رفتن به مطلب

free energy

Sky84
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

How to Make a Free Energy Mobile Phone Charger.mp4

سلام دوستان اگه کسی تو این ضمینه تخصصی داره یا کلا تو  کار الکترونیک هست میخوام سوالم رو جواب بده من خیلی از این سری فیلم ها دیدم  ولی به نظر یه جور نشدنی میاد بخصوص همین مورد که برا تست هم چند تا ارمیچر گرفتم ولی کار نکرد خودم فکر میکنم یکی از این قطعات باید دینام باشه درسته یا نه منم که موفق نشدم درست سر همش کنم کسی اگه دست رسی به همچین چیزی داره یه تست کنه ممنون میشم ببینم مشکل کار از کجاست تو یوتیوب فیلم های متفاوت دیگری هم هست میتونید ببینید 

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

درود

تربیع دایره، تثلیث زاویه، تضعیف مکعب و منبع بی‌پایان انرژی سرگرمیهای مورد علاقه‌ی نوابیغ استند.

https://fa.wikipedia.org/wiki/نوابیغ

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

درود 

تا آنجایی که من فهمیدم از آرمیچر بزرگه حالت دینام گرفته که البته هیچ وقت به این سرعت نمیچرخند و خیلی طول میکشه تا یه led رو یه ذره روشن کنه و این یارو تقلب کرده 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

تربیع دایره، تثلیث زاویه و تضعیف مکعب و منبع بی‌پایان انرژی سرگرمیهای مورد علاقه‌ی نوابیغ استند.

https://fa.wikipedia.org/wiki/نوابیغ

والا منم تو این موضوع هنوز  اطلاعات کافی ندارم اما میدونم موتور های الکتریکی ساخته شدن که از انرژی تولیدی خودشون استفاده میکنن اما به خاطر استهلاک زیاد اصولا کاربردی نیستن 

لینک به دیدگاه

اینجور کارها کلا غیر ممکنه و با تمام قوانین فیزیک و برق تناقض داره

همه این ویدیوها یه کلکی تو کارشون هست مثلا همین تو ویدیو ممکنه یارو توی موتور بزرگتره یه باتری گذاشته باشه و از اونجایی که ویدیوهاشون پر از کاته راحت میتونن توی وسایل تغییر ایجاد کنن

لینک به دیدگاه

راستش ربطی شاید نداشته باشه ولی بگم بهتره :

در یوتیوب اگر هر ویدئو گمانم اگر اشتباه نکرده باشم 1000 بازدید داشته باشه 100 دلار به حساب شخص ارسال کننده واریز میشه از طرف یو تیوب اینا اینارو میزارن تا پول جمع کنن! 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

راستش ربطی شاید نداشته باشه ولی بگم بهتره :

در یوتیوب اگر هر ویدئو گمانم اگر اشتباه نکرده باشم 1000 بازدید داشته باشه 100 دلار به حساب شخص ارسال کننده واریز میشه از طرف یو تیوب اینا اینارو میزارن تا پول جمع کنن! 

به طور متوسط حدود 2 دلار در هر 1000 بازدید هست 

ولی درباره انرژی نامحدود و مجانی و اینا یوتیوبر elctroboom (که ایرانی هم هست طرف) چنتا ویدیو داره که پیشنهاد میکنم ببینیدشون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Cantaver گفته است :

به طور متوسط حدود 2 دلار در هر 1000 بازدید هست 

ولی درباره انرژی نامحدود و مجانی و اینا یوتیوبر elctroboom (که ایرانی هم هست طرف) چنتا ویدیو داره که پیشنهاد میکنم ببینیدشون

ممنونم چون خیلی وقت پیش شنیده بودم یادم رفته بود!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...