رفتن به مطلب

پیشنهاد بدین چی دانلود کنم ؟ 2 ترابایت در ماه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

از 4 سال پیش اینترنت 16 مگ نامحدود دارم تا الان. اولا هرچی بود دانلودمی کردم هاردمم 2 ترا هستش فیلم سریال ویندوز مرغوب و بازی هاردم پر شد تا 2 سال پیش به این نتیجه رسیدم فیلم سریال وقتی دیدم پاک بکنم ادم یکبار ببینه دیگه تمومه بازیهای روز دانلود کردم همرو تک تک بازی می کنم تموم می کنم پاک می کنم .اینترنتم به عنوان هارد استفاده می کنم کلیپ انلاین می بینم الانم فعلا هاردم بازی زیاد داره تموم نکردم نرم افزارهای واجب داره 10 تا فیلم هست هنوز ندیدم خلاصه ببینو بازی کن پاک بکن 

بروز باش 

چی چی رو پاک کنم همش رو ارشیو میکنم یادگاری الان 5 تا هارد4 ترا پر  کردم

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

من چندین ساله عضو IMDB هستم و کلی فیلم سینمایی دیدم و نمره دادم ولی از وقتی انیمه می بینم فیلم های سینمای برام بی مزه شده !!! مگر بعضی از شاهکارها .

دقیقا من هم با شما موافق هستم. بعد از دیدن انیمه، فیلم ها و سریالهای هالیوودی چند رتبه تنزل می کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

از 4 سال پیش اینترنت 16 مگ نامحدود دارم تا الان. اولا هرچی بود دانلودمی کردم هاردمم 2 ترا هستش فیلم سریال ویندوز مرغوب و بازی هاردم پر شد تا 2 سال پیش به این نتیجه رسیدم فیلم سریال وقتی دیدم پاک بکنم ادم یکبار ببینه دیگه تمومه بازیهای روز دانلود کردم همرو تک تک بازی می کنم تموم می کنم پاک می کنم .اینترنتم به عنوان هارد استفاده می کنم کلیپ انلاین می بینم الانم فعلا هاردم بازی زیاد داره تموم نکردم نرم افزارهای واجب داره 10 تا فیلم هست هنوز ندیدم خلاصه ببینو بازی کن پاک بکن 

بروز باش 

موافقم ،

استارتر عزیز بعضی از فیلمهای شاهکار نگه دار چون شاید هوش کردی دوباره ببینی و بازیهایی که احتمال میدی دوباره بازی کنی نگه دار اما بقیه رو پاک کن

من یه زمانی هر چی فیلم و سریال بود نگه و آرشیو میکردم ( یه زمانی روی دی وی دی رایت میکردم ، الان میفهم عجب احمقی بودم !) بعدش هارد 3 ترا پر شد به این نتیجه رسیدم که همشون ارزش نگه داری ندارن چون فقط به درد دوستات میخوره که وقتی ازت فیلم و سریال میخوان آرشیو داشته باشی و بهشون بدی اما الان راحت شدم هر چی میبینم پاک میکنم و فقط فیلمهای بروز مدتی نگه میدارم تا کسی خواست بهش بدم

خودم الان ماهی 600 گیگ دارم اما فقط اونایی که لازم و واجبه دانلود میکنم قرار نیست همه حجمو تموم کنیم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

موافقم ،

استارتر عزیز بعضی از فیلمهای شاهکار نگه دار چون شاید هوش کردی دوباره ببینی و بازیهایی که احتمال میدی دوباره بازی کنی نگه دار اما بقیه رو پاک کن

من یه زمانی هر چی فیلم و سریال بود نگه و آرشیو میکردم ( یه زمانی روی دی وی دی رایت میکردم ، الان میفهم عجب احمقی بودم !) بعدش هارد 3 ترا پر شد به این نتیجه رسیدم که همشون ارزش نگه داری ندارن چون فقط به درد دوستات میخوره که وقتی ازت فیلم و سریال میخوان آرشیو داشته باشی و بهشون بدی اما الان راحت شدم هر چی میبینم پاک میکنم و فقط فیلمهای بروز مدتی نگه میدارم تا کسی خواست بهش بدم

خودم الان ماهی 600 گیگ دارم اما فقط اونایی که لازم و واجبه دانلود میکنم قرار نیست همه حجمو تموم کنیم

هر فیلمیرو که فکر بکنی الان حوس بکنم با کیفیت 1080 بلوری حجم 2 گیگ 10 دقیقه دانلود می کنم تو این 2 سال خیلی اتفاق افتاده فیلمو دیدم باز دانلود کردم 10 دقیقه زمان زیادیه؟اینترنت به عنوان هارد هستش سریال خارجی 1080 1 گیگ حجمشه 5 دقیقه زمان دانلودشه الان من 2 تا سریال دنبال می کنم حجمش فول اچ دی 5 گیگ حجمش می زنم هفته ای می بینم پاک می کنم سریال در حال پخش the 100 و Westworldوساخت ایران 2 و گلشیفته و شهرزاد همه کیفیت فول اچ دی دانلود می کنم

https://www.01fardadl.net/دانلود-سریال-westworld-2016/

بازی یکبار بازی کنم دیگه می رم سراغ بازی بعدی خیلی بازی جدید دارم وقت نمیشه بخوام بازی قدیمی بازی کنم 

درکل دستت بازه هرکاری دوست داری می کنی نگه داری پاک بکنی هرچی

ویرایش شده توسط ali lotfi
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، zoroaster گفته است :

چی چی رو پاک کنم همش رو ارشیو میکنم یادگاری الان 5 تا هارد4 ترا پر  کردم

الان اخرین بار کی از تو ارشیو قدیمیت چیزیرو دیدی؟فقط ما داریم بایگانی می کنیم چیزی که زیاده لینک دانلود از فیلم بازی قدیمی تا جدید 

ولی به نظرم برای کسی که سرعت نتش بالاس خوبه اما نامحدود سرعت پایین داره ارشیو بکنه بهتره شاید سرعت من بالا هستش برام ارشیو مهم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

هر فیلمیرو که فکر بکنی الان حوس بکنم با کیفیت 1080 بلوری حجم 2 گیگ 10 دقیقه دانلود می کنم تو این 2 سال خیلی اتفاق افتاده فیلمو دیدم باز دانلود کردم 10 دقیقه زمان زیادیه؟اینترنت به عنوان هارد هستش سریال خارجی 1080 1 گیگ حجمشه 5 دقیقه زمان دانلودشه الان من 2 تا سریال دنبال می کنم حجمش فول اچ دی 5 گیگ حجمش می زنم هفته ای می بینم پاک می کنم سریال در حال پخش the 100 و Westworldوساخت ایران 2 و گلشیفته و شهرزاد همه کیفیت فول اچ دی دانلود می کنم

https://www.01fardadl.net/دانلود-سریال-westworld-2016/

بازی یکبار بازی کنم دیگه می رم سراغ بازی بعدی خیلی بازی جدید دارم وقت نمیشه بخوام بازی قدیمی بازی کنم 

درکل دستت بازه هرکاری دوست داری می کنی نگه داری پاک بکنی هرچی

100% موافقم  ، +1

لینک به دیدگاه

به نظر من با توجه به تجربه چند ساله راجع به دانلود فایل و پر کردن هارد و ... ، وقت گذاشتن برای دانلود و گیم و فیلم و سریال اون هم در این حجم و مقدار واقعا ارزش نداره و فقط از دست دادن فرصت هاست...

به نظر من شما اصلا اینترنت رو از یه مقدار حجم معقول به بالاتر به عنوان یه فرصت برای دانلود فایل بهش نگاه نکن و فقط به عنوان یه ابزاری که الان دیگه محدودیت هاش برای استفاده ازش کم شده بهش نگاه کن...

مثلا هروقت احساس کردی مایلی سریالی یا فیلمی ببینی به صورت موردی دانلود کن و ببین و اصلا دنبال ذخیره کردن و آرشیو کردن خیلی نباش که خیلی وقت آدم رو میگیره و در نهایت هم چیزی دست آدمو نمیگیره...

مثلا من خودم سرویس 8 مگ 350 گیگ در ماه رو دارم و بیشتریم استفاده ام هم یوتیوب و آپارات قسمت های علمی هست که بهش علاقه دارم.  فیلم و سریال و بازی هم هست ولی شاید بشه گفت یه نسبت 50 50 یا یکمی بیشتر برای یوتیوب قرار دادم.

خلاصه این چیزی بود که من بهش رسیدم... مطمئنا دوستان دیگه هم تجارب دیگه ای داشتن که شاید برای شما جالب تر باشه...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، indianboy گفته است :

به نظر من با توجه به تجربه چند ساله راجع به دانلود فایل و پر کردن هارد و ... ، وقت گذاشتن برای دانلود و گیم و فیلم و سریال اون هم در این حجم و مقدار واقعا ارزش نداره و فقط از دست دادن فرصت هاست...

به نظر من شما اصلا اینترنت رو از یه مقدار حجم معقول به بالاتر به عنوان یه فرصت برای دانلود فایل بهش نگاه نکن و فقط به عنوان یه ابزاری که الان دیگه محدودیت هاش برای استفاده ازش کم شده بهش نگاه کن...

مثلا هروقت احساس کردی مایلی سریالی یا فیلمی ببینی به صورت موردی دانلود کن و ببین و اصلا دنبال ذخیره کردن و آرشیو کردن خیلی نباش که خیلی وقت آدم رو میگیره و در نهایت هم چیزی دست آدمو نمیگیره...

مثلا من خودم سرویس 8 مگ 350 گیگ در ماه رو دارم و بیشتریم استفاده ام هم یوتیوب و آپارات قسمت های علمی هست که بهش علاقه دارم.  فیلم و سریال و بازی هم هست ولی شاید بشه گفت یه نسبت 50 50 یا یکمی بیشتر برای یوتیوب قرار دادم.

خلاصه این چیزی بود که من بهش رسیدم... مطمئنا دوستان دیگه هم تجارب دیگه ای داشتن که شاید برای شما جالب تر باشه...

این ارشیو کردن از زمان نوار ویدیو امد سراغ ما کمیاب بود یک فیلمو 60 بار می دیدی شخص افتخار می کرد کل ارشیو بهروز وثوقیرو داره نم نم ماهواره امد ما برنامه هاشو ضبط می کردیم ترس از این که دیگه هیچ وقت نتونی به اون برنامه دسترسی داشته باشی اینترنت امد سرعت پایین با یک هارد. خوب دانلود سخت بود ولی ذخیره سازی اسون لینک دانلود مستقیم خیلی کم بود ادم ارشیو می کردم انگار تمام دنیارو داشت .الان اینترنت امده سرعت عالی البته منظورم برای نامحدوداس پر از لینک مسقیم فیلمهای روز و بازی خلاصه برنامه ماهواره از دست بدی 3 سوت برو تو وبسایت کانال ماهواره درجا برنامتو ببین 

ارشیو کردن زمانی معنا داره که اون لینک کمیاب باشه

زمان ارشیوکردن دیگه گذشته به نظرم  ارشیو فیلمهای فردین بهروز وثوقی و اهنگهای داریوش معنا داشت الان بی ارزش شده چون دسترسی بهش اسونه

ویرایش شده توسط ali lotfi
لینک به دیدگاه

فقط گیم و فیلم 

بازی از par30game.ir دانلود کن همه بازیارو داره فقط شاید بعضیا اپدیت نباشن 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

من مدتیه دیگه نمی تونم تو سایت rarbg برم. سایت شیلتره و وقتی با شیلترشکن هم میری خود سایت ارور میده و میگه There is Something wrong with your browser

فکر کنم سایتش برای محافظت از حمله ddos بعضی شیلترشکن هارو اجازه نمیده. باید با VP.N بری. کوکی های سایت رو هم پاک کن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

فکر کنم سایتش برای محافظت از حمله ddos بعضی شیلترشکن هارو اجازه نمیده. باید با VP.N بری. کوکی های سایت رو هم پاک کن

نه باید موقعی که روی verify browser کلیک میکنند پنجره مرورگرشون رو کوچیک کنند

لینک به دیدگاه

من ماهی 3 ترا یا بیشتر دانلود دارم بازم پهنا کم میارم

برام جالبه شما نمیدونی چی باید دانلود کنی

هرچی هم تا الان دانلود کردم نگه داشتم

فقط هم فیلم و سریال و موسیقی

دیگه حساب هاردام از دستم در رفته

فقط یه نکته بگم اگر فیلم یا سریال دانلود میکنی حتما حتما یا 4k بگیر که یدونه فیلم از 50 گیگ شروع میشه تا 90 حدودا

یا 1080p بگیر با بیت ریت بالا که اونم حجمش از 15 گیگ شروع میشه تا 50 حدودا

موسیقی هم سعی کن mp3 نگیر و برو سراغ flac و wav

مثلا فصل اول گرند تور کیفیت  4k حدود 260 گیگ هست یا فصل دومش 140 گیگ

یا سریال فرندز 1080p حدود 600 گیگ

شما اینجوری بشین دانلود کن ببین 2 ترا که هیچی 4 ترا هم داشته باشی باز کم میاری

فیلمها و سریالهای بیت ریت پایین هم مفتشون گرونه یه چیزی در حد همون divx هستن

لینک به دیدگاه

درود عجب شرکت باحالیه من یه سر زدم بهش حالا راضی ازش؟

تهران زندگی میکنی؟کدوم منطقه؟

و اینکه سرعت دانلودتون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و دوستان اشاره کردن شما میتونی فیلم ها رو باکیفیت 4kیا 1080 بلوری دانلود کنی

یا اینکه میتونی رمز مودم رو برداری و فی سبیل الله نت نذری بدی ???

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...