضی مواقعcsgoبزنم و یا gta vافلاین بازی کنم.در خصوص  بیس بالا مگه صدا رو کم کنی مشکلی  کمتر دیده نمیشه؟تصمیم گرفتم  که تابستون فیلم خارجی ببینم و صدا واضح باشه که هم با تلفظ اشنا بشم و هم قوی کنم .بلند گو tvmداشتم قدیمی بود گفتم یه هدست خوب بگیرم که این مشکلو حل کنم و صدا  واضح باشه

به نظرتون اگه وارد کنند فک میکنین با قیمت بالاتر در بیاد؟دلار که رفته بالا فک کنم  بالا بره قیمتش.

برا مشکل قسمت کش مانندش میشه که بیشتر هدستو باز کنی تا  فشار زیادی وارد نکنه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

خیلی ممنون از شما.بازی انلاین انجام نمیدم  زیاد شاید بعضی مواقعcsgoبزنم و یا gta vافلاین بازی کنم.در خصوص  بیس بالا مگه صدا رو کم کنی مشکلی  کمتر دیده نمیشه؟تصمیم گرفتم  که تابستون فیلم خارجی ببینم و صدا واضح باشه که هم با تلفظ اشنا بشم و هم قوی کنم .بلند گو tvmداشتم قدیمی بود گفتم یه هدست خوب بگیرم که این مشکلو حل کنم و صدا  واضح باشه

به نظرتون اگه وارد کنند فک میکنین با قیمت بالاتر در بیاد؟دلار که رفته بالا فک کنم  بالا بره قیمتش.

برا مشکل قسمت کش مانندش میشه که بیشتر هدستو باز کنی تا  فشار زیادی وارد نکنه

بیاد احتمالا حدود 300

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...