رفتن به مطلب

خرید سیستم تا 1900000 تومان فقط کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام

من می خواهم یک کیس جمع کنم تا سقف 1900000 تومان برای گیم و کارهای گرافیکی و رندرینگ و کلا واسه هر استفاده ای که انجام بدم عالی باشه من همه جوره از سیستم کار می کشم.. حالا سیستم z-68 یا x-58 جمع کنم ؟ منتظر سیستمهای پیشنهادی دوستان هستم...البته خودم سیتم انتخابی دارم ولی بعد تز نظرات شما عزیزان قزاز میدم

لطفا از نظرات خودتان مخروم نفرمایید آقا خامد و آقای فیروزی و سایر دوستان

لینک به دیدگاه

صد در صد Z68 . چون قویترین CPU سوکت X58 از 2600 ضعیفتره .قیمتها الان خیلی بالا پایین میشه . من قیمتها رو از سایت لیون میدم . ممکنه قطعه ای چند تومان بالاتر یا پایینتر باشه . خودتون مستقیما قیمت بگیرید . پیشنهاد من اینه :

MB: ASUS P8Z68-V PRO = 275000

Cpu: Intel i7 2600 1155 = 370000

RAM: ADATA 4*2GB 1600 Dual Channel = 210000

VGA : ASUS GTX560 Ti 1GB DDR5 DirectCUII = 390000

H.D.D : SAMSUNG 2TB F3 = 148000

SSD : S511 ADATA 60GB R:550 = 190000

ODD: DVD RW PLEXTOR SATA = 42000

Power: GREEN GREEN GP885B = 168000

Case : Green Falcon = 105000

جمع کل : 1,898,000 تومان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MB : Asus P8Z68-V Pro

CPU : Intel 2600K

RAM : Corsair 2x4G 1866 Vengeance Red

VGA : Galaxy GTX 570 or Sapphire 6970

PSU : Antec High Current Gamer 750W

Case : Green Falcon

SSD : ADATA S511 60G

HDD : Samsung 2TB F3

ODD : Plextor

در کل حدودا میشه 1930000 تومان

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

MB : Asus P8Z68-V Pro

CPU : Intel 2600K

RAM : Corsair 2x4G 1600 Vengeance Red

VGA : Galaxy GTX 570 or Sapphire 6970

PSU : Antec High Current Gamer 750W

HDD : Samsung 2TB F3

ODD : Plextor

در کل حدودا میشه 1930000 تومان

مادر برد پیشنهادی شما از مدل b3 نیست مشکلی برای این cpu که به سندی بیردج معروفه بوجود نمیاد؟

ویرایش شده توسط mohsens
لینک به دیدگاه

مادر برد پیشنهادی شما از مدل b3 نیست مشکلی برای این cpu که به سندی بیردج معروفه بوجود نمیاد؟

مادربورد های Z68 اصلا اون مشکل رو ندارن . اون مشکل تو چیپ P67 اینتل بود که حل شد و مدلهایی که مشکل نداشتن رو برچسب B3 میزدن .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

دوستان در ابتدا از لطف و محبت همه شما دوستان گرامی تشکر می کنم و به وجود دوستانی مثل شما افتخار میکنم

دوستان با کمک شما من سیستم پیشنهادی خودم را می نویسم نظرتون رو حتما بنویسین و اگه معایبی داره یا قطعه بهتری

مد نظرتون هست بفرمایین:

MB: ASUS P8Z68-V PRO

Cpu: Intel i7 2600 k

RAM: ?

VGA : ASUS GTX 570 DirectCUII ya Ganward GTX570 G.S G.L.H

H.D.D : WD Caviar Black 1TB 64MB

Power: GREEN GREEN GP885B

مادر بورد کرافیک onboard داره ؟ این بورد رو انتخاب کردم بورد خوبیه ؟ یا سری p67

رم رو خدایی موندم چی بردارم دوستان می تونن بیشتر راهنمایی کنن منو چه رمی بخرم ؟ مثلا یه رم 10-8-8 هست و یکی 9-10-10 کدومی بهتره اونی که 10 هست

یا اونی که 8 ؟

گرافیک کدوم رو بردارم به نظرتون خوبه؟

ssd رو دیگه اصلا هیچ اطلاعی ندارم به نظرتون چطوره یا مورد بهتری از 60gb هست بگین؟

پاور به نظرتون کافیه اگه فردا یه گرافیک دیگه گرفتم می تونه هر دو تا رو ساپورت کنه؟

کیس خوبه ؟

می خوام بیام تهران کجا برم خرید کتم لطفا آدرس داریین بفرمایین یا کدو پاساژ؟

منتظر نظرات شما عزیزان

لینک به دیدگاه

MB: ASUS P8Z68-V PRO عالیه

Cpu: Intel i7 2600 k اگر نیاز به اورکلاک نداری 2600 معمولی بردار که حدود 30 تومان ارزونتره . هیچ فرقی از نظر سرعت با 2600K نداره .

RAM: ? رم رو ADATA 4*2GB 1600 بگیر .

VGA : ASUS GTX 570 DirectCUII ya Ganward GTX570 G.S G.L.H کارت ایسوس بهتره

H.D.D : WD Caviar Black 1TB 64MB اگر SSD میگیری پس هارد دیسک رو برای آرشیو میخوای . بهتره مدل گرین رو برداری که هم کم صداتره و هم کم مصرف تر.

SSD : ADATA S511 60G عالیه

Power: GREEN GREEN GP885B برای این سیستم کافیه

Case : Green Falcon کاملا مناسبه

مادر بورد کرافیک onboard داره ؟ این بورد رو انتخاب کردم بورد خوبیه ؟ یا سری p67 مادربورد Z68 که انتخاب کردی گرافیک آنبورد داره و خوبیش اینه که هر موقع کارت گرافیکت بیکار بود و سیستم نیازی به اون نداشت خودش میره روی گرافیک آنبورد .حتما این رو بگیر

رم رو خدایی موندم چی بردارم دوستان می تونن بیشتر راهنمایی کنن منو چه رمی بخرم ؟ مثلا یه رم 10-8-8 هست و یکی 9-10-10 کدومی بهتره اونی که 10 هست یا اونی که 8 ؟ این اعدادی که میگی CL رم هستن . هر چی کمتر باشه بهتره . من ADATA 4*2GB 1600 با CL 7-9-7-21 پیشنهاد دادم . چون 4 گیگش رو نمیدونم هست یا نه گفتم 4 تا 2 گیگ . اگر 4 گیگ همین مدل گیر آوردی 2 تا 4 گیگ این رو بگیر . اون رمی که آقای فیروزی گفتن رو من نمیشناسم و نمیدونم CL اون چنده و یا قیمتش .

گرافیک کدوم رو بردارم به نظرتون خوبه؟ برای خرید کارت 570 بهتره کارتی بخری که از خنک کننده و برد رفرنس استفاده نمیکنه . گینوارد خنک کننده رفرنس داره . ولی اون ایسوس خیلی خوبه . DCII 570 چون از 3 اسلات کیس استفاده میکنه روی این مادربورد SLI نمیشه . برای اینکه این کارت رو بتونی SLI کنی باید مارد بورد Maximus IV Extreme-Z یا Maximus IV Extreme استفاده کنی . اولی چیپ Z68 و دومی P67 دارن .

ssd رو دیگه اصلا هیچ اطلاعی ندارم به نظرتون چطوره یا مورد بهتری از 60gb هست بگین؟ همین خیلی خوبه .

پاور به نظرتون کافیه اگه فردا یه گرافیک دیگه گرفتم می تونه هر دو تا رو ساپورت کنه؟ برای سیستم فعلی خیلی خوبه . با کارت 570 همونطور که گفتم روی این مادربورد نمیتونی SLI کنی . ولی اگر خواستی مادربورد دیگه ای تهیه کنی و SLI کنی سیستم رو باید پاور قویتری بگیری .

کیس خوبه ؟ کیس خیلی خوبیه .

می خوام بیام تهران کجا برم خرید کتم لطفا آدرس داریین بفرمایین یا کدو پاساژ؟ میتونید با فروشگاه لیون و آقای حسینی تماس بگیرید . قطعاتی رو که تو بازار موجود باشن با بهترین قیمت براتون تهیه میکنن .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان در ابتدا از لطف و محبت همه شما دوستان گرامی تشکر می کنم و به وجود دوستانی مثل شما افتخار میکنم

دوستان با کمک شما من سیستم پیشنهادی خودم را می نویسم نظرتون رو حتما بنویسین و اگه معایبی داره یا قطعه بهتری

مد نظرتون هست بفرمایین:

MB: ASUS P8Z68-V PRO

Cpu: Intel i7 2600 k

RAM: ?

VGA : ASUS GTX 570 DirectCUII ya Ganward GTX570 G.S G.L.H

H.D.D : WD Caviar Black 1TB 64MB

Power: GREEN GREEN GP885B

مادر بورد کرافیک onboard داره ؟ این بورد رو انتخاب کردم بورد خوبیه ؟ یا سری p67

رم رو خدایی موندم چی بردارم دوستان می تونن بیشتر راهنمایی کنن منو چه رمی بخرم ؟ مثلا یه رم 10-8-8 هست و یکی 9-10-10 کدومی بهتره اونی که 10 هست

یا اونی که 8 ؟

گرافیک کدوم رو بردارم به نظرتون خوبه؟

ssd رو دیگه اصلا هیچ اطلاعی ندارم به نظرتون چطوره یا مورد بهتری از 60gb هست بگین؟

پاور به نظرتون کافیه اگه فردا یه گرافیک دیگه گرفتم می تونه هر دو تا رو ساپورت کنه؟

کیس خوبه ؟

می خوام بیام تهران کجا برم خرید کتم لطفا آدرس داریین بفرمایین یا کدو پاساژ؟

منتظر نظرات شما عزیزان

سیستم انتخابی شما بسیار عالیه اما من چند تا نکته رو باید خدمتتون عرض کنم.

کارت گرافیک رو MSI GTX 570 Twin Frozr III Power Edition/OC بگیرید چون از لحاظ کولینگ و قدرت از اسوس و گینوارد (Gainward GTX 570 GLH در حال حاضر در بازار موجود نیست) بهتره و سه تا اسلات رو هم اشغال نمی کنه و روی همه مادربوردها میشه این کارت رو SLI کرد.

به دلیل گرانی کاذب کیت های 8 گیگ پیشنهاد می کنم در حال حاضر 2 تا رم 2 گیگ تهیه کنید و پس از ارزان شدن کیت های 8 گیگ اقدام به تعویض رم ها نمایید. اگر هم اصرار به خرید رم 8 گیگ از همین ابتدا دارید Corsair 2x4G 1866 Vengeance Red CL9 نسبت به سایر مدل های موجود از قیمت و کارایی بهتری برخوردار هست.

ADATA S511 بهترین گزینه برای ظرفیت 60G هست اما اگر قصد داشتید ظرفیت 120G بخرید Corsair Force GT نسبت به ADATA قیمت و عملکرد بهتری داره.

پاور Green 885 هم فکر نمی کنم در حال حاضر در بازار موجود باشه و باید از برندهای دیگر خرید کنید.

لینک به دیدگاه

اخطار

دوستان بارها تکرار شده سر مسایل بیهوده بحث و جدل به پا نکنید و از امتیاز منفی در جهت انتقام جویی استفاده نکنید.هر گونه نظر اشتباه رو در کمال احترام و با توجیه منطقی اثبات کنید و کاربر خاطی رو گزارش کنید. اینبار پست های بیهوده و دعوا رو حذف کردم ولی بار دیگه اگر چنین رفتار های کودکانه رو ببینم هر دو طرف دعوا رو از انجمن اخراج خواهم کرد. پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...